PROMOCJA ZAKOŃCZONA

200 zł premii od Santander Bank Polska za wpływ wynagrodzenia

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus 200 zł w gotówce

Za co?

– otwórz konto Jakie Chcę;

– przez 4 kolejne miesiące zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto min. 1000 zł

Ile to kosztuje?

– 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
– 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł)
– 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
– 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
– 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
– 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
– 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
– 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
– 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Kiedy bonus?

Bank przekaże Ci bonus w 4 równych ratach, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 30 stycznia 2019 nie posiadali konta w Santander Bank Polska

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

To już kolejna edycja bardzo popularnej promocji w Santander Bank Polska. Tym razem wystarczy spełnić jeden (naprawdę tylko JEDEN) prosty warunek, aby zgarnąć 200 zł w gotówce. Bez zbędnego wysiłku, można powiedzieć, że przy okazji, do Twojej kieszeni wpada dodatkowa gotówka, którą możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

Promocja trwa od 1 lutego 2019 do 30 kwietnia 2019 roku. Nie ma żadnych limitów, jeśli chodzi o ilość nagród, ale warto się spieszyć. Im szybciej się zarejestrujesz i spełnisz jeden dziecinnie prosty warunek, tym szybciej otrzymasz swoją gwarantowaną premię 200 zł.

Bardzo proste i dokładnie opisane zasady sprawiają, że naprawdę żal nie skorzystać. Zakładasz korzystne, darmowe konto osobiste, a jeśli jeszcze Ci mało, Bank przygotował również konto oszczędnościowe w pakiecie, gdzie zyskujesz aż 2,7% w skali roku do kwoty 20 tys zł.

A jak to wszystko otrzymać?

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych, jak i powracających klientów. Gwarantowana premia w wysokości 200 zł czeka na Ciebie, jeśli tylko:

 • w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 30 stycznia 2019 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotówkach.

Jeśli posiadałeś lub posiadasz konto oszczędnościowe, kartę kredytową lub lokatę w Santander Bank Polska- śmiało możesz się zarejestrować na stronie i zgarnąć swój gotówkowy bonus.

UWAGA! Z promocji wyłączone są konta wspólne.

Jeśli tylko spełniasz warunki nie czekaj, wejdź na stronę, zarejestruj się, otwórz Konto Jakie Chcę i spełnij jeden prosty warunek, a gwarantowana premia 200 zł zasili Twoje nowe konto. Co ciekawe, warunki prowadzenia proponowanego konta są naprawdę bardzo korzystne.

Tygodniowo przeglądam sporo tabeli opłat i prowizji, a ta mnie szczerze ucieszyła. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

>>Zarejestruj się i zgarnij 200 zł premii od Santander Bank Polska>>

Ile naprawdę zapłacę za konto w promocji?

Bank proponuje Ci dwa różne konta do wyboru: Konto Jakie Chcę oraz Konto VIP. W zasadzie obydwa konta mają świetne warunki, ale jeśli chodzi o szczegóły, to:

Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia):

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 5 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł)
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto VIP:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na min. 10 tys zł – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 8 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

>>Zarejestruj się i zgarnij 200 zł premii od Santander Bank Polska>>

Trzy proste kroki do gwarantowanej premii 200 zł

Jak sam widzisz, warunki prowadzenia konta w Santander są naprawdę korzystne. Jeśli spełnisz jeden prosty warunek, bank przeleje Ci bonus w 4 równych transzach – po 50 zł każda. Sprawdźmy więc, co dokładnie należy zrobić, aby 200 zł trafiło na Twoje konto.

KROK 1. W okresie trwania promocji, czyli maksymalnie do 30 kwietnia 2019, wejdź na specjalną stronę promocji i otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Warto to jednak zrobić jak najszybciej – im szybciej, tym prędzej bonus trafi na Twoje konto. Organizator obiecuje, że cała procedura zajmie jedynie 5 minut. Sprawdziłam – faktycznie, otworzenie konta zajęło mi nawet niecałe 5 minut.

Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera.

Do celów promocji zaakceptuj zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. W przeciwnym wypadku premia przepadnie.

KROK 2. Po otwarciu konta aktywuj swoje konto w bankowości internetowej. Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złozyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999), w oddziale lub bankowości internetowej, w taki sposób:

Krok #2. W każdym z 4 najbliższych miesięcy:

 • zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca, w którym założyłeś konto.

UWAGA! Wymagany wpływ MUSI BYĆ wynagrodzeniem, które otrzymujesz od pracodawcy, dozwolone są również wpływy z renty, emerytury, świadczenia z ZUS lub KRUS. Do promocji nie zaliczane są przelewy z Twojego rachunku w innym banku, wpłaty własne ani inne wpływy, które nie zostały podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

I to wszystko. Nie ma żadnych dodatkowych warunków czy ograniczeń. Wystarczą trzy wpływy wynagrodzenia na konto, abyś mógł odebrać gwarantowaną premię. Co jeszcze lepsze – nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wpływu wynagrodzenia w którymś miesiącu (np. w lutym) – nie tracisz całej premii!

>>Zarejestruj się i zgarnij 200 zł premii od Santander Bank Polska>>

Kiedy otrzymam swój bonus?

Organizator będzie wypłacał premię w 4 równych wpłatach, po 50 zł każda. Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujesz 50 zł. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Wskazówka: Otworzyłeś Konto Jakie Chcę 15 lutego 2019 roku. Zleciłeś przelew wynagrodzenia na swoje nowe konto. Za wpływ wynagrodzenia w lutym, nagrodę otrzymasz do końca marca, za wpływ wynagrodzenia w marcu – do końca kwietnia, za wpływ wynagrodzenia w kwietniu – do końca maja, za wynagrodzenie w maju – do końca czerwca.

Pamiętaj, że na czas wypłaty bonusu:

 • musisz mieć otwarte konto wraz z kartą płatniczą;
 • musisz mieć aktywną Bankowość Internetową;
 • musisz mieć podany adres mailowy do kontaktu.

>>Zarejestruj się i zgarnij 200 zł premii od Santander Bank Polska>>

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę ciekawa i warta zastanowienia się. Nie dość, że możesz zyskać całkiem fajne konto, w pełni mobilne i z wieloma korzyściami, to jeszcze w łatwy sposób zgarniasz aż 200 zł w gotówce, spełniając jeden warunek miesięcznie. Jedyny warunek, który jest nie do końca zawsze wygodny, to zlecenia przelewu wynagrodzeń na nowe konto. Jeśli nie planujesz związać się z tym bankiem na dłuższy czas – to może być jedyny minus.

Wiesz, że zakładając konto w Santander Bank Polska możesz zarobić jeszcze więcej? Ta promocja łączy się z programem poleceń, gdzie możesz zgarnąć dodatkową gotówkę. Więcej o tym przeczytasz w naszym artykule tutaj>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Kamil pisze:
  Witam ,wlasnie wyplenilem formularz przez Panstwa udostepniony jednak nie znalazlem nigdzie opcji wpisania kodu polecajacego o wartosci 80zl czy bedzie taka opcja gdy juz dostane dostep do bankowosci internetowej ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Takim przypadku to Ty możesz komuś polecać konto jeżeli zarejestrujesz się w programie poleceń. Najwidoczniej w tym formularzu Bank nie udostępnił okienka na kod poleceń.
 2. Gosia pisze:
  Czyli jeżeli ja założę konto w ramach promocji i polecę mężowi który też chce skorzystać z tej promocji, to dostaniemy 160 zł? Czy jednak jest błąd w artykule i nie dostaniemy bo nie ma w formularzu pola na kod poleceń?
 3. Anna pisze:
  A jesli ktos chce skorzystac z programu polecen, tj zalozyc sobie konto jakie chce i zgarnac dodatkowo 80 zl

  to przekazuje moj kod: 1009995580
  link do promocji: https://moniaki.pl/program-polecen-santander-bank-polska/?label=home#cp.1059136112

  Jako wieloletni klient banku znam go dokładnie więc skrupulatnie wypełniam warunki róznych promocji. Dla tej promocji również spełniam wszystkie warunki. Skorzystaj z mojego kodu i spełnij warunki dla polecanego a oboje otrzymamy po 80 zł
  🙂
  Anna

 4. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Napisz komentarz