PROMOCJA ZAKOŃCZONA

SUPER OKAZJA: Gwarantowana premia 200 zł za 2 wpływy i 3 płatności, a dla chętnych lokata na 2,50% oraz konto oszczędnościowe na 2,70%

Dziś mamy prawdziwy hit dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na atrakcyjne okazje, dzięki którym w łatwy sposób mogą przytulić kilka stówek! Taką okazję przygotował dla nas Millennium Bank, który w najnowszej promocji rozdaje premię GWARANTOWANĄ:

 • 200 zł (premia gotówkowa – możesz ją więc śmiało wydać na dowolny cel) – za 2 wpływy na konto oraz 3 dowolne płatności;

Dodatkowo, jeżeli będziesz już posiadać konto w Millennium Banku, możesz założyć lokatę na 2,50% oraz konto oszczędnościowe na 2,70%.

Chociaż zgodnie z regulaminem, promocja będzie aktywna do 24.09.2018 r. (możliwość złożenia wniosku) to Bank narzuca limit promocyjnych kont – będzie ich tylko 2 000. A co za tym idzie, nagrodę zgarnie każdy kto założy konto za pośrednictwem tej dedykowanej strony, zanim przestanie ona działać.

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak ostatnio tak i tym razem warunki przystąpienia do promocji są dość restrykcyjne. Zgodnie z regulaminem promocji, mogą do niej przystąpić osoby, które na dzień 13.08.2018 r.:

 • nie posiadają jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (lokata, karta kredytowa, kredyt itp.);
 • nie wnioskowały o produkt w Millennium tuż przed startem promocji;
 • nie działają jako współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku;
 • nie są poręczycielami kredytu w Millennium;
 • nie są byłymi klientami, którzy kiedyś posiadali konto w Millennium Banku, założone w promocji organizowanej przez Bank lub inny podmiot z nim współpracujący.

Jeżeli ktoś przebrnie przez te wymagania to konieczne będzie założenie za pośrednictwem specjalnej strony jednego z dwóch promocyjnych kont – 360 lub 360 Student. A jak prezentuje się tabela opłat i prowizji? Sprawdźmy:

*3,99 zł – opłata za pakiet bezpieczna karta przez pierwszy miesiąc jest darmowy później można wyłączyć go na infolinii.

200 zł premii – za 2 wpływy i 3 płatności

Bardzo mi się podoba, że warunki promocji zostały tak opracowane, że ich spełnienie nie będzie dla nas czymś nowym, a wręcz przeciwnie – spełnimy je „przy okazji” wykonywania codziennych czynności.

Każdy z nas robi zakupy i zapłacenie za nie kartą w tej promocji, zamiast np. gotówką (jak do tej pory) jest bajecznie proste. Wpływy na konto – cóż….przelanie sobie samemu wymaganych środków to 2 minuty i po sprawie. Sprawdź zresztą sam:

#1 KROKdo 24.09.2018 r. (ale najlepiej jak najszybciej – pamiętaj o limicie 2 000 kont) przejdź na stronę Millennium Banku i złóż wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą. Podczas składania wniosku:

 • zaakceptuj regulamin promocji (§2 pkt 1.3 Regulaminu);
 • wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim powiązanych i współpracujących, w tym przez środki porozumiewania się na odległość (§3 pkt 1.2 Regulaminu)

>>Przejdź na stronę Banku i załóż konto promocyjne<<

#2 KROKdo 30.09.2018r. – podpisz umowę o wybrane konto wraz z kartą – przy kurierze lub w Oddziale Millennium. Pamiętaj, że umowy nie wolno Ci rozwiązać, a wyrażonej zgody cofnąć do 12.12.2018r.

*Przy podpisywaniu umowy w Oddziale proszę koniecznie podpisać umowę przygotowaną na podstawie wniosku złożonego przez internet ponieważ tylko dzięki temu będziesz uczestniczyć w promocji. Konta założone z wniosku złożonego w oddziale a nie na stronie internetowej nie uczestniczą w promocji.

#3 KROKI PREMIA 100 ZŁ – do 14.10.2018 r.pobierz i aktywuj Aplikację Mobilną Millennium Banku i dokonaj 1 płatność telefonem (może być więcej) na dowolną kwotę przy użyciu HCE lub BLIK. Płatność ma być wykonana i zaksięgowana.

#4 KROKII PREMIA 100 ZŁ – w każdym z dwóch miesięcy, a dokładnie w październiku oraz w listopadzie (koniecznie w tych miesiącach) spełniaj po dwa warunki:

 • posiadacz Konta 360: zapewnia wpływ kwoty min. 1 000 zł, a także wykonuje min. 1 płatność kartą wydaną do konta;
 • posiadacz Konto 360 Student: zapewnia wpływ kwoty min. 360 zł, a także wykonuje min. 1 płatność kartą wydaną do konta;

Jeżeli chodzi o wpływy na konto to mogą one pochodzić z Twojego konta w innym Banku, pamiętaj tylko że w danym miesiącu tj. w październiku oraz listopadzie mają one być zaksięgowane na koncie w Millennium. Po ich zaksięgowaniu możecie oczywiście przelać je sobie dalej.

W przypadku płatności kartą należy pamiętać, że mają być one w październiku i listopadzie wykonane i zaksięgowane. Istotne jest to, że można wykonać je na dowolne kwoty i zarówno w stacjonarnych sklepach jak również w internecie.

To wszystko! 

Po zapewnieniu 2 wpływów na konto oraz 3 płatności Bank przyzna Ci dwie nagrody po 100 zł każda. Pierwsza z nich (za wykonanie #3 KROKU) wpłynie na Twoje konto w Millennium Banku do 18 października 2018 roku. Druga premia (za wykonanie #4 KROKU) zostanie Ci przyznana do 12 grudnia 2018 roku.

>>Przejdź na stronę Banku i załóż konto promocyjne<<

UWAGA! Promocja w pigułce: 

Boisz się, że nie zapamiętasz warunków promocji, albo coś Ci umknie? Takie rzeczy nie na naszym blogu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po promocji w wersji PDF. Możesz ją sobie pobrać, zapisać na komputerze lub wydrukować i kontrolować przebieg całej promocji bez obaw o to, że o czymś zapomnisz.

Millennium Bank – Zbliż się do 200 zł – promocja w pigułce

Dla chętnych: lokata na 2,50% oraz konto oszczędnościowe na 2,70%

Jak już staniesz się klientem Millennium Banku to przysługują Ci jeszcze inne „bonusy”, a w nich lokata i konto oszczędnościowe. Dzięki nim możesz dodatkowo ulokować swoje pieniądze na sprawdzonych produktach z dobrym oprocentowaniem.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie;
 • 0 zł – pierwsza wpłata i przelew w miesiącu;
 • 2,7% w skali roku do 100 000 zł dla nowych środków;
 • 1,40% w skali roku dla kwoty powyżej 100 000 zł;
 • 3 miesiące (92 dni) promocyjnego oprocentowania (liczą od pierwszej wpłaty nowych środków);
 • konto założysz w bankowości online;
 • promocja trwa do 25.08.2018r. oraz od 26.08.2018r. do 13.10.2018r.

LOKATA MOBILNA:

 •  2,25% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie (aż 2,50% jeśli otworzysz lokatę za pomocą rozszerzonej rzeczywistości);
 • kwota lokaty od 500 zł do aż 10 000 zł;
 • lokatę otwieramy w aplikacji mobilnej Millennium;
 • lokata jest nieodnawialna;

Rozszerzona rzeczywistość: w aplikacji mobilnej Banku Millennium wejdź w zakładkę „Rozszerzona rzeczywistość”, i skieruj aparat telefonu na baner znajdujący się na stronie Millennium Banku (ten z różowym prezentem). Dzięki temu oprocentowanie Twojej lokaty wyniesie 2,50%.

Mocne i słabe strony promocji

 możliwość odebrania bardzo wysokiej premii – nawet 200 zł tylko za 2 wpływy i 3 płatności;
 bardzo dobre warunki prowadzenia konta;
 możliwość bezproblemowego zamknięcia konta po odebraniu nagrody;
 jeżeli zdarzy się, że nie spełnisz warunków odbioru I premii, nadal masz szansę odebrać II premię;
 możliwość założenia konta oszczędnościowego na 2,70% oraz lokaty na 2,50%;
 limit tylko 2 000 promocyjnych kont;

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 53

 1. Bartosz napisał(a):
  Czyli jeśli chcemy dostać premię to musimy zapłacić Blikiem lub NFC, a jeśli później chcemy mieć darmowe konto, to wystarczy 1 transakcja kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dokładnie tak: 100 zł – za 1 płatność BLIK lub NFC i drugie 100 zł za min. 1 płatność w październiku i min. 1 płatność w listopadzie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bartoszu, ja bym jeszcze chciała doprecyzować i Twoje pytanie, ale również moją odpowiedź 🙂
   Jeżeli chodzi o premię to I 100 zł otrzymujemy za min. 1 płatność BLIK lub NFC (tak jak w artykule) a II 100 zł otrzymujemy za min. 1 płatność kartą w październiku i listopadzie. 🙂

   Dalej pytasz o opłatę za konto. Szczegóły zostały zaprezentowane w tabeli dot. opłat za konto. Opłata jest uzależniona od tego jakie założysz konto. Jeżeli Konto 360 to z opłaty za konto jest się zwolnionym po zapewnieniu wpływu min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą lub BLIK. A jeżeli założysz Konto 360 Student to wtedy konto jest darmowe po wykonaniu min. 1 płatności kartą w miesiącu. 🙂 Kluczowe tu jest to jakie założysz konto 🙂

 2. Tomasz napisał(a):
  Czy muszę wyrazić wszystkie zgody na tak podczas podpisywania umowy?
  I jeszcze jedno czy po podpisaniu umowy jako klient mogę komuś innemu polecić konto i skorzystać z programu poleceń wraz z nową osobą i ten nowy klient może podpisać umowę z polecenia w promocji z 200 PLN?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Podczas składania wniosku zaakceptuj regulamin promocji (§2 pkt 1.3 Regulaminu) oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim powiązanych i współpracujących, w tym przez środki porozumiewania się na odległość (§3 pkt 1.2 Regulaminu) – tylko to jest wymagane. 😉

   A co do drugiego pytania to zgodnie z regulaminem: „Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba że regulamin danej promocji nie stanowi inaczej.”

   Ty chcesz skorzystać z polecenia, wydaje mi się więc, że po założeniu konta możesz zarejestrować się w programie i udostępnić kod polecenia znajomemu.

   Znajomy może wtedy użyć kodu od Ciebie i wpisać go we wniosku (jeżeli będzie na to miejsce) ale tu uczulam, że wniosek o konto z premią 200 zł trzeba złożyć za pośrednictwem specjalnej strony Banku (wskazanej w artykule).

   Czy jasno to wytłumaczyłam? 🙂

 3. Tomasz napisał(a):
  Czy muszę wyrazić wszystkie zgody na tak podczas podpisywania umowy?
  I jeszcze jedno czy po podpisaniu umowy jako klient mogę komuś innemu polecić konto i skorzystać z programu poleceń wraz z nową osobą i ten nowy klient może podpisać umowę z polecenia w promocji z 200 PLN?
 4. Katarzyna napisał(a):
  I darmowe są wypłaty ze WSZYSTKICH bankomaty w kraju i za granicą przez cały czas trwania umowy, czy tylko ze wszystkich BZWBK i PanetCash?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Po spełnieniu warunków: wpływ 1 000 zł miesięcznie oraz min. 1 płatność kartą w miesiącu masz darmowe wszystkie wypłaty z bankomatów (wszystkich) w kraju i za granicą.
 5. Maria napisał(a):
  A jeśli posiadałam już konto, ale jest ono już zamknięte od ponad roku ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A jak zakładałaś konto to było ono po prostu założone „od tak” czy może w jakiejś promocji? 🙂 To kluczowe w przypadku tej promocji 🙂
  • Maria napisał(a):
   Jako Tajemniczy Klient, ale wynagrodzenie otrzymałam z firmy, a nie z banku 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To jeżeli konto nie było zakładane w promocji Banku to możesz przystąpić do tej promocji 🙂
  • Maria napisał(a):
   Dzięki 🙂
 6. Agata napisał(a):
  Czy ta promocja może połączyć się z promocją ‚lubię to polecam’?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli ktoś konto będzie zakładał za pośrednictwem strony udostępnionej w artykule i podczas składania wniosku o konto będzie możne wpisać kod polecenia to promocja będzie się łączyła 🙂
 7. Anna napisał(a):
  Hej, Moniaki, pilna sprawa: jak rozumieć ten zapis z Regulaminu banku Millenium: Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w ust. 1 pkt 4) i 5), nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego
  między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Banku, transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi
  oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii”.
  Dokładnie chodzi o zapis: ” Bank nie będzie uwzględniał (…) transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi” – czy jak mąż założy sobie to konto w promocji Millenium, to czy ja mogę zasilić jego konto przelewając 1000 zł z mojego konta w ING w październiku i w listopadzie, to bank Millenium mu to zaliczy na poczet spełnienia premii ?
  .
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, jak Ty będziesz ze swojego konta w innym banku przelewać mu 1 000 zł to będzie ok 🙂 Pamiętaj, że za każdym razem kiedy w regulaminie mamy napisane słowo „Bank” od wielkiej litery to wtedy będzie mowa o Banku Millennium. Oznacza to, że Gdyby Twój mąż miał konto w Millennium i chciał sobie przelać pieniądze na inne Konto w Millennium to takie coś by nie przeszło 🙂
 8. Anna napisał(a):
  super Dominika, dzięki za szybką odpowiedź. Udanego dnia !! 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie ma problemu, w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂 Miłego popołudnia! 🙂
 9. Aleksander napisał(a):
  Na stronie przy składaniu wniosku pojawiła się informacja o tym że w przypadku nie spełnienia warunków prowadzenia konta opłata wynosi 15 zł / mies. ale i tak jest to niezła promocja i fajnie tutaj opisana, Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Poproszę o screen, to jakiś ewidentny błąd. Konto jest darmowe na zasadach opisanych w artykule i w pełni zgadza się z tym co Bank umieścił w tabeli opłat i prowizji.
 10. Beata napisał(a):
  Cześć! Jeśli założę konto jeszcze w tym miesiącu to czy zapłacę 8zł za prowadzenie konta? Bo wątpię aby do końca miesiąca przyszła mi karta abym mogła nią zapłacić a tym samym ominąć opłatę 8zł.. Proszę o informację. Pozdrawiam
 11. Aleksander napisał(a):
  Hej nie mam screena to by musiał ktoś zrobić kto składa wniosek w danym momencie.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Już przeszłam proces składania wniosku i wiem o czym mówisz. Potwierdzam, że taka informacja znajduje się na stronie promocyjnej i jest prawdą – standardowo opłata za konto wynosi 8 zł a za kartę 7 zł (przez 2 pierwsze miesiące brak opłaty za kartę) co łącznie w miesiącu daje 15 zł. W artykule (dokładnie umieściłam to w tabeli, aby było czytelniej) jest informacja o tym, w jaki sposób uniknąć tych opłat czyli wystarczy wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem oraz zapewnić wpływ na 1 000 zł – dodatkowo tak się składa, że spełniając warunki promocji automatycznie spełniamy warunek zwolnienia z opłaty za kartę i konto. 🙂
 12. Aleksander napisał(a):
  Dzięki za info, Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Proszę bardzo i również pozdrawiam 🙂
  • Freesbee napisał(a):
   Dominika może dopisz do tabelki ile wynosi opłata za kartę jak się nie spełni warunków bezpłatności.
   Jeszcze jedno ten wpływ 1000 zł wypełnia tylko brak opłaty za konto czyli żeby mieć darmową kartę to trzeba w danym miesiącu zrobić kolejny przelew na 1000 zł? I płatności ,rozumiem że w miesiącu trzeba 2 płatności? Jedna zwalnia z opłaty za kartę, druga za konto?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, jak raz przelejesz 1 000 zł i wykonasz 1 płatność to od razu jesteś zwolniony w opłaty za konto, kartę oraz wypłaty w kraju i za granicą.
 13. Ania napisał(a):
  Właśnie założyłam konto. Świetna aplikacja mobilna i doskonała obsługa klienta. Logowanie ze strony i układ okienek po zalogowaniu bez rewelacji, ale czytelne. Bardzo podoba mi się możliwość nadani pinu do karty w aplikacji mobilnej. Dziękuję za polecenie promocji.
 14. Kasia napisał(a):
  A co jeśli już posiadam konto 360 w tym banku? Zakładałam je bez żadnej promocji około 3 lata temu
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli już posiadasz konto to nie możesz skorzystać z tej promocji. 🙁
 15. Ola napisał(a):
  Czy można gdzieś znaleźć informację czy promocja nadal obowiązuje – czy nie zostało już założonych 2000 kont promocyjnych?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dopóki strona promocyjna działa to jest znak, że promocja jest aktywna, limit nie został wykorzystany i można założyć konto z premią. 🙂
 16. Martyna napisał(a):
  czy płatności BLIKIEM przez internet też będą zaliczane do spełnienia warunków ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Do promocji zaliczane będą tylko płatności kartą. BLIK jest dopuszczalny jeżeli chodzi o zwolnienie z opłaty za kartę, ale nie jest uwzględniany w promocji.
 17. B napisał(a):
  Przez zapomnienie cofnąłem wymagane do promocji zgody w aplikacji, ale na drugi dzień włączyłem. Czy jestem wykluczony z promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli na nadzień wypłaty premii będziesz miał wyrażone zgody to powinno być wszystko ok 🙂
 18. Łukasz napisał(a):
  Czy orientuje się ktoś czy jest jeszcze możliwość wyrazenia zgody na akcje makretingowe millenium? Umknęło mi to przy składaniu wniosku o konto
 19. Łukasz napisał(a):
  Witam mam pytanie do 1 premii.
  Na stronie millenium pisze.
  Do 14 października aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj jedną transakcję płacąc zbliżeniowo telefonem lub Blikiem.
  Zrobiłem zakup na allegro 1zl przez blik.
  Zaliczyłem warunek promocji 100zl?
 20. Łukasz napisał(a):
  Ok a druga premia.
  Wpłacę te 360 zł w październiku i płatność na dowolną kwotę.? Np. 1zl allegro blik?
  I w listopadzie wpłata 360zl z mojego konta w innym banku i płatność 1zl allegro blik?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli masz konto Student to tak zapewniasz wpływ 360 zł, ale tu płatności musisz wykonać już kartą i może być na 1 zł.
 21. Łukasz napisał(a):
  A to może byc 2zl za batonika w ząbce kartą w październiku i listopadzie i będzie ok?
  I te wpłata 360 października i listopadzie.
  Po wykonaniu płatności 2zl za baton mogę przelać resztę sobie na konto 358zl?
 22. Łukasz napisał(a):
  Ok dziękuję.
  Opłatę za konto student chyba brak 0zl?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak brak opłaty – co do szczegółowych opłat, do artykułu została załączona tabela z ewentualnymi opłatami.
 23. Łukasz napisał(a):
  Ok dziękuję za pomoc
 24. Joanna napisał(a):
  Bardzo fajne konto 🙂 niedawno założyłam studenckie i jestem zadowolona, przesyłam aktualny KOD POLECEŃ, gdyby ktoś chciał skorzystać z dodatkowych nagród 😊: 24062116. Pozdrawiam
 25. Tatus napisał(a):
  Wg jaki dramat napisz ze musza mieć wpływy dwa miesiące minimum 1 tys i musza wydać tzn pare transakcji zróbic w ciągu miesiąca jednego i drugiego a kasę całe 200 zł dostajesz po 2 miesiącach jak spełnisz wszystkie warunki 😂 skąd to wiem ? Od kierowniczki z banku millennium 🤗

Napisz komentarz