Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa promocja Credit Agricole: 200 zł premii za przeniesienie konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klientKonto osobiste

Credit Agricole to kolejny bank, który postanowił energicznie zacząć nowy rok. Tym razem ogłosił promocję, w którym wystarczy przenieść konto z innego banku do Credit Agricole i spełnić kilka prostych warunków. Czy warto? Zawsze warto, jeśli bank za proste działania oferuje aż 200 zł premii w gotówce. Możesz zgarnąć ten bonus bez większego wysiłku, a jedynie wykonując kilka prostych kroków.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które chcą przenieść swoje konto z dotychczasowego banku i przy okazji zgarnąć premię w wysokości 200 zł w gotówce. A może po prostu masz jakieś mało używane konto bankowe? To świetna okazja, by je zamknąć i przy okazji zarobić na tym 200 zł.

Wystarczy, że w okresie trwania promocji (czyli od 7 stycznia – 31 marca 2019 roku) nie jesteś posiadaczem konta indywidualnego w Credit Agricole oraz nie wypowiedziałeś w tym czasie umowy o prowadzenie konta. I tyle. Żadnych rocznych czy dwuletnich karencji. Zobaczmy jednak, co jeszcze przygotował bank.

Aby otrzymać premię wystarczy, że zawrzesz z bankiem umowę o konto, upoważnisz bank do przeniesienia konta i przez trzy kolejne miesiące zasilisz je kwotą min 1000 zł. Dodatkowo Bank wymaga wypełnienia dokumentu „Zlecenie przekazywania środków”.  To dokument, w którym wyrażasz zgodę, aby Bank wnioskował do Twojego pracodawcy o przelewanie wynagrodzenia na Twoje konto. W praktyce jednak wpływy na konto mogą być z innych źródeł niż wynagrodzenie. A jakie konto dostaniesz w zamian?

Jakie konto mogę otworzyć w Credit Agricole?

Każdy uczestnik promocji ma do wyboru dwa konta: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Pewnie jesteś ciekawy, ile to będzie kosztowało? Proszę bardzo:

Konto dla Ciebie

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Jak otrzymam premię w wysokości 200 zł?

#1 KROK

W okresie trwania promocji, czyli od 7 stycznia do 31 marca 2019 roku, załóż jedno z dostępnych kont indywidualnych (Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP). Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Jeśli wybierzesz opcję założenia konta przez stronę internetową banku, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza z danymi osobowymi oraz zeskanowanie dowodu tożsamości. W sekcji „Pozostałe opcje” zaznacz „Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. Może masz gdzieś niepotrzebne konto i zamkniesz je w zamian za 200zł?

Po pozytywnej weryfikacji telefonicznej przez pracownika banku oczekuj na wizytę kuriera. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w oddziale lub przez telefon, pamiętaj, żeby koniecznie upewnić się, że Twoje konto weźmie udział w promocji. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Upewnij się również, że upoważniłeś bank do zamknięcia Twojego starego konta.

Ta promocja łączy się z programem poleceń, na którym możesz zyskać 50 zł za skorzystanie z polecenia. Przeczytaj o tym tutaj. Jeżeli ktoś będzie chciał łączyć tę promocję z programem poleceń to będzie musiał w rozmowie z konsultantem wyrazić zgody marketingowe i na przesyłanie informacji handlowych.

2# KROK

Przez trzy kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł na swoje nowe konto. Nie musi to być jeden duży przelew, możesz przekazywać na konto kilka mniejszych kwot, ważne, żeby suma miesięcznych wpływów zaksięgowanych w danym miesiącu wynosiła min. 1000 zł. W Regulaminie promocji nie ma ani słowa o tym, od kiedy mają być zapewnione wpływy na konto. Jednak warto zacząć jak najszybciej, bo im szybciej zaczniesz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

UWAGA! Wpływem na konto może być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku. Wyłączone z promocji są wpływy z kont oszczędnościowych, zakończonych lokat czy z Twojego konta w banku Credit Agricole.

I to wszystko. To naprawdę proste, prawda?

Kiedy otrzymam swoją premię?

Cała kwota premii (200 zł) trafi na Twój nowy rachunek bankowy najpóźniej na koniec kolejnego miesiąca po zapewnieniu trzeciego wpływu na konto.

Wskazówka:

Załóżmy, że otworzyłeś promocyjne Konto dla Ciebie w Credit Agricole 10 stycznia 2019 roku. Wypełniłeś wszystkie wymagane dokumenty. W każdym z miesięcy: w styczniu, lutym i marcu zasiliłeś swoje nowe konto kwotą 1000 zł. Obiecana premia w wysokości 200 zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku.

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę ciekawa i warto rozważyć wzięcie w niej udziału zwłaszcza, kiedy zastanawiasz się nad zmianą konta. Nie dość, że możesz zyskać całkiem fajne konto, w pełni mobilne i z wieloma korzyściami, to jeszcze w łatwy sposób możesz zgarnąć aż 200 zł w gotówce, w zasadzie spełniając jeden warunek. Jedyny warunek, który jest nie do końca zawsze wygodny, to zlecenia przelewu wynagrodzeń na nowe konto. Jeśli nie planujesz związać się z tym bankiem na dłuższy czas – to może być jedyny minus.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 198

 1. Monika pisze:
  Cześć. Jeżeli ktoś nie ma nikogo znajomego z kontem w Credit Agricole, a chciałby zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia to służę pomocą : Kod Polecenia to: 3605297. Kod można użyć maksymalnie 10 razy, został już użyty raz także powinien zadziałać jeszcze dziewięciu osobom 🙂
  Pozdrawiam 😀
 2. Damian pisze:
  Jeżeli ktoś będzie wiedział jak wygląda sprawa z tym dokumentem „zlecenie przelewu wynagrodzenia”, który jest w regulaminie i jest konieczny do spełnienia warunków otrzymania premii to będę wdzięczny za wszelkie informacje. Na sąsiednich forach jest mnóstwo sprzecznych informacji, jedni twierdzą że trzeba to wypełnić, inni że nie trzeba.
  • Dorota pisze:
   Brałam udział w poprzedniej takiej samej promocji. Druk należy wypełnić i oddać do Banku. Można jednak powiedzieć Bankowi że samemu się poinformuje pracodawcę o zmianie konta , czego oczywiście robić nie trzeba. Wpływy mogą pochodzić z naszego konta z innego Banku a tutaj wypełnienie tego druku to tylko proforma. Tak robiłam ostatnio i premię dostałam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Dziękujemy za informacje 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Trzeba wypełnić bo tego wymaga regulamin – jest to warunek promocji więc ja stanowczo polecam to wypełnić. Wiadomo, że jak oni prześlą to do pracodawcy to można mu powiedzieć, aby nie brał tego pod uwagę i już. 🙂 Zlecenie przekazywania środków podpisujemy przy kurierze (jeżeli przy nim podpisujemy umowę) lub w Oddziale.
 3. Czarek pisze:
  Mam kod polecenia konta w Credit Agricol, mój mail: mczarek97(małpka)gmail.com
 4. Aga pisze:
  A co jak ktoś nie pracuje? Tylko ma dochód z innego źródła?
  • Monika pisze:
   Podpinam się pod pytanie. Co jeśli ktoś ma własną działalność?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem promocji: Wynagrodzenie – środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów. Jeżeli ktoś nie spełnia warunku to nie może skorzystać z promocji, tak samo myślę jest w przypadku osób prowadzących firmę.
 5. Marcin pisze:
  A czy mogę we wniosku mogę podać nieprawdziwe dane pracodawcy? Wtedy spełnię ten warunek lecz nie będzie wpływu wynagrodzenia
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odradzam to ponieważ jednak jest to poświadczenie nieprawdy. Dodatkowo, co jeśli Bank będzie chciał przekazać pracodawcy Twoją dyspozycję? Okaże się, że takiej firmy nie ma i może zechcieć wyjaśnień, albo poprosi o korektę.
 6. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał powiększyć zysk o kolejne 50 zł.za założenie konta z polecenia to podaję aktualny kod polecenia (z aktualnej edycji): 3239393 Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Należy dodać, że aby zgarnąć tą premię (50 zł. za otwarcie konta z polecenia) trzeba nie posiadać konta w Credit Agricole na 265 dni przed zawarciem umowy (tak przynajmniej „mówi” regulamin).
  Pozdrawiam
 7. Krystian pisze:
  Jeżeli ktoś chciałby otrzymać dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia to chętnie pomogę.
  Podaję Kod Polecenia: 3607485.
 8. marcin pisze:
  jeśli nie pracuje i nie mogę wskazać nazwy pracodawcy to co wtedy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To wtedy nie możesz spełnić warunków promocji, a tym samym nie możesz z niej skorzystać.
 9. Kamil pisze:
  Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz otrzymać 50zł za otwarcie konta z polecenia to o to kod: 3609099 .

  Pozdrawiam 🙂

 10. Marta pisze:
  Witam.
  Podaję świeży kod polecający 3609468
  Gratuluję zdobycia 50zł:-)
 11. Daniel pisze:
  Czy jeżeli nie wypełniłem w banku zlecenia przelewu wynagrodzenia, ponieważ w banku Pani powiedziała, że nie muszę to czy mogę jeszcze je podpisać i wszystko będzie ok?
 12. Rafał pisze:
  Kod polecenia wygenerwany pierwszy raz 14.01.2019 g.16:30 nigdy nie używany 3612520
 13. Mateusz pisze:
  Również pozwolę zamieścić tutaj swój kod polecający – świeżutki, nieużywany, płyny trzyma 😉 3612731. Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce się zarejestrować za jego pomocą 🙂
 14. Marcin pisze:
  Dla chętnych podaję kod poleceń 3611851. Kod jest ważny, wygenerowany 14 stycznia 2019. Dziękuję za skorzystanie.
 15. Tomasz pisze:
  Świeżutki kod, wygenerowany 15.01.2019 – 3614777 Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 16. Tomasz94 pisze:
  Dzięki Marcin za kodzik. Mam nadzieję, że utrzymasz konto przez najbliższych kilka miesięcy 😀
 17. Mąż Mój pisze:
  A jeżeli zlikwiduję wraz w z mężem nasze wspólne konto to czy możemy otworzyć dwa odrębne ? Czy wtedy po spełnieniu innych warunków każdy zalicza nagrodę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ponieważ regulamin wymaga nieposiadania konta od 07.01.2019 roku a Wy jak wnioskuję macie konto w Credit?
 18. omyk pisze:
  Mój kod polecający aktywny od jutra 17 stycznia: 3615571
 19. Krzysztof pisze:
  Witam Mateusz skorzystałem z kodu.Pozdrawiam.
 20. Tomasz pisze:
  Jakby ktoś jeszcze potrzebował to odświeżam mój kod: 3614777 Dziękuję za skorzystanie.
 21. Adam pisze:
  Jeżeli ktoś może się dodatkowo wypowiedzieć na temat tego zlecenia przekazywania wynagrodzenia to będę wdzięczny. Chciałbym przenieść konto ale nie tylko sobie i nie chce teraz robić awantur w miejscach pracy nagle. Więc jak wygląda sprawa z powiedzeniem bankowi, że sam zaniosę tę dyspozycję? Dzięki za odpowiedź! Byłoby to idealne zakończenie konta w Getinie, w którym lada chwila otrzymam premię;)
 22. Kacper pisze:
  Witam
  Jakby ktoś jeszcze nie posiadał kodu to odświeżam mój kod: 3239393 A ponieważ dostaję tam 5% zwrotu za rachunki to konta nie zamknę na pewno do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 23. Kapi pisze:
  Tak na marginesie, wstawianie kodów osobom obcym bez wyrażenia ich zgody może skutkować wykluczeniem z programu poleceń. Polecam czytać od czasu do czasu regulaminy 😀
  • Tomasz pisze:
   To ktoś musi jeszcze potwierdzić, że nie wyraził zgody 🙂
  • Kacper pisze:
   A powiedz mi czy umieszczenie swojego kodu polecenia na stronie to jest wysyłanie go osobom trzecim bez ich zgody? Moim zdaniem nie.
 24. Ania M. pisze:
  Zapraszam do skorzystania z dopiero co wygenerowanego kodu poleceń: 3620508. Wyrażam zgodę na wykorzystanie go i dziękuję osobom, które to uczynią. 🙂
 25. Jacek pisze:
  Super promocja. Mój kod polecenia 3621245.
  Zgadzam się na jego wykorzystanie jakby ktoś pytał 🙂
 26. Kapi pisze:
  Chodzi o zgodę poleconego, a nie polecającego. Ręce opadają :O
 27. Kapi pisze:
  Chodzi o zgodę poleconego, a nie polecającego. Ręce opadają :O
 28. Tomasz pisze:
  Czy to prawda, że kod jest aktywny dopiero po 24 godzinach od wydania ? Czytał ktoś dokładnie regulamin ? Jeśli tak, to drogie Moniaki kamyczek do waszego ogródka. Ponoć wszystko prześwietlacie. Taką informację podano w oddziale banku.
 29. michal pisze:
  Witajcie 50 zl do zgarnięcia za podanie kodu polecajacego 3621576 Polecam dla chętnych którzy skorzystają podpowiem jak zdobyć dodatkowy fajny prezent wartości ok 100 zl za free piszcie na priv…
 30. Ewa pisze:
  Drogie Moniaczki, proszę o informację : Jeśli z mężem rezygnujemy ze wspólnego konta w innym banku i otwieramy dwa odrębne w Credit Agricole, to czy wtedy nagrodę zgarnia każde z nas z osobna? Czyli każde z nas otrzymuje 200 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co Ewo, wydaje mi się, że nie da się tak rozbić wspólnego na dwa indywidualne. A trzeba w Credit założyć indywidualne bo tego wymaga regulamin. Ja myślę, że takie zamknięcie wspólnego i rozbicie na indywidualne możne być możliwe w oddziale banku, tak aby w jednym momencie jakoś to zrobić. 🙂
 31. omyk pisze:
  Przypominam mój świeży kod polecający: 3615571
 32. RadekO pisze:
  Mam pytanie odnośnie comiesięcznych wpływów na moje konto. Jeżeli założę konto w styczniu, to czy kolejne trzy przelewy mają być w lutym, marcu oraz kwietniu, czy może już w styczniu powinienem dokonać łącznego wpływu na konto o wartości 1000 zł?
  • Adam pisze:
   Wszystko jest opisane w artykule, myślę że jak zdążysz założyć konto w styczniu i dokonać pierwszej wpłaty 1000 zł na konto to nagrodę otrzymasz szybciej.

   Wskazówka:

   Załóżmy, że otworzyłeś promocyjne Konto dla Ciebie w Credit Agricole 10 stycznia 2019 roku. Wypełniłeś wszystkie wymagane dokumenty. W każdym z miesięcy: w styczniu, lutym i marcu zasiliłeś swoje nowe konto kwotą 1000 zł. Obiecana premia w wysokości 200 zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wpływ powinien być zapewniony już w styczniu 🙂
 33. Jacek pisze:
  Zapraszam do skorzystania 3621245, mój kod.
  Dziękuję.
 34. Ewa pisze:
  Dziękuję za odpowiedź Dominika, spróbujemy załatwić to w Oddziale. Mam jeszcze pytanie : czy ta oferta obejmuje zamknięcie konta w dowolnym banku czy jest jakaś lista placówek? W innym artykule na ten temat z innej strony znalazłam taką listę i nie ma tam placówki Banku w moim mieście :/ czy wiecie coś na temat takiej listy? Pozdrawiam
 35. Wiktor pisze:
  Mój kod polecenia: 3621814, ważny od 2019.01.21
 36. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01.2019 3625782

  Niech moc będzie z Wami

 37. Ewa pisze:
  Dominika chce przejść z mBanku placówka w Rzeszowie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm w konkretnych miastach nie ma Rzeszowa (na tej liście) ale jest ogólnie napisane mBank Spółka Akcyjna więc może i w Rzeszowie to przejdzie jako taka ogólna sieć mBank 🙂
 38. Ewa pisze:
  Dziękuję Ci za odpowiedź. Sprawdzimy 🙂
 39. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01. 3625782

  Niech moc będzie z Wami

 40. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam mój kod polecenia: 3239393 Dostaję tam 5% zwrotu za rachunki to konta nie zamknę na pewno do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 41. Paweł pisze:
  Witam, właśnie założyłem konto mój kod polecenia 3625094. Dzięki korzystajmy i zarabiajmy.
 42. Łukasz pisze:
  Witam, chciałbym również podzielić się kodem poleceń, wygenerowanym 11 stycznia: 3609083. Pozdrawiam.
 43. Maciej pisze:
  Dzien dobry, moj wczoraj wygenerowany kod to 3628080, mozna uzywac ile wlezie 😉
 44. Anna P. pisze:
  Podaję swój kod polecający:
  3628874
  – dopiero co otwartego konta. Na pewno działa. Pozdrawiam wszystkich czytelników.
 45. Adam pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia (mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody marketingowe do udziału w programie): 3629695
 46. Beata pisze:
  Jeśli robię przelew „tytułem wynagrodzenia” z innego konta do CA to musi być w tytule : wynagrodzenie, pobory itp czy może być „wpłata” ?
 47. Adam pisze:
  Zapraszam serdecznie do skorzystania mojego kodu polecającego- w 100% działający 😉
  3633106
 48. Grzegorz pisze:
  Mój kod polecenia to:3634940 Polecam, korzystają obydwie strony.
 49. Wioletta pisze:
  Witam, czy w oromocji „20 zł za przeniesienie konta” mzna otworzyc tylko konto dla Ciebie, czy moze to byc tez konto dla Ciebie MOVE?
 50. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam mój kod polecenia: 3239393 Dostaję tam 5% zwrotu za rachunki to konta nie zamknę na pewno do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 51. Krzysztoof pisze:
  Podaję swój kod polecający:
  3636807
  – dopiero co otwartego konta. Na pewno działa. Pozdrawiam..

  Będę wdzięczny za skorzystanie.

 52. JAKUB pisze:
  Czy chcąc załozyc konto przez stronę jest mozliwosc wyboru jak i gdzie podpisze umowę? Chodzi mi o to czy moge zamiast kuriera wybrac podpisanie w placowce ale zalozyc przez internet. Z góry dziekuje za odpowiedz 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Credit to umowę podpisujemy w placówce 🙂
  • Jakub pisze:
   „Po pozytywnej weryfikacji telefonicznej przez pracownika banku oczekuj na wizytę kuriera. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii.”

   Chyba nie rozumiem odpowiedzi albo ktoś nie rozumie pytania

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przepraszam, zerknęłam na warunki innego banku – z tego co widzę na stronie Credit Agricole to po złożeniu wniosku internetowo to umowa jest wysyłana do klienta, czyli jeżeli chcesz podpisać umowę w placówce to musisz i tam złożyć wniosek. Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.
 53. Krzysztof L. pisze:
  Rekomenduję aktualny kod polecenia 3614682 , nieużywany.Mam wyrażone wszystkie zgody.
 54. Szymon pisze:
  To i ja polecam dwa kody poleceń (mój i żony) 3095964 lub 3090370.
 55. ewa pisze:
  aktualny kod polecenia 3617641, z góry dziekuje 🙂
 56. Teresa pisze:
  3625543 nowy i sprawdzony kod polecenia.Wszystkie zgody wyrażone. Polecam!
 57. Max pisze:
  Hej, podaję mój kod polecenia: 3607402. Oczywiście kod jest w 100% pewny, z gwarancją, że konto nie zostanie zamknięte, aby osoby, które z niego skorzystają mogły otrzymać premię 🙂 Proszę o krótki komentarz osoby, które wykorzystały kod 🙂
 58. Adam pisze:
  Oto mój kod polecenia: 3609732
  Dziękuję i pozdrawiam
 59. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam sprawdzony kod polecenia: 3239393 Dostaję tam 5% zwrotu za rachunki to konta nie zamknę na pewno do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 60. Mateusz pisze:
  Zostawiam swój kod polecajacy, ani razu nie użyty. Konta szybko nie mam zamiaru zamknąć. Opłaca się skorzystać obydwoje dostaniemy po 50 zł. 😉
 61. Dariusz pisze:
  Jeśli ktoś chciał powiększyć zysk za założenie konta o kolejne 50 zł. To zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Polecam, korzystają obydwie strony. Premia jest dla Poleconego i dla Polecającego. Mój kod polecenia to: 3646211.
 62. Ania pisze:
  Polecam kod 3625782
  Wszystkie zgody wyrażone
  Kod jak najbardziej godny polecenia – korzystajcie a i ja skorzystam
 63. Patryk pisze:
  Cześć
  Polecam mój pewny kod polecenia: 3646998

  Konto założyłem, wszystkie zgody wyrażone, warunki spełniam.
  Proszę pamiętać, o wpływie min 1000 zł i jednej transakcja kartą lub BLIKiem + wyrażenie zgód.

  Kod: 3646998

  Pozdrawiam
  Patryk

 64. Marzena pisze:
  A czy konto które zamykam też musi być indywidualne czy może być wspólne ? I czy jest to obojętny bank w którym zamykam konto ? Przepraszam jeśli już było takie pytanie ale przeglądnęłam forum i nie natrafiłam 😉
  • ewelina_drela pisze:
   To, w jakim banku zamykasz konto jest obojętne. Nie ma w regulaminie wykluczeń, że nie może być to konto wspólne, więc jak najbardziej.
 65. Adam pisze:
  Podaję swój dopiero co wygenerowany świeżutki kod polecenia 3648878.
  Zapraszam wszystkich do korzystania z promocji opisanej powyżej oraz z Programu Poleceń w CA.
  Założenie konta i udział w promocji przebiegł gładko, szybko i przyjemnie. Dziękuję Dominika.
  Jeszcze raz polecam swój numer 3648878. Wszystkie zgody wyrażone.
 66. Łukasz pisze:
  Czy udział w tej promocji może wziąć osoba bezrobotna lub osoba pobierająca emeryture
 67. Krzysztof pisze:
  Czy można podać do zamknięcia konto BGŻ-Optima? To typowe konto internetowe
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Krzysztof, jak najbardziej, nie ma tutaj ograniczeń jeśli chodzi o typ konta do zamknięcia.
  • Arnold pisze:
   a mnie w oddziale banku CA poinformowali że MUSI to być KONTO OSOBISTE, nie może być np konto oszczędnościowe, czy stare konto walutowe, nie wiadomo czy optima mogłoby być, bo nie całkiem jest to zwykłe konto osobiste.
   Przy okazji raz jeszcze aktywny kod polecający 3632100
   konto moje będzie aktualne na pewno do końca bieżącego roku
 68. Marcin pisze:
  Jeżeli ktoś chciałbym skorzystać z dobrego kodu to zapraszam – bankowo1(małpa)wp.pl
  Pozdrawiam.
 69. Krzysztof pisze:
  Za pośrednictwem tej strony skorzystałem z kodu i udostępniam mój KOD POLECENIA 3656413 aby inni mogli również otrzymać dodatkowo 50zł Wszystkie warunki spełnione. Konta nie będę zamykał
 70. Arkadiusz pisze:
  Poproszę jakiś świeży kod
  • Kacper pisze:
   bardzo proszę 3239393 – od jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
   Pozdrawiam
   Kacper
 71. Sabina pisze:
  Skorzystałam z kodu podanego tutaj, więc też podaję swój KOD POLECENIA: 3660452
 72. Marta pisze:
  Kod polecenia 3609468. Zapraszam chętnych do skorzystania.
 73. Adam pisze:
  Nowy i ważny kod polecenia 3648878. Zapraszam chętnych do skorzystania. Kod został wygenerowany tydzień temu, wszystkie zgody są wyrażone. Polecam jeszcze raz swój kod 3648878. Pozdrawiam.
 74. Grzesiek pisze:
  Witam.
  Konto założone, wykorzystałem kod z tej strony.
  Jak ktoś będzie chciał skorzystać z polecenia i dać zarobić innej osobie to polecam mój kod: 3657569.
  Konto w CA sobie zostawię bo mam je za darmo dzięki temu, że jestem posiadaczem Karty Dużej Rodziny więc możesz być pewien, że mój kod zadziała i otrzymasz premię.
  Powodzenia i owocnego dnia;)
 75. Michał pisze:
  Witam
  Kod Polecenia z 11 lutego 3666180.
 76. Piotr pisze:
  Czy jak w dokumentach, potrzebnych do otwarcia konta wpisałem, że będę przelewał wynagrodzenie o kwocie nie mniejszej, niż 3000 zł to muszę się tego trzymać, żeby spełnić warunki promocji? Czy wystarczy, że przeleję tylko 1000 zł w miesiącu?
 77. Łukasz pisze:
  Cześć 🙂 Jak jest z tym zleceniem przekazywania wynagrodzenia? Czy jeśli złożę wniosek on-line i oddzwoni konsultant to mogę po prostu powiedzieć, że sam przekażę ten dokument pracodawcy? Gdy kurier przywiezie dokumenty do podpisu i w tym wspomniane zlecenie przekazywania wynagrodzenia to będę musiał oddać ten dokument podpisany kurierowi. Czy w sytuacji, gdy niekoniecznie chcę przekazywać pracodawcy tę dyspozycję wynagrodzenia lepiej zdecydować się na otworzenie konta w oddziale? Wtedy, jeśli dobrze rozumiem, mogę zabrać ten dokument ze sobą i przekazać go pracodawcy lub nie. Dziękuję z góry za wskazówki 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Powiem tak, zlecenie przekazywania środków musi być podpisane – tego wymaga regulamin. Przy kurierze oczywiście trzeba będzie podpisać i oddać dokument wraz z umową. Niektórzy mówią, że jak byli w oddziale to po prostu podpisywali dokument i sami deklarowali, że dostarczą go pracodawcy i niekoniecznie to robili, a do promocji się kwalifikowali. Więc to jest taka zaplątana promocja, ze ciężko jest zająć w niej konkretne stanowisko.

   Można więc zrobić tak – podpisać umowę przy kurierze i niech zabiera dokumenty, a my uprzedzamy pracodawcę, że gdyby wpłynął taki wniosek o zmianę konta do wypłaty pensji to prosimy, aby nie brali go pod uwagę. Albo podpisujemy dokumenty w oddziale i tam deklarujemy, że sami dostarczymy pracodawcy dokument.

 78. Kuba pisze:
  Witam,
  dzisiaj wygenerowany kod polecenia:
  3683282
  wszystkie zgody podpisane i oczywiście aktywne korzystanie z konta.
  Jeśli ktoś chciałby skorzystać to zapraszam. Skorzystają obie strony 🙂
  Pozdrawiam 😉
 79. Karol pisze:
  Podaję swój świeżutki i aktualny kod polecenia… mam nadzieję, że ktoś zechce z niego skorzystać za co z góry dziękuję: 3669026
 80. Paweł pisze:
  Proszę kod polecenia to 3607773. Promocja dotyczy polecającego i polecanego czyli jeżeli skorzystasz z mojego kodu to dostaniesz 50 zł i Ja dostanę 50zł. Jak już założysz konto to wygenerujesz swój kod i będziesz mógł przekazać go kolejnym osobą. Tak to działa, ważne żeby spełniać warunki promocji Ja już spełniam. Kod wykorzystany 2 razy (wpływ 2x50zł na konto już jest), tak więc można skorzystać z niego 8 razy. Polecam?
 81. lakiluk pisze:
  Witajcie, prezentuję najnowszy nieużywany jeszcze kod: 3689290
  Tak jak napisał przedmówca, kod można użyć 10 razy, u mnie jest pełna pula.
  Dzięki.
 82. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam sprawdzony kod polecenia: 3239393 Kod wykorzystany w ubiegłym miesiącu 3 razy (tzn. za 3 polecenia wpłynęła mi premia więc jak najbardziej kod 100% pewny). Dodatkowo dostaję tam 5% zwrotu za rachunki więc można mieć pewność, że konta nie zamknę na pewno przynajmniej do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 83. kamilo pisze:
  Oto mój kod ważny 3674870 Prosze korzystać 😉
 84. Kasia pisze:
  skorzystałam z polecenia tutaj, więc swój kod też zostawiam: 3697308 🙂 z góry dziękuję!
 85. Antoni pisze:
  Ja też skorzystałem z polecenia tutaj więc zostawiam swój kod:3673500.Za ewentualne wykorzystanie dziękuję.
 86. antek pisze:
  Proszę o skorzystanie z tego kodu Jeszcze nie używany 3673496.Dzięki.
 87. Gosia pisze:
  Czy mogę otworzyć nowe konto w innym banku i następnie skorzystać z promocji przeniesienia konta do Credit Agricole?
 88. Grzegorz pisze:
  Nowy nieużywany kodzik 3696485.
  polecam 😉
 89. Gosia pisze:
  Mam jedno konto własne i drugie wspólne z mężem. Czy jeżeli obydwa zamkniemy, to dostaniemy dwie nagrody, czy tylko jedną (bo drugie konto jest wspólne)?
 90. MARIUSZ pisze:
  Dziwne jest zlożenie dyspozycji przekazania wynagrodzenia.Pani w banku stwierdziła że nie ma znaczenia czy oni wysla czy sami dostarczymy.Z tego wynika ze nigdzie nie jest to odnotowane.Weryfikacja prawdopodobnie nastepuje poprzez sprawdzenie przelewow przychodzacych.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No właśnie u nich to tak dziwnie działa i tak naprawdę ciężko jest jasno wypowiedzieć się na temat tego jak oni będą to wszystko traktować. 🙂
  • ewelina_drela pisze:
   Mariusz, wypełnienie tego formularza jest wymogiem, jednak przelewy mogą pochodzić z innych źródeł.
 91. Dawid pisze:
  Cześć, przesyłam nowy kod polecenia, aktywny od 28.02 3703717
 92. Gosia pisze:
  Czy wpływ oznacza, że wystarczy, że przeleję sobie z innego konta co miesiąc 1000 zł i następnego dnia po zaksięgowaniu przeleję tę kwotę z powrotem?
 93. Radek pisze:
  W jakim czasie po podaniu numeru konta do zamknięcia zostanie zamknietę konto przez credit agricole?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie nie jestem w stanie tego określić niestety, ale myślę że będzie to szybko ponieważ Bankowi będzie zależało aby jak najszybciej otworzyć konto w ich banku. 🙂
 94. Arkadiusz pisze:
  Skorzystałem z polecenia i zapraszam innych
  Świeży kod 3709392 wygenerowany 2 marca
 95. Marek pisze:
  Dzisiaj założyłem konto z polecenia i podaję mój własny świeży jak pączki kod do wykorzystania 3712485
 96. Gracjan pisze:
  Moje konto w CA już działa, natomiast nie zostało jeszcze zamknięto to, które zgłosiłem do zamknięcia. Czy mogę teraz w starym banku anulować dyspozycję zamknięcia konta?
  • ewelina_drela pisze:
   Jeśli chcesz zgarnąć bonus, musisz zostawić to bankowi do zrobienia. Jeśli masz wątpliwości, upewnij się na Infolinii że po ich stronie wszystko jest jak należy :). Czasami na zamknięcie konta trochę się czeka.
 97. Marzena pisze:
  Podobno jak konto było zakładane internetowo i nie był składany podpis nie ma możliwości przeniesienia konta czyli promocja w takim przypadku nie działa? To odpowiedź z banku : „Dodam, ze jeżeli konto które chce Pani przenieść nie jest Pani głównym rachunkiem i w Banku BGŻ nie był składany podpis to niestety nie będziemy mieli możliwości sfinalizować operacji jako przeniesienie konta.”
  • ewelina_drela pisze:
   O, dziękujemy za to info. To jest naprawdę ważna wiadomość, której bank nie zawarł w regulaminie!
  • Antoni pisze:
   Czy Szanowne Moniaki sprawdziły już co z przeniesieniem konta zakładadanego przez internet?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli ktoś zakładał konto internetowo np. przelewem weryfikacyjnym i później nic więcej nie robił to nie przeniesie konta. Natomiast jeżeli ktoś założył konto internetowo, a później np. był w Banku (żeby coś załatwić) i składał wzór podpisu to konto będzie mogło być przeniesione.
 98. Marzena pisze:
  Czy przenosił ktoś konto z mbanku ? Na liście go niestety nie widziałam .
 99. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam sprawdzony kod polecenia: 3239393 Kod wykorzystany 3 razy (tzn. za 3 polecenia wpłynęła mi premia więc jak najbardziej kod 100% pewny). Dodatkowo dostaję tam 5% zwrotu za rachunki więc można mieć pewność, że konta nie zamknę na pewno przynajmniej do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 100. Grzegorz pisze:
  Nowy nieużywany kodzik 3696485.
  polecam ?
 101. Lidka pisze:
  Zapraszam do użycia kodu: 3210180. Użyty był 1 raz. Kod sprawdzony, bo 18 lutego otrzymałam premię za polecenie. Konta nie zamknę, bo otrzymuję comiesięczne zwroty po 25 zł za płatności kartą. Pozdrawiam.
 102. rafal pisze:
  Czyli jeśli założyłem konto np. w mbanku korzystając z promocji i umowa była podpisana przez kuriera to nie uda mi się go przenieść? musiał bym udać się do placówki banku aby pobrali ode mnie wzór podpisu i dopiero wtedy bym mógł skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Rafał, to trzeba by było sprawdzić na infolinii Credit Agricole, ale raczej nie powinno być problemu z przeniesieniem konta.
 103. Piotr pisze:
  Bank Credit Agricole dziekuje za przystapienie do Programu Polecen. Twoj Kod Polecenia to: 3728124. Kod aktywny od 12.03.2019r
 104. Andrzej pisze:
  Witam, dla zainteresowanych podaję kod aktywny od 15/03/2019. Kod polecenia to: 3744350
 105. Lidia pisze:
  Czy konto w innym banku, które chcę zamknąć, musi być RORem czy też może to być konto oszczędnościowe?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Lidia, musi to być ROR, konto osobiste nie kwalifikuje się do tej promocji.
 106. Adam pisze:
  Podaję swój kod polecenia 3648878.
  Zapraszam wszystkich do korzystania z promocji opisanej powyżej oraz z Programu Poleceń w CA.
  Założenie konta i udział w promocji przebiegł gładko, szybko i przyjemnie.
  Jeszcze raz polecam swój numer 3648878. Wszystkie zgody wyrażone.
 107. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody potrzebne do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: 3629695
 108. Ela pisze:
  Proszę śmiało korzystać Kodu Polecenia nr: 3742527. Na pewno działa!
  Pozdrawiam, Ela
 109. Aleksandra pisze:
  Zapraszam do korzystania: 3755796
 110. Marek pisze:
  Kodu Polecenia ważny od 19-03-2019 zero poleceń wiec jest na pewno aktywny nr: 3756054
 111. Nikodem pisze:
  Aktualny KOD POLECENIA 3656413 Wszystkie warunki spełnione.
 112. Karol pisze:
  Byłbym bardzo wdzięczny za skorzystanie z mojego aktualnego i działającego kodu polecenia: 3669026 Potrzebne zgody marketingowe zostały wyrażone. Pozdrawiam i dziękuję.
 113. Marzena pisze:
  Dziś założone konto jakby ktoś chiał skorzystać podaję świeżutki KOD POLECENIA :3757038.
 114. Marcoo pisze:
  Jeżeli ktoś nie ma nikogo znajomego z kontem w Credit Agricole, a chciałby zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia to mój Kod Polecenia to: 3756054. Nie został jeszcze użyty także powinien zadziałać jeszcze dziesięciu osobom
 115. Marek pisze:
  Założyłem konto 10 marca, czy będą się liczyć trzy kolejne miesiące (kwiecien- maj- czerwiec) wpłatami po 1000 czy musi to być od marca?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Może być od kwietnia. Ważne, żeby to były 3 kolejne miesiące.
 116. Kacper pisze:
  Witam
  Dla chętnych przypominam sprawdzony kod polecenia: 3239393 Kod wykorzystany 4 razy (tzn. za 4 polecenia wpłynęła mi premia więc jak najbardziej kod 100% pewny). Dodatkowo dostaję tam 5% zwrotu za rachunki więc można mieć pewność, że konta nie zamknę na pewno przynajmniej do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 117. Andy pisze:
  Dla zainteresowanych podaję kod polecenia 3744350, do zgarnięcia dodatkowe 50zł
 118. Ilona pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać z kodu polecenia i zyskać dodatkowo 50zł to proszę podać kod: 3726249 !
 119. iza pisze:
  konto dzis zalozone…moze ktos skorzysta 3777220?
 120. Henryk pisze:
  Jeszcze tylko kilka dni promocji na dodatkowe 50 zł w programie poleceń. Nie wiadomo, czy w kwietniu przedłużą. Polecam. 3777627
 121. Marcin pisze:
  Jakby ktoś jeszcze chciał połączyć obecną promocję z aktualnym programem poleceń to musi się pospieszyć do końca marca 2019 r. Zachęcam do użycia mojego kodu: 3602721. Z góry dziękuję.
 122. Grzegorz pisze:
  Mój aktywny działający kod 3788924. Konto utrzymam przez co najmniej pół roku, więc zadziała. Zachęcam i dziękuję 🙂
 123. Kacper pisze:
  Ostatnie dni obecnej edycji programu poleceń i szansa na dodatkowe 50 zł. Gdyby ktoś reflektował to podaję sprawdzony kod polecenia: 3239393.
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki).
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 124. Adam pisze:
  Grzegorz, dzisiaj założyłem konto z Twojego numeru polecenia, czekaj cierpliwie na bonusik! 😉
 125. Rafał pisze:
  Jestem nowym klientem, umowę podpisałem w oddziale banku 10 kwietnia i doradca wygenerował dla mnie kod polecającego:
  3839748
  Na tej stronie udostępniam go w pierwszej kolejności, więc jeszcze nikt z niego nie korzystał.
  Oczywiście z konta będę korzystał dłużej niż 6 miesięcy, bo zamierzam wziąć w tym banku kredyt na 12 miesięcy.
  Po swoje stornie mam już spełnione warunki za pomocą przelewu do otrzymania premii i wyrażone wymagane zgody marketingowe.
 126. Jacek pisze:
  W piątek dostałem 50zł za skorzystanie z kodu poleceń, kogoś z komentarzy 🙂 Kaski 200zł jeszcze nie, czy ktoś już dostał?
  Do promocji przystąpiłem w styczniu.
  • Jacek pisze:
   Sprawa wyjaśniona, w artykule jest błąd, Ci co założyli konto w styczniu, otrzymająkase w maju, ponieważ 3 kolejne przelewy na 1k, liczone są od następnego miesiąca, a nie od stycznia, czyli wpływy luty,marzec,kwiecień – nagroda w maju.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jacek nie nazwałabym tego błędem w artykule, a raczej nieścisłością regulaminu. Cytując regulamin: „zapewni stały wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe,” Nie ma tu mowy o kolejnym miesiącu po założeniu konta, tylko o trzech dowolnych kolejnych miesiącach. My trzymamy się zapisów regulaminu. Szkoda, że bank interpretuje sobie to tak dowolnie.
  • Jacek pisze:
   Słowo klucz, to jednak KOLEJNE, w 99% przypadków oznacza to „następne” miesiące po założeniu konta, ja bym to tak interpretował.
   Trzeba czekać 🙂
   Pozdrawiam
 127. Michał pisze:
  A ja po spelnieniu warunkow dowiedzialem sie od banku na infolini ze nie biore udzialu w promocji choc konto otwieralem w oddziale z taka ibformacja i zapewnieniem ze tak jest
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Michał, to jest właśnie ryzyko zakładania konta w oddziale, ktoś czegoś nie zaznaczy i po premii. Dlatego najlepiej przez internet – gdzie masz bezpośredni link do strony promocyjnej.
  • Jacek pisze:
   Ja też kasy nie dostałem, dzwoniłem dzisiaj na infolinię Pan oszukał promocje sprawdził czy spelnilem warunki, następnie założył reklamację, żeby wypłacił ki kasę. Widać bank nie jest zbyt uczciwy pod względem wulyplacania kasy…

   Michał idź do kobiety z którą zakładałem konto i walcz. Łaski nie robią, to nie twoja wina ze kobieta była niekompetena.
   Ja też składałem w nosek w oddziale.

  • Jacek pisze:
   Sorki za błędy. Ale nowy telefon i klawiatura…
  • Jacek pisze:
   Wczoraj dostałem smsa ze rozstrzygnięcie reklamacji zostało wysłane do mnie listem.

   Jednak dzisiaj na moim kooncie znalazło się 200zł, czyli warto reklamować. 🙂

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super 🙂 całe szczęście!!!

Napisz komentarz