Nowa promocja Credit Agricole: 200 zł premii za przeniesienie konta

Credit Agricole to kolejny bank, który postanowił energicznie zacząć nowy rok. Tym razem ogłosił promocję, w którym wystarczy przenieść konto z innego banku do Credit Agricole i spełnić kilka prostych warunków. Czy warto? Zawsze warto, jeśli bank za proste działania oferuje aż 200 zł premii w gotówce. Możesz zgarnąć ten bonus bez większego wysiłku, a jedynie wykonując kilka prostych kroków.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które chcą przenieść swoje konto z dotychczasowego banku i przy okazji zgarnąć premię w wysokości 200 zł w gotówce. A może po prostu masz jakieś mało używane konto bankowe? To świetna okazja, by je zamknąć i przy okazji zarobić na tym 200 zł.

Wystarczy, że w okresie trwania promocji (czyli od 7 stycznia – 31 marca 2019 roku) nie jesteś posiadaczem konta indywidualnego w Credit Agricole oraz nie wypowiedziałeś w tym czasie umowy o prowadzenie konta. I tyle. Żadnych rocznych czy dwuletnich karencji. Zobaczmy jednak, co jeszcze przygotował bank.

Aby otrzymać premię wystarczy, że zawrzesz z bankiem umowę o konto, upoważnisz bank do przeniesienia konta i przez trzy kolejne miesiące zasilisz je kwotą min 1000 zł. Dodatkowo Bank wymaga wypełnienia dokumentu „Zlecenie przekazywania środków”.  To dokument, w którym wyrażasz zgodę, aby Bank wnioskował do Twojego pracodawcy o przelewanie wynagrodzenia na Twoje konto. W praktyce jednak wpływy na konto mogą być z innych źródeł niż wynagrodzenie. A jakie konto dostaniesz w zamian?

Jakie konto mogę otworzyć w Credit Agricole?

Każdy uczestnik promocji ma do wyboru dwa konta: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Pewnie jesteś ciekawy, ile to będzie kosztowało? Proszę bardzo:

Konto dla Ciebie

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Jak otrzymam premię w wysokości 200 zł?

#1 KROK

W okresie trwania promocji, czyli od 7 stycznia do 31 marca 2019 roku, załóż jedno z dostępnych kont indywidualnych (Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP). Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Jeśli wybierzesz opcję założenia konta przez stronę internetową banku, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza z danymi osobowymi oraz zeskanowanie dowodu tożsamości. W sekcji „Pozostałe opcje” zaznacz „Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. Może masz gdzieś niepotrzebne konto i zamkniesz je w zamian za 200zł?

Po pozytywnej weryfikacji telefonicznej przez pracownika banku oczekuj na wizytę kuriera. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w oddziale lub przez telefon, pamiętaj, żeby koniecznie upewnić się, że Twoje konto weźmie udział w promocji. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Upewnij się również, że upoważniłeś bank do zamknięcia Twojego starego konta.

Ta promocja łączy się z programem poleceń, na którym możesz zyskać 50 zł za skorzystanie z polecenia. Przeczytaj o tym tutaj. Jeżeli ktoś będzie chciał łączyć tę promocję z programem poleceń to będzie musiał w rozmowie z konsultantem wyrazić zgody marketingowe i na przesyłanie informacji handlowych.

2# KROK

Przez trzy kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł na swoje nowe konto. Nie musi to być jeden duży przelew, możesz przekazywać na konto kilka mniejszych kwot, ważne, żeby suma miesięcznych wpływów zaksięgowanych w danym miesiącu wynosiła min. 1000 zł. W Regulaminie promocji nie ma ani słowa o tym, od kiedy mają być zapewnione wpływy na konto. Jednak warto zacząć jak najszybciej, bo im szybciej zaczniesz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

UWAGA! Wpływem na konto może być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku. Wyłączone z promocji są wpływy z kont oszczędnościowych, zakończonych lokat czy z Twojego konta w banku Credit Agricole.

I to wszystko. To naprawdę proste, prawda?

Kiedy otrzymam swoją premię?

Cała kwota premii (200 zł) trafi na Twój nowy rachunek bankowy najpóźniej na koniec kolejnego miesiąca po zapewnieniu trzeciego wpływu na konto.

Wskazówka:

Załóżmy, że otworzyłeś promocyjne Konto dla Ciebie w Credit Agricole 10 stycznia 2019 roku. Wypełniłeś wszystkie wymagane dokumenty. W każdym z miesięcy: w styczniu, lutym i marcu zasiliłeś swoje nowe konto kwotą 1000 zł. Obiecana premia w wysokości 200 zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku.

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę ciekawa i warto rozważyć wzięcie w niej udziału zwłaszcza, kiedy zastanawiasz się nad zmianą konta. Nie dość, że możesz zyskać całkiem fajne konto, w pełni mobilne i z wieloma korzyściami, to jeszcze w łatwy sposób możesz zgarnąć aż 200 zł w gotówce, w zasadzie spełniając jeden warunek. Jedyny warunek, który jest nie do końca zawsze wygodny, to zlecenia przelewu wynagrodzeń na nowe konto. Jeśli nie planujesz związać się z tym bankiem na dłuższy czas – to może być jedyny minus.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 65

 1. Monika pisze:
  Cześć. Jeżeli ktoś nie ma nikogo znajomego z kontem w Credit Agricole, a chciałby zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia to służę pomocą : Kod Polecenia to: 3605297. Kod można użyć maksymalnie 10 razy, został już użyty raz także powinien zadziałać jeszcze dziewięciu osobom 🙂
  Pozdrawiam 😀
 2. Damian pisze:
  Jeżeli ktoś będzie wiedział jak wygląda sprawa z tym dokumentem „zlecenie przelewu wynagrodzenia”, który jest w regulaminie i jest konieczny do spełnienia warunków otrzymania premii to będę wdzięczny za wszelkie informacje. Na sąsiednich forach jest mnóstwo sprzecznych informacji, jedni twierdzą że trzeba to wypełnić, inni że nie trzeba.
  • Dorota pisze:
   Brałam udział w poprzedniej takiej samej promocji. Druk należy wypełnić i oddać do Banku. Można jednak powiedzieć Bankowi że samemu się poinformuje pracodawcę o zmianie konta , czego oczywiście robić nie trzeba. Wpływy mogą pochodzić z naszego konta z innego Banku a tutaj wypełnienie tego druku to tylko proforma. Tak robiłam ostatnio i premię dostałam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Dziękujemy za informacje 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Trzeba wypełnić bo tego wymaga regulamin – jest to warunek promocji więc ja stanowczo polecam to wypełnić. Wiadomo, że jak oni prześlą to do pracodawcy to można mu powiedzieć, aby nie brał tego pod uwagę i już. 🙂 Zlecenie przekazywania środków podpisujemy przy kurierze (jeżeli przy nim podpisujemy umowę) lub w Oddziale.
 3. Czarek pisze:
  Mam kod polecenia konta w Credit Agricol, mój mail: mczarek97(małpka)gmail.com
 4. Aga pisze:
  A co jak ktoś nie pracuje? Tylko ma dochód z innego źródła?
  • Monika pisze:
   Podpinam się pod pytanie. Co jeśli ktoś ma własną działalność?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem promocji: Wynagrodzenie – środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów. Jeżeli ktoś nie spełnia warunku to nie może skorzystać z promocji, tak samo myślę jest w przypadku osób prowadzących firmę.
 5. Marcin pisze:
  A czy mogę we wniosku mogę podać nieprawdziwe dane pracodawcy? Wtedy spełnię ten warunek lecz nie będzie wpływu wynagrodzenia
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odradzam to ponieważ jednak jest to poświadczenie nieprawdy. Dodatkowo, co jeśli Bank będzie chciał przekazać pracodawcy Twoją dyspozycję? Okaże się, że takiej firmy nie ma i może zechcieć wyjaśnień, albo poprosi o korektę.
 6. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał powiększyć zysk o kolejne 50 zł.za założenie konta z polecenia to podaję aktualny kod polecenia (z aktualnej edycji): 3239393 Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Należy dodać, że aby zgarnąć tą premię (50 zł. za otwarcie konta z polecenia) trzeba nie posiadać konta w Credit Agricole na 265 dni przed zawarciem umowy (tak przynajmniej „mówi” regulamin).
  Pozdrawiam
 7. Krystian pisze:
  Jeżeli ktoś chciałby otrzymać dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia to chętnie pomogę.
  Podaję Kod Polecenia: 3607485.
 8. marcin pisze:
  jeśli nie pracuje i nie mogę wskazać nazwy pracodawcy to co wtedy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To wtedy nie możesz spełnić warunków promocji, a tym samym nie możesz z niej skorzystać.
 9. Kamil pisze:
  Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz otrzymać 50zł za otwarcie konta z polecenia to o to kod: 3609099 .

  Pozdrawiam 🙂

 10. Marta pisze:
  Witam.
  Podaję świeży kod polecający 3609468
  Gratuluję zdobycia 50zł:-)
 11. Daniel pisze:
  Czy jeżeli nie wypełniłem w banku zlecenia przelewu wynagrodzenia, ponieważ w banku Pani powiedziała, że nie muszę to czy mogę jeszcze je podpisać i wszystko będzie ok?
 12. Rafał pisze:
  Kod polecenia wygenerwany pierwszy raz 14.01.2019 g.16:30 nigdy nie używany 3612520
 13. Mateusz pisze:
  Również pozwolę zamieścić tutaj swój kod polecający – świeżutki, nieużywany, płyny trzyma 😉 3612731. Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce się zarejestrować za jego pomocą 🙂
 14. Marcin pisze:
  Dla chętnych podaję kod poleceń 3611851. Kod jest ważny, wygenerowany 14 stycznia 2019. Dziękuję za skorzystanie.
 15. Tomasz pisze:
  Świeżutki kod, wygenerowany 15.01.2019 – 3614777 Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 16. Tomasz94 pisze:
  Dzięki Marcin za kodzik. Mam nadzieję, że utrzymasz konto przez najbliższych kilka miesięcy 😀
 17. Mąż Mój pisze:
  A jeżeli zlikwiduję wraz w z mężem nasze wspólne konto to czy możemy otworzyć dwa odrębne ? Czy wtedy po spełnieniu innych warunków każdy zalicza nagrodę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ponieważ regulamin wymaga nieposiadania konta od 07.01.2019 roku a Wy jak wnioskuję macie konto w Credit?
 18. omyk pisze:
  Mój kod polecający aktywny od jutra 17 stycznia: 3615571
 19. Krzysztof pisze:
  Witam Mateusz skorzystałem z kodu.Pozdrawiam.
 20. Tomasz pisze:
  Jakby ktoś jeszcze potrzebował to odświeżam mój kod: 3614777 Dziękuję za skorzystanie.
 21. Adam pisze:
  Jeżeli ktoś może się dodatkowo wypowiedzieć na temat tego zlecenia przekazywania wynagrodzenia to będę wdzięczny. Chciałbym przenieść konto ale nie tylko sobie i nie chce teraz robić awantur w miejscach pracy nagle. Więc jak wygląda sprawa z powiedzeniem bankowi, że sam zaniosę tę dyspozycję? Dzięki za odpowiedź! Byłoby to idealne zakończenie konta w Getinie, w którym lada chwila otrzymam premię;)
 22. Kacper pisze:
  Witam
  Jakby ktoś jeszcze nie posiadał kodu to odświeżam mój kod: 3239393 A ponieważ dostaję tam 5% zwrotu za rachunki to konta nie zamknę na pewno do końca tego roku. Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 23. Kapi pisze:
  Tak na marginesie, wstawianie kodów osobom obcym bez wyrażenia ich zgody może skutkować wykluczeniem z programu poleceń. Polecam czytać od czasu do czasu regulaminy 😀
  • Tomasz pisze:
   To ktoś musi jeszcze potwierdzić, że nie wyraził zgody 🙂
  • Kacper pisze:
   A powiedz mi czy umieszczenie swojego kodu polecenia na stronie to jest wysyłanie go osobom trzecim bez ich zgody? Moim zdaniem nie.
 24. Ania M. pisze:
  Zapraszam do skorzystania z dopiero co wygenerowanego kodu poleceń: 3620508. Wyrażam zgodę na wykorzystanie go i dziękuję osobom, które to uczynią. 🙂
 25. Jacek pisze:
  Super promocja. Mój kod polecenia 3621245.
  Zgadzam się na jego wykorzystanie jakby ktoś pytał 🙂
 26. Kapi pisze:
  Chodzi o zgodę poleconego, a nie polecającego. Ręce opadają :O
 27. Kapi pisze:
  Chodzi o zgodę poleconego, a nie polecającego. Ręce opadają :O
 28. Tomasz pisze:
  Czy to prawda, że kod jest aktywny dopiero po 24 godzinach od wydania ? Czytał ktoś dokładnie regulamin ? Jeśli tak, to drogie Moniaki kamyczek do waszego ogródka. Ponoć wszystko prześwietlacie. Taką informację podano w oddziale banku.
 29. michal pisze:
  Witajcie 50 zl do zgarnięcia za podanie kodu polecajacego 3621576 Polecam dla chętnych którzy skorzystają podpowiem jak zdobyć dodatkowy fajny prezent wartości ok 100 zl za free piszcie na priv…
 30. Ewa pisze:
  Drogie Moniaczki, proszę o informację : Jeśli z mężem rezygnujemy ze wspólnego konta w innym banku i otwieramy dwa odrębne w Credit Agricole, to czy wtedy nagrodę zgarnia każde z nas z osobna? Czyli każde z nas otrzymuje 200 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co Ewo, wydaje mi się, że nie da się tak rozbić wspólnego na dwa indywidualne. A trzeba w Credit założyć indywidualne bo tego wymaga regulamin. Ja myślę, że takie zamknięcie wspólnego i rozbicie na indywidualne możne być możliwe w oddziale banku, tak aby w jednym momencie jakoś to zrobić. 🙂
 31. omyk pisze:
  Przypominam mój świeży kod polecający: 3615571
 32. RadekO pisze:
  Mam pytanie odnośnie comiesięcznych wpływów na moje konto. Jeżeli założę konto w styczniu, to czy kolejne trzy przelewy mają być w lutym, marcu oraz kwietniu, czy może już w styczniu powinienem dokonać łącznego wpływu na konto o wartości 1000 zł?
  • Adam pisze:
   Wszystko jest opisane w artykule, myślę że jak zdążysz założyć konto w styczniu i dokonać pierwszej wpłaty 1000 zł na konto to nagrodę otrzymasz szybciej.

   Wskazówka:

   Załóżmy, że otworzyłeś promocyjne Konto dla Ciebie w Credit Agricole 10 stycznia 2019 roku. Wypełniłeś wszystkie wymagane dokumenty. W każdym z miesięcy: w styczniu, lutym i marcu zasiliłeś swoje nowe konto kwotą 1000 zł. Obiecana premia w wysokości 200 zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wpływ powinien być zapewniony już w styczniu 🙂
 33. Jacek pisze:
  Zapraszam do skorzystania 3621245, mój kod.
  Dziękuję.
 34. Ewa pisze:
  Dziękuję za odpowiedź Dominika, spróbujemy załatwić to w Oddziale. Mam jeszcze pytanie : czy ta oferta obejmuje zamknięcie konta w dowolnym banku czy jest jakaś lista placówek? W innym artykule na ten temat z innej strony znalazłam taką listę i nie ma tam placówki Banku w moim mieście :/ czy wiecie coś na temat takiej listy? Pozdrawiam
 35. Ewa pisze:
  Rzeszów mBank 😉
 36. Wiktor pisze:
  Mój kod polecenia: 3621814, ważny od 2019.01.21
 37. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01.2019 3625782

  Niech moc będzie z Wami

 38. Ewa pisze:
  Dominika chce przejść z mBanku placówka w Rzeszowie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm w konkretnych miastach nie ma Rzeszowa (na tej liście) ale jest ogólnie napisane mBank Spółka Akcyjna więc może i w Rzeszowie to przejdzie jako taka ogólna sieć mBank 🙂
 39. Ewa pisze:
  Dziękuję Ci za odpowiedź. Sprawdzimy 🙂
 40. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01. 3625782

  Niech moc będzie z Wami

Napisz komentarz