Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 200 zł premii za konto + 2,5% na 3 miesiące do 20 000 zł od Credit Agricole

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

1. premia za przeniesienie konta: jednorazowo 100 lub 200 zł

2. premia za płatności mobilne lub kartą: zwroty przez 12 miesięcy, max. 16,67 zł miesięcznie

3. premia za CAsaver: zwroty przez 12 miesięcy, max. 16,67 zł miesięcznie

Niezależnie od tego, który z powyższych wariantów wybierzesz: 50 zł za skorzystanie i spełnienie warunków programu poleceń

Za co?

1. premia za przeniesienie konta:

-za złożenie dyspozycji przeniesienia konta oraz zapewnienie przez 3 miesiące wpływów min. 1000 zł (100 zł premii) lub 3000 zł (200 zł premii)

2. premia za płatności mobilne lub kartą:

-za dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay i wykonywanie płatności mobilnych lub wykonywanie płatności kartą fizyczną.

-za zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie i wykonanie przynajmniej 3 płatności mobilnych lub kartą co miesiąc

-premia w wysokości 5% wartości miesięcznych płatności mobilnych lub 2% od płatności kartą, max. 16,67 zł miesięcznie

3. premia za CAsaver:

-za otwarcie Rachunku Oszczędzam i uruchomienie usługi CAsaver

– -za zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie i wykonanie płatności kartą na min. 200 zł miesięcznie;

-premia w wysokości 50% zaokrągleń co miesiąc, max. 16,67 zł

Ile to kosztuje?

Konto Dla Ciebie:

0 zł – opłata za prowadzenie konta oraz karty pod warunkiem zapewnienia wpływu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz zapewnienie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunków opłata za konto 7 zł/m-c, a opłata za kartę 9 zł/m-c); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

1. premia za przeniesienie konta: do końca kolejnego miesiąca po zapewnieniu 3 wpływu na konto

2. premia za płatności mobilne: co miesiąc, do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków

3. premia za CAsaver: co miesiąc, do końca miesiąca w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadały w Credit Agricole rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Osoby korzystające z poprzednich edycji promocji z przeniesieniem konta są wykluczone.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Urządzając promocje banki zazwyczaj nie pozostawiają nam wyboru co do nagrody: albo się zgadzamy na warunki do spełnienia i korzystamy z promocji, albo nie. Credit Agricole obrał inny kierunek: daje Ci do wyboru warunki, które chcesz spełnić. A do wyboru masz aż trzy możliwości zdobycia premii. We wszystkich wypadkach premia wynosi maksymalnie 200 zł.

Żeby tego było mało to otwierając konto będziesz mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania dla swoich oszczędności: na rachunek oszczędnościowy możesz wrzucić do 20 000 zł na 3 miesiące na 2,5%.

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku.

Na czym polega ta promocja

Nie jest to typowa promocja więc odejdziemy na chwilę od utartego planu artykułu i wyjaśnimy sobie, o co dokładnie chodzi.

Jak już wiesz ze wstępu w tej promocji masz do wyboru trzy premie (wszystkie o łącznych wartościach maksymalnie 200 zł). W dalszej części artykułu omówimy sobie, jakie trzeba spełniać warunki do przyznania premii dla każdej z nich:

 • premia za przeniesienie konta;
 • premia za płatności mobilne;
 • premia za CAsaver.

Konto możesz otworzyć na różne sposoby, ale łączą się one z możliwością wyboru odpowiedniej premii. I tak, możesz otworzyć konto:

 • w placówce;
 • podczas wydarzeń organizowanych poza placówkami;
 • z dedykowanego linku;
 • telefonicznie przez CA24 Infolinię,
 • przez aplikację CA24 Otwórz Konto.

I teraz ważne: otwierając konto w jeden z 4 pierwszych sposobów wybierasz spośród wszystkich 3 promocji. Natomiast jeśli otworzysz konto przez aplikację możesz wybrać jedynie spośród premii za płatności mobilne lub premii za CAsaver.

Warto też dodać że wcześniejsze edycje promocji CA zawsze łączyły się z programem poleceń, za co można było zgarnąć dodatkowe 50 zł. Ta edycja niestety nie łączy się z poleceniami.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Wystarczy że spełniasz dwa warunki i możesz wziąć udział w promocji.

Po pierwszenigdy nie brałeś udziału w promocji z przeniesieniem konta z innego banku.

Po drugie – nie miałeś konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku.

Jeśli spełniasz oba warunki to śmiało możesz wziąć udział w tej promocji i zgarnąć do 200 zł.

Darmowe konto – da się?

W promocji biorą udział dwa konta: Konto dla Ciebie oraz Konto VIP. Skupię się na pierwszym z kont, ponieważ w łatwy sposób będzie dla Ciebie całkowicie za darmo. Wystarczy że co miesiąc przelejesz na konto min. 1000 zł oraz wykonasz jedną płatność kartą lub BLIKiem (liczą się również płatności kartą przez Google Pay lub Apple Pay) i konto będziesz miał za 0 zł.

Konto dla Ciebie

  Aktualne na dzień: 7 lipca 2020

Prowadzenie konta

0 zł/7 zł

0 zł jeśli zapewnisz wpływ min. 1000 zł i min. 1 płatność

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/9 zł

0 zł jeśli zapewnisz wpływ min. 1000 zł i min. 1 płatność

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłata kartą z bankomatów CA

0 zł

Wypłata kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/6 zł

0 zł jeśli zapewnisz wpływ min. 1000 zł i min. 1 płatność

Pamiętaj, że warunki do darmowego konta, karty i bankomatów musisz spełnić w miesiącu poprzednim. Przykładowo, spełniasz warunki w lipcu i w sierpniu nie zostanie pobrana opłata za konto i kartę oraz masz darmowe bankomaty.

Wpływ na konto powinien być jednorazowy. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku lub od znajomego lub wpłata gotówki. Nie liczą się natomiast przelewy z Twoich innych rachunków w Credit Agricole.

Jak zgarnąć premię – instrukcja krok po kroku

Niezależnie od tego, którą promocję wybierzesz, początek jest ten sam: musisz otworzyć konto. I to będzie krok pierwszy ku nagrodzie.

#Krok 1 – otwórz konto

Najpóźniej 🗓 do 31 sierpnia wejdź na dedykowaną stronę promocji i🔎 otwórz konto osobiste.

Podczas wypełniania wniosku o konto KONIECZNIE zwróć uwagę na rubryki:

 • przenoszę się do Credit Agricole – Jeśli wybierasz premię za przeniesienie konta to tutaj musisz wpisać numer rachunku który zostanie zamknięty w Twoim starym banku i zamiast niego otrzymasz nowy rachunek w Credit Agricole.
 • akcja specjalna – wybierz rodzaj promocji, w której chcesz wziąć udział. Jeśli wybierzesz premię za CAsaver to składając wniosek o konto możesz również automatycznie go otworzyć.

Przygotuj również dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie tego dokumentu możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant banku i będziesz mógł wybrać sposób 🔎 podpisania umowy o konto. Zrobisz to za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

UWAGA

Pamiętaj że jeśli otwierasz konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto to nie możesz wybrać premii za przeniesienie konta. Otwierając konto przez aplikację weryfikacja Twojej tożsamości następuje poprzez zrobienie selfie – umowę otrzymasz na maila, nie przyjeżdża do Ciebie kurier ani nie musisz odwiedzać oddziału.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nadszedł czas by omówić szczegółowo warunki uzyskania premii w zależności od wybranej promocji.

⭐️  Premia za przeniesienie konta

Możesz zdobyć 100 lub 200 zł – zależy, jakie warunki do tej promocji spełnisz. Premia jest tu wypłacana jednorazowo. A co musisz zrobić?

 1. 🗓 W ciągu 7 dni od podpisania umowy 🔎 złóż w banku podpisane przez siebie upoważnienie do przeniesienia konta wraz z wnioskiem o przeniesienie konta.
 2. 🔎 Zapewniaj wpływy na konto. Przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe zapewniaj wpływy w wysokości min. 1000 zł – wtedy premia wyniesie 100 zł, lub min. 3000 zł – wtedy premia wyniesie 200 zł.
 3. 🔎 Odbierz nagrodę. 100 lub 200 zł wpłynie na Twoje konto nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zapewniłeś ostatni wpływ 1000/3000 zł.

Wg regulaminu promocji we wniosku o przeniesienie konta musisz podać następujące dane:

* Twoje dane (w tym imię, nazwisko, rodzaj, numer i serię Twojego dokumentu tożsamości),

* numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta) w dotychczasowym banku oraz nazwę tego banku,

*złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku,

*podaj nazwę i adres instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie. Tę instytucję powiadomimy o zmianie Twojego rachunku bankowego.

Uwaga!

Twój podpis na tych dokumentach musi być zgodny z Twoim wzorem podpisu w dotychczasowym banku. Dane dokumentu tożsamości również muszą być zgodne z tymi, jakie posiada dotychczasowy bank.

Możesz podać te dane w rozmowie z konsultantem (zadzwoni do Ciebie po złożeniu wniosku) i wtedy dokumenty do podpisu otrzymasz wraz z umową o konto.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Mogą to być zarówno wpłaty gotówkowe jak i przelewy z konta innej osoby. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł lub 3000 zł – ważne, aby w ciągu całego miesiąca suma wpłat czy przelewów wyniosła 1000/3000 zł. Nie musi to być również wynagrodzenie od pracodawcy.

Pierwszy wpływ musi trafić na konto nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nie będą brane pod uwagę:

 • przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Credit Agricole;
 • przelewy z kont w innych bankach, jeżeli jesteś ich właścicielem, współwłaścicielem czy też pełnomocnikiem.

Najlepiej poproś bliską osobę, by raz w miesiącu zrobiła przelew na Twoje konto – pieniądze te możesz od razu odesłać z powrotem.

Przykład

Otwierasz konto w lipcu. W sierpniu, wrześniu i październiku zapewniasz wpływy na konto – 1000 lub 3000 zł. Do końca listopada na Twoje konto wpływa 100 lub 200 zł.

⭐️  Premia za płatności mobilne

Nagroda w tej promocji jest przyznawana na Twoje konto przez 12 miesięcy. Jest to równowartość 5% transakcji mobilnych i 2% płatności kartą, które wykonasz co miesiąc, nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie.

 1. 🔎 Dodaj swoją kartę do konta do wybranego przez siebie portfela cyfrowego (Google Pay lub Apple Pay) lub płać BLIKiem lub kartą do konta.
 2. Co miesiąc, przez 12 miesięcy, 🔎 zapewniaj wpływy na konto min. 1000 zł oraz przynajmniej 3 płatności mobilne lub kartą do konta. Za miesiące, w których nie spełnisz tych warunków premia nie zostanie Ci przyznana. Pamiętaj, że wpływy na konto nie mogą pochodzić z Twojego rachunku (nawet w innym banku).
 3. 🔎 Odbieraj premie. Wartość premii wynosi 5% wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych lub 2% od płatności kartą (stacjonarnie lub w Internecie) max. 16,67 zł miesięcznie. Premie będziesz otrzymywał na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Aby otrzymać maksymalną miesięczną premię musisz co miesiąc zapłacić mobilnie na kwotę około 333 zł.

📄 Płatności mobilne – sprawdzamy definicję

Płatności mobilne to wszystkie płatności, których dokonujesz przy użyciu Google Pay lub Apple Pay. Wliczają się płatności internetowe, telefoniczne oraz pocztowe. To również wszystkie płatności dokonane za pomocą kodu BLIK.

Nie liczą się:

 • Płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i tym podobne (kod MCC 7995);
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999);
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012);
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051);
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829);
 • przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal;
 • przelewy na telefon BLIK;
 • wypłaty z bankomatów.

Przykład

Otworzyłeś konto w lipcu. W sierpniu zapewniłeś wpływ min. 1000 zł i zapłaciłeś 3 razy mobilnie lub kartą. Do końca września 5% wartości płatności mobilnych lub 2% od płatności kartą trafi na Twoje konto.

⭐️  Premia za CAsaver

Tutaj również premię będziesz otrzymywał przez 12 miesięcy. Na początek wytłumaczę Ci, czym w ogóle jest CAsaver.

Polega to na tym, że płacisz kartą, a część kwoty, którą zapłaciłeś – zaokrąglenie – trafia automatycznie na konto oszczędnościowe. To Ty wybierasz, do jakiej kwoty zostaną zaokrąglone Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł.

Przykład

Masz uruchomioną usługę z zaokrągleniem do 5 zł. Dokonałeś transakcji kartą na kwotę 33,33 zł, zatem z Twojego konta na wskazany Rachunek Oszczędzam powędruje kwota 1,67 zł.

 1. Do otwartego konta osobistego🔎 otwórz Rachunek Oszczędzam i uruchom usługę CASaver.
 2. Co miesiąc, przez 12 miesięcy, 🔎 zapewniaj wpływy na konto min. 1000 zł oraz płać kartą na min. 200 zł miesięcznie.Za miesiące, w których nie spełnisz tych warunków premia nie zostanie Ci przyznana.Pamiętaj, że wpływy na konto nie mogą pochodzić z Twojego rachunku (nawet w innym banku).
 3. 🔎 Odbierz premie. Wartość premii wynosi 50% wartości zaokrągleń przekazanych na konto oszczędnościowe, max. 16,67 zł miesięcznie. Premie będziesz otrzymywał na konto do końca miesiąca, w którym spełnisz warunki

Przykład

Otwierasz konto w lipcu. Otwierasz do niego Rachunek Oszczędzam oraz CAsaver. W sierpniu zapewniasz wpływy 1000 zł oraz płacisz kartą na min. 200 zł. Do końca sierpnia premia wpłynie na Twoje konto.

Dodatkowy bonus – 2,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł

Kto z Was ma wolne środki do zagospodarowania ten może skorzystać z promocji na koncie oszczędnościowym. Rachunek Oszczędzam w ofercie na start oferuje 2,5% dla maksymalnej kwoty 20 000 zł przez 3 miesiące. Odsetki na tym koncie kapitalizowane są kwartalnie. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje od dnia założenia rachunku.

Nadwyżka ponad 20 000 zł będzie oprocentowana na 0,5%.

Z oferty na start możesz skorzystać, jeżeli otworzyłeś rachunek🗓 po 1 lipca 2020 roku.

Raz w miesiącu możesz bezpłatnie przelać środki z Rachunku Oszczędzam. Pozostałe przelewy będą płatne – oplata wynosi w tym przypadku 10 zł.

Podsumowanie

Niewątpliwie jest to pewnego rodzaju nowość w środowisku promocji bankowych: sam wybierasz warunki do spełnienia. Niektórzy będą woleli otrzymać nagrodę jednorazowo, inni wolą comiesięczne zwroty. Niezależnie do której grupy należysz – warto wziąć udział w tej promocji i skorzystać zarówno z premii, jak też z promocyjnego oprocentowania.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 2. Tomek pisze:
  Polecam swój kod: 4718386
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 3. Karol pisze:
  Pytanie:
  Przy wyborze premii za przeniesienie konta napisałaś,że:
  „*podaj nazwę i adres instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie. Tę instytucję powiadomimy o zmianie Twojego rachunku bankowego.”
  Czyli wychodzi na to, że można przenieść tylko konto, na które wpływa wynagrodzenie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karol, tutaj podajesz nazwę pracodawcy, ale wcale nie musisz zapewniać wpływu wynagrodzenia – możesz powiedzieć w pracy, że chcesz wynagrodzenie otrzymywać nadal na stare konto. Chodzi o sam fakt wysłania powiadomienia przez bank. I nie, nie musisz zamykać tego konta na które wpływa wynagrodzenie,może być inne, którego już nie używasz. Przecież bank nie jest w stanie zweryfikować gdzie wpływało wynagrodzenie do tej pory, jeśli było to na konto w innym banku 🙂
  • K pisze:
   a mi konsultant dziś powiedział że jak nie będzie na to nowe konto wpływać wynagrodzenie to nie można skorzystać z promocji… to że w regulaminie nie ma takiego zapisu go nie obchodziło. powiedział, że „taka jest interpretacja tego punktu”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Proszę poinformować konsultanta że w takim razie nikt z poprzednich edycji promocji nie powinien otrzymać nagrody, a jakoś ludzie otrzymywali – warunek jest niezmiennie ten sam od przynajmniej kilku edycji 🙂 Na szczęście obowiązuje to, co jest w regulaminie, a nie swobodna interpretacja pracownika 🙂 Można zawsze poprosić o wysłanie na maila czy w bankowości tej „interpretacji” – wtedy zazwyczaj pracownik zaczyna się zastanawiać i sprawdzać, po czym zazwyczaj „przeprasza za pomyłkę”. Niestety, przerobione nie raz i nie dwa.
 4. Wal pisze:
  Nie warto. Bida z nędą
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wal, myślę że to już zależy od subiektywnej oceny – dla kogoś się opłaca a dla kogoś innego nie 🙂
 5. Kamil pisze:
  Link do promocji nie działa ?
 6. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 7. Marcin pisze:
  Chciałbym mieć dostęp do tej lokaty bez uczestnictwa w pomocach ale z bezpłatnym kontem.
  Czy po założeniu konta i zrobieniu przelewów 1000 przez 3 miesiące i jednej płatności kartą bede mieć taką możliwość?
 8. Marcin pisze:
  Dostałem i fromacje na i infolinii że wpłata we wplatomacie jako uzupełnienie konta zalicza się do promocji i nie musi to być przelew z innego konta którego właścicielem nie jest uczestnik promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, i tak też jest to opisane w artykule w definicji wpływu na konto do promocji.
 9. Krzysztof pisze:
  Założyłem konto 22.07 a dzisiaj 31.07 już zamknąłem. Z kurierem DHL minąłem się a ten nie zostawił żadnych wieści. Mam wrażenie, że Hrabia się obraził, że nikogo nie zastał w domu (niech ktoś siedzi i czeka na łaskawcę cały dzień). Przez tydzień nikt nie skontaktował się a próba dotarcia do DHL skończyła się porażką. W związku z tym wydrukowałem odstąpnienie od umowy i zaniosłem do banku. Dobrze, że jest placówka w mieście bo inaczej traciłbym czas i pieniądze na dzwonienie (infolinie nieźle kasują), a my mamy zarabiać na bankach.
  No i po południu dostałem przeprosiny, że założenie konta zakończyło się niepowodzeniem w wyniku błędu systemu. Więc teoretycznie nie miałem konta w Paribas wobec tego mogę się skusić na nowszą promocję 😉
  No i widzę, że dają nawet więcej 😀
  I żadnych umów więcej z kurierem!
  • Krzysztof pisze:
   Przepraszam, to miało dotyczyć promocji:
   Zgarnij 250 z gotówce + 20 zł do Costa Coffe z darmowym kontem od BNP Paribas.
 10. Karolina pisze:
  Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z Programu Poleceń podczas zakładania konta i zgarnąć dodatkowe 50 zł to umieszczam swój kod: 5108637
  Oferta korzysta dla dwóch stron, zarówno polecający czyli ja, jak i osoba polecona czyli ktoś z Was otrzymuje 50 zł!
  Z góry dziękuję! 🙂
 11. Monika pisze:
  Mam pytanie odnośnie wpływów na konto, czy mogą to być wrzesień, pazdziernik i listopad?
  Czy wowczas łapię sie na nagrode?
 12. Michał pisze:
  Nie dostałem jeszcze zwrotu za płatności mobilne za wrzesień. Czy w takiej sytuacji powinienem to gdzieś zgłosić, czy czekać jeszcze do końca listopada?
 13. Michał pisze:
  Jak wyłączyć powiadomienia SMS… 5 zł za nie mi pobierają…

Napisz komentarz