Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Noworoczna premia od Banku Millenium – 200 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste

Początek Nowego Roku to czas, kiedy banki startują z nowymi promocjami, w których możesz dostać super nagrody. Dzisiaj stawkę podbija Bank Millenium, który startuje z nową, ciekawą promocją. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 200 zł w gotówce, a wymagania nie są wygórowane, więc z łatwością je spełnisz.

Co więcej… Dla osób w wieku poniżej 26 lat ta promocja będzie całkowicie bezpłatna – po wykonaniu miesięcznie tylko 1 dowolnej płatności kartą.

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Aby w niej uczestniczyć, na dzień rozpoczęcia promocji, czyli na dzień 8 stycznia 2019, nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem żadnego produktu w Banku Millenium. Dodatkowo, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji organizowanej przez Bank Millenium – ta promocja również nie jest dla Ciebie.

Aby wziąć udział, wystarczy, że na stronie promocji, założysz Konto 360° lub konto 360° Student i będziesz z niego aktywnie korzystał przez kolejne trzy miesiące – wystarczy spełnić kilka prostych warunków, a Bank przeleje Ci bonus 200 zł na konto.

Promocja kończy się dnia 28 stycznia 2019, ale warto wziąć w niej udział od razu, bo później może wylecieć Ci to z głowy i dwie stówki przepadną.

Kliknij aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł >>

Szczegóły konta:

Warunki prowadzenia konta są niezwykle korzystne, a dla osób w wieku poniżej 26 lat konto (360° Student) w łatwy sposób może być całkowicie bezpłatne:

KONTO 360° STUDENT (dla osób poniżej 26 lat):

Aby konto było dla Ciebie w pełni darmowe, wystarczy, że dokonasz miesięcznie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millenium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;

KONTO 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millenium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;

Jak odebrać premię w wysokości 200 zł?

KROK #1.

Najpóźniej do dnia 28.01.2019 wejdź na stronę promocji (koniecznie na tej stronie!) i złóż wniosek o założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Uzupełnij swoje dane w formularzu oraz zaakceptuj regulamin promocji oraz zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych przez osoby trzecie. Jest to warunek konieczny udziału w promocji.

KROK #2.

Wybierz sposób, w jaki chcesz podpisać umowę. Możesz udać się w tym celu do oddziału lub zdecydować się na wizytę kuriera, który przywiezie Ci wszystkie dokumenty do podpisu.

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy w oddziale banku, koniecznie powiedz, że chcesz podpisać wniosek złożony przez internet, aby wziąć udział w promocji. Nie zgadzaj się na usunięcie tamtego wniosku i założenie nowego bo nie weźmiesz udziału w promocji. Najbezpieczniej będzie, jeśli w trakcie rejestracji zapiszesz sobie numer wniosku i sprawdzisz go w banku. 

Maksymalnie do dnia 31.01.2019 roku podpisz umowę o konto oraz kartę debetową.

KROK #3.

W lutym 2019 roku:

 • Zapewnij min. 1000 zł wpływu na konto. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millenium ani wypłata kredytu. Najprościej – zrób przelew ze swojego rachunku w innym banku. Może to być przelew jednorazowy na kwotę 1000 zł, ale możesz też zrobić kilka mniejszych przelewów. Ważne, żeby łączna suma wpływów wynosiła min. 1000 zł. Pamiętaj też, że przelew musi być zaksięgowany przez Bank Millenium w lutym;
 • Dokonaj min. 1 płatności kartą debetową lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie  na dowolną kwotę. Pamiętaj, że transakcja musi być dokonana i zaksięgowana w lutym.
 • Zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium na swoim telefonie komórkowym lub tablecie.

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymujesz już pierwszą część premii – 50 zł na konto. A co z pozostałą częścią?

KROK #4.

W marcu i kwietniu 2019 roku (w każdym miesiącu):

 • Zapewnij min. 1000 zł wpływu na konto w każdym miesiącu. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millenium ani wypłata kredytu. Najprościej – zrób przelew ze swojego rachunku w innym banku. Może to być przelew jednorazowy na kwotę 1000 zł, ale możesz też zrobić kilka mniejszych przelewów. Ważne, żeby łączna suma wpływów wynosiła min. 1000 zł. Pamiętaj też, że przelew musi być zaksięgowany przez Bank Millenium w konkretnym miesiącu;
 • Dokonaj min. 1 płatności kartą debetową lub BLIKiem w każdym miesiącu w punktach handlowo-usługowych lub Internecie na dowolną kwotę.

I to wszystko! Te proste czynności wystarczą, aby zgarnąć w sumie 200 zł w gotówce. Teraz czas na nagrodę!

Kliknij, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł >>

Kiedy otrzymam swój bonus?

Po spełnieniu tych prostych warunków, pierwszą część premii (50 zł) otrzymasz maksymalnie do 18 marca 2019 roku. Kolejne 150 zł otrzymasz na swoje nowe konto po spełnieniu warunków z KROKU#4 najpóźniej do dnia 20 maja 2019 roku.

To naprawdę proste. Żadnych haczyków, wystarczy jedynie spełnić warunki promocji, aby do Twojej kieszeni wpadło 200 zł w gotówce.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z ciekawszych promocji, które pojawiły się tuż po Nowym Roku. Jeśli weźmiesz w niej udział łatwo spełnisz warunki i nie otrzymasz 200 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Kliknij, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Bartek pisze:
  Po otrzymaniu nagrody mogę bezpłatnie zamknąć konto w banku? Najlepiej przez internet
 2. Justyna pisze:
  Link do założenia konta jest nieaktywny, czy promocja już się skończyła?
 3. Sebastian pisze:
  Moglibyście napisać, które zgody dokładnie są wymagane? Gwiazdką zaznaczona jest tylko akceptacja regulaminu „200zł na Nowy Rok”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sebastianie, składając wniosek o Konto trzeba wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość 🙂
 4. Agata pisze:
  Co jeśli kurier z umową nie dotrze do mnie do 31.01.2019 ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W takim przypadku nie będziesz mogła skorzystać z promocji ponieważ umowa nie będzie podpisana w terminie.
 5. Jakub pisze:
  Czy po przelaniu na konto np. 1020zł mogę wykonać jedną transakcje za 20zł i 1000zł wypłacić lub z powrotem przelać na inne konto?
 6. Mateusz pisze:
  Czy ktoś może otrzymał już 50 zł pierwszej części premii?

Napisz komentarz