Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dobra promocja: zgarnij 200 zł do Answear.com i ciesz się darmowymi zakupami

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i nie płać za jego otwarcie i prowadzenie, a dodatkowo obsługę karty debetowej oraz przelewy internetowe. Ale to nie wszystko…razem z nim zgarnij również gwarantowany bonus – 200 zł do wykorzystania na Answear.com

Taka promocja jest jednak limitowana i dostępnych jest tylko 1 000 promocyjnych kont, aby zarezerwować sobie udział w promocji, należy jak najszybciej przejść na dedykowaną stronę Banku i dokonać rejestracji. Jednak zanim przystąpisz do promocji, sprawdźmy jakie są jej warunki i jakie należy wykonać kroki.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały i obecnie nie posiadają w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji.

Jeżeli spełniamy ten warunek to udajemy się na stronę Banku i zakładamy Konto Optymalne, którego warunki prowadzenia są dość konkurencyjne:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 200 zł do Answear.com<<

Jak odebrać 200 zł na ubrania?

Aby zgarnąć nagrodę i poszaleć trochę na zakupach, należy wykonać poniższe kroki oraz do momentu odebrania nagrody być posiadaczem i konta i karty – założonych w promocji.

#1 KROKdo 10 maja 2018 roku (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 000) – przejdź na specjalną stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas tego zaznacz wszystkie 4 zgody.

Po chwili na maila otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa w promocji, kliknij w znajdujący się w niej link i złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 200 zł do Answear.com<<

#2 KROKdo 25 maja 2018 roku podpisz przy kurierze umowę o konto wraz z kartą;

#3 KROK – w każdym z 6 miesięcy tj. od czerwca 2018r. do końca listopada 2018r. spełniaj trzy warunki. Musisz je powtarzać w każdym miesiącu:

 • zapewnianie wpływów na Konto Optymalne w kwocie min. 1 000 zł – może być to jednorazowy wpływ, ale równie dobrze może być to kilka wpływów. Co więcej pieniądze mogą być przelane np. z Twojego konta w innym banku. Istotne jest to, że nie musisz trzymać ich na koncie, a to oznacza, że po ich zaksięgowaniu możesz zwrócić je sobie na konto;
 • wykonaj przelew za pomocą aplikacji GOmobile – należy zrobić min. 1 dowolny przelew na dowolną kwotę;
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu. Ale żeby nie było tak kolorowo to Bank daje kilka wykluczeń, które dotyczą kodów MCC:
 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

To wszystko!

Po spełnieniu warunków w: czerwcu, lipcu i sierpniu, do 17 września 2018 roku zostaniesz poinformowany o przyznaniu I nagrody, czyli 100 zł, która faktycznie będzie wysłana SMSem do 30 września 2018 roku, w formie elektronicznego kodu.

Za warunki, które spełnimy we wrześniu oraz w październiku i listopadzie otrzymamy II nagrodę o wartości 100 zł. O jej otrzymaniu będziemy poinformowani do 14 listopada 2018 roku i trafi w wiadomości SMS do 31 grudnia 2018 roku.

I karta podarunkowa będzie ważna do 31 sierpnia 2019 roku, a II karta podarunkowa będzie mogła być wykorzystana do 30 listopada 2019 roku.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 200 zł do Answear.com<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz