Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł do wykorzystania na wakacje.pl oraz nawet 300 zł zwrotu za płatności kartą.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wystartowała kolejna, tym razem wakacyjna promocja zorganizowana przez BGŻ BNP Paribas. Tradycyjnie już promocja przewiduje założenie zupełnie darmowego Konta Optymalnego wraz z darmową kartą oraz bezpłatnymi wypłatami z bankomatów własnych i Planet Cash, a także za przelewy internetowe!

A w zamian za to, można odebrać 200 zł w bonach do wykorzystania na portalu wakacje.pl oraz nawet 300 zł w ramach moneyback’u, czyli zwrotu za zakupy opłacone przy użyciu karty do konta. Ale uprzedzam…promocja jest limitowana i przygotowanych zostało tylko 1 000 kont.

Dla kogo jest promocja?

Jako, że Konto Optymalne to stosunkowo nowy produkt BGŻ to bank stawia sobie za cel pozyskanie nowych klientów. Przy czym w tej promocji okazuje się, że bycie nowym klientem nie jest takie trudne, wystarczy bowiem nie posiadać i nie współposiadać żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Mam też dobrą informację dla klientów BGŻ Optima – jeżeli posiadasz/posiadałeś rachunek oszczędnościowy, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przystąpił do tej promocji i odebrał premie.

A czy konto jest na pewno darmowe?

Tak jak wspominałam na samym początku nie musisz obawiać się żadnych opłat za miesięczne utrzymanie konta i karty do niego wydanej. Inne opłaty kształtują się następująco:

 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0,20 zł (dla smsów nie będących kodem autoryzacyjnym)

Jak odebrać 200 zł na wakacje.pl?

Zdobycie wspomnianej nagrody jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się bardzo szybko (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto.

KROK#1

Do 31 sierpnia 2017 roku (ale lepiej zrobić to szybciej – kont jest tylko 1 000) – wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas tego zaznacz wszystkie oświadczenia, które znajdują się w formularzu. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta.

>>Odbierz 200 zł na wakacje.pl<<

KROK#2

Do 17.09.2017 roku – podpisz umowę o Konto z kartą przy kurierze

KROK#3

We wrześniu 2017 roku – wykonaj płatności kartą (może być ich kilka), w sklepach stacjonarnych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Każdy klient banku, który spełni warunki promocji otrzyma bony o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania na wakacje.pl. Bony będą przyznawane w dwóch turach:

 • I BON – 50 zł za samo podpisanie umowy o konto – o jego przyznaniu zostaniesz poinformowany do 28 września 2017 roku poprzez wiadomość mailową. Otrzymasz go w wiadomości sms do 3 października 2017 roku
 • POZOSTAŁE BONY – 150 zł za wykonanie płatności kartą i wpływy – o ich przyznaniu zostaniesz poinformowany do 13 października 2017 roku poprzez wiadomość mailową. Otrzymasz je w wiadomości sms do 18 października 2017 roku.

Bony będą ważne do 30 czerwca 2018 roku, możesz je wykorzystać zarówno w internecie jak również w salonie sprzedaży.

>>Odbierz 200 zł na wakacje.pl<<

Dodatkowe 300 zł za aktywne korzystanie z konta

Kolejna premia będzie przyznawana w formie moneyback’u za aktywne płacenie kartą. Aby móc z niej skorzystać należy mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie. Z każdą taką płatność, bank zwróci Ci 2% jej wartości, ale maksymalnie 25 zł/m-c. Promocja moneyback’u obejmuje zwroty za 12 miesięcy. Łącznie masz zatem do odebrania 300 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. Czyli jak wykonasz transakcje w czerwcu to zwrot trafi do Ciebie do końca lipca.

Warto tu również zwrócić uwagę, w jakich punktach NIE należy wykonywać transakcji ponieważ nie zostaną one zaliczone do zwrotu:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Podsumowanie

Lubisz podróżować, planujesz wakacje w późniejszym terminie? W takim razie ta promocja będzie dla Ciebie idealna. Wystarczy, że założysz darmowe konto, zapewnisz wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1 000 zł i wykonasz transakcje kartą na kwotę min. 300 zł – proste. Dzięki temu odbierzesz bony na wakacje o łącznej wartości 200 zł.

A jeżeli odrobinę bardziej się postarasz to zyskasz dodatkowe 300 zł za aktywne korzystanie z karty do konta. Takie proste promocji polecam. 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Ewa pisze:
  jaka kwotę mam rozumieć za aktywność kartą
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi Ci pewne o moneyback. W każdym miesiącu będziesz otrzymywać maksymalnie 25 zł co będzie stanowić 2% wartości wszystkich transakcji. Aby otrzymać maksymalny zwrot to należy robić płatności kartą w każdym miesiącu na kwotę – 1 250 zł taka to powinna być aktywność.

Napisz komentarz