PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DARMOWE TANKOWANIE: Zgarnij 200 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP za przetestowanie karty w BGŻ BNP Paribas

5 zł – tyle (średnia z ostatnich 3 m-cy) trzeba było zapłacić za litr paliwa na stacjach BP. Sporo, ale niestety na rosnące ceny paliw nie mamy wpływu. Jedyne co możemy zrobić to tankować za darmo… ale niby jak? Jest na to rozwiązanie, o którym w dzisiejszym artykule.

Wykonując zaledwie 3 proste kroki możesz zgarnąć 200 zł do wykorzystania na stacji paliw BP. Wystarczy tylko, że za pośrednictwem tej strony promocyjnej założysz i przetestujesz kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas, a karta podarunkowa trafi do Ciebie! Sprawdź jak krok po kroku wygląda to w praktyce.

UWAGA! Promocja ma limit nagród – w tej promocji dostępnych jest tylko 2 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. Po wyczerpaniu puli nagród, linki w tym artykule przestaną działać.

Promocja niemalże dla każdego

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wystarczy tylko nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie rozwiązywać i wypowiadać umowy o jej posiadanie). Oznacza to, że nawet jeżeli mamy konto osobiste w BGŻ BNP Paribas to i tak śmiało możemy przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniamy ten warunek to wystraczy udać się na dedykowaną stronę Banku i założyć kartę kredytową MasterCard (koniecznie tę):

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to byś jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł – jak widać ten warunek i tak spełnimy starając się o nagrodę w promocji, czyli vouchery
 • OPŁATA W II ROKU – 72 zł (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (płacenie kartą) – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł + prowizja za wypłatę naliczana od pierwszego dnia
 • WYPŁATA Z BANKOMATÓW POZOSTAŁYCH BANKÓW – 4% min. 10 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiety „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c i 9,99 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji
 • RRSO – 14,42% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc wykorzystywać kartę zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja. Więcej szczegółów o kartach kredytowych znajdziesz w naszym poradniku.

Jak założyć kartę krok po kroku?

#1 KROK – do 16.09.2018r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 2 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną Banku i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard (koniecznie o tę), a następnie podpisz umowę (również do 16.09.2018r.)

#2 KROK – w okresie dwóch pierwszych miesięcy liczonych od daty podpisania umowy o kartę wykonaj transakcje kartą na kwotę min. 2 000 zł. Transakcje:

 • mają być wykonane i zaksięgowane;
 • nie zwlekaj i wykonaj je jak najszybciej po otrzymaniu karty – data zaksięgowania transakcji ma wpływ na przyznanie nagrody;
 • możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie;
 • możesz wykonywać zarówno płatności kartą, ale również wypłacić pieniądze z bankomatu (ale tu pamiętaj o prowizji – wspominałam o niej przy opisie karty)

#3 KROK – po otrzymaniu karty, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj się na niej (w tej promocji nie jest to obowiązkowe, ale…uwierz mi, że to ci się opłaci). Zapamiętaj dane logowanie ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagrody dodatkowe, czyli punkty wymienne na vouchery z tego katalogu nagród.

 • za każdą 1 zł wydaną kartą założoną w promocji otrzymasz 2 pkt, więc jeżeli wykonasz płatności kartą na 2 000 zł (#2 KROK) to zyskasz 4 000 punktów
 • jeżeli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę wykonasz 4 płatności kartą i każda płatność wyniesie min. 50 zł to zyskasz – 5 000 pkt

Czyli w ten łatwy sposób zyskujesz 9 000 punktów i możesz je wymienić na jakieś nagrody z katalogu. Jeżeli będziesz częściej płacić kartą to ilość punktów promocyjnych będzie rosła (pamiętaj – każda 1 zł = 2pkt) i dzięki temu będziesz mógł zebrać taką ilość punktów, aby wymienić je na droższą nagrodę.

Punkty zgodnie z regulaminem naliczane są w ciągu 5 dni od zaksięgowania transakcji w systemie i są widoczne w zakładce Moje Konto zwykle w ciągu 10 dni po wykonaniu transakcji (w niektórych przypadkach może to potrwać trochę dłużej z uwagi na księgowanie transakcji w systemie bankowym).

Kliknij tutaj, aby założyć kartę i otrzymać bon na paliwo o wartości 200 zł >>
(w promocji dostępnych jest tylko 2000 kart i później link przestanie działać)

To wszystko!

Warunki proste, prawda? Jeżeli terminowo będziesz spłacał kartę to Bank zgodnie z regulaminem do 21 grudnia 2018 roku będzie wysyłał nagrody w postaci kart o wartości 200 zł do wykorzystania na BP. Oznacza to, że karta do Ciebie trafi w grudniu.

Karta podarunkowa będzie ważna 24 miesiące licząc od dnia jej aktywacji, ale myślę że każdy wykorzysta ją ekspresowo.

Z kolei punkty zdobyte w programie MAMBonus możesz wymienić na inne, dowolne nagrody, które będą udostępnione dla Ciebie w katalogu.

Kliknij tutaj, aby założyć kartę i otrzymać bon na paliwo o wartości 200 zł >>
(w promocji dostępnych jest tylko 2000 kart i później link przestanie działać)

Terminowa spłata karty – czyli co?

W promocji zakładasz kartę kredytową – o tym wspominałam. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

Jak obliczyć okresy rozliczeniowe?

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 10 lipca 2018r. to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 10.07.2018r. do 09.08.2018r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 10.08.2018r. do 09.09.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą. A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Kliknij tutaj, aby założyć kartę i otrzymać bon na paliwo o wartości 200 zł >>
(w promocji dostępnych jest tylko 2000 kart i później link przestanie działać)

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarze 4

 1. Wiktir pisze:
  Po przyznaniu 200 zł na paliwo kiedy mogę zrezygnować z karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz od razu zrezygnować z produktów banku 🙂
 2. ANTONI pisze:
  Czy posiadając kartę Carrefour, też można brać w tym udział?

Napisz komentarz