Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj 200 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher na Allegro o wartości 200 zł

Za co?

– za założenie karty Simplicity z dedykowanego linku;

-za zalogowanie się do aplikacji do końca pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy;

Ile to kosztuje?

0 zł po wykonaniu płatności na min. 1000 zł miesięcznie, inaczej 12 zł miesięcznie

Kiedy bonus?

Do 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Po okresie spokoju w promocjach bankowych, widać w końcu pewne ożywienie. Banki stwierdziły że trzeba wziąć się w garść i powrócić do normalności. Za tym trendem podąża również, dawno nie widziany w promocjach, Citi Bank. Dzisiaj powrócił do nas z promocją karty kredytowej Simplicity, w której to promocji możesz otrzymać voucher na Allegro o wartości 200 zł.

Promocja potrwa do 🗓 30 czerwca. Pamiętaj, że im szybciej złożysz wniosek o kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Karta kredytowa – z czym to się je?

Jedni słysząc słowa „karta kredytowa” przesądnie spluwają przez lewe ramię i odpukują w niemalowane. Inni życia sobie bez kredytówki nie wyobrażają. Jaka jest prawda na temat karty kredytowej? Bardzo prosta: używana rozsądnie potrafi ułatwić codzienne życie w dużym stopniu.

Po co ją w ogóle mieć? Zalet jest wiele, ale wymienię tylko kilka z nich. Po pierwsze, na wypadek niespodziewanych wydatków masz czym zapłacić. Samochód się zepsuł? Pralka przecieka? Trafiły się mega wyprzedaże a do 1-go jeszcze daleko? Po to ją masz w portfelu, żeby nie martwić się, skąd pożyczyć pieniądze. Po drugie, rezerwacje chociażby samochodu bez karty kredytowej mogą okazać się niemożliwe. W tym roku wyjazdy wakacyjne zapewne ograniczą się w dużej części do Polski, ale gdybyś planował jednak wypad za granicę i potrzebował wypożyczyć samochód to kredytówka może okazać się niezbędna. Po trzecie, jeśli spłacasz kartę w terminie to nie ponosisz kosztów odsetek – korzystasz z pieniędzy banku za darmo.

A o czym musisz pamiętać?

O podstawowych rzeczach:

  • kartą płacisz, nie wypłacasz gotówkę czy robisz przelewy na konto (prowizja);
  • nie doładowujesz nią Revoluta (prowizja);
  • spłacasz w terminie (nie będzie odsetek).

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o funkcjonowaniu kart kredytowych to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. To prawdziwa kopalnia wiedzy o karcie kredytowej w pigułce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś w Citi Banku głównej karty kredytowej. Wyłączeni są również nierezydenci podatkowi, czyli osoby pracujące za granicą i rozliczające się za granicą z podatków.

Jeśli posiadasz tam inne produkty, na przykład konto osobiste, to nadal możesz wziąć udział w promocji.

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać udokumentowane źródło dochodu:

  • jeśli pracujesz, to w obecnej firmie musisz mieć przepracowane min. 3 miesiące, a Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł miesięcznie;
  • jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą, to musi ona być prowadzona od min. 2 lat, a Twój miesięczny dochód netto musi wynosić min. 2500 zł.

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Karta Simplicity będzie na pewno wielu z Was znana z poprzednich promocji, jako całkowicie bezpłatna karta. Niestety, od maja tego roku, aby karta nadal pozostawała bezpłatna, trzeba spełnić jeden warunek co miesiąc, mianowicie wykonać kartą transakcje płatnicze na min. 1000 zł miesięcznie. by spełnić warunek najlepiej po prostu przestawić się z płatności kartą do konta na płatności Simplicity. Możesz nią płacić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych i w Internecie.

Citi Simplicity

  Aktualne na dzień: 24 czerwca 2020

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

8% min. 10 zł

Opłata za usługę CitiPhone

6 zł miesięcznie

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kreytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

9,59%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Jak w łatwy sposób zgarnąć 200 zł na Allegro – instrukcja krok po kroku

Abyś mógł cieszyć się voucherem na 200 zł na Allegro nie musisz robić nic szczególnego. Wystarczy złożyć umowę o kartę, podpisać umowę, aktywować aplikację na telefonie oraz płacić kartą za codzienne zakupy. Dobrze obrazuje to poniższy schemat (a w dalszej części omówimy wszystkie jego punkty szczegółowo).

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej 🗓 do 30 czerwca 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, 🗓 najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. Teraz musisz 🔎 potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

  • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
  • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. 🗓 W ciągu 10 dni od złożenia wniosku 🔎 dostarcz dokumenty dochodowe. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu. Jest to niezbędne do wzięcia udziału w promocji.

5. Pozostało Ci już tylko podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Czas na 🔎 ściągnięcie aplikacji mobilnej Citi Mobile i jej aktywowanie. Aplikację bez trudu ściągniesz ze Sklepu Play lub z App Store. Na ściągniecie aplikacji i zalogowanie się do niej masz czas do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę zawarcia umowy znajdziesz na umowie, którą otrzymałeś).

Przykład

Umowę podpisałeś w czerwcu. Do końca lipca ściągnij i aktywuj aplikację, oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Pozostała Ci do wykonania ostatnia część zadania w promocji, czyli płacenie kartą za codzienne zakupy. Mianowicie, 🗓 nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę 🔎 dokonaj płatności kartą na min. 1000 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Są to płatności kartą za zakupy, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Możesz wykonać jedną dużą płatność, jak też kilkadziesiąt drobnych – ważne, by suma wyniosła min. 1000 zł.

Jakie transakcje nie będą brane pod uwagę w tej promocji:

  • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
  • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
  • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Przykład

Umowę o kartę podpisujesz w czerwcu. Do końca września masz czas, by wydać kartą min. 1000 zł.

Biorąc pod uwagę to, że karta jest zwalniana z opłaty miesięcznej przy wykonaniu płatności na minimum 1000 zł w ciągu każdego miesiąca to sam warunek promocji wydaje się wręcz błahy. W końcu chcąc mieć darmową kartę w ciągu 3 regulaminowych miesięcy wydasz nie wymagany do promocji 1000 zł, ale 3000 zł.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli oczywiście nagrodę. Po spełnieniu wszystkich warunków najpierw otrzymasz w swojej bankowości internetowej wiadomość o tym, że je spełniłeś i należy Ci się nagroda. Wiadomość ta zostanie do Ciebie wysłana 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

🗓 W ciągu kolejnych 60 dni od momentu otrzymania wiadomości otrzymasz w bankowości internetowej drugą wiadomość – tym razem z kodem do wykorzystania na Allegro.

Sam voucher jest ważny 12 miesięcy od daty jego otrzymania i jest jednorazowy. Warto więc mieć w koszyku zakupy za min. 200 zł, ponieważ niewykorzystana część vouchera przepadnie.

UWAGA

Pamiętaj aby nie zamykać karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Jeśli planujesz spore zakupy w najbliższych miesiącach lub po prostu płatności na 1000 zł miesięcznie nie sprawiają Ci problemów to na pewno warto zwrócić uwagę na tę promocję. Po tym, jak przez kilka miesięcy Citi Bank nie urządzał promocji zupełnie teraz w końcu doczekaliśmy się jego powrotu.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz