Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zasil swój domowy budżet 200 zł od Banku Millennium z kartą kredytową

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKarta kredytowa
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł na konto karty kredytowej

Za co?

za płatności na łącznie min. 200 zł w trzech kolejnych pełnych miesiącach od założenia karty

Ile to kosztuje?

0 zł – za wydanie karty; 0 zł/7,99 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W kolejnych latach warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc; 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN; 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.; 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po trzecim miesiącu, w którym spełniłeś warunki

Dla kogo?

Dla obecnych i nowych klientów Banku Millennium, którzy po 01 stycznia 2017 nie mieli karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020, ale obowiązuje limit 10 000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Czy ja już kiedyś wspominałam, że uwielbiam Bank Millennium? A że uwielbiam łączyć kilka promocji w ramach jednego banku i zgarnąć większy bonus? No to właśnie przedstawiam Ci jeden z elementów większego bonusu. Do zgarnięcia jest 200 zł za założenie karty kredytowej i aktywne korzystanie z niej.

Ale, ale… żeby nie było tak kolorowo, to Bank ograniczył promocję z kartą kredytową tylko dla pierwszych 10 000 osób, a sama promocja kończy się 31.03.2020, więc pospiesz się!

Dodatkowo możesz zgarnąć wybraną przez siebie nagrodę za założenie konta 360 w Banku Millennium w programie poleceń. Warto połączyć promocje i skorzystać podwójnie (o tym za chwilę).

Mało? No to dorzucę jeszcze 2,6% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Profit na 100 dni dla kwoty 100 tys.

Karta kredytowa – zło konieczne, czy sprytny sposób na zarabianie na promocjach?

Dużo osób broni się rękami i nogami przed korzystaniem z karty kredytowej. Świetnie to rozumiem – łatwo wpaść w wir zakupów nie widząc ile pieniędzy „zeszło” z limitu. Jednak, jeśli zarządzasz nią sprytnie i rozsądnie, może to być dobry patent, by np. nie zrywać lokaty, jeśli masz pilny wydatek lub korzystać z promocji, takich jak ta.

W poniższym artykule możesz przeczytać, jak korzystać z kart kredytowych

Czy mogę skorzystać z promocji?

Niestety, bank stosuje okres karencji, tzn. z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna (oprócz warunku powyżej), która w okresie promocji (do 31 marca 2020 roku) złoży wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Banku Millenium i zawrze umowę o tę kartę. Ale pamiętaj! bank przygotował tylko 10 000 premii.

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek o kartę za pomocą bankowości internetowej Millenet albo w aplikacji mobilnej (w tej ostatniej, tylko dla klientów, którym została udostępniona dedykowana oferta kart kredytowych). Co oznacza, że musisz być klientem banku. Zatem w pierwszej kolejności należy założyć Konto 360 (możesz skorzystać z poniższej promocji i zgarnąć dodatkową nagrodę).

A jeśli już jesteś klientem, to po prostu zaloguj się do Millenet i złóż wniosek o kartę kredytową z minimalnym limitem 3 000 zł.

Karty które objęte są promocją to: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa.

Ile to kosztuje?

Jestem przekonana, że pomimo tego, że opisujemy dużo promocji i pokazujemy, że nasi czytelnicy otrzymują bonusy, sporo z Was jeszcze się zastanawia czy na pewno te wszystkie produkty są bezpłatne.

Każdy bank ma na swojej stronie Tabelę Opłat i Prowizji (zamieszczona jest na dole, pod artykułem) i można tam sprawdzić wszystkie opłaty, jakie mogą się wiązać z korzystaniem z karty kredytowej (ale wcale niekoniecznie muszą – pokażę Ci sposób, by za kartę nic nie zapłacić).

W obecnej promocji możesz wybrać jedną z aż 3 kart. Bank gwarantuje w regulaminie, że w pierwszych 12 miesiącach od zawarcia umowy, zniesione zostaną opłaty, pod warunkiem dokonania jednej płatności w miesiącu. Po tym okresie, obowiązuje tabela opłat i prowizji.

Opłaty dla Kart kredytowych Impresja i Alfa:

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł/7,99 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W kolejnych latach warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7 zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bezodsetkowego;
 • 15,08% – RRSO (pamiętaj, że odsetki zostaną naliczone tylko w przypadku niespłacenia karty w terminie)

Dodatkowym, ogromnym plusem kart Impresja oraz Alfa jest zwrot 5% (do 760 zł rocznie) za zakupy u partnerów.

I tak, Impresja to zwroty w poniższych sklepach:

https://moniaki.pl/wp-content/uploads/2019/08/obraz.png

Natomiast karta Alfa daje zwroty w poniższych:

https://moniaki.pl/wp-content/uploads/2019/08/obraz-1.png

Dla mnie to dodatkowy superbonus, ponieważ przy codziennych zakupach, na moje konto wpada jeszcze więcej gotówki.

Odbieram premię 200 zł – w trzech prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową w Millenet lub w Aplikacji Mobilnej

Za pomocą bankowości internetowej Millenet lub Aplikacji Mobilnej złóż wniosek o kartę do 31 marca 2020 – to jest termin, który uprawnia Cię do wzięcia udziału w promocji.

Aby wziąć udział w promocji zawnioskuj o limit kredytowy min. 3 000 zł (niezależnie którą kartę wybierzesz ).

Krok. 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową.

Żeby podpisać umowę, nie musisz czekać na kuriera ani iść do oddziału – podpisujesz ją przez bankowość internetową Millenet – to jest dopiero XXI wiek 🙂

Krok 3. W każdym z trzech kolejnych okresów wydaj po 200 zł

Jeśli założyłeś kartę w lutym, to do końca marca oraz w kwietniu oraz w maju zrób bezgotówkowe transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z tych trzech okresów.

Jeśli założyłeś kartę w marcu, to do końca kwietnia oraz w maju oraz w czerwcu zrób bezgotówkowe transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z tych trzech okresów.

Chcesz, by BLIK został podłączony do Twojej karty kredytowej zamiast domyślnie do Konta 360? Wystarczy, że w aplikacji ustawisz to dla kodu BLIK. Ja obecnie mam ustawione płatności bezgotówkowe na Konto 360, ale już płatności w Internecie na kartę kredytową.

UWAGA! Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – umowy podpisane w MARCU

Kiedy otrzymam swoją premię?

No dobra, warunki spełnione, a kiedy wypłacą nam premię?

Jeśli założyłeś kartę w lutym, to premię otrzymasz najpóźniej do końca czerwca 2020.

Natomiast dla kart założonych w marcu, premię otrzymasz do końca lipca 2020.

Premia wpłynie na konto karty kredytowej spłacając saldo zadłużenia albo powodując nadpłatę (będziesz mógł ją wykorzystać przy płatnościach w sklepach).

UWAGA! Ważne, by do momentu wypłaty premii nie zamykać karty kredytowej ani nie składać wypowiedzenia umowy – inaczej bonus przepadanie.

Podsumowując

Bank Millenium jest obecnie moim ulubionym bankiem. Nie dość, że ma jasny i prosty interface, to jeszcze co chwilę „odpala” nowe promocje i mogę je polecać kolejnym osobom.

Korzystam z ich konta osobistego, karty kredytowej oraz konta oszczędnościowego (na którym mam fajny patent by mieć stale wysokie oprocentowanie na poziomie 2,6% w skali roku – śledźcie nasz Facebook albo Instagram, to będziemy podpowiadać) i nigdy się nie zawiodłam.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 17

 1. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.
  Mój kod:
  26902762
  • tomasi pisze:
   ale wtedy nie otrzyma bonusu za otwarcie konta! w ogole czemu takie wiadomosci nie sa usuwane? Jedyne polecajace powinny byc od bloga Moniaki.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasi, rozmawialiśmy w zespole na temat kodów polecających i możliwości ich publikowania w komentarzach. Uznaliśmy, że dajemy czytelnikom taką możliwość. Wszystko opiera się na tym, żeby przeczytać najpierw artykuł – jeśli promocje z poleceniami się łączą, to zawsze opisujemy, że jest możliwość skorzystania z obu promocji i podajemy wtedy swój kod. W przypadku Millennium nie ma takiej możliwości i w artykule o promocji nie ma o poleceniach mowy.
 2. Zbyszek pisze:
  Witam. A czy premie 200zl mozna np przelac z rachunku karty na konto 360? Czy tylko moge wydac placac karta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Teoretycznie możesz przelać, ale jest za to prowizja, więc najlepszą opcją jest wykonanie płatności kartą.
 3. Marta pisze:
  Piszcie, że umowę można podpisać przez millnet lub aplikację- rozumiem, że opcja dostępna jest dla posiadaczy kont. Co z osobami, które konta nie mają?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marta, osoba która nie jest klientem banku nie może wziąć udziału w promocji – taka jej uroda, że wniosek można złożyć tylko przez bankowość lub aplikację. Ewentualnie można sobie połączyć dwie promocje – konto i karta i zyskać 400 zł, tylko trzeba sprawdzić, czy się łapiesz na promocję z kontem.
 4. Zbyszek pisze:
  A czy wiadomo jaka jest prowizja?
 5. Zbyssek pisze:
  Dziękuję bardzo)
 6. Jerzy pisze:
  Witam,w jakiej wysokości wpływ na konto.Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Jerzy, jeżeli chodzi Ci o konto 360 to wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą w miesiącu – ale nie są to warunki konieczne do promocji karty kredytowej.
 7. Krzysztof pisze:
  Jakby ktoś chciał kod za który można otrzymać np. Bon na Zalando, do Empiku lub 4% na lokacie to podaje- 27416392 trzeba podać go przy zakładaniu konta
 8. Irena pisze:
  Witam serdecznie,
  będę niezmiernie wdzięczna jeśli skorzystają Państwo z moje kodu polecającego przy zakładaniu konta – 27134726. Dziękuję!
 9. Michał pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń można za to dostać dodatkowo bonus 4 bilety do kina helios/multikino, lub 80zl do empiku czy zalando 27489673

Napisz komentarz