Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł w gotówce za przetestowanie konta w Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

Aura już całkiem jesienna. Pogoda nas nie rozpieszcza i czas już na jesienną kurtkę, buty i czapkę. A może przyda się nowy zestaw? Warto sprawdzić jakie są trendy na jesień 2019 i wyglądać modnie. Napewno w tym celu przyda Ci się dodatkowa gotówka.

Mam dla Ciebie świetną wiadomość, ponieważ Alior Bank przygotował ciekawą promocję. Za przetestowanie Konta Jakże Osobistego możesz zgarnąć, aż 200 zł w gotówce.

Warunki są bardzo proste. Wystarczy założyć konto, zapewnić wpływ i wykonać kilka płatności kartą. Na złożenie wniosku masz czas do 16 października 2019. UWAGA! Nie ma limitu nagród jednak bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji, o czym poinformuje na stronie promocyjnej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wniosek o konto w promocji mogą złożyć zarówno nowi jak i powracający klienci, którzy nie posiadali konta w Alior Banku od 31 sierpnia 2018. Jeżeli masz konto:

 • oszczędnościowe;
 • firmowe;
 • oszczędnościowo walutowe,

  …to śmiało możesz brać udział w promocji i zgarnąć aż 200 zł za spełnienie kilku warunków.

Aby wziąć udział w promocji musisz posiadać polski dowód osobisty i nie możesz mieć złożonego wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku w okresie od 1 marca 2019 do 15 września 2019.

Ile kosztuje konto?

Prześwietlając warunki konta muszę stwierdzić, że jest ono warte uwagi. Myślę, że większość z Was zostanie z tym kontem na dłużej. A jak dokładnie wyglądają opłaty za Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata 0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 1500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Jak widzisz, konto może być całkowicie za darmo. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł. Jeżeli często podróżujesz to będąc zagranicą nie musisz martwić się o koszty przewalutowania, wysokie opłaty za płatności kartą czy wypłaty z bankomatu. Wystarczy wybrać odpowiednie korzyści do konta.

Dodatkowe korzyści

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego konta. Jak wcześniej napisałam dwie pierwsze masz za 0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować. Do wyboru masz:

Jak zatem dokonać wyboru? Poniżej instrukcja, którą przygotował Alior Bank:

Kilka kroków do otrzymania nagrody. Instrukcja krok po kroku

Jak wspomniałam na samym początku, warunki promocji są bardzo proste. Aby nie rzucać słów na wiatr, przeprowadzę Cię przez cały proces i udowodnię jak łatwo możesz zgarnąć 200 zł.

#1 KROK – złóż wniosek, i podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 16 października 2019 złóż wniosek o konto wraz z kartą płatniczą, korzystając ze specjalnej strony banku. Wypełnij formularz swoimi danymi i wybierz opcję podpisania umowy.

Umowę podpisz najpóźniej do 15 listopada 2019. Możesz to zrobić przez internet, telefonicznie lub w obecności kuriera.

UWAGA! Pamiętaj aby nie wypowiadać umowy o konto przed otrzymaniem bonusu.

#2 KROK – testuj konto, zapewnij wpływ i płać kartą wydaną do rachunku

Aby otrzymać bonus musisz w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonać łącznie poniższe warunki:

Aktualizacja: w związku z pytaniami czytelników doprecyzowaliśmy opis wymaganego wpływu 1000 zł. Musi on pochodzić z konta którego nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Nie może to być nasze konto, nawet jeśli jest w innym banku. Można to łatwo obejść robiąc przelew przez konto kogoś z rodziny lub od znajomego.

 • zapewniaj wpływ 1 000 zł z obcego konta (według regulaminu konto nie powinno być prowadzone przez Ciebie, nawet jeśli jest w innym banku) – możesz np. poprosić znajomego lub kogoś z rodziny aby przelał pieniądze ze swojego konta na Twoje konto w Alior Banku, a później możesz przelać je z powrotem;
 • zapłać w każdym miesiącu minimum 3 razy kartą wydaną do konta – w każdym z miesięcy, płać kartą za zakupy w punktach usługowo-handlowych lub przez internet. Mogą to być dowolne kwoty więc możesz nawet zapłacić za bułkę w piekarni;
 • loguj się do aplikacji mobilnej – co najmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Powyższe warunki powtarzaj w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

Przykład jeżeli umowę podpiszesz we wrześniu to warunki musisz spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warunek płatności bezgotówkówkowej nie będzie zaliczony jeżeli dokonasz płatności z kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp.,
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
[4111] – m.in. usługi transportowe;
[6012] – instytucje finansowe;
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
[4829] – internetowe przekazy pieniężne;
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Twoja nagroda czyli 200 zł zostanie przelane na nowo otwarte Konto Jakże Osobiste. Przelew dostaniesz do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę.

Przykład: jeżeli podpiszesz umowę we wrześniu to nagrodę otrzymasz do końca stycznia 2020.

Podsumowanie

Jak widzisz zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo proste. A co do samej nagrody… 200 zł to już jest “coś”. Warto więc wziąć udział i zgarnąć dodatkową kasę na drobne wydatki. Pamiętaj aby się spieszyć, ponieważ bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Przemek pisze:
  Jaki ostatecznie wpływ na konto 1000 zł czy 1500 zł? Pojawiają się w tekście dwie wartości.
 2. Daniel pisze:
  Jak rozumiem, konto do 26 roku życia jest darmowe całkowicie?
 3. Paweł pisze:
  Witam

  Mam pytanie dt. jednego z warunków promocji tj.
  “zapłać w każdym miesiącu minimum 3 razy kartą wydaną do konta – w każdym z miesięcy, płać kartą za zakupy w punktach usługowo-handlowych lub przez internet. Mogą to być dowolne kwoty więc możesz nawet zapłacić za bułkę w piekarni;”

  Czy konieczne jest aby transakcje zostały wykonane fizyczną kartą?
  Czy np. karta podpięta do Apple Pay również może być?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie musi być fizycznie kartą, jeśli masz ją w telefonie, to też powinno być ok.
 4. Tomasz pisze:
  Czy jeśli nie przeszedł przelew weryfikacyjny to mogę ponownie złożyć wniosek czy drugie złożenie wykluczy mnie z promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ja bym poczekała na informację, że przelew nie przeszedł, ewentualnie skontaktowałabym się z infolinią Aliora.
 5. Marcin pisze:
  Jeżeli miałem konto założone w promocji:
  https://moniaki.pl/alior-bank-100-zl-do-allegro/?label=home#cp.3337800964
  to mogę udział w tej promocji? Bo już mi się trochę miesza…
 6. Sławomir pisze:
  No niestety, nie każdy otworzy konto przez Internet, trzeba mieć dostęp do bankowości internetowej …
 7. Tomasz pisze:
  Jeśli założyłem konto w październiku to w tym miesiącu nie muszę spełniać żadnych warunków (promocji i bezplatnosci konta)?
  Wszystko dopiero zaczyna się od listopada (3 płatności i wplyw 1000 zl lub wpływ 1500, 3 płatności, płatności o wartości min. 300 zl)?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, w tym przypadku warunki musisz spełnić w miesiącach: listopad, grudzień i styczeń.
 8. Adam pisze:
  Wpływ min. 1000 zł tylko z obcego? czy liczy się rownież wpływ ode mnie ale z innego konta?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, w przypadku tej promocji nie możesz zapewnić wpływu z Twojego konta nawet w innym banku. Tylko z obcego konta.
 9. Anna pisze:
  cześć, nie da się otworzyć konta przez stronę – po wypełnieniu 1-szej części danych wyskakuje komunikat: Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej. Możesz również skorzystać z jednej z poniższych opcji: Placówka /Podpisz umowę w najbliższej placówce – adresy znajdziesz na stronie http://www.aliorbank.pl / Infolinia/ Bankowość online. Pytanie, czy jak założę konto w placówce, to warunki promocji działają? Clue promocji jest udział poprzez stronkę.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Anno, taka informacja pojawia się, jeśli już kiedyś byłaś klientem AliorBanku lub składałaś tam wniosek o konto. Spokojnie możesz dokończyć w oddziale i upewnij się, że zostałaś zakwalifikowana do promocji.
 10. Piotr pisze:
  a czy jeśli posiadam konto w t-mobile usługi bankowe dostarczane przez alior bank to również mogę brać udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz:) Regulamin mówi: “Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze
   Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.”

Napisz komentarz