Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł do wykorzystania w sklepach IKEA za przetestowanie karty w BGŻ BNP Paribas + kilka innych, fajnych nagród – sprawdź

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa

3…2…1 – i wystartowała najnowsza promocja BGŻ BNP Paribas, w której do odebrania nagroda GWARANTOWANA – karta podarunkowa na 200 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie IKEA. Nagroda jest zupełnie darmowa (zwolniona z podatku). Możesz więc śmiało zaszaleć na zakupach, a za część zapłaci Bank.

Kartę podarunkową otrzyma każdy w zamian za przetestowanie (na dziecinnie prostych warunkach) Karty Kredytowej MasterCard, którą Bank wydaje na bardzo atrakcyjnych warunkach (udowadnia to jeden z naszych stałych czytelników).

P.S. A jak już będziesz posiadać tę kartę to… BONUS – do końca roku możesz kupować nią bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino) za jedyne 10 zł, a do tego możesz zgarnąć 100 zł na zakupy w Biedronce i Allegro.

UWAGA! Promocja ma limit nagród – w tej promocji dostępnych jest tylko 4 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. O zakończeniu promocji Bank poinformuje na tej stronie.

Kto może skorzystać z promocji? 

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wystarczy tylko nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie rozwiązywać i wypowiadać umowy o jej posiadanie). Oznacza to, że nawet jeżeli mamy konto osobiste w BGŻ BNP Paribas to i tak śmiało możemy przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniamy ten warunek to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocyjną i założyć kartę kredytową MasterCard Standard (koniecznie tę lub MasterCard Gold, ale jej nie polecam bo jeśli jej nie anulujemy to jest droższa):

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to być jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł – jak widać ten warunek i tak spełnimy starając się o nagrodę w promocji, czyli kartę podarunkową (informację tę można potwierdzić na infolinii + załączamy regulamin);
 • OPŁATA W II ROKU – 72 zł (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (płacenie kartą) – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł + prowizja za wypłatę naliczana od pierwszego dnia
 • WYPŁATA Z BANKOMATÓW POZOSTAŁYCH BANKÓW – 4,9% min. 10 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiet „Bezpieczna Karta” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc korzystać z karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja. Więcej szczegółów o kartach kredytowych znajdziesz w naszym poradniku.

Z ostatniej takiej promocji (z voucherami do RTV Euro AGD) skorzystał Krzysztof – nasz czytelnik i taką oto wystawił opinię karcie. Myślę, że idealnie opisuje ona to jaki naprawdę produkt oferuje Bank:

Jak krok po kroku odebrać 200 zł do IKEA?

#1 KROK – do 18.11.2018r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 4 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Standard (koniecznie o tę).

Przejdź rozmowę z konsultantem, a następnie podpisz umowę w Oddziale Banku (również do 18.11.2018r.).

>>Załóż kartę MasterCard w BGŻ i odbierz 200 zł do IKEA i kilka innych nagród<<

#2 KROK – w okresie dwóch pierwszych miesięcy liczonych od daty podpisania umowy o kartę wykonaj transakcje kartą na kwotę min. 2 000 zł. Najlepiej zrobić to jak najszybciej – o przyznaniu nagrody decyduje data wykonania transakcji kartą. Może być to jedna transakcja lub kilka na łączną kwotę 2 000 zł. Transakcje te:

 • mają być wykonane i zaksięgowane, możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie;
 • możesz robić przelewy z rachunku karty (ale tu pamiętaj o prowizji – wspominałam o niej przy opisie karty);
 • nie mogą być transakcjami zwróconymi lub wynikającymi ze spłaty zadłużeń w innych bankach;
 • nie mogą być transakcjami wykonanymi kartami dodatkowymi;
 • nie mogą polegać na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług – czyli odpada Revolut, PayPal i inne tego typu “ułatwiacze”.

Wystarczy więc robić zwykłe płatności np. w supermarkecie, na stacji benzynowej. Możesz opłacać rachunki kartą np. za pomocą SprytnegoBilla, możesz płacić kartą za szkołę, żłobek i co Ci tylko przyjdzie do głowy.

To wszystko!

Warunki proste, prawda? Wydając kartą 2 000 zł np. przy okazji robienia codziennych zakupów, część tej kwoty wraca do Ciebie w postaci karty podarunkowej na 200 zł do wykorzystania w sklepie IKEA.

Ta zostanie do Ciebie wysłana do 20.02.2019 r. listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres wskazany podczas zawierania umowy.

Karta podarunkowa:

 • można ją wykorzystać w sklepie stacjonarnym oraz internetowym;
 • jest ona ważna bezterminowo;
 • można z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich, umieszczonych na niej środków.

Jeżeli będziesz już posiadaczem karty w BGŻ to nie wyobrażam sobie, abyś nie podbił wartości otrzymanej nagrody o dodatkowe bonusy, które możesz odebrać przy okazji (no szkoda zmarnować taką okazję):

aktualizacja: promocja z biletami, voucherami do Biedronki i Allegro oraz karnetami do siłowni jest nieaktualna.

Pamiętaj również, że zawsze możesz zarejestrować się w programie mamBONUS i za każde płatności kartą odbierać punkty wymienne na nagrody w katalogu nagród. Już na wstępie możesz zgarnąć 5 000 punktów za wykonie 4 transakcji kartą na min. 50 zł każda.

>>Załóż kartę MasterCard w BGŻ i odbierz 200 zł do IKEA i kilka innych nagród<<

Pamiętaj o terminowej spłacie karty

W promocji zakładasz kartę kredytową – o tym wspominałam. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

Jak obliczyć okresy rozliczeniowe?

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 30 września 2018r. to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 30.09.2018r. do 29.11.2018r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 30.11.2018r. do 29.12.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg (będzie on dostępny po zalogowaniu do bankowości online) i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą.

A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu. Wtedy z jakiegoś swojego konta w innym banku przelewa dana kwotę na konto karty kredytowej – i tyle karta będzie spłacona.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Krzysztof pisze:
  Muszę Was zmartwić, w tej promocji wypłata z bankomatu nie przejdzie. Proszę przeczytać regulamin tej promocji.
  • Moniaki.pl - Paweł pisze:
   Krzysztof, masz rację. Dzięki za wyłapanie tego! 🙂 Usunąłem te zapis z tekstu.
 2. Kacper pisze:
  Warto dodać,że “Nagroda w postaci karty upominkowej IKEA zostanie przyznana Uczestnikowi, który zawrze Umowę … oraz … wykona Transakcje Kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. “
  • Paweł pisze:
   Kacper, krok 1 i krok 2 dokładnie o tym mówią – pod nagłówkiem ” Jak krok po kroku odebrać 200 zł do IKEA?”. Przyznaj się, nie przeczytałeś artykułu? 🙂
 3. Jack pisze:
  Gdy ktoś jest “bogaty i kupuje meble w ikea, to może pozwolić sobie na transakcje 2000 zł.W niejednym sklepie dostaniemy rabat 10% za zakup powyżej 2000 .I do tego bez kart kredytowych,pełnych pułapek ,zastawianych przez banki.:)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli dobrze zrozumiałam (popraw mnie jak się mylę) zinterpretowałeś to w ten sposób, że należy wykonać płatności na 2 000 zł w IKEA. Tak nie jest, transakcje na 2 000 zł można wykonać w różnych miejscach czyli generalnie można spełnić warunki płatności kartą przy okazji płacenia za codzienne zakupy, tankowania samochodu, płacenia za rachunki itd. Takie 2 000 zł wydane gdzieś w różnych miejscach, wraca do nas w postaci 200 zł do IKEA 🙂
  • Jack pisze:
   Nie nie..Miałem raczej na myśli ,sumę transakcji.Osobiście płacę kartą mniej niż 1000 zł miesięcznie.
   Moim skromnym zdaniem,warunki stawiane przez bank,wydają się dość wygórowane jeśli chodzi o nagrodę.Jako biedny student,korzystam tylko z tych promocji bankowych na które mnie stać 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no jasne, nie każdy chce/musi/może wydawać akurat 2 000 zł, zgodzę się z tym, że promocja będzie odpowiadać tym którzy np. mają zaplanowany jakiś większy wydatek lub ich wydatki miesięczne będą wynosić np. 1 000 zł. 🙂
 4. Adrianna pisze:
  Faktycznie może 2000zł dla kogoś wydawać się dużą kwotą, ale bank ma również alternatywną ofertę dla osób które trochę mniej aktywnie korzystają z karty w postaci walizki super jakości za wydanie tylko 250zł. Chyba już kiedyś pisaliście o tej promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co, czytałam o tym u nich na stronie, ale ta promocja to jest chyba dostępna tylko w wybranych punktach BGŻ.
 5. Adrianna pisze:
  Promocja jest we wszystkich Galeriach tzn. na wyspach Banku, ja już skorzystałam razem z całą rodziną 🙂 Walizki są super a ich cena rynkowa to ponad 300zł
 6. Agnieszka pisze:
  Dzień dobry.

  Mam już kartę i teraz zastanawiam się nad kredytowa .tylko jak bez opłat mogę opłacić rachunki pr ze internet żeby to się liczyło?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak najbardziej płatności wykonane w internecie będą zaliczały się do puli płatności zwalniających z opłat za kartę 🙂
 7. Tadeusz pisze:
  Hej, orientujecie się może czy do limitu 2000 zł liczą się też transakcje wykonane przy pomocy Android Pay? Jeśli chciałbym połączyć spełnianie warunków tej promocji z promocją “Wygraj z Android Pay” 🙂
 8. Piotrek pisze:
  Z tego, co ja wyczytałem w regulaminie ze strony BGŻ, nie ma możliwości obejścia zapłaty 72 pln za opłatę roczną za kartę – jeśli się mylę, proszę mi wskazać, gdzie w regulaminie jest o tym mowa, proszę o linka.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Informację o zwolnieniu z opłaty za kartę można potwierdzić na infolinii. Zasada ta obowiązuje dla umów o karty, które są zawierane w oddziale. W artykule jest załączony regulamin promocji “Z kartą warto – Oddział Banku BGŻ BNP Paribas”. Jest on aktualny na dzień 30.09, ja oczywiście wystąpiłam do Banku z prośbą o przesłanie aktualnego regulaminu, ale nadal go nie otrzymałam.
 9. Tomasz pisze:
  Nie mogę nigdzie znaleźć w jaki sposób otrzymuje się nagrodę w postaci 200zł do IKEA. spełniłem warunek i dokonałem płatności na kwotę powyżej 2000 zł, czy powinienem teraz złożyć jakiś wniosek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomaszu, zgodnie z informacjami zawartymi w artykule, nagroda będzie do Ciebie wysłana do 20.02.2019 r. listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres wskazany podczas zawierania umowy. 😉
  • Tomasz pisze:
   Informację odnośnie terminu dostarczenia nagrody doczytałem, moje pytanie to czy przyznanie nagrody następuje automatycznie po spełnieniu warunków (wykorzystanie 2000 zł z karty), czy należy złożyć jakiś wniosek bądź zgłosić chęć skorzystania z promocji w oddziale?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli wykonałeś wszystkie kroki opisane w artykule to jest to jednoznaczne z uczestnictwem promocji i nagroda bez dodatkowego upominania będzie Ci wysłana 🙂

Napisz komentarz