Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 200 zł do Lidla z kartą kredytową Simplicity

Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Kartę podarunkową do Lidla o wartości 200 zł

Za co?

– za założenie karty Simplicity z dedykowanego linku;

-za zalogowanie się do aplikacji i aktywowanie w niej karty do końca pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy;

Ile to kosztuje?

0 zł po wykonaniu płatności na min. 1000 zł miesięcznie, inaczej 12 zł miesięcznie

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Każdy z nas ma swój miesięczny budżet, w którym wydatki na jedzenie i artykuły pierwszej potrzeby stanowią jego niemały procent. Co byś powiedział żeby nieco ulżyć domowemu budżetowi, a to, co wydajesz na spożywkę przeznaczyć na coś milszego – na przykład zrobić sobie lub drugiej połówce nieplanowany prezent, przeznaczyć pieniądze na rozrywkę czy odłożyć je na przykład na wakacje?

Z dzisiejszą promocją karty kredytowej od Citi Banku masz taką możliwość – za spełnienie łatwych warunków promocji otrzymasz kartę podarunkową do Lidla o wartości 200 zł. A dla zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy na pewno znajdziesz dobre zastosowanie 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca. Pamiętaj, że im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Karta kredytowa – czy taki diabeł straszny jak go malują?

Wśród części polaków nadal istnieje przekonanie że „karta kredytowa to zło”. W głównej mierze wynika to z niezrozumienia, jak ona działa. A ten kawałek plastiku naprawdę potrafi być użyteczny! A niektórzy wręcz nie potrafią bez niego żyć.

Po co ją w ogóle mieć? Zalet jest wiele, ale wymienię tylko kilka z nich. Po pierwsze, na wypadek niespodziewanych wydatków – masz czym zapłacić. Samochód się zepsuł? Pralka przecieka? Trafiły się mega wyprzedaże a do 1-go jeszcze daleko? Po to ją masz w portfelu, żeby nie martwić się, skąd pożyczyć pieniądze. Po drugie, rezerwacje, chociażby samochodu, bez karty kredytowej mogą okazać się niemożliwe. W tym roku wyjazdy wakacyjne zapewne ograniczą się w dużej części do Polski, ale gdybyś planował jednak wypad za granicę i potrzebował wypożyczyć samochód, to kredytówka może okazać się niezbędna. Po trzecie, jeśli spłacasz kartę w terminie to nie ponosisz kosztów odsetek – korzystasz z pieniędzy banku za darmo.

A o czym musisz pamiętać?

O podstawowych rzeczach:

 • kartą płacisz, nie wypłacasz gotówkę czy robisz przelewy na konto (prowizja);
 • nie doładowujesz nią Revoluta (prowizja);
 • spłacasz w terminie (nie będzie odsetek).

Jeśli nigdy nie miałeś karty kredytowej i chcesz się dowiedzieć więcej, koniecznie przeczytaj poniższy poradnik.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś w Citi Banku głównej karty kredytowej. Niestety, nie weźmiesz udziału w promocji, jeśli jesteś nierezydentem podatkowym i rozliczasz się z podatków za granicą.

Jeśli masz w Citi inne produkty, na przykład konto osobiste, to nadal łapiesz się do tej promocji.

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać udokumentowane źródło dochodu:

 • jeśli pracujesz, to w obecnej firmie musisz mieć przepracowane min. 3 miesiące, a Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł miesięcznie;
 • jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą, to musi ona być prowadzona od min. 2 lat, a Twój miesięczny dochód netto musi wynosić min. 2500 zł.

PAMIĘTAJ

Ostateczna decyzja kredytowa należy do banku.

Simplicity – ile kosztuje

Aby ta karta była dla Ciebie darmowa wykonuj nią płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych na miesięczną sumę min. 1000 zł. W innym przypadku będzie kosztowała 12 zł miesięcznie. Pamiętaj o tym, by spłacać kartę w terminie (nie będzie odsetek), nie wypłacać gotówki z bankomatu (prowizja) i nie nadpłacać karty na więcej niż 200 zł (ponieważ wiąże się to z prowizją). Sprawdźmy szczegóły opłat:

Citi Simplicity

  Aktualne na dzień: 29 czerwca 2020

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

8% min. 10 zł

Opłata za usługę CitiPhone

6 zł miesięcznie

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kreytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

9,59%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Jak zgarnąć 200 zł do Lidla – instrukcja w 3 prostych krokach

Ogólnie wszystko, co będziesz musiał zrobić to złożyć wniosek o kartę, podpisać umowę i płacić nią za codzienne zakupy. A w szczegółach omówimy te wszystkie czynności krok po kroku w tej części artykułu.


#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

🗓 Do 31 lipca 2020 roku 🔎 złóż wniosek o kartę Smplicity z dedykowanego linku. We wniosku podaj wszystkie wymagane dane, takie jak Twoje dane osobowe i dane o dochodach i wydatkach. Pamiętaj, że 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku musisz 🔎 dostarczyć wymagane dokumenty dochodowe – jest to jeden z warunków do otrzymania nagrody.

Jak to wygląda dokładniej?

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, 🗓 najpóźniej do 31 lipca 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. 🔎 Potwierdzasz swoją tożsamość. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał, możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie, telefonicznie, będzie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dostarczasz wymagane dokumenty dochodowe. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu

5. Pozostało Ci już tylko 🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i aktywuj kartę

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie citi-mobile.jpg

W kolejnym kroku musisz 🔎 pobrać aplikację Citi Mobile i za jej pomocą aktywować kartę. Aplikację ściągniesz z Google Play lub App Store.

UWAGA

Koniecznie aktywuj kartę przez aplikację, nie przez bankowość internetową.

Na ściągniecie aplikacji i zalogowanie się do niej masz czas 🗓 do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę zawarcia umowy znajdziesz na umowie, którą otrzymałeś).

PRZYKŁAD

Umowę podpisałeś w lipcu. Do końca sierpnia ściągnij aplikację, zaloguj się do niej i aktywuj za jej pomocą kartę.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Teraz wystarczy, że 🔎 wydasz kartą min. 1000 zł na zakupy. Masz na to bardzo dużo czasu – dokonaj transakcji 🗓 nie później niż do końca 3-go miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę podpisania umowy znajdziesz na Twojej umowie).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

To wszystkie płatności w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Nie musi to być jedna płatność na 1000 zł (ale może). Ważne by suma wyniosła min. 1000 zł.

Jakie transakcje nie będą brane pod uwagę w tej promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę w lipcu. Do końca października zapłać kartą na min. 1000 zł.

Być może na pierwszy rzut oka 1000 zł wyda Ci się sporą kwotą. Ale po pierwsze, masz na to przynajmniej 3 miesiące, czyli wystarczyłoby, że miesięcznie zapłacisz po około 334 zł. Po drugie, nie musisz robić „specjalnych” płatności – po prostu za codzienne zakupy, takie jak spożywka, paliwo, bilety, ubrania, płać Simplicity zamiast kartą do konta. I po trzecie – pamiętaj o warunku zwalniającym z opłaty miesięcznej (transakcje na min. 1000 zł miesięcznie).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

Kiedy otrzymam nagrodę?

Pamiętasz że na początku mówiłam, że im szybciej spełnisz warunki promocji tym szybciej otrzymasz nagrodę? Tak jest w istocie.

Najpierw otrzymasz wiadomość w bankowości internetowej o tym, że spełniłeś wszystkie warunki promocji i należy Ci się nagroda. Wiadomość tę otrzymasz 🗓 nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji.
Następnie otrzymasz samą nagrodęVoucher o łącznej wartości 200 zł do Lidla zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny 🗓 najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego
po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji
.

PRZYKŁAD

Podpisałeś umowę o kartę w lipcu, do końca sierpnia spełniłeś wszystkie warunki promocji. Do końca września otrzymasz wiadomość o nagrodzie, a do końca października samą nagrodę.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że regulaminowe terminy są na szczęście terminami maksymalnymi, i do tej pory uczestnicy promocji z reguły otrzymywali swoje nagrody dużo szybciej, niż wynika to z maksymalnych terminów w regulaminie. Tak więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że swoją nagrodę otrzymasz szybciej.

UWAGA

Pamiętaj, że przynajmniej do momentu otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna. Nie zamykaj jej przed tym terminem.

Kilka słów o nagrodzie

Korzystanie z karty prezentowej jest banalnie proste – po prostu przy kasie poinformuj sprzedawcę, że chcesz zapłacić kartą prezentową. Sama karta jest ważna 6 miesięcy, a jej ważność sprawdzisz samodzielnie na stronie : www.lidl.pl/kartalidl. Karta jest wielokrotnego użytku, możesz nią płacić aż do wyczerpania środków na niej zgromadzonych.

Gdybyś musiał coś oddać lub zareklamować, a zapłaciłeś za to kartą prezentową, Lidl zwróci Ci wartość zwróconego towaru w gotówce.

Podsumowanie

Karta podarunkowa do Lidla pozwoli odciążyć Twój miesięczny budżet przeznaczony na spożywkę. A zaoszczędzone w ten sposób 200 zł wydaj na coś milszego – zrób sobie niespodziewany prezent 🙂 Szczególnie że warunki promocji są łatwe do spełnienia i wystarczy, że po prostu przez pewien czas będziesz płacił zamiast kartą do konta kartą Simplicity.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. Michał pisze:
  Simplicity miałem 3 razy ale teraz to ta karta jest co najwyżej przeciętna i te ograniczenia nawet za nadplate.prowizje za recoluta.A co to kogoś obchodzi co ja robię z limitem potrzebuje to go urzywam

Napisz komentarz