PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Voucher na 200 zł do drogerii Rossmann w zamian za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas

Ledwie skończyła się jedna promocja a już BGŻ BNP Paribas przygotował dla nas kolejną. Tym razem bardzo atrakcyjna nagroda – voucher na 200 zł do znanej każdemu drogerii Rossmann.

Voucher otrzyma każdy kto zgodnie z warunkami promocji założy darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas. Będzie można wykorzystać go na dowolne zakupy z drogerii, jest on całkowicie zwolniony z podatku, a co za tym idzie otrzymujesz całe 200 zł na swoje potrzeby.

Jak zawsze promocje organizowane przez BGŻ BNP Paribas są w jakiś sposób ograniczone. Nie inaczej jest tym razem ponieważ premie zgarnie pierwsze 1 000 osób, które za pośrednictwem strony promocyjnej założą Konto Optymalne.

UWAGA! PROMOCJA AKTUALNA – VOUCHERY JESZCZE DOSTĘPNE NA STRONIE BANKU – w przypadku wykorzystania limitu zakończymy promocję na blogu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji. Jeżeli więc już wiesz, że spełniasz warunek nowego klienta to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej strony Banku i założysz Konto Optymalne, którego warunki prowadzenia kształtują się następująco:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 200 zł premii od BGŻ BNP Paribas?

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 15.04.2018 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 000) – wejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do systemu bankowości online;

#2 KROK – podpisz umowę i aktywuj konto

Do 30.04.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą przy kurierze oraz aktywuj je;

#3 KROK – odbierz I nagrodę – 100 zł

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w postaci vouchera na 100 zł, należy (w każdym z 3 miesięcy) maj, czerwiec i lipiec 2018 roku wykonać trzy zadania:

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1 000 zł – mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz przelać jednorazowo 1 000 zł lub rozbić sobie tę kwotę na kilka mniejszych przelewów, po zaksięgowaniu wpływu możesz zwrócić sobie pieniądze na inne konto;
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu;
 • wykonaj przelew za pomocą aplikacji GOmobile – należy zrobić min. 1 dowolny przelew na dowolną kwotę;
NAGRODA! Po wykonaniu tych kroków, do 17 sierpnia 2018 roku otrzymasz maila od Organizatora z informacją o przyznaniu nagrody. Następnie kliknij w link znajdujący się w wiadomości i do 23 sierpnia 2018 roku podaj adres do wysyłki nagrody. Później do 31 sierpnia 2018 roku wysłane zostaną nagrody i na początki września powinieneś otrzymać list z voucherem.

#4 KROK – odbierz II nagrodę – 100 zł

Aby otrzymać drugą nagrodę w postaci vouchera na 100 zł, należy (w każdym z 3 miesięcy) sierpień, wrzesień i październik 2018 roku wykonać trzy zadania:

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1 000 zł – mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz przelać jednorazowo 1 000 zł lub rozbić sobie tę kwotę na kilka mniejszych przelewów, po zaksięgowaniu wpływu możesz zwrócić sobie pieniądze na inne konto;
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu;
 • wykonaj przelew za pomocą aplikacji GOmobile – należy zrobić min. 1 dowolny przelew na dowolną kwotę;
NAGRODA! O przyznaniu II nagrody zostaniesz znów poinformowany mailowo, tym razem do 14 listopada 2018 roku i zostanie ona wysłana do 30 listopada 2018 roku, a otrzymasz ją na początku grudnia.

Zwróć na to uwagę!

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Adrian pisze:
  Czy jeśli ktoś złożył wniosek w poprzedniej promocji (w której było bodajże 150zł do zgarnięcia) ale nie dogadał się z kurierem co do podpisania umowy do końca marca (czyli nie spełni warunków), może nie podpisywać tej starej umowy i złożyć wniosek o konto w TEJ promocji? Czy najpierw trzeba by było zadzwonić na infolinię, usunąć jakoś tamten wniosek i dopiero później składać w tej ofercie? Czy jest to w ogóle możliwe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dopóki nie podpiszesz umowy nie jesteś klientem banku i możesz wystartować w tej promocji 🙂
 2. ja pisze:
  Rozumiem, że w grudniu mogę zrezygnować z konta? Czy płatności internetowe kartą (np. allegro, wizzair tudzież inne) również wliczają się do płatności kartą? Aplikacja GoMobile jest na telefon. Obecnie na telefonie mam aplikacje z ING. Czy będę mogła mieć dwie aplikacje równocześnie (sorry, ale ale jestem w tym biegła, dlatego pytam:-))
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatności internetowe nie powinny być liczone ponieważ regulamin mówi o punktach handlowo-usługowych. Po odebraniu nagrody możesz bez problemu zamknąć konto. Możesz mieć na telefonie dwie aplikacje, nie ma żadnego problemu 🙂
  • Wiesław pisze:
   “jeżeli nie będą wykonywane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych”. Pani Dominiko słowa “stacjonarnych” nie ma w regulaminie promocji. Myślałem, że potrafi Pani przyznać się do błędu, ale woli Pani jednak iść w zaparte mimo braku racji. No cóż, z niejednej promocji w życiu z definicją w regulaminie ” w punktach handlowo-usługowych” korzystałem, również w BGŻ BNP Paribas i zawsze przy takiej regulaminowej definicji płatności jak w załączonym regulaminie płatności internetowe były uwzględniane do moneybacku. Nie jest to więc moje własne zdanie, ale bankowy regulamin. Skoro określa się Pani ekspertem to proszę nie wprowadzać swoich czytelników w błąd.
 3. Stanisław pisze:
  Mogę przystąpić do tej promocji jeśli brałem udział w 400 zł w bonach do allegro? Mam jedynie kartę kredytową i dostęp do bankowości internetowej.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm jeżeli chodzi o kartę kredytową to nie powinno być problemu z tym, że posiadasz kartę kredytową, bankowość też nie powinna być problemem ponieważ jak masz kartę to naturalnym jest, że masz i dostęp do bankowości online. 🙂
  • Wiesław pisze:
   Pani Dominiko, pierwszy raz spotykam się z wyjaśnieniem, że “płatności internetowe nie powinny być liczone ponieważ regulamin mówi o punktach handlowo-usługowych”. Moim zdaniem taka interpretacja dyskwalifikuje Panią jako “prześwietlacza” promocji. Wg Pani interpretacji jak zrobię zakupy w internetowym smyku, empiku itd. to co to będzie jak nie punkt handlowo-usługowy ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście masz prawo mieć swoje własne zdanie. Nie, takie płatności nie będą zaliczone do promocji jeżeli nie będą wykonywane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.
 4. Stanisław pisze:
  Jednak nie mogę przystąpić. Mój wniosek o założenie konta został odrzucony. No nic, szkoda.
 5. m pisze:
  czy to normalne jest ze trzeba dac skan dowodu???? przeciez nikomu nie podaje sie takich rzeczy…..
 6. Mateusz pisze:
  Czy możliwe jest jednoczesne przystąpienie do tej promocji, jak i do promocji z darmowym rocznym karnetem na siłownię oferowanej przez ten sam bank?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie można niestety przystąpić do dwóch promocji jednocześnie 🙂
 7. Jadzia pisze:
  Czy jesli podczas wypelniania specjalnego formularza rejestracyjnego, po wypelnieniu ktorego kierowalo nas na strone zlozenia wniosku utracilam polaczenie internetowe, to czy jestem juz zalogowana do promocji ? Formularz wypelnilam i przekierowalo mnie na strone skladania wniosku i wtedy sie cos zacielo i utracilam polaczenie, po odswiezeniu znow bylam na stronie strartowej lecz formularzu juz uzupelnic nie moglam bo wyskakiwal kominukat ze podany pesel i mail jest juz uzyty. Więc jesli teraz zaloze normalnie konto to czy bede zakfalifikowana do promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po zarejestrowaniu się w promocji powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem i linkiem na stronę Banku, kliknij proszę ten link i załóż konto w promocji 🙂
 8. Jadzia pisze:
  *zakwalifikowana 🙂
 9. Łukasz pisze:
  Witam.
  Czy płatność bezgotówkowa kartą na stacji benzynowej będzie w tej promocji uznana??
  Nie wiem, czy dobrze rozumuje kody wykluczeń.
  Płatność na stacji miała nr 315849
  Pozdrawiam wszystkich 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, stacja benzynowa jest ok. Chodzi Ci pewnie o kod 4111 dot. usług transportowych, ale tam chodzi np o pociągi, autobusy itp. 🙂
 10. Anna pisze:
  Czy kupowanie biletów w automatach biletowych też się liczy?
 11. Jakub pisze:
  Czy dostał ktoś już maila z banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zakładam, że Organizator jutro wyśle zbiorczo maile do wszystkich więc proponuję śledzić skrzynkę odbiorczą, również spam 🙂
 12. Ola pisze:
  Czy ktos juz dostal karte pocztą? Miała być wyslana do 31 sierpnia, a listu jak nie było tak nie ma..
 13. Jakub pisze:
  Dziś dotarła do mnie druga karta 🙂

Napisz komentarz