Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł na zakupy na Allegro w zamian za założenie DARMOWEGO konta w BZ WBK – kto pierwszy ten lepszy – promocja mocno limitowana!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ostatnia promocja BZ WBK z voucherami do Biedronki została zakończona w rekordowo szybkim czasie – zaledwie dwóch dni. Dziś wystartowała jej kolejna edycja, w której tym razem do odebrania są GWARANTOWANE bony o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Oferta jest naprawdę niezwykła ponieważ Bank przygotował tylko 300 promocyjnych Kont Jakie Chcę, które będzie można założyć za pośrednictwem tej strony promocyjnej. Znając Wasze możliwości promocja zakończy się w ciągu zaledwie kilku godzin.

UWAGA! Promocja jest bardzo mocno ograniczona – dostępnych jest tylko 300 kont objętych promocją. Już teraz przejdź na dedykowaną stronę banku i załóż Konto Jakie Chcę – promocja jeszcze aktualna! W przypadku wyczerpania puli nagród linki w artykule po prostu przestaną działać.

Darmowe zakupy? Dlaczego nie!

W dzisiejszych szybkich czasach większość z nas decyduje się na robienie zakupów w internecie. To dla wielu oszczędność cennego czasu – mało komu chce się latać po sklepach w poszukiwaniu jakiegoś produktu – czasem lepiej jest poświęcić czas rodzinie.

Zdarza się, że musimy kupić produkt trudno dostępny w sklepie stacjonarnym, dlatego zamiast krążyć po mieście w poszukiwaniach, wygodniej i taniej jest przepatrzyć kilka internetowych sklepów i kupić coś po prostu trochę klikając.

W dzisiejszej promocji każdy kto w ciągu 12 miesięcy od złożenia wniosku nie posiadał w BZ WBK konta osobistego prowadzonego w polskich złotych może je założyć za pośrednictwem specjalnej strony internetowej, spełnić trzy warunki i tym samym odebrać dwa vouchery o łącznej wartości 200 zł.

Są one całkowicie zwolnione z podatku więc masz GWARANTOWANE 200 zł na zakupy na Allegro! To wszystko w zamian za założenie Konta Jakie Chcę i spełnienie warunków, które zaraz szczegółowo opiszę, na razie skupmy się na samej, atrakcyjnej jak na dzisiejsze realia ofercie konta:

1.PROWADZENIE KONTA – 0 zł (bezwarunkowo)

2. OBSŁUGA KARTY DO KONTA (warunek do wyboru przez klienta):

 • 0 zł/m-c – jeżeli wybierzesz opcję wykonania 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu jako warunek zwolnienia z opłaty za kartę (jak nie spełnisz warunku to 5 zł/m-c)
 • 0 zł/m-c – jeżeli wybierzesz opcję wykonania płatności kartą na kwotę 500 zł/m-c (jak nie spełnisz warunku to 5 zł/m-c)
 • 3 zł/m-c – jeżeli nie chcesz spełniać żadnych warunków

3.WYPŁATY Z BANKOMATÓW:

 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju dla osób poniżej 26 lat
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów BZ WBK dla osób od 26 lat
 • 5 zł za wypłaty ze wszystkich innych bankomatów dla osób od 26 lat

4.PRZELEWY Z KONTA:

 • 0 zł – przelew zwykły
 • 0,50 zł – za przelew pay-by-link

Jak krok po kroku odebrać 200 zł do Allegro?

Zdobycie wspomnianych voucherów jest bajecznie proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie trzech kroków – takie promocje nie zdarzają się zbyt często, a co za tym idzie lepiej ich nie przeoczyć.

#1 KROK – załóż Konto Jakie Chcę z kartą

Do 19.01.2018 (ale lepiej zrobić to szybciej – pamiętaj o limicie nagród)przejdź na specjalną stronę i złóż wniosek o Konto z Kartą, a następnie podpisz umowę o darmowe Konto Jakie Chcę wraz dostępem do bankowości BZWBK24, możesz zrobić to:

 • przelewem weryfikacyjnym (mBank, Bank Pekao, ALIOR BANK, T-Mobile Usługi Bankowe, Euro Bank, NET BANK, Raiffeisen Bank) na kwotę 1 zł
 • poprzez weryfikację wideo z przedstawicielem Banku
 • w obecności kuriera – polecana dla obecnych i powracających klientów

Do 26 stycznia 2018 roku musisz otrzymać potwierdzenie sms lub w formie maila o aktywacji konta.

Przejdź na stronę Banku i odbierz 200 zł do Allegro
– promocja jeszcze AKTUALNA!

#2 KROK – zaloguj się do bankowości online i zapewnij wpływ na konto

Do 10 lutego 2018 roku wykonaj dwie banalnie proste czynności (zajmie Ci to zaledwie chwilę):

 • zaloguj się do bankowości online BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile
 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – regulamin nie ma tu żadnych ograniczeń więc może być to przelew np. z Twojego konta, ważne aby był to jednorazowy wpływ

#3 KROK – wykonaj transakcje kartą

Do 10 lutego 2018 roku wykonaj płatności kartą lub BLIK na kwotę 150 zł.

To wszystko!

Warunki promocji spełnione więc teraz kolejny krok należy do Banku, który najpóźniej do 28 lutego 2018 roku przekaże Ci dwa elektroniczne vouchery w formia wiadomości mailowej. Kody promocyjne możesz wykorzystać podczas robienia zakupów na Allegro:

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wysoką wartość nagrody – 200 zł oraz prosty i zrozumiały regulamin prezentujący warunki promocji, można śmiało stwierdzić, iż jest ona pretendentem do miana najgorętszej promocji tego miesiąca!

Wystarczy tylko założyć darmowe Konto Jakie Chcę podczas obowiązywania promocji, zalogować się do bankowości online, zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł oraz wykonać płatności na 150zł. A w zamian za to Bank nagrodzi Cię 2 voucherami po 100 zł każdy do wykorzystania na Allegro.

Promocja prosta, korzystna i warta uwagi – polecam skorzystać.

Przejdź na stronę Banku i odbierz 200 zł do Allegro
– promocja jeszcze AKTUALNA!

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Pablo pisze:
  Nie dajcie się nabrać ja skorzystałem z 100 zł/ 1000 kont
  To jest promocja która skończyła się zanim się zaczeła !!!
 2. Pablo pisze:
  Widzę problem w tym że nie otrzymałem kodu do allegro na 100 zł.
 3. Marcin pisze:
  Więc warto było o tym wspomnieć od razu i rozwinąć opis problemu. Bo tamten komentarz raczej za wiele nie mówi. Najlepiej zgłosić reklamację.
 4. Pablo pisze:
  Nie ma to najmniejszego sensu ponieważ promocja dotyczyła 1.000 kont więc otrzymam info, że mój wniosek był 1055 więc się nie załapałem mimo, że Pan Robert z serwisu Moniaki zapewniał, że cyt.
  „2 dni temu wyczerpanych było mniej niż 500 kont (informacja bezpośrednio z banku). Kiedy limit kont promocyjnych zostanie wyczerpany linki w tym artykule przestaną działać” opublikowany w dniu 20.12.17r.
  Ja konto założyłem w dniu 19.12.17r. czyli teoretycznie powinienem się „załapać” na bonus więc przestrzegam przed tym Bankiem
  Już nie dam się nabrać na hasło dla pierwszych 100 , tysiąca osób ponieważ to nie gwarantuje nam niczego a bank zawsze może się wytłumaczyć, że nasz wniosek był 101 lub 1002 …. Tak naprawdę dla pierwszych 300 osób oznacza dla nikogo !
  • Pablo pisze:
   I w konsekwencji nie skorzystam z żadnej promocji organizowanej przez ten wspaniały bank przez najbliższe 12 miesięcy
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pablo Robert przekazał takie informacje jakie udostępnił mu Bank. Kto udzielił Ci informacji, że Twój wniosek był 1055?
 5. Adrian pisze:
  Witam, zlozylem wniosek o konto, na ktorym etapie wybiera sie warunek obslugi karty do konta? Przy składaniu wniosku nie było zadnej opcji do wyboru
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Warunek wybierasz jak już masz kartę, decydujesz jaki warunek spełnisz, aby mieć darmową kartę – tak po prostu sam z siebie 🙂
 6. Tommm pisze:
  Rozmawiałem przez czat z konsulatem banku. Dowiedziałem się, że pierwsze 300 osób które podpiszą umowę dostanie nagrodę, więc ci co wybrali kuriera prawdopodobnie się nie załapią, choć zdążyli wniosek z tą promocją wypełnić. Kolejność składania wniosku nie ma znaczenia.
  • Adrian pisze:
   Jeżeli zweryfikowałem za pomocą przelewu i złożyłem wniosek wtedy gdy promocja była aktywna to pewne jest ze nagrodę dostanę?
 7. Michał pisze:
  Czy jest prawdą co napisał Tommm? zamówiłem kuriera i zlozylem wniosek jak promocja byla jeszcze aktywna
  i pomimo iż spełnie warunki promocji to nie otrzymam bonu? pozdr.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możliwość zgłoszenia się do promocji została zablokowana w momencie osiągnięcia limitu 300 zgłoszeń, czyli wnioski złożyło 300 osób i promocja została wyłączona. Teraz te 300 osób spełnia w terminie dalsze warunki i to decyduje o przyznaniu nagrody. To, że ktoś już podpisał umowę o konto nie gwarantuje mu nagrody – należy jeszcze np. wykonać płatność kartą lub BLIKiem. 🙂
 8. Hubert pisze:
  Witam,
  załozyłem konto jednak nie doczytalem i zamowiłem bez karty z planem ze 150zl zrobie blinkiem.
  Czy cos jeszcze moge w tej kwesti zrobic ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin mówi o konieczności założenia konta z kartą więc myślę, że tego obejść się nie da i ewentualna reklamacja nic nie pomoże. 🙁
 9. Damian pisze:
  Należy zrobić zakupy do 10.02? czy do 10 bank już to musi zaksięgować?
 10. Damian pisze:
  Okej, bony dziś przyszły, dzięki! ^^

Napisz komentarz