PROMOCJA ZAKOŃCZONA

20 zł premii dla klientów BZ WBK za wykonanie swojej pierwszej płatności BLIK oraz 1 przelew na telefon

Bank Zachodni WBK nagradzał już w tym tygodniu bonami do Żabki/Fresh’a w zamian za przetestowanie płatności za pośrednictwem aplikacji Android Pay. Teraz chce zachęcić klientów do płatności BLIK i postanowił, że za wykonanie pierwszej takiej płatności przyzna nagrodę w wysokości 20 zł.

Uwaga! Promocja prosta to i Bank pozwolił narzucić sobie limit nagród – jest ich tylko 1 500 sztuk więc pomimo tego, że promocja może trwać do 26.11.2017 roku to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż zakończy się ona ekspresowo.

Kto może skorzystać z promocji?

Krótko i na temat – promocja skierowana jest do obecnych klientów BZ WBK, którzy posiadają w tym banku konto w złotówkach oraz mają dostęp do bankowości BZWBK24, a ponad to w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 26 października 2017 roku nie wykonywali płatności BLIK oraz przelewów na telefon.

Jak odebrać 20 zł premii? [szybka instrukcja]

W promocji kluczowe znaczenie ma to kto pierwszy spełni wszystkie warunki – czyli taki mały wyścig. Warto więc postarać się i maksymalnie jak najszybciej wykonać te trzy kroki – nie są one skomplikowane więc można je śmiało wykonać w 5-10 minut.

#1 KROK – wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie Banku

#2 KROK – pobierz aplikację mobilną banku na urządzenie mobilne i wykonaj płatność/płatności przy użyciu BLIK’a na kwotę min. 30 zł – płatności można wykonać w punktach handlowo-usługowych lub internecie

#3 KROK – wykonaj jeden dowolny przelew na telefon – nie ma narzuconej żadnej kwoty

To wszystko!

Teraz BZ WBK do 8 grudnia 2017 roku wypłaci Ci premię w wysokości 20 zł na Twoje konto. Prosto i szybko – tak jak przy każdej promocji być powinno. 🙂 Trzymamy kciuki i powodzenia – odbierajcie premie! 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Adrian pisze:
  Ale zwaliłem, zanim weszłem w ten link wysłałem przed chwilą przelew na telefon, czyli nie zaliczą?
 2. Zespół BZWBK pisze:
  Polecamy nasze promocje. W razie pytań, służymy informacją.
  Zespół BZWBK
 3. Justyna pisze:
  Jak to jest z przelewem na telefon? Rozumiem, że to ja mam go wykonać w aplikacji mobilnej? Czy może być na mój telefon, czy musi być na telefon innej osoby? Jeżeli innej to czy musi być klientem bzwbk, czy może mieć powiązany numer w kontem w innym banku?
 4. Ewelina pisze:
  Czy limit został już wyczerpany? Czy można ofertę ta połączyć z bo ami Sodexo i powerbankiem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Formularz rejestracyjny jest jeszcze aktywny więc pewnie można się jeszcze zgłosić do promocji 🙂 Tak promocje można połączyć 🙂

Napisz komentarz