Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

20 zł premii dla nowych i obecnych klientów PKO i Inteligo za 2 operacje z IKO – proste warunki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kilka dni temu informowałam o podobnej promocji, w której do odbioru były 3 bilety do kina Helios lub CinemaCity, a teraz mam kolejną dobrą wiadomość. W najnowszej promocji, obecny jak również nowy klient PKO BP lub Inteligo może odebrać 20 zł premii na 2 operacje z IKO.

Tradycyjnie – pula nagród jest ograniczona, ale w sumie nie jest tak źle. Premia została przewidziana dla pierwszych 7 500 osób, które spełnią warunki promocji. Nie tracę więc czasu i szybko zaprezentuję Ci co musisz zrobić, aby taka premia trafiła właśnie do Ciebie.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona zarówno dla pełnoletnich, nowych jak również obecnych klientów PKO BP lub Inteligo. Dodatkowo, regulamin wymaga, aby osoba, która chce przystąpić do promocji na dzień rozpoczęcia promocji tj. 29.09.2017 roku, nie korzystała z poniższych usług IKO:

 • przelew na telefon
 • wpłata BLIK we wpłatomacie
 • wypłaty z bankomatów przy użyciu BLIKa
 • płatności w sklepach stacjonarnych i internecie przy użyciu BLIKa

Oczywiście, uczestnik promocji musi mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych/handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli jesteś klientem PKO BP/Inteligo, ale nie jesteś pewny czy takie zgody wyrażałeś to śmiało możesz zrobić to teraz na infolinii.

Jak szybko odebrać 20 zł premii? [prosta instrukcja]

Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje do 31.10.2017 roku lub do wyczerpania puli 7 500 nagród. Warto więc żeby każdy kto chce załapać się na premię spełnił warunki promocji jak najszybciej. Da się to zrobić bez problemu ponieważ wystarczy:

#1 pobierać i aktywować aplikację IKO na urządzeniu mobilnym (smartphone/tablet)

#2 wykonać 2 operacje z użyciem IKO na łączną kwotę min. 50 zł:

 • płatność BLIK w sklepie stacjonarnym lub internetowym, wypłata BLIK z bankomatu
 • przelew na telefon lub na czyjeś inne konto

Dla ułatwienia:

To wszystko!

Teraz bank nagrodzi pierwsze 7 500 osób, które wykona ww. kroki premią w kwocie 20 zł. Premia zostanie przekazana na Twoje konto w okresie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia zakończenia promocji lub wyczerpania puli nagród.

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem PKO…

to zapoznaj się z promocją dotyczącą programu poleceń, którą opisałam w tym artykule. Dzięki temu zostaniesz klientem banku i zyskasz 100 zł premii, a także dodatkowe 20 zł w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 27

 1. Zuzanna pisze:
  Czy można zrobić przelew na swoje konto w innym banku?
 2. Ola pisze:
  A może być przelany na moje konto w innym banku?
 3. Maja pisze:
  Hej,
  „na dzień rozpoczęcia promocji tj. 29.09.2017 roku, nie korzystała z poniższych usług IKO” ,
  czyli – moge posiadac IKO wczesniej na telefonie i z niego korzystac jednak do daty 29.09, a po tej dacie moge brac tez udzial w promocji, dobrze rozumiem ?

  pozdr 🙂

 4. Rafał pisze:
  Czy pula nagród została wyczerpana ?
 5. Wiesława pisze:
  czy te 2 operacje z użyciem IKO mogą być tylko na płatność blikiem czy musi być jedna operacja blikiem a jedna na przelew na telefon?
 6. Wiesława pisze:
  i tak samo w drugą stronę? Zrobić z telefonu przy użyciu aplikacji IKO dwa przelewy na czyjeś konto, zamiast płacić blikiem?
 7. Patryk pisze:
  ,,Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje od 31.10.2017…” Chyba tu jest błąd obowiązuje DO tej daty, bo u góry pisze, iż promocja zaczyna się 29.09.2017 r. Czyli maksymalnie w połowie listopada otrzymam 20zł?
 8. Karolina pisze:
  Czy premie powinny już być i co w przypadku jeśli premii nie otrzymaliśmy? Wypłaciłam dwa razy BLIKIEM z bankomatu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nagrody powinny być przyznane do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu zakończenia promocji czyli do 14.11 więc jeszcze poczekajmy do jutra, myślę że Bank będzie czekał do ostatniej chwili z wypłatami bo ja w sumie też czekam na premię 😉
 9. Dariusz pisze:
  Witam. Czy jeżeli wykonałem 1 przelew na telefon i 1 płatność blikiem to czy warunki promocji są spełnione ? Przeczytałem regulamin i wydaję mi się, że powinno być to zaliczone. Pozdrawiam
 10. BOB pisze:
  Witam. Dostal juz ktos ten przelewik z racji tej promocji ?
 11. Marcin pisze:
  Zgodnie z regulaminem zrobiłem 2 platnosci, a 20zł nadal nie ma. Czy ktos dostał juz przelew?
 12. Karolina pisze:
  Co w przypadku jak premii jeszcze nie ma?

Napisz komentarz