Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

20 zł łatwej premii dla OBECNYCH i NOWYCH klientów PKO i Inteligo w zamian za 3 płatności telefonem

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

I znów coś specjalnego dla swoich klientów przygotował PKO BP. W najnowszej promocji, obecny jak również nowy klient PKO BP lub Inteligo może odebrać 20 zł premii w zamian za wykonanie 3 płatności zbliżeniowych telefonem. 

Tradycyjnie – pula nagród jest ograniczona, ale w sumie nie jest tak źle. Premia została przewidziana dla pierwszych 14 750 osób, które spełnią warunki promocji. To zdecydowanie więcej nagród niż było przewidzianych ostatnio, a co za tym idzie więcej osób będzie mogło załapać się na promocję.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona zarówno dla pełnoletnich, nowych jak również obecnych klientów PKO BP lub Inteligo posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym Banku. Takich osób jest pewnie dużo zważywszy na to, że PKO ostatnio organizował sporo promocji.

Dodatkowo, regulamin wymaga, aby osoba, która chce przystąpić do promocji, w okresie od 18 lipca 2017 roku do 18 października 2017 roku nie wykonywała żadnej płatności zbliżeniowej telefonem przy użyciu IKO. Również wymagane jest posiadanie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Jak szybko odebrać 20 zł premii? [prosta instrukcja]

Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje do 31.12.2017 roku lub do wyczerpania puli 14 750 nagród. Warto więc żeby każdy kto chce załapać się na premię spełnił warunki promocji jak najszybciej. Da się to zrobić bez problemu ponieważ wystarczy:

#1 KROK aktywuj płatności zbliżeniowe telefonem na smartphonie z systemem Android w wersji min. 4.4 z NFC. Płatności zbliżeniowe możesz aktywować klikając ikonkę falki na górnej belce aplikacji IKO lub wejść do Płatności zbliżeniowych w sekcji Płatności.

#2 KROK wykonaj 3 operacje – płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę:

Dla ułatwienia:

Płatności zbliżeniowe telefonem PKO BP

To wszystko!

Teraz bank nagrodzi pierwsze 14 750 osób, które wykona ww. kroki premią w kwocie 20 zł. Premia zostanie przekazana na Twoje konto w jednej z 3 tur:

 • do 14 listopada – jeżeli spełnisz warunki do końca października
 • do 14 grudnia – jeżeli spełnisz warunki do końca listopada
 • do 14 stycznia – jeżeli spełnisz warunki do końca grudnia

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem PKO…

to zapoznaj się z promocją dotyczącą programu poleceń, którą opisałam w tym artykule. Dzięki temu zostaniesz klientem banku i zyskasz 100 zł premii, a także dodatkowe 20 zł w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Adam pisze:
  „Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje od 31.12.2017 roku” – chyba powinno być „do”.
 2. Tomasz pisze:
  Hej, wykonałem już 3 transakcje ale ciągle nie daje mi spokoju ta wzmianka o wyrażonej zgodzie na przetwarzanie danych – każdy ma ją domyślnie czy muszę specjalnie ją gdzieś zaznaczyć jeśli tak to gdzie to sprawdzić
  Z góry dzięki pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Zgody wyrażamy zazwyczaj przy zakładaniu konta – jeżeli nie jesteś pewny czy je wyraziłeś to zawsze możesz zadzwonić na infolinię i to sprawdzić 🙂

Napisz komentarz