Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

2 darmowe bilety do Multikina – dla klientów Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klientKarta kredytowa

Stoję w dłuuugim korku i nagle przychodzi mail…”Odbierz 2 bilety do kina za płatności kartą.” Sprawdzam regulamin i okazuje się jeżeli moją kartą Citibanku wykonam min. 3 płatności na min. 5 zł każda z wykorzystaniem Google Pay to do kina pójdę za darmo.

Jeżeli więc i Ty masz kartę w Citibanku to sprawdź jak zgarniesz dwie wejściówki do kina. Warto się śpieszyć bo nagród jest tylko 3 600!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przygotowana została z myślą o obecnych klientach Citibanku, którzy posiadają w nim kartę kredytową i/lub debetową z logiem MasterCard. Ważne jest również to, aby osoba przystępująca do promocji od dnia 1 stycznia 2018 roku do 1 marca 2019 roku nie posiadała zarejestrowanej Karty w aplikacji Google Pay.

Warunki dość proste wiec myślę, że każdemu uda się je spełnić.

Jak krok po kroku odebrać bilety do Multikina?

Aby skorzystać z powodzeniem skorzystać z promocji należy wykonać płatności kartą zarejestrowaną w Google Pay. Wystarczy skorzystać z poniższej instrukcji, nie musisz zakładać żadnych dodatkowych produktów Banku bo przecież kartę już masz.

#1 KROK – jak najszybciej zarejestruj swoją kartę w aplikacji Google Pay – aplikacja jest dostępna na urządzenia mobile, które pracują na Androidzie i to min. KitKat 4.4+;

#2 KROK – do 31 marca 2019 roku za pomocą aplikacji Google Pay wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Muszą one spełniać poniższe warunki:

 • być transakcjami bezgotówkowymi – możesz je wykonać w punktach handlowo-usługowych i/lub internecie;
 • każda transakcja ma być wykonana na min. 5 zł (może być więcej, ale nie może być mniej).

Uwaga! W przypadku dokonania w danym dniu więcej niż 1 transakcji w ramach promocji zostanie uznana wyłącznie 1 transakcja. Najprościej więc oznacza to, że nie możemy jednego dnia od razy wykonać 3 płatności w różnych punktach. Musimy zrobić je w 3 różne dni.

To wszystko!

O spełnieniu warunków przyznania biletów, uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online w ciągu 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków czyli wykonania 3 płatności.

Kody będzie można wykorzystać na seanse 2D do 30 czerwca 2019 roku.

Google Pay czyli co?

Google Pay to nic innego jak nowszy zastępca aplikacji Android Pay oraz Google Wallet. Myślę, że większość z Was je zna – nawet jak z nich nie korzystaliście to o nich słyszeliście. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobile, które pracują na Androidzie i to min. KitKat 4.4+ – możesz z niej korzystać na smartphonie (jest najwygodniej) lub na tablecie.

Aplikacja to pozwala nam na płacenie za różne zakupy lub usługi przy użyciu telefonu, bez konieczności fizycznego posiadania karty. Karta jak najbardziej jest, ale podpięta do aplikacji Google Pay, w której jest w pełni bezpieczna.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Piotr pisze:
  Promocja jest dla osoby, która od dnia 1 stycznia 2018 roku do 1 marca 2019 roku nie posiadała zarejestrowanej Karty w aplikacji Google Pay. Czy chodzi tutaj tylko o kartę z Citi Banku? Jeżeli miałem podpiętą kartę z Santandera, to spełniam warunki, czy nie?
  • Krzysztof pisze:
   Nie nie spełniasz. Pamiętaj nie ma nic za darmo, a zwłaszcza od banków. Jeżeli któryś oferuje Ci 100zł, to zarobi na Tobie sporo więcej.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, nie. Jeśli przed 1 marca miałeś podpiętą jakąkolwiek kartę na swoje nazwisko, nie tym razem 🙂
 2. Piotr pisze:
  A jeżeli ową kartę z Citi Banku (swoją) podepnę pod telefon żony z innym numerem telefonu, to wówczas łapię się na promocję?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To chyba nie ta promocja? Bo komentujesz promocję karty w Millenium 🙂
  • Piotr pisze:
   To ta promocja 😉 Spełniłem warunki opisane w ten promocji, tzn. dodałem kartę z Citi, zrobiłem 3 płatności na minimum 5 zł, każda w inny dzień, ale niestety przez to, że pod swój telefon miałem wcześniej podpięta kartę z Santandera, to nie załapałem się na bilety do Multikina… Teraz myślę, czy załapię się na nagrody, jeżeli swoją kartę Citi, dodaną wcześniej do mojego telefonu, podepnę pod telefon żony, która nigdy nie miała żadnej karty w Google Pay
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W ten sposób 🙂 Rozumiem. To nie powinno być problemu, jeśli żona nie miała podpiętej karty do swojego systemu Google Pay. Ale ja bym się jeszcze upewniła na Infolinii.
 3. Paweł pisze:
  spełniłem warunki promocji a biletów nie ma
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Paweł, w takim wypadku powinieneś skontaktować się z Infolinią i złożyć reklamację jak najszybciej.

Napisz komentarz