PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Getin Bank: odbierz nawet 180 zł w zamian za aktywne korzystanie z nowego Konta Proste Zasady

Lubimy, bardzo lubimy debiuty w Bankach, które chcąc przyciągnąć nowych klientów wymyślają promocje godne uwagi ze względu na różne warunki. Dziś prawdziwą świeżynkę przygotował nam Getin Bank, który tym samym debiutuje ze swoim nowym kontem – Proste Zasady.

Konto ma być prowadzone oczywiście na prostych i zrozumiałych dla każdego zasadach. Dodatkowo, konto ma pozwalać klientowi zarabiać co ma je wyróżniać spośród konkurencyjnych ofert. W tym przypadku każdy nowy klient może liczyć na moneyback w wysokości 5% wartości płatności kartą przez okres 6 miesięcy. Łącznie więc do zgarnięcia będzie aż 180 zł!

Sprawdźmy jednak czy nowa oferta banku jest godna Waszej uwagi, a konto będzie faktycznie łakomym kąskiem dla potencjalnych klientów.

Promocyjne warunki – tak, ale…

nie dla wszystkich, jak mówi bowiem regulamin promocji, przystąpić do niej mogą nowi klienci Getin Banku. Dokładnie będą to osoby, które nie posiadają i nie posiadały od 18 lutego 2017 roku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku.

Jeżeli ktoś nigdy nie posiadał konta w Getin Banku lub zamknął je w odpowiednim momencie to teraz może śmiało przystąpić do promocji. Natomiast jeżeli ktoś jest oddanym i lojalnym klientem Banku to niestety musi obejść się smakiem, a szkoda!

>>Przetestuj Konto Proste Zasady i odbierz 180 zł zwrotu za zakupy<<

Jak odbiorę 5% zwrotu za zakupy?

Aby móc ubiegać się o zwrot za płatności karta należy oczywiście skorzystać z nowego produktu banku, a dokładnie założyć Konto Proste Zasady. Warunki jego prowadzenia – no nie powiem- są proste (plus dla Banku):

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł/8 zł – konto będzie darmowe (bezwarunkowo) dla osób w wieku 18-26 lat natomiast dla pozostałych osób pod warunkiem wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą – jeżeli nie spełnimy tego warunku to czeka opłata 8 zł
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo
 • WYPŁATA GOTÓWKI W BANKOMACIE (wszystkie w kraju) – 0 zł
 • WYPŁATY GOTÓWKI W BANKOMATACH ZA GRANICĄ – 4,5% wartości transakcji min. 10 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE (w tym zlecenia stałe i polecenia zapłaty) – 0 zł
 • WPŁATY/WYPŁATY W ODDZIALE – 0 zł

Uważam, że Bank przygotował naprawdę konkurencyjne warunki prowadzenia konta, w szczególności podoba mi się brak opłat za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, to że w łatwy sposób można ominąć opłaty za konta też zasługuje na uznanie.

180 zł bonusu z Kontem Proste Zasady

Już wiesz na jakich warunkach możesz skorzystać z promocji, a teraz sprawdźmy jak krok po kroku odebrać zwroty za płatności kartą

#1 KROK – do 15 kwietnia 2018r. przejdź na stronę Getin Banku i złóż wniosek o Konto Proste Zasady, a podczas wnioskowania zaznacz zgody marketingowe:

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych poprzez sms oraz inne formy elektroniczne

następnie podpisz umowę o konto

#2 KROK – płać dowolnie kartą gdzie tylko możesz! Teraz Bank będzie zwracał Ci 5% wartości każdej płatności, maksymalnie 30 zł/m-c czyli aż 180 zł przez okres pół roku. Do zwrotu będą liczyły się płatności, wykonane począwszy od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, czyli jeżeli umowę podpiszesz w lutym to zwrot jest naliczany od marca.

Możesz więc spokojnie opłacać przy użyciu karty np. szkoły, żłobki, przedszkola, rachunki np. za tankowanie samochodu lub inne tym podobne rzeczy.

>>Przetestuj Konto Proste Zasady i odbierz 180 zł zwrotu za zakupy<<

Podsumowanie

Nowa propozycja Getin Banku wydaje się być korzystna i sensowna dla tych co cenią sobie wygodę – konto daje dostęp np. do nowoczesnej aplikacji, płatności BLIK jak również HCE. Dodatkowo wpadnie ona w oko każdemu kto ceni sobie proste warunki prowadzenia konta, bez zbędnych opłat.

Wisienką na torcie tej promocji jest oczywiście zwrot za zakupy opłacone kartą – 180 zł w pół roku! Szczerze jednak mówiąc ta premia głowy nie urywa – spójrzmy chociaż na mBank, gdzie nie dość że można odebrać 100 zł w bonie do Decathlonu to jeszcze można zgarnąć moneyback w wysokości nawet 650 zł – to zdecydowanie przebija ofertę Getin Banku.

>>Przetestuj Konto Proste Zasady i odbierz 180 zł zwrotu za zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Maciej pisze:
  czy wy sprawdzacie tekst przed opublikowaniem, w ostatnim zdaniu jest “to zdecydowanie przebija ofertę mBanku”, nie powinno byc czasem Getin Banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Artykuły są sprawdzane, a to o czym piszesz to drobna omyłka pisarska.
 2. Paweł pisze:
  Cześć Dominika.
  Dwa pytania:
  Czy możliwe jest założenie konta w oddziale banku?
  Czy wystarczy zrobić jedną transakcję na kwotę 600 PLN płacąc kartą i zwrot w wysokości 30 PLN mam w kieszeni?

  Obfitego dyngusa

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Pawle,
   tak można założyć konto w oddziale i trzeba powołać się na tę promocję. Potwierdzam również to, że jak raz zapłacisz kartą na kwotę 600 zł to masz cały moneyback 30 zł 🙂

   Dzięki, ale pogoda średnio temu sprzyjała 🙂

 3. Paweł pisze:
  Informacyjnie:
  Mój oddział banku niestety odesłał mnie aby założyć konto albo przez infolinię, albo przez internet. Oddział francyzowy może dlatego. Na stronie internetowej 5 minut i założone dla mnie i dla żony, po niecałej godzinie oddzwania pani z banku do mojej ładniejszej połowy małżeństwa w sprawie weryfikacji i w tym samym czasie dzwoni również konsultant do mnie. Rozmowa moja to około 12 minut. Na chwilę obecną jesteśmy oboje po wizycie kuriera. Czas realizacji około 20 godzin.
  Jestem bardzo zadowolony z obsługi i oby tak dalej. Ten miesiąc jest gratis, bankowanie z getinem zaczynam od maja.
  Pozdrawiam wszystkich czytelników ???

Napisz komentarz