Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

„Skocz po premię” z BGŻ BNP Paribas i zyskaj do 180 zł do wykorzystania w sklepach Żabka i Freshmarket

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klient

Bank BGŻ BNP Paribas właśnie dziś z propozycją skierowaną do swoich potencjalnych klientów! Tym razem, dzięki skorzystaniu promocji “Skocz po premię”, możemy uzyskać do 180 zł, do wykorzystania w sieci sklepów Żabka i FreshMarket. Trzeba się śpieszyć, ponieważ promocja trwa do wyczerpania limitu 1500 rejestracji lub maksymalnie do końca stycznia.

Nie traćmy czasu – spójrz jak proste warunki przygotował dla Ciebie bank!

W promocji może wziąć udział osoba, która:

 • nie była i nie jest posiadaczem ani współposiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas, ani w Raiffeisen Bank Polska przez okres ostatnich 24 miesięcy
 • dokona poprawnego zgłoszenia na stronie promocji przed wyczerpaniem limitu 1500 rejestracji lub przed 31 stycznia, a także spełni warunki promocji według instrukcji podanych poniżej.

Aby jednak w ogóle korzystać z promocji, należy założyć Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas. Mam bardzo dobrą wiadomość – konto jest naprawdę bardzo dobre, ale przede wszystkim darmowe. Zobacz sam:

 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za obsługę karty debetowej;
 • 1 zł za obsługę nośnika zbliżeniowego (naklejka);
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów Banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce (5 zł za korzystanie z pozostałych bankomatów);
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Grupy BNP oraz w ramach Global Alliance za granicą (10 zł w pozostałych bankomatach za granicą);
 • 0 zł za przelewy z PLN za pomocą Bankowości Internetowej i Bankofonu;
 • 5 zł za przelew natychmiastowy.

Co zrobić, aby zgarnąć 180 zł na zakupy?

#1 KROK – do 31.01.2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 1 500 wniosków) wejdź na oficjalną stronę promocji i wypełnij poprawnie dane w formularzu:

 • wyraź zgodę na klauzule podane pod nim (wszystkie 4);
 • wyślij wypełniony formularz, za pomocą przycisku “zarejestruj się”.

Masz na to czas do końca stycznia, ale im wcześniej tym lepiej – strona promocyjna wyłączy się po osiągnięciu limitu 1 500 wniosków. Jeżeli wszystko się powiodło, otrzymasz potwierdzenie o objęciu Cię promocją na ekranie komputera oraz w wiadomości e-mail.

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz 180 zł na zakupy<<

#2 KROK – do 31.01.2019 roku złóż wniosek o Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas wraz z kartą płatniczą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Należy zrobić to za pomocą internetu, poprzez link promocyjny przesłany Ci w wiadomości e-mail po wysłaniu formularza rejestracyjnego.

#3 KROK – do 14.02.2019 roku podpisz umowę w obecności kuriera.

#4 KROK – od 1.02.2019r. do 31.07.2019r. (w każdym z tych miesięcy) wykonuj min. 6 płatność kartą miesięcznie, o wartości min. 10 zł każda. Płatności tych możesz dokonać w dowolnych sklepach stacjonarnych. 

Za każdą płatność o wartości min. 10 zł otrzymasz bon na 5 zł do wykorzystania w Żabce/FreshMarkecie. Łatwo więc przekalkulować, że za 6 płatności po 10 zł każda otrzymasz łącznie w miesiącu bony o wartości 30 zł. W ciągu 6 miesięcy zgarniesz więc 180 zł.

Uwaga! Pamiętaj, że w przypadku niespełnienia warunków premii w jednym miesiącu, dyskwalifikuje Cię z odbioru nagród w kolejnych miesiącach. 

Bank wyklucza płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay oraz dokonane w punktach o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Bony rozliczane są miesięcznie. W przypadku spełnienia warunków promocji otrzymasz potwierdzenie naliczenia bonów do 19 dnia następnego miesiąca. Bony zostaną Ci przekazane w formie SMS (na numer podany w formularzu rejestracyjnym) do ostatniego dnia miesiąca, w którym przekazana została informacja.

Uwaga! Pamiętaj, że musisz być nadal posiadaczem konta wraz z kartą i dostępem bankowości elektronicznej przynajmniej na dzień otrzymania nagrody.

Przykład: Po spełnieniu wszystkich wymogów przystąpienia do promocji, w lutym wykonałeś 6 płatności kartą, każda na kwotę min. 10 zł każda (łącznie na 60 zł). Oznacza to, że przysługuje ci nagroda w postaci bonów towarowych do Żabki/FreshMarketu, w wysokości 30 zł.

Informację o przyznaniu nagrody o tej wysokości otrzymasz do dnia 19 marca, natomiast bony za pośrednictwem SMS otrzymasz do 31 marca. Proste i klarowne! 

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz 180 zł na zakupy<<

Co o bonach każdy powinien wiedzieć?

 • bony można wykorzystać w każdym sklepie należącym do sieci Żabka i Freshmarket;
 • bony można wykorzystać tylko na zakup towarów (usługi odpadają);
 • w przypadku zakupów za mniejszą kwotę, niż wartość bonu, nie będzie wydawana różnica;
 • w przypadku zakupów za większą kwotę, niż wartość bonu, klient dopłaca różnicę;
 • bony nie są imienne więc możesz komuś je podarować;
 • przy podejściu do kasy od razu poinformuj, że zapłacisz bonem;
 • bony posiadają swój termin ważności, po upłynięciu którego nie można ich już wykorzystać – do 10.01.2020r.

Podsumowanie

“Skocz po promocję” to niezła oferta, szczególnie dla tych, którzy często robią zakupy w Żabce. Moim zdaniem jest to dodatkowy budżet na drobne zakupy, przy naprawdę niewielkim wysiłku. Robiąc standardowe zakupy, część wydanej kwoty po prostu do Ciebie wraca w postaci bonów. 

Ogromnym plusem akcji są warunki Konta Optymalnego, które przy korzystaniu z podstawowych usług, nie narażają nas na dodatkowe koszty. Nie ma tutaj także uciążliwych wymogów co do comiesięcznego zasilania konta dużą kwotą, dzięki czemu możemy je traktować jako konto dodatkowe, do przetestowania nowego banku.

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz 180 zł na zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz