Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Mega łatwe 160 zł za 16 płatności kartą kredytową od ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląskinowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 160 zł na rachunek karty kredytowej w 4 transzach po 40 zł każda.

Za co?

Za założenie karty kredytowej Mastercard i dokonywanie po min. 4 transakcje kartą w miesiącu przez 4 kolejne miesiące po podpisaniu umowy o kartę.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata za wydanie karty, 0 zł/50 zł – opłata po 12 miesiącach pod warunkiem dokonania transakcji w ciągu roku na średnio 500 zł/miesięcznie, inaczej 50 zł.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków płatności kartą.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 października 2018 roku nie posiadały w ING żadnej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 30 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

ING całkiem nieźle ukryło swoją promocję na kartę kredytową dla obecnych klientów, ale na szczęście udało mi się ją dla Was odnaleźć i opisać 🙂 Promocja jest z kategorii tych wyjątkowo łatwych i przyjemnych. Bonus – do 160 zł za dosłownie 16 płatności kartą na dowolne kwoty również zachęca do wzięcia udziału.

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją ale zasmucił Cię fakt, że nie jesteś klientem tego banku to mam i na to remedium. Możesz założyć konto i zgarnąć dodatkowo do 160 zł (szczegóły w dalszej części artykułu). 160 zł+160 zł daje nam przyjemną dla oka i kieszeni sumę 320 zł.

Promocja trwa do 30 marca 2020 roku, ale jednocześnie obowiązuje bardzo mały limit kart w promocji. Jest to tylko 1400 pierwszych wniosków. Warto się pospieszyć! W momencie wyczerpania puli na stronie banku pojawi się informacja.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Wystarczy że jesteś pełnoletnim klientem Banku ING, który posiada dostęp do bankowości internetowej i od 1 października 2018 roku nie posiadałeś w tym banku żadnej karty kredytowej.

Jeżeli chcesz złożyć wniosek przez Internet (polecamy, najszybszy sposób) to dodatkowym niezbędnym wymogiem jest posiadanie bankowości internetowej Moje ING.

Wykluczone z promocji są osoby, które osiągają dochody z następujących źródeł:

 • dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego;
 • z prowadzonej działalności gospodarczej.

Promocja dotyczy karty kredytowej, więc we wniosku będziesz musiał podać źródło i kwotę Twojego dochodu, jak również informacje o wydatkach, a bank sprawdzi Twoją historię kredytową. Minimalny miesięczny dochód netto, z jakim możesz wnioskować o tę kartę to 800 zł.

Pamiętaj, że to od banku zależy ostateczna decyzja o przyznaniu Ci karty.

A co, jeżeli jeszcze nie jesteś klientem ING?

Jeżeli masz więcej niż 26 lat możesz skorzystać z poniższej promocji i zgarnąć dodatkowo do 160 zł za konto plus 2,5% nawet do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym. Szczegóły w artykule:

Jeżeli masz od 18 do 26 lat to łapiesz się na promocję, w której również zgarniesz do 160 zł za konto, a warunki do spełnienia będą łatwiejsze, niż w przypadku osób po 26 roku życia. Tutaj również masz możliwość skorzystania z promocji na oszczędności. Szczegóły w artykule:

Karta kredytowa Mastercard – czy coś będzie mnie kosztować?

Karta Mastercard w pierwszym roku jest dla Ciebie bezpłatna. Po 12 miesiącach opłata nie będzie naliczana, jeżeli przez 12 miesięcy dokonywałeś nią transakcji o średniej wartości miesięcznej min. 500 zł.

Pamiętaj żeby nie wypłacać gotówki z bankomatu ani nie wykonywać przelewów z karty. Jest za to pobierana prowizja i tracisz okres bezodsetkowy. A sam okres bezodsetkowy w tym przypadku wynosi do 52 dni.

Sprawdźmy opłaty w szczegółach:

 • 0 zł – wydanie karty;
 • 0 zł/50 zł – opłata roczna za kartę po 12 miesiącach jeśli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy, rozliczonych na rachunku karty, wyniesie min. 500 zł, inaczej 50 zł;
 • 0 zł – transakcje bezgotówkowe;
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;
 • 2% min. 5 zł – przelew z karty;
 • RRSO 11,15% – w przypadku niespłacania karty w terminie oraz pobrania opłaty rocznej.

Jeżeli przed upływem 12 miesięcy zamkniesz kartę to opłata roczna nie zostanie naliczona, nawet jeśli nie dokonasz transakcji średniomiesięcznych na min. 500 zł.

Jak otrzymać bonus 160 zł – instrukcja krok po kroku

Będzie tak, jak obiecałam, czyli łatwo i przyjemnie. Za chwilę sam się o tym przekonasz 🙂 Tylko dwa naprawdę proste kroki dzielą Cię od nagrody.

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard i podpisz umowę

Najpóźniej do 30 marca 2020 roku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (tylko i wyłącznie ta karta bierze udział w promocji!) wpisując we wniosku kod promocyjny. Pamiętaj, że jest limit wniosków, który wynosi 1400 pierwszych rejestracji. Nie jest to wiele, więc im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na to, że się na promocję załapiesz.

Wniosek o kartę złożysz przez:

 • system bankowości internetowej Moje ING;
 • w oddziale banku;
 • na infolinii.

Oczywiście najszybciej i najprościej jest złożyć wniosek przez bankowość. Wtedy umowę również podpisujesz albo on-line, bez wychodzenia z domu, albo w oddziale, papierowo.

Szczegóły promocji znajdziesz na STRONIE BANKU.

UWAGA!!!

Wypełniając wniosek koniecznie wpisz kod promocyjny: MS200120922

Wniosek o kartę znajdziesz w po zalogowaniu się do Moje ING, oferta banku i promocje. Wypełniając wniosek będziesz poproszony o określenie limitu, jaki chcesz mieć na karcie kredytowej. Wybierz limit z przedziału od 2000 do 20000 zł. Jest to minimalny i maksymalny limit dla karty Mastercard. W polu Mam kod promocyjny wpisz kod z ramki powyżej (znajdziesz go również w Moje ING).

Wybierając złożenie wniosku w oddziale nie musisz mieć ze sobą kodu. Wystarczy że powiesz pracownikowi, że chcesz założyć kartę w tej promocji i podpiszesz przygotowany przez pracownika dokument o przystąpieniu do promocji.

Umowa musi zostać zawarta do 31 marca 2020 roku. Nie czekaj ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia, weryfikacja może chwilę potrwać i może się okazać, że nie zdążysz podpisać umowy przed tym terminem.

#Krok 2 – płać kartą za zakupy i spłacaj ją terminowo

W kolejnych 4 miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę płać kartą za zakupy. W każdym z tych miesięcy musisz wykonać minimum 4 płatności kartą. Płatności te mogą być dokonane na dowolne kwoty, możesz nawet zapłacić 4 razy pod rząd za 4 butelki wody i warunek jest spełniony.

Za każdy miesiąc w którym wykonasz minimum 4 płatności kartą otrzymasz 40 zł na rachunek karty kredytowej. Wykonując płatności przez 4 miesiące łącznie otrzymasz 160 zł.

Jakie transakcje są wliczane do promocji?

 • transakcje bezgotówkowe;
 • gotówkowe;
 • przelewy kartowe;
 • transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty;
 • transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty;
 • transakcje na odległość: telefoniczne, pocztowe i przez Internet.

Do promocji nie będą się liczyły jedynie transakcje zwrócone. Jak widzisz, masz dużo możliwości dokonania transakcji kartą, chociaż oczywiście nie polecam przelewów i wypłat gotówki z powodu prowizji.

Pamiętaj o tym, by spłacać kartę terminowo – to również jest jednym z warunków otrzymania nagrody. W bankowości internetowej masz możliwość ustawienia automatycznej spłaty zadłużenia. Wykorzystaj to, dzięki temu nie musisz się martwić terminami.

Złożyłeś wniosek o kartę i zawarłeś umowę w styczniu.

W kolejnych miesiącach, tzn. w lutym, marcu, kwietniu i maju dokonaj kartą po min. 4 płatności w każdym z tych miesięcy.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Za każdy miesiąc w którym dokonasz min. 4 płatności kartą otrzymasz 40 zł na rachunek karty kredytowej. Nastąpi to do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Tak więc za spełnienie warunków w lutym otrzymasz nagrodę do końca marca, za warunki spełnione w marcu – do końca kwietnia, itd.

Otrzymane środki możesz wykorzystać na zakupy, płacąc kartą bądź też do spłacenia wykorzystanego limitu kredytowego.

Nie zamykaj karty i nie rozwiązuj umowy o kartę przynajmniej do dnia 31 sierpnia 2020 roku.

Podsumowanie

Bardzo lubię takie promocje. Proste do spełnienia warunki, nagroda jest przyznawana z miesiąca na miesiąc. Jeżeli nie masz jeszcze konta w ING to doskonała okazja, by połączyć te dwie promocje i zyskać nawet 320 zł za jednym razem.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz