PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nawet 150 złotych za założenie i aktywne korzystanie z eKonta w mBanku

Ostatnio mBank jest wyjątkowo aktywny, jeśli chodzi o promocję swoich kont. W tej, którą za chwilę opiszę, możesz zarobić nawet 150 zł w ciągu 5 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji eKonta?

Jak się zapewne domyślasz, promocja jest skierowana tylko do nowych klientów banku. Będziesz mógł wziąć w niej udział, jeśli nie miałeś dotychczas konta w mBanku lub zamknąłeś je przez 1 stycznia 2016 roku. Aby wziąć udział w akcji, musisz skorzystać z kont indywidualnego.

Promocja dotyczy eKonta zarówno w taryfie Standard, jak i w taryfie Plus. Osobiście rekomenduję skorzystać z wersji Standard. Konto będziesz miał bezwarunkowo darmowe, podobnie, jak większość najpotrzebniejszych usług.

W eKoncie z taryfą Plus zyskujesz, co prawda, darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, za to konto będzie darmowe pod warunkiem regularnych wpływów na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł. To może mieć znaczenie, jeśli będziesz chciał pozostawić konto po zakończeniu promocji. W dalszej części artykułu skupię się więc na rekomendowanym przeze mnie eKoncie Standard.

Podstawowe parametry eKonta

Wysokość opłat w zależności od wybranej taryfy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą w przypadku konta Plus lub 10 zł w przypadku konta Standard
 • 0 zł za  prowadzenie rachunku – bezwarunkowo w przypadku taryfy Standard lub pod warunkiem wpływu min. 1 tys. zł miesięcznie dla taryfy Plus

Darmowe usługi niezależnie od wariantu konta:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0  zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) i Euronet, pod warunkiem, że wypłacasz co najmniej 100 złotych – w innym przypadku 1,3 zł
 • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach
 • 0 zł za kartę płatniczą (pod warunkiem przynajmniej 5 transakcji w miesiącu)
 • 0 zł za transakcje BLIK

Otwórz eKonto i odbierz 150 zł premii >>

Jak odebrać 150 złotych premii?

Warunki promocji są proste. Mimo że premię w pełnej wysokości otrzymamy, wykonując 15 płatności kartą w miesiącu, to z doświadczenia wiem, że nie powinno to stanowić większego problemu.

Zwróć uwagę, że nie jest istotna kwota n jaką wykonasz płatności. Każda płatność kartą za poranną kawę, zakup biletu komunikacji miejskiej czy bułki na śniadanie zbliża Cię do uzyskania premii. Niestety płatności przez internet nie są brane pod uwagę.

Aby zdobyć 150 złotych od mBanku powinieneś:

Krok 1 – do 14.01.2019 roku załóż eKonto, korzystając z formularza bankowego. Rachunek musisz założyć wraz z kartą płatniczą, a składając wniosek powinieneś zaakceptować zgody marketingowe i  oświadczenia.

W promocji biorą udział konta założone w oddziale, podczas rozmowy wideo z konsultantem lub przez internet. Najłatwiej złożysz wniosek korzystając z przycisku na tej stronie i wybierając opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera.

Ważne! Ostatni dzień promocji to jednocześnie ostateczny termin podpisania umowy z bankiem.

Krok 2 – przynajmniej raz w miesiącu (zaczynając od kolejnego miesiąca po założeniu konta) zaloguj się do aplikacji mobilnej i w każdym miesiącu zasil rachunek kwotą w wysokości min. 1 tys. zł. Musi to być jednorazowy przelew i nie może być zrealizowany z innego rachunku w mBanku, którego jesteś właścicielem, czy współwłaścicielem, ale może pochodzić z Twojego konta w innym banku. Nie może to być wpłata we wpłatomacie.

Krok 3ać kartą, telefonem lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych. Płatności przez internet (zarówno kartą, jak i BLIKiem) nie są brane pod uwagę. Wysokość premii jest uzależniona od liczby zrealizowanych transakcji:

 • 10 zł premii po zrealizowaniu od 5 do 9 transakcji miesięcznie
 • 20 zł premii po zrealizowaniu od 10 do 14 transakcji miesięcznie
 • 30 zł premii po zrealizowaniu 15 lub więcej transakcji w miesiącu

Łączna kwota premii może wynieść 150 zł i będzie wypłacona w ciągu 5 miesięcy. Twoja nagroda będzie zwolniona z podatku.

Pamiętaj! Transakcje nie mogą zostać anulowane (np. nie możesz oddać towaru) do 15 dnia następnego miesiąca po tym, w którym dokonałeś transakcji.

Otwórz eKonto i odbierz 150 zł premii >>

Jak będzie wypłacana twoja premia?

Premia będzie naliczana miesięcznie, pierwsza zostanie naliczona po upływie miesiąca od założenia rachunku. Oznacza to, że jeśli rachunek otworzysz w listopadzie, to transakcje realizowane w grudniu będą już podstawą do uzyskania przez Ciebie pierwszej premii. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca – w tym przypadku do 31 stycznia przyszłego roku dostaniesz pierwszy przelew od banku.

Podsumowanie

Przedstawiona przeze mnie promocja, to jedna z trzech jakie znajdziemy obecnie w mBanku. Dzięki niej zarobisz najwięcej, za to musisz wykazać się sporą aktywnością. Polecam ją osobom, które nie noszą ze sobą gotówki i są przyzwyczajone, że za wszystko płacą kartą.

Otwórz eKonto i odbierz 150 zł premii >>

Jeśli obawiasz się, że trudno będzie ci zrealizować 15 płatności w miesiącu i jednocześnie zadowoli Cię nieco niższa premia (w wysokości 110 złotych) to przeczytaj, w jaki sposób możesz ją otrzymać w innej promocji tego samego rachunku. Warunki są prostsze, a premię dostaniesz już w ciągu 3 miesięcy.

Natomiast jeżeli nie skończyłeś jeszcze 21 lat, to uważam, że powinieneś sprawdzić szczegóły promocji eKonta m. Ten rachunek będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowy i dodatkowo łatwo zarobisz 120 złotych.

Niestety możesz zdecydować się tylko na jedną z ofert.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Daria pisze:
  Obecnie mamy 2 promocje dot. konta Standard w mBanku (ww. i opisana tutaj: https://moniaki.pl/110-zlotych-premii-ekonto-standard/?label=home#cp.3121311662). W związku z tym, czy jest jakiś sposób żeby je ze sobą połączyć i zgarnąć 2 premie?

Napisz komentarz