Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Masz mniej niż 26 lat? Odbierz mega łatwe 150 zł w gotówce za otwarcie konta w Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Uwaga! Promocja skończy się wcześniej – 13 listopada!

Doczekaliśmy się – w końcu jest kolejna, już dwudziesta edycja Money Manii! Korzystałeś z poprzednich edycji i jesteś zadowolony? Masz okazję zarobić ponownie! Nie wiesz, co to Money Mania? Nie martw się, wyjaśnimy Ci wszystko, abyś i Ty mógł się cieszyć nagrodą w wysokości 150 zł od Banku za założenie konta.

Tym razem Money Mania startuje wraz z Santander Bank Polska i Kontem Jakie Chcę dla młodych. Sezon studencki właśnie się rozpoczął, dlaczego więc nie zasilić swojego portfela w 150 zł? Szczególnie, że do spełnienia są tylko dwa, banalnie proste warunki?

Nie jest to żadne losowanie, nie ma też limitu kont – każdy, kto spełni warunki, otrzyma gwarantowane 150 zł przelewem na konto. Moim zdaniem, jest to jedna z najłatwiejszych promocji ostatnimi czasami. Aż żałuję, że 26 lat mam skończone już jakiś czas temu.

150 zł to mało? Połącz promocję z programem poleceń (zarejestruj się z polecenia a otrzymasz 80 zł za spełnienie warunków plus dodatkowo 8 dych za każdą osobę) oraz, jeżeli pracujesz, do 150 zł za przelew wynagrodzenia na konto.

Sprawdź jak dodatkowo zyskać po 80 zł za polecenie konta.

Sprawdź jak dodatkowo zyskać 150 zł za przelew wynagrodzenia.

Akcja promocyjna trwa od 14 października 2019 r. do 19 listopada 2019 r. 13 listopada 2019 r. Zarejestruj się już dziś, abyś jak najszybciej spełnił dwa proste warunki i otrzymał nagrodę w postaci przelewu 150 zł na konto.

Partnerem Santandera w tej promocji jest Money Mania. To już jej kolejna, dwudziesta z rządu edycja. Dla niewtajemniczonych – Money Mania to akcja, dzięki której otwierasz produkty bankowe (jak właśnie konto Santandera) i odbierasz fajne bonusy (tak jak 150 zł których nie dostaniesz otwierając konto w oddziale Banku). Już ponad milion złotych zyskali uczestnicy jej poprzednich edycji – dlaczego Ty nie miałbyś do nich dołączyć?

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja przygotowana jest dla nowych klientów Banku, którzy mają ukończone 18 lat, ale nie ukończyli jeszcze 26 lat. Dodatkowo, musisz być obywatelem Polski i mieszkać na jej terenie.

Kim jest nowy klient? Jeżeli od od 14.10.2018 r. nie posiadałeś konta w Banku ( chodzi tylko o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, czyli zwykły ROR), lub też nie byłeś współposiadaczem konta w Banku – śmiało możesz składać wniosek już teraz.

Nie weźmiesz udziału w promocji, jeżeli zarejestrowałeś się wcześniej na innej stronie promocyjnej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę dla młodych?

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za przelewy ekspresowe
 • 0 zł za wypłaty kartą i Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą
 • 3 zł/0 zł/ 5 zł za kartę do konta

Jak nie zapłacić za kartę ani grosza?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Możesz ją zmienić na opłatę uzależnioną od liczby transakcji. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Jak otrzymać premię 150 zł krok po kroku?

#Krok pierwszy – zarejestruj się w promocji i otwórz konto

Do 19 listopada 2019 roku 13 listopada 2019 roku skorzystaj z podanego linku i zarejestruj się (bądź zaloguj, jeżeli posiadasz już konto) na Money Mania. Money Mania jest partnerem promocji Santandera i to przez nią będzie wypłacona premia na Twoje konto.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie Money Mania, pamiętaj o:

 • zaakceptowaniu regulaminu;
 • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przetwarzania danych osobowych w celu realizacji promocji „Money Mania 20” oraz upoważnić Bank do przekazywania informacji w zakresie niezbędnym do otrzymania nagrody

Jeżeli posiadasz już konto na Money Mania, wymagane zgody zaakceptujesz bezpośrednio po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie.

Po zalogowaniu się do Money Manii złóż za jej pośrednictwem wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska. Na to również masz czas do 19 listopada 2019 r. 13 listopada 2019 r. Wraz z kontem zamów kartę debetową – będzie Ci potrzebna do spełnienia warunku promocji. Wypełniając wniosek o konto, musisz podać swoje dane osobowe, adres, nr telefonu, dane z dowodu osobistego oraz adres e-mail (będzie potrzebny w dalszym etapie). Musisz dodać również zdjęcie dowodu osobistego lub wybrać opcję przekazania kserokopii dowodu kurierowi. Jest to potrzebne do weryfikacji Twojej tożsamości.

Przy otwieraniu konta możesz zdobyć dodatkowe 80 zł za założenie konta z kodem polecającym. Pamiętaj, kod wprowadzasz na etapie zakładania konta – później nie będzie to już możliwe. Sprawdź szczegóły TUTAJ i zgarnij kolejne 80 zł od Banku, spełniając proste warunki.

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem poleceń, użyj naszego, Moniakowego kodu (1005977300)

Podczas zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgód:

 • na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku;
 • marketingowych dla Santander Bank Polska, w tym na marketing drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej.

Nie odwołuj wyrażonych zgód przed otrzymaniem nagrody!

Zgody są potrzebne po to, by Bank mógł się z Tobą kontaktować w celu dokończenia wniosku, a także po to, by partner promocji – Money Mania – mógł otrzymać od Banku informacje, czy spełniłeś już warunki promocji i czy może wypłacić Ci nagrodę.

#Krok drugi – podpisz umowę

Do 30 listopada 2019 r. (włącznie) podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla młodych z kartą debetową za pomocą kuriera (jedyna dostępna opcja w tej promocji).

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, a hasło do bankowości internetowej otrzymasz sms-em.

#Krok trzeci – przelej 200 zł i zapłać minimum raz kartą

Do 31 grudnia 2019 r. przelej na konto minimum 200 zł oraz zapłać przynajmniej raz kartą do konta na dowolną kwotę.

Przelew może pochodzić z naszego rachunku w innym banku – wyłączone są jedynie przelewy z rachunku prowadzonego w Santanderze, przelewy w obcej walucie oraz przelewy SEPA. Nawet tego samego dnia możesz przelać te pieniądze dalej – nie ma żadnego wymaganego czasu, przez który te środki muszą leżeć na koncie. Pamiętaj tylko, aby zostawić kilka złotych i dokonać płatności kartą. Możesz nią zapłacić w sklepach czy przez Internet- ważne, by była to płatność kartą, nie na przykład BLIKiem.

Również do 31 grudnia 2019 roku koniecznie podpisz z Bankiem porozumienie EKK– czyli wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu. Zgodę możesz podpisać poprzez bankowość internetową – po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji.

#Krok czwarty – uzupełnij nr konta do wypłaty nagrody

Do 14 stycznia 2020 r. zaloguj się na stronie Money Mania i uzupełnij numer Konta Jakie Chcę dla młodych, na które zostanie przekazana premia.

UWAGA:

jeżeli nie uzupełnisz numeru konta w Money Manii – nie otrzymasz nagrody!

I to wszystko! Teraz czekasz już tylko na przelew premii.Niezbyt trudne, prawda? Wręcz dziecinnie proste. A konto jest naprawdę godne polecenia, więc możesz je śmiało zostawić i używać – nawet ja nie mam darmowych przelewów natychmiastowych, które to konto oferuje Wam za friko.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Do 31 stycznia 2020 r. na podanego wcześniej maila dostaniesz wiadomość o spełnieniu warunków promocji.

Premia zostanie Ci wypłacona do 14 lutego 2020 r. na Konto Jakie Chcę. Dlatego nie zamykaj konta przynajmniej do momentu otrzymania premii. Na Twoje konto zostanie Ci przelane jednorazowo 150 zł, które możesz wydać na co zechcesz.

Chcesz więcej? Sprawdź jak połączyć promocje!

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem. Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz aż z trzech promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami. Policzmy – jeżeli ktoś spełnia warunki wszystkich trzech promocji, może otrzymać: 150 zł za przelew wynagrodzenia+150 zł za otwarcie konta dla młodych+80 zł za założenie konta z polecenia+do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1180 zł od jednego banku??? Niemożliwe? A jednak! Sprawdź pozostałe promocje:

Podsumowanie

Promocja konta dla młodych Banku Santander jest naprawdę prosta. Przelew 200 zł oraz jedna płatność kartą na dowolną kwotę i 150 zł jest nasze. To znaczy Wasze, ponieważ ja się już nie załapię. Dodatkowo, konto oferuje naprawdę dobre warunki – wszystkie bankomaty za darmo, a do tego nielimitowana ilość przelewów ekspresowych.

Dodatkowo, możesz zarobić jeszcze więcej – za każde polecenie konta otrzymasz od Banku 80 zł, łącznie aż do 800 zł. Jeżeli pracujesz, możesz zdobyć do 150 zł za przelew wynagrodzenia. Bank oferuje również zwrot 1% opłat za prąd, gaz, internet czy telefon, wykonanych z rachunku – do 25 zł miesięcznie. Żeby tego było mało, mamy do wyboru naprawdę szeroki wachlarz płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, HCE (płatność zbliżeniowa telefonem), Garmin Pay (zegarek) bądź FitBit Pay (zegarek bądź opaska).

Jednym słowem- warto.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 48

 1. Tomek pisze:
  Aktualny kod w programie polecen , 1012626338. Zapraszam do skorzystania. 🙂
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Maciej pisze:
  Polecam użyć kodu przy zakładaniu konta: 1013094821
 3. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 4. Wojciech pisze:
  Z tego co widzę na stronie wniosku o rachunek jest opcja podpisania umowy tylko przez kuriera. Proszę o poprawę info.
  • Moniaki.pl pisze:
   Wojciech, rzeczywiście przy tej promocji jest dostępna tylko opcja podpisania umowy przez kuriera. Zaraz poprawimy. Dzięki za informację.
 5. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 6. robert pisze:
  Witam , dla chętnych podaję kod polecenia 1014536922
 7. Szymon pisze:
  Hej. Polecam skorzystać z mojego kodu 1012468097. Dzięki.
 8. Robert pisze:
  Witam,
  1015956158 -zapraszam do użycia kodu. Ten kod został MISS KODÓW PAŹDZIERNIKA 🙂
 9. Michał pisze:
  80zł czeka 🙂 Proszę o wpisanie kodu polecenia: 1008464207
 10. Magdalena pisze:
  Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z kodu polecajacego, to załączam również swój. Spełnione wszystkie warunki. Kod: 1016004568
 11. Agnieszka pisze:
  UWAGA!!! Właśnie otrzymałam 80 zł na konto ! 😀 Polecam się na przyszłość: kod: 1016000075
  Raczej jest to z kodu polecenia z którym ja zakładałam ( nie wiem jak to dokładnie sprawdzić) , ale w komentarzach na moniaki w innym poście podawałam już swój – jeśli ktoś skorzystał, to świetnie, oboje zarobimy, bo jak pisałam spełniłam warunki.
  Jeśli nie- trudno, mimo wszystko dzięki! 🙂

  PAMIĘTAJCIE ABY: Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
  Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty, zapraszam 🙂

 12. Robert pisze:
  Witam,
  1015956158 to ELEGANCJA FRANCJA wśród kodów, zapraszam do skorzystania;),
 13. Szymon pisze:
  Polecam mój nowy kod, świeży nie śmigany: 1012468097.
  Dzięki
 14. Ania pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 1001814465.
  Dzięki niemu obie strony zarabiają. Pozdrawiam.
 15. Tomek pisze:
  Nie mogę założyć konta na MoenyManii,
  Dostaje komunikat, że przy aktywacji konta „Proces rejestracji NIE został zakończony. Wystąpił błąd.
  Spotkał się ktoś z takim cudem?
 16. Robert pisze:
  Witam,
  w przypadku opisanych problemów z otwarciem konta proszę zaczekać do wtorku. Następnie zapraszam do wykorzystania mojego numerka kodu polecenia
  1015956158
  Gwarancja rzetelności. Pozdrawiam.
 17. Marzena pisze:
  Świeżutki kod polecenia 1000748445. Zapraszam do skorzystania
 18. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecającego(wszystkie warunki w 100% spełnione ) , będę bardzo wdzięczny i deklaruje , że połowa zarobionych z tego tytułu pieniędzy zostanie przeznaczona na cele charytatywne !!!
  1015785826
 19. Tomasz pisze:
  Udało się założyć, łapcie kod 1016130439! 🙂
 20. Robert pisze:
  1015956158 to extra luksusowy i najbardziej wypasiony kod do wykorzystania, ma wszystkie bajery oraz funkcje. Zapraszam.
 21. Kajko pisze:
  Polecam również mój kod, łatwo zapisać: 1002080720

  Dziękuję! 🙂

 22. Marcin pisze:
  kod do polecenia dostane dopiero po zalozeniu konta? 🙁 czyli jak dzisiaj zawnioskowalem to juz po tej promocji niestety?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marcin, jeżeli chciałeś założyć konto z kodem polecającym to trzeba go było wprowadzić na etapie zakładania konta, tak jak jest to opisane w 1-szym kroku. Jeżeli tego nie zrobiłeś to możesz wygenerować swój kod i polecać konto dalej, ale nie skorzystasz już z promocji jako osoba polecona.
 23. Marcin pisze:
  założyłem z waszym kodem 😀 chodzi mi właśnie o polecenie konta, żeby mój polecony założył z tą promocją (a nie tylko tą za polecenie za 80zł), ale kod będę miał dopiero po podpisaniu u kuriera, gdy już będzie po promocji :p
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A, już rozumiem 🙂 No niestety, kod możesz wygenerować w momencie jak otrzymasz dostęp do konta, czyli tak jak napisałeś, po wizycie kuriera. Ale polecamy się i tak, na pewno w krótkim czasie będzie kolejna promocja!
 24. Robert pisze:
  Chcesz się jeszcze załapać na promocję i odebrać 80 zł wykorzystaj mój kod polecenia: 1015956158
 25. Marcin pisze:
  czy można już wpisać numer konta w moneymanii? Jeśli tak to gdzie? bo u mnie coś nie widzę takiej opcji 😀
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marcin podobno mieli problemy techniczne ze stroną które naprawiali – być może już działa 🙂
 26. Angelika pisze:
  Niby wpisuje numer konta w money mani ale ciągle on znika i nie ma nigdzie potwierdzenia że się go wpisało ? Miał ktoś podobnie ?
 27. Marcin pisze:
  Dostal ktos maila od moneymanii? Mial byc do 31 stycznia
 28. Agata pisze:
  Niestety wciąż nie dostałam maila, a na pewno spełniłam wszystkie warunki :/ chyba jakieś oszustwo
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Agata, a czy uzupełniłaś numer konta do wypłaty premii w serwisie Money Mania? Jeżeli tak to zaloguj się na tę stronę i złóż reklamację, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałaś nagrody.
  • Agata pisze:
   Coś mi się nie podoba, bo weszłam na konto Money Manii, żeby po raz 50 upewnić się że wpisałam numer konta i w miejscu akcji ”Money Mania – Edycja XX” nie mam wpisanego numeru konta, a w edycji XXI mam.. a jak dziś pamiętam, że wpisując numer konta w grudniu wpisywałam go w edycji XX a do XXI nie miałam nawet dostępu… bardzo dziwne
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Agata,napisz koniecznie reklamację do moenymanii. Podejrzewam jakiś błąd techniczny na stronie.
  • Angelika pisze:
   Agata czy udało Ci się rozwiązać problem? Otrzymałam odpowiedź na reklamacje, że nie uzupełniłam numeru… a robiłam to kilkukrotnie z różnych przeglądarek i jeszcze napisałam powyżej komentarz czy ktoś też miał taki problem. Money Mania umywa ręce każe kontaktować się z bankiem.
  • Agata pisze:
   Angelika, dostałam taką samą odpowiedź..
  • Angelika pisze:
   Agata, może razem coś zdzaiłamy, skontaktuj się proszę ze mną na maila [email protected]
 29. Angelika pisze:
  Napisałam reklamacje, numer konta wpisywałam kilka razy żeby sie upewnić że to zrobiłam. Maila jak nie było tak nie ma, pieniędzy też 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Angelika, bardzo dobrze że napisałaś reklamację. Mam nadzieję ze szybko ją rozpatrzą.
 30. Gerard pisze:
  JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.

  Wszystkie warunki skrupulatnie spełnione w terminie. Jest 1 kwietnia a pieniędzy na koncie za założenie konta w listopadzie nie ma.
  RADZE UNIKAĆ SANTANDERA I ICH PROMOCJI z moneymanią.

  Po licznych reklamacjach i odwołaniach i miesiącach czekania na odpowiedź sprawa stanęła na tym że money mówi ze oni nie są odpowiedzialni i żeby się kontaktować z bankiem a bank mówi odwrotnie.
  Reklamacje po obu stronach były już składane wielokrotnie bez konkretnych odpowiedzi co się dzieje.
  Nie mogą się ze sobą dogadać a klient musi być pośrednikiem w przerzucaniu się odpowiedzialnością.

  Czy ktoś jest zadowolony z tej promocji i nie miał problemów?

  STANOWCZO ODRADZAM SANTANDERA. Chyba że się z tego wytłumaczą i ustosunkują do moich reklamacji.
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Gerard, a w czym dokładnie jest problem? Rozumiem że nie dostałeś nagrody, ale z jakiegoś powodu konkretnego?
 31. Gerard pisze:
  Money mania odpisała raz cytuje:
  „Jedyne co mogę doradzić to kontakt z infolinią Banku, w celu poznania powodu odrzucenia.”
  A od paru miesięcy już nie odpisują

  A bank odpisał po miesiącu żeby się kontaktować z organizatorem promocji choć wg. regulaminu który sami stworzyli są współodpowiedzialni.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Gerard czy adres e-mail który podałeś do komentarza jest prawidłowy? Chciałabym wysłać Ci wiadomość i spróbować coś podpowiedzieć.

Napisz komentarz