PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł premii za kilka aktywności kartą kredytową od BZ WBK + nawet 200 zł w bonach.

Całkiem fajny pakiet wakacyjny przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów BZ WBK. Postanowił on, że w zamian za przetestowanie zwykłej lub mobilnej karty kredytowej będzie nagradzał swoich klientów nagrodami:

 • 150 zł za kilka transakcji kartą oraz kartą dodatkową
 • 200 zł w bonie do Cinema City, RTV Euro AGD, Decathlon, cegiełka na fundację WFP lub New Balance

To wszystko, tak jak wspomniała, w zamian za przetestowanie karty kredytowej, która w gruncie rzeczy okazuje się być całkowicie darmowa przez pierwszy rok korzystania z niej! Promocja bez haczyków i trudnych warunków do spełnienia.

Nie mam karty kredytowej w BZ WBK

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie miałeś karty kredytowej w BZ WBK to możesz przystąpić do promocji jako nowy klient. Wystarczy, że do 31 sierpnia 2017 roku zawnioskujesz o wydanie Ci karty kredytowej, aby załapać się na wszystkie nagrody, najlepiej wybrać kartę MasterCard World.

 • KARTA DOSTĘPNA – dochód min. 2 000 zł netto
 • OPŁATA ZA WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ZA UTRZYMANIE KARTY W 1-wszym ROKU – 0 zł pod warunkiem wykonania nią 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od dnia otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej
 • OPŁATA ZA UTRZYMANIE KARTY W KOLEJNYCH LATACH – 0 zł pod warunkiem wykonania 5 dowolnych transakcji w każdym miesiącu
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY – 4% min. 10 zł – radzę więc tylko płacić kartą i nie robić przelewów
 • INNE OPŁATY – Opłata od transakcji bezgotówkowych dokonanych w punktach oznaczonych jako: kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory – 4% min. 10 zł

Nie zapomnij wyrazić koniecznych zgód marketingowych:

 • zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych od banku + podać prawidłowy numer telefonu

I PREMIA 100 zł

Jeżeli masz już kartę kredytową to teraz wystarczy, że wykonasz zaledwie 5 płatności kartą (patrzy: automatycznie zwalniasz się z opłaty za kartę na cały rok!). Na wykonanie tej czynności masz czas w miesiącu podpisania umowy o kartę oraz w kolejnym miesiącu.

Czyli jak umowę podpiszesz w lipcu to możesz wykonać 5 transakcji już w lipcu lub w sierpniu, ale równie dobrze możesz w lipcu wykonać 3 transakcja, a w sierpniu 2. Warunek promocji będzie spełniony. Jeżeli chodzi o same transakcje to możesz wykonać je zarówno w sklepach stacjonarnych jak również internetowo przy użyciu opcji “zapłać kartą”.

II PREMIA 50 zł

Załapałeś się na 100 zł to teraz czas zgarnąć kolejne 50 zł. Aby to zrobić to do 31 sierpnia 2017 roku musisz zamówić dodatkową kartę kredytową – oczywiście nic za nią nie płacisz. Następnie, analogicznie do I PREMII wykonujesz 5 transakcji kartą w miesiącu podpisania umowy o kartę i/lub w następnym miesiącu.

To wszystko!

Teraz bank przyzna Ci premię – 150 zł, która wpłynie na konto Twojej karty kredytowej. Przelew nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu jej wydania. Czyli jak otrzymasz kartę w lipcu to otrzymasz premię do końca września.

>>Załóż kartę i odbierz nawet 350 zł premii<<

Mam już kartę kredytową w BZ WBK

Jeżeli masz fizycznie kartę kredytową w BZ WBK to wcale nie oznacza, że jesteś wykluczony z promocji – możesz do niej przystąpić tylko na trochę innych warunkach. Ty wyrobisz sobie mobilną kartę kredytową (o ile nie miałeś takiej w ciągu ostatnich 3 miesięcy).

Podczas wyrabiania karty nie zapomnij wyrazić koniecznych zgód marketingowych:

 • zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych od banku + podać prawidłowy numer telefonu

I PREMIA 100 zł

Teraz wykonujesz dokładnie te same kroki co nowi klienci, czyli wykonujesz 5 dowolnych płatności mobilną kartą. Tak samo masz na to czas w miesiącu wydania karty i do końca kolejnego miesiąca.

Czyli jak będziesz mieć dostęp do karty w lipcu to zaliczone będą transakcje wykonane w lipcu i do końca sierpnia.

II PREMIA 50 zł

Aby otrzymać dodatkowe 50 zł musisz zamówić do 31 sierpnia 2017 roku dodatkową kartę kredytową i wykonać nią 5 dowolnych transakcji na dowolną kwotę. Masz na to czas w miesiącu wydania karty i w kolejnym miesiącu.

To wszystko!

Teraz bank przyzna Ci premię – 150 zł, która wpłynie na konto Twojej karty kredytowej. Przelew nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu jej wydania. Czyli jak otrzymasz kartę w lipcu to otrzymasz premię do końca września.

A jak odebrać dodatkowe 200 zł jako nowy i 100 zł jako obecny klient?

Dlatego polecałam zamówić kartę MasterCard, aby teraz móc przystąpić do programu Priceless Specials dzięki czemu odbierzesz 200 zł w dwóch bonach po 100 zł każdy. Jeden bon do karty głównej i drugi bon do karty dodatkowej jeżeli zakładałeś karty w ramach tej promocji i 1 bon jeżeli już posiadałeś kartę główną w BZ WBK wcześniej.

Przewidzianych jest tylko 3 000 nagród więc warto się śpieszyć. A oto jak rozkładają się bony:

 • 150 sztuk – cegiełka na fundację WFP
 • 280 sztuk – New Balance
 • 670 sztuk – Decathlon
 • po 950 sztuk – Cinema City oraz RTV Euro AGD

Aby załapać się na promocję należy przy podpisywaniu umowy o kartę wypełnić formularz przystąpienia do programu Priceless Specials i tam zaznaczyć zgodę na:

 • otrzymywanie informacji handlowych od MasterCard drogą elektroniczną + podać numer telefonu a także adres mailowy

Do tego należy wykonać 5 dowolnych płatności kartą kredytową i to będzie tyle. Jeżeli miałeś już wcześniej główną kartę kredytową to odbierasz 100 zł za kartę dodatkową. Natomiast jeżeli założyłeś i kartę główną i dodatkową w tej promocji to odbierasz 100 zł na główną kartę i 100 zł na dodatkową.

>>Załóż kartę i odbierz nawet 350 zł premii<<

Nagroda!

O przyznaniu nagród będziemy informowani telefonicznie w 8 turach, w dni robocze w godzinach 9:00 – 18:00:

 • do 29.06.2017 roku
 • do 13.07.2017 roku
 • do 28.07.2017 roku
 • do 10.08.2017 roku
 • do 28.08.2017 roku
 • do 14.09.2017 roku
 • do 28.09.2017 roku
 • do 13.10.2017 roku

Podczas kontaktu będziemy również wybierać nagrodę jaką będziemy chcieli otrzymać. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym programie zapraszam na stronę BZ WBK.

Podsumowanie

Kolejny raz BZ WBK udowadnia nam, że jest w stanie organizować nie tylko promocja dla nowych klientów, ale również dla osób które obecnie posiadają samo konto w BZ WBK. Promocja naprawdę nie ma żadnych haczyków i ukrytych gwiazdek.

Wystarczy założyć, w ostateczności darmową kartę kredytową oraz zupełnie darmową kartę dodatkową. Wykonać kilka transakcji i gotowe! Premia nawet 350 zł trafia do Twojej kieszeni!

>>Załóż kartę i odbierz nawet 350 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Krzysztof pisze:
  Jest jeden mały problem, trzeba mieć telefon z NFC. Obecnie takowego nie posiadam.
 2. Daniel pisze:
  Witam ,a czy mogę połączyć tą ofertę z programem poleceń gdzie jako klient BZW BK poleciłbym żonie kartę tego banku i zgarnął kaskę za polecenie a ona te 350 pln-ów z wyżej opisanej promocji ? pozdrawiam i czekam na odpowiedź D.K.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W obydwu przypadkach należy mieć kartę kredytową nie wiem więc czy da się te promocje połączyć, ale zaraz poproszę przedstawiciela banku o stanowisko i dam Ci odpowiedź. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam już odpowiedź z banku. Promocje można łączyć. 🙂
 3. Wojciech Kawecki pisze:
  witam. posiadam kartę kredytową w bzwbk 2 miesiące … czy teraz po prostu mam wykonać 5 transakcji kartą i dostanę 100 zł ?
 4. Wojciech Kawecki pisze:
  Dobra bo zgłupiałem …. mam kartę kredytową … teraz muszę zamówić kartę kredytową mobilną … zapłacić 5 razy, następnie zamówić drugą kartę kredytową fizyczną czy mobilną ,zarejestrować się w promocji i wykonać 5 transakcji tak ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przepraszam, że oczekiwałeś na odpowiedź, ale miałam dłuugą awarię prądu. 🙂 Chat dobrze Cię poinformował, jak masz plastikową kartę kredytową to zamawiasz mobilną i tak jak wspominałam w artykule musi to być karta MasterCard World. Z kolei jeżeli chodzi o kartę dodatkową to zamawiasz już ten zwykły plastik.
 5. Wojciech Kawecki pisze:
  KArta kredytowa dodatkowa musi być założona na inną osobę, której udostępniamy dany limit do wykorzystania.
  Druga sprawa : Karta Silver nie jest związana z programem lojalnościowym Priceless Specials.

  Takie info dostałem na chacie.

 6. justy pisze:
  Jak załozyłam kartę przez internet(miałam konto bez karty) potem mobilną jednak czy spełniłam ten warunek mastercard do bonu ? Bo nigdzie takie formularza nie zauważyłam

  otrzymywanie informacji handlowych od MasterCard drogą elektroniczną + podać numer telefonu a także adres mailowy

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie rozumiem. Miałaś samo konto w BZ WBK i co, teraz w ramach promocji zamówiłaś już główną kartę kredytową i mobilną? Możesz mi to trochę rozbudować bo nie wiem czy założyłaś kartę kredytową przed wystartowaniem promocji czy już w trakcie jej trwania?
  • justy pisze:
   Złożyłam w trakcie trwania poprzez oferte na KLIK , zastanawia mnie tylko ten pkt regulaminu bo nie miałam żadnego formularza
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To musisz dopytać o to na chacie niech konsultant zerknie na Twoje konto i powie w którym miejscu wpisać te dane. 🙂
 7. Mikołaj pisze:
  Czy zamawiając tą kartę trzeba mieć jakieś obowiązkowe wpływy? Ogólnie czym różni się korzystanie z tej karty kredytowej ? Ja mam normalną kartę z banku do konta Visa i nią robię wszystkie zakupy – i schodza pieniądze od razu po dokonaniu płatności a jak to jest z kredytową? Czy potem z tej kredytowej (po dostaniu już pieniążków z promocji) można zrezygnować i kiedy? Czy trzeba cały czas korzystać z kredytowej aby była darmowa czy i tak się za nią płaci ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest to karta kredytowa więc bank może wymagać stałych wpływów – informacja w artykule min. 2 000 zł. Po odebraniu premii można zamknąć kartę w dowolnym momencie. Zgodnie z tym co jest zawarte w artykule, aby karta była darmowa w pierwszym roku to należy wykonać nią 5 dowolnych transakcji w ciągu 3 miesięcy od dnia otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. – Jest to wszystko dokładnie opisane w artykule.
   A co do różnicy pomiędzy kartą debetową a kredytową to przydatne informacje znajdziesz w naszym poradniku:
   http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/.
 8. Doli pisze:
  Trochę to pomieszane nic z tego artykulu nie wiem ile kart mam zamówić pierwsze jedna ta glowna plastic później dodatkową czyli jaka tez plastic? I poznij mobilna? W sumie 3 karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odpowiedz sobie na podstawowe pytanie: “Mam kartę kredytową w BZ WBK czy nie” Jeżeli masz kartę kredytową w formie plastiku to zainteresuj się nagłówkiem “Mam kartę kredytową w BZ WBK” jeżeli nie masz karty kredytowej w BZ WBK to skup się na nagłówku “Nie mam karty kredytowej w BZ WBK”. I to tyle, w zależności od tego w jakiej jesteś sytuacji, postępujesz zgodnie z informacjami zawartymi w konkretnym nagłówku. 🙂
  • Doli pisze:
   Czyli ta karta dodatkowa to ta mobilna? Mam ja zamowic po spelnieniu 1 premii ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta dodatkowa to karta plastikowa, którą zamawiasz w oddziale banku. Masz czas na jej zamówienie do 31 sierpnia, ale możesz zrobić to wcześniej.
 9. Kris pisze:
  W kwietniu korzystałem z podobnej promocji i założyłem konto z kartą kredytową oraz założyłem kartę mobilną. Czekam na premie 150zl + 50 zl. Czy w takim przypadku mogę skorzystać z opisanej wyżej promocji czy nie? Jeżeli mogę to co mam dokładnie wykonać. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej, jak masz już główną kartę kredytową i do niej mobilną to nie skorzystasz z pierwszej premii, ale możesz założyć dodatkową na kogoś i odebrać premię na tę kartę dodatkową.
 10. Dominika pisze:
  Cxy wiesz moze w jakim terminie od kontaktu telefonicznego ze strony banku i wybraniu nagrody, finalnie otrzymuje się voucher ?

Napisz komentarz