Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nie przegap! 150 zł za konto osobiste w Citibanku! Tego dawno nie było!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł wypłacane w trzech przelewach po 50 zł.

Za co?

Nagroda nr 1: za zalogowanie się do aplikacji oraz wpływ 100 zł.

Nagroda nr 2: wykonanie płatności kartą w Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

Nagroda nr 3: za wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 20 listopada lub do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Tego dawno nie było – Citibank zorganizował właśnie promocję konta osobistego, w której w bardzo łatwy sposób można zgarnąć 150 zł premii. Określę ją mianem 3 x Tak:

Tak – krótki okres karencji, tylko 9 miesięcy.

Tak darmowe konto i karta.

Tak – proste warunki do spełnienia. Wystarczy kilka płatności mobilnych, logowanie do aplikacji oraz dwa wpływy i nagroda wpłynie na Twoje konto. A na co ją przeznaczysz – to zależy już tylko od Ciebie 🙂

To nie wszystko – w promocji karty kredytowej tego banku możesz zgarnąć dodatkowo nowy telefon LG K30 lub wybrać kartę ze zwrotami za paliwo oraz możliwością rozłożenia do 5000 zł na raty 0 %.

Nie wiem jak Ty, ale ja zdecydowanie jestem na TAK 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 20 listopada lub do wyczerpania puli 5000 wniosków promocyjnych. Biorąc pod uwagę to, że ten bank promocje konta osobistego organizuje bardzo rzadko to zdziwię się, jeśli limit nie rozejdzie się przed czasem. A zatem nie czekaj na ostatni moment, żeby nie okazało się, że jest już za późno.

Czy łapiesz się do promocji?

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – jeśli w przeszłości miałeś już konto w Citibanku to istnieje spora szansa, że i tak załapiesz się do tej promocji – okres karencji to tylko 9 miesięcy! A jeśli nigdy nie miałeś konta osobistego lub oszczędnościowego w tym banku to zupełnie nie masz się czym przejmować i możesz przejść do kolejnego akapitu 😉

Żeby wziąć udział w tej promocji wystarczy że jesteś polskim rezydentem podatkowym oraz 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Nie mogłeś być również współwłaścicielem takiego konta.

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji 🙂

CitiKonto – czy jest darmowe?

Na szczęście mogę odpowiedzieć z czystym sumieniem że tak, jest ono darmowe. I to zarówno prowadzenie konta jak i karty, bez żadnych dodatkowych warunków.

W każdym miesiącu masz dodatkowo do dyspozycji aż 3 darmowe przelewy natychmiastowe oraz możesz wypłacić gotówkę z bankomatów innych sieci 4 razy za darmo.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Zakładając konto zwróć uwagę na dodatkowe usługi: CitiPhone oraz CitiAlerts. Nie są one potrzebne do promocji, a mogą generować niepotrzebne koszty. Warto zwrócić na to uwagę – w końcu po co przepłacać.

UWAGA

Usługa Citi Phone jest niestety automatycznie włączona podczas zakładania konta. Jak doniósł nam nasz czytelnik Michał (dziękujemy 🙂 ) należy po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości wysłać dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

Jak szybko zgarnąć 150 zł – 2 proste kroki

To będzie naprawdę proste – wystarczy założyć konto oraz wykonać kilka aktywności. Możesz wykonać wszystkie aktywności w jednym czasie i spokojnie czekać na nagrodę. Jak już wiesz konto i karta są i tak darmowe, więc nawet jak nie będziesz nic na nim robić to i tak opłaty się nie policzą.

#Krok 1 – załóż konto i zaakceptuj regulamin

Twoim pierwszym krokiem do tytułowych 150 zł nagrody jest oczywiście 🔎 założenie CitiKonta wraz z kartą z dedykowanego linku. Pamiętaj o limicie 5000 wniosków promocyjnych.

Dokładniej ujmując, 🗓 do 20 listopada musisz 🔎 zawrzeć z bankiem umowę CitiKonta.

Następnie 🗓 w ciągu 10 dni od otwarcia konta 🔎 musisz podpisać regulamin promocji. Z informacji uzyskanych na infolinii wynika, że regulamin akceptuje się razem z umową o konto, czyli podpisując umowę sms-em lub za pośrednictwem kuriera jednocześnie podpisujemy regulamin promocji.

Konto założysz całkowicie zdalnie, na selfie, a umowę otrzymasz na maila. Jeśli chciałbyś najpierw zobaczyć, jak przebiega zakładanie konta na selfie rzuć okiem na ten krótki film:

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda podzielona jest na 3 części. Za każdy spełniony warunek aktywności otrzymasz 50 zł. Na szczęście są one bardzo łatwe do wykonania – ale o tym przekonasz się sam już za moment.

⭐️  Zgarniam pierwszą nagrodę – 50 zł

Pierwsze 50 zł to tak zwana premia za aktywność. Aby ja zdobyć musisz 🗓 do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wykonać ŁĄCZNIE dwie poniższe czynności:

 • 🔎 zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile

ORAZ

 • 🔎 otrzymać wpłatę na konto w wysokości min. 100 zł.

O ile warunek dotyczący logowania jest raczej zrozumiały dla każdego (ściągasz i aktywujesz aplikację mobilną i się do niej logujesz) o tyle na moment zatrzymamy się na definicji wpłaty na konto.

📄 Wpłata na konto – sprawdzamy definicję

Wpłata w tym przypadku jest to przelew. Po prostu musisz przelać z rachunku w innym banku jednorazowo min. 100 zł. Nie będą liczyć się przelewy z rachunków prowadzonych w Citibanku.

I to wszystko, pierwszy warunek aktywności za Tobą, 50 zł jest Twoje. Pozostały jeszcze dwa.

⭐️  Zgarniam drugą nagrodę – 50 zł

Nagroda nr 2 nazywana jest premią za transakcje Google Pay/ Apple Pay. Jak sama nazwa mówi, będziesz musiał 🗓 do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto 🔎 wykonać płatności kartą podłączoną do Google/Apple Pay na min. 100 zł.

📄 Transakcje Google/Apple Pay – sprawdzamy definicję

Musisz podłączyć kartę do konta do Google/Apple Pay i wykonać płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych (jeśli masz NFC) lub przez Internet. Nie mogą to być transakcje zwrócone.

⭐️  Zgarniam trzecią nagrodę – 50 zł

Czas na ostatnie 5 dyszek, czyli premię za wynagrodzenie. Aby ją otrzymać 🗓 maksymalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto 🔎 zapewnij min. 1 wpływ w jednorazowej wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia.

📄 Wpływ z tytułu wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

Regulamin definiuje to niezbyt restrykcyjnie: mianowicie nie liczą się jedynie przelewy z rachunków osób indywidualnych prowadzonych w Citibanku. Powinien być to wpływy jednorazowy oraz opisany jako wynagrodzenie.

I to już wszystko, spełniłeś wszystkie warunki do otrzymania 150 zł nagrody! Na pewno ciekawi Cię kwestia, kiedy otrzymasz nagrody? Już to wyjaśniam. Pamiętaj tylko, aby przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody nie zamykać konta.

Nagroda nr 1 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

PRZYKŁAD

Zakładasz konto we wrześniu. Do końca października masz czas na zalogowanie się do aplikacji oraz przelanie 100 zł. Do końca listopada masz czas na wykonanie płatności Google/Apple Pay na min. 100 zł. Do końca grudnia masz czas na zapewnienie wpływu wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł.

Nagrodę nr 1 otrzymasz do końca listopada, nr 2 do końca grudnia, a nr 3 do końca stycznia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla kont zakładanych we wrześniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla kont zakładanych w październiku

Połącz promocje i zgarnij więcej!

We wstępie wspomniałam że oprócz konta możesz założyć w Citibanku również kartę kredytową. Dzięki temu możesz skorzystać z dwóch promocji jednocześnie, zamiast z jednej. A co za tym idzie – zyskać podwójnie. 150 zł za konto oraz nagrodę za kartę. Sprawdź pozostałe promocje:

Podsumowanie

Myślę że zdecydowanie jest to promocja godna uwagi. Po pierwsze, Citibank tak rzadko organizuje promocje konta że większość z nas ma szansę wziąć w niej udział. Okres karencji jest bardzo krótki, tylko 9 miesięcy. Po drugie, warunki nie są trudne do spełnienia – nic nie stoi na przeszkodzie byś wykonał wszystkie wcześniej, na przykład zaraz po otwarciu konta. Po trzecie – owszem, może na wypłatę całości nagrody trzeba będzie nieco zaczekać, ale zarówno konto, jak i karta są za darmo. Możesz więc spełnić warunki i spokojnie poczekać na nagrody, bez obaw o opłaty.

Pozostaje mi jedynie życzyć Ci powodzenia w tej promocji 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 105

 1. Tomek pisze:
  Czy podczas zakładania konta bank automatycznie ustawia dostęp do płatnego Citiphone? Można to jakoś wyłączyć już na etapie wnioskowania czy trzeba na infolinii? Dzięki za info!
  • Michał pisze:
   Zapytałem na chacie i dostałem informacje, ze można wyłączyć dopiero po utworzeniu konta logując się w bankowości internetowej :
   Oczywiście jest taka możliwość. Należy wysłać dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.
   Pieniądze dopiero naliczane są na koniec miesiąca więc od razu po wyłączeniu nie powinno byc problemów (taka dostałem wiadomość).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, dzięki za info – zaraz umieszczę w artykule dla potomnych 🙂
 2. Patryk pisze:
  Czyli może byc przelew 2000 zł z innego banku z tytułem wynagrodzenie I sie bedzie liczyć? 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Patryk, wg mnie tak i takie potwierdzenie dostałam również z domu mediowego 🙂 Regulamin wyklucza tylko przelewy z kont osobistych w Citibanku, a co nie jest wykluczone jest dozwolone 🙂
 3. Darek pisze:
  czy zalozenie KK z innej promocji mnie wyklucza we wzieciu udzialu w promocji :)?
 4. Patryk pisze:
  A ten regulamin promocji to w jaki sposób podpisać? Bo dostałem w mailu dokumenty, ale po podpisaniu umowy smsem w przeglądarce na telefonie i teraz nie wiem, czy traktować, że regulamin mam podpisany razem z umową o konto, czy musze jeszcze w jakiś inny sposób go podpisać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Patryk, doprecyzowałam na infolinii i regulamin się akceptuje podpisując umowę: albo smsem albo z kurierem. Nic więcej nie trzeba robić.
 5. Rafał pisze:
  Czy wynagrodzenie, to może być po prostu przelew tak nazwany? Ten 3 etap, 2000 zł.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co nam się udało dowiedzieć i jak my to interpretujemy to tak. Regulamin wyklucza przelewy z rachunków indywidualnych w Citibanku i to wszystko 🙂
 6. Rafał pisze:
  UWAGA

  Usługa Citi Phone jest niestety automatycznie włączona podczas zakładania konta. Jak doniósł nam nasz czytelnik Michał (dziękujemy 🙂 ) należy po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości wysłać dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

  nie ma takiej drogi do wyboru opcji

 7. Zinio pisze:
  Te CitiAlerts.poland co przychodzą na maila przy wnioskowaniu to ta płatna usługa CitiAlerts? Też ją aktywowali? Jak to wyłączyć?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Istnieje taka możliwość że włączyli ją automatycznie. Możesz ją wyłączyć w bankowości internetowej – w sekcji CitiAlerts -> Wyrejestruj
  • Scott pisze:
   Tylko jak ją wyłączysz to chyba nie będziesz mógł otrzymywać zamiennie powiadomień PUSH w aplikacji mobilnej, ja przy składaniu wniosku wybrałem opcje bez CitiAlerts i nie mam żadnych powiadomień w aplikacji mimo aktywności.. Napisałem do nich w tej sprawie, zobaczymy co odpiszą.
 8. Piotr pisze:
  Czy udało się już wam założyć konto? We wtorek chwilę przed 19 wszystko zakończyłem i od tego czasu mam tylko informację, że procesują wniosek…
  • Marcin pisze:
   Mam dokładnie tak samo, niby wszystko przebiegło OK, a jednak konta założonego nie mam… Stoję w tym samym miejscu.
  • Piotr pisze:
   Dziś rano zadzwoniła do mnie Pani z Citi… cała procedura od nowa, ale przy okazji od razu wyłączyła CitiPhone. Zatwierdziłem umowę, czekam już tylko na SMS potwierdzający… Choć w apce już widzę szczegóły konta, czego wcześniej nie było.

   Nie wiem tylko czy bank sam z siebie wysłał pomoc czy też to reakcja na moje zgłoszenia, które puściłem z serwisu transakcyjnego w czwartek (mam KK, więc mam dostęp)

   Pozdrawiam!

  • Marcin pisze:
   Zrobiłem dokładnie to samo, bo też mam KK. I też dosłownie chwilę temu do mnie dzwonili żeby dokończyć.
 9. Scott pisze:
  U mnie wszystko śmiga, założyłem 2 września około 9 rano, bardzo sprawnie i to na starym telefonie Huawei P9 Lite. CityAlerts nie jest domyślnie włączone ale CityPhone trzeba wyłączyć.
 10. Zenek pisze:
  Czy mógłby ktoś wytłumaczyć dla nierozumnych, co z usługą CitiAlerts? Czy jest ona automatycznie włączona, czy nie? W aplikacji mobilnej wchodząc w dzwoneczek mogę włączyć jakieś powiadomienia, a pod spodem pisze że taka aktywacja zdezaktywuje CitiAlerts. Nic z tego nie rozumiem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co piszą czytelnicy to tak, ta usługa domyślnie jest włączona przy zakładaniu konta. Warto ją wyłączyć żeby nie pobierały się opłaty.
 11. Edyta pisze:
  Fajnym sposobem na dodatkowe pieniądze jest założenie konta na PayEye – można dostać 50 zł
  • michal pisze:
   promka jest nadal aktualna? 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, myślę że tak, strona promocji nadal działa i nie ma żadnej informacji że limit się skończył. Myślę że jeszcze przez jakiś czas będzie dostępna 🙂
  • Edyta pisze:
   Tak, jest jeszcze aktualna, więc śmiało można skorzystać. Prosty, dodatkowy pieniążek 🙂
 12. Grzechu pisze:
  Czy ktoś wie na jaki adres mailowy trzeba przesłać skan dowodu osobistego?
 13. Andrzej pisze:
  Założyłem dziś konto na selfie, dostałem dokumenty mailem i czytam: Citikonto „3 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na Konto osobiste min. 3 500 PLN, 8 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na Konto Osobiste min. 2 000 PLN, 15 PLN w pozostałych przypadkach”. Skąd u was jest, że konto jest za zero zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, ze strony banku i cenników. Gdzie masz takie informacje o opłatach?
 14. Andrzej pisze:
  Gdzie? Przecież napisałem-na maila dostalem potwierdzenie i w załączeniu dokumenty wraz z tabela oplat
 15. Maro pisze:
  Cześć!
  Zakładałem konto 8 września, Citi wciąż się ze mną nie kontaktowało.
  Na info-chacie powiedzieli mi, że „Panie! Wniosków pod sam kurek, trza czekać!”.
  Macie podobnie? 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Maro, z kontem się nie wypowiem ale z promocjami na karty kredytowe jest u nich zawsze bardzo podobnie. Ja się rok temu musiałam upominać o swoją 😀
 16. Laura pisze:
  Bardzo spoko są takie promocje, zawsze to jakiś pieniądz w kieszeni. Istotnym jest jeszcze czas jaki musi upłynąć zanim otrzymamy 'nagrodę'. Mi ostatnio wpadło 50zł po 2 dniach, więc mega szybko 😀
 17. Jan pisze:
  Czy bank będzie na tyle głupi aby zidentyfikować przelew od pracodawcy tylko po opisie „wynagrodzenie”?
  Jak tak to co jak mój pracodawca pisze „pobory” lub „pobory wrzesień”?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się że nie będzie na tyle głupi. Regulamin mówi, że ma to być przelew z tytułu wynagrodzenia, nie w tytule : „otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN”. Wskazówka by tytułować tak przelew jest głównie dla osób które będą chciały same przelać środki, myślę że z wynagrodzeniem bezpośrednio od pracodawcy, nawet z tytułem pobory nie będzie problemu.
 18. Jan pisze:
  A to co innego.
  Za 50 zł podawać inne konto u pracodawcy czyli zamieniać??????
  Czy to ma sens????????
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jan, nikt Cię nie zmusza – zadałeś takie pytanie więc na nie odpowiedziałam. Przeczytaj uważnie część artykułu dotyczącą przelewów na konto.
 19. Anna pisze:
  A ja mam pytanie
  Czy wy też macie problem płacenia google payem.
  Karta aktywowana, wszystko okej ale płatność telefonem nie przechodzi!
  Co poradzić
  Na infolinię brak kontaktu
  Wszystko włączone płatności zbliżeniowe
  Mimo to nie mogę płacić
 20. Anna pisze:
  Tak włączone.
  Place inna karta i nie ma problemu.
  Tylko z City cos nie działa 🙈🙈
  • Adam pisze:
   Nie jestem pewien jak to było kiedyś z kartami u mnie ale wydaje mi się że przed podłączeniem karty do Google Pay trzeba chyba tą fizyczną kartą zrobić jeden zakup w sklepie po to by ją aktywować i by terminal ją widział w przyszłości jako podłączoną do Google Pay. Być może się mylę. Daj znać Anna jak się uda tobie zapłacić za zakupy telefonem.
  • Anna pisze:
   Udało się. Zadzwoniłam na infolinię. Miałam ustawione jakieś śmieszne limty i to ponoć było przeszkoda. Pan na infolinię posprawdzał i przy następnej płatności wszystko działało. Także super. W końcu
 21. Agnieszka pisze:
  Może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mam podpisać te dokumenty które przyszły mailem w pdf? Nie widzę w ogóle takiej opcji, żaden sms nie przychodzi i nie wiem jak to ogarnąć
 22. Krzysztof pisze:
  Muszę potwierdzić, że na kartę kredytową czeka się 10 dni roboczych. Od 3.09-18.09 czekam i czekam i nadal nie ma. Bank dla cierpliwych. Jak dostanę fona to robię pa.
 23. Karolina Duda pisze:
  Czy wszystkie warunki do otrzymania nagród 50 + 50 + 50zł można spełnić już na samym początku? Czy trzeba spełniać miesiąc po miesiącu…
 24. Ghost pisze:
  nieposzło weryfikacja selfie niewiem czemu dowod zeskanowało ale twarz po zeskanowaniu napisane błąd i takw kółko, czy jesli podpisze kurierem tez bede w promocji?
 25. Daniel pisze:
  Odpowiedz

  Citi Handlowy: Dziekujemy Twoj wniosek o otwarcie CitiKonto z oferta na powitanie jest procesowany. Czas oczekiwania na kuriera moze sie wydluzyc, przepraszamy.

  Nie chcę już tego konta co zrobić

 26. Patryk pisze:
  Dobrze rozumiem, ze można spełnić wszystkie 3 warunki w październiku?
 27. Agnieszka pisze:
  Karta przyszła, aktywowana ale w Google pay caly czas odrzuca mi transakcje przy płatności nfc. Ktoś z was też na problem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Agnieszka, czytelniczka w komentarzach wyżej miała taki problem i okazało się, ze to za niskie limity.
 28. Tomasz pisze:
  A skąd wiadomo, że jeszcze nie zostało założone 5000 kont?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, wtedy powinna zostać wyłączona strona promocji – czekam jeszcze na potwierdzenie z Citi w tym temacie.
 29. Daniel pisze:
  Witam czy umowę wysyłają jako Pocztex procedura VIP bo dostałem takiego sms
 30. Jacek pisze:
  2 tygodnie i ciągle brak telefonu, beznadzieja
 31. Aldona pisze:
  Pierwsze 5000 wniosków było w promocji, reszta to warunki standardowe… przeczytajcie co podpisujecie, a nie od razu akceptujecie…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Aldona, promocja nadal obowiązuje, jak limit będzie na wyczerpaniu to dopiszemy o tym informację. Na ten moment jest jeszcze sporo wniosków promocyjnych dostępnych 🙂
 32. Anna pisze:
  Wniosek złożony 28.09 i do dziś cisza… porażka. Po jakim czasie dostaliście dokumenty czy chociaż jakiegoś maila?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Anna, zgłosiłam to do banku że nadal są problemy z umowami i oddzwanianiem. Czy dostałaś jakieś informacje od banku czy nadal cisza?
 33. Darek pisze:
  Robiliście faktycznie przelewy z Tytułem : Wynagrodzenia czy przekierowujecie jedna wypłatę?
 34. Januszek pisze:
  Najgorszy bank jaki chciałem mieć wniosek złożony 1 października do tej pory cisza a ma infolini gadka czekać czekać to ile 10 lat mam czekac PKO w ciągu 1 dnia założyłem konto
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Januszek, zgłosiłam problemy do banku. Jak u Ciebie wygląda sytuacja, czy coś się ruszyło?
 35. Marzena pisze:
  Ma ktoś pomysł jak sprawdzić kiedy zamknęło sie konto w Citi ? byłam posiadaczką konta lecz nie pamiętam kiedy go zamknęłam, czy minęło te 9 mies ….
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Można sprawdzić maila, czy nie było żadnego potwierdzenia lub zadzwonić na infolinię.
  • Daniel pisze:
   Kpina zapewnianie na infolini że w piątek założą konto a w piątek SMS od banku że nadal czekanie kpina i robienie sobie żartow
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Daniel, kiedy składałeś wniosek? Zgłoszę to do banku
 36. Arek pisze:
  Czy doładowanie Revoluta kartą podłączoną do Google Pay wymaganą kwotą spełni drugoi warunek premii?
 37. Bartek pisze:
  Cześć!
  Czy potwierdzając tożsamość z linka z maila na komputerze również otrzymamy nagrodę? Czy tylko podczas potwierdzania trybem „selfie”?
  Telefonem coś mi nie chciało przejść…
  Pozdrawiam,
 38. DANIEL pisze:
  Wniosek skladalem 1 pazdziernika i nadal nic
 39. Ania pisze:
  a mial ktos problem ze zrobieniem zdjecia dowodu? jak robie to na telefonie to okienko ktorym powinnam obijąć dowod osobisty jest czarne-jakby kamera nie dzialala. Ale probowalam to zrobic na 3 telefonach i zawsze tak samo. Napewno mam wlaczany autoobrot bo zmienia mi orientacje na poziomą. Jedyne co to wszystkie proby wykonywalam w weekand po godz 19- czy jest opcja ze to ktos weryfikuje i musi byc to robione w godzinach pracy banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ania, takiego problemu nikt nam nie zgłaszał. Ale jest możliwość że w weekend są prowadzone prace techniczne i coś w systemach nie działa – dosyć często tak jest. Spróbuj jutro.
 40. Ania pisze:
  Tak tylko informacyjnie napisze ze nadal nie jestem w stanie zrobic zdjecia dowodu osobistego przy zakladaniu konta…nadal mam czarny ekran. Wiec nie chodzilo o weekand. Nadal nie dziala to na 2 telefonach, mimo ze telefony robia zdjecia normalnie i maja autoobrot wlaczony.
 41. Luis pisze:
  Witam, a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat płatności google pay, mianowicie czy można doładować sobie konto w Revolucie tą podpiętą do google pay kartą Citi?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Luis, doładować pewnie się da. Ale jeśli chodzi o to, by było to zaliczone do promocji to nie sądzę by było to policzone. Doładowanie Revoluta nie jest transakcją płatniczą.
 42. Marcin pisze:
  Nie dostałem nagrody nr 1 i nr 2. Zakładałem konto we wrześniu. Zadanie nr spełniłem w od razy we wrześniu. Odpowiedź reklamacji była taka że powienienem to zrobić w październiku mimo że regulamin określa tylko DO końca jakiego miesiąca. Odnośnie nr 2 dopiero wysłałem reklamację ale sytuacja wygląda analogicznie. Do końca drugiego miesiąca (listopada) spełniłem w październiku bo regulamin nie określał daty najwcześniejszej :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej Marcin. Pierwszy raz spotykamy się z taką interpretacją. Szczególnie że na przykład w kartach kredytowych od Citi zawsze jest to podobnie opisane i nigdy nie było problemu. Napisaliśmy do osoby odpowiedzialnej za promocję, jak dostaniemy odpowiedź to Ci napiszę.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, pisałam do osoby odpowiedzialnej za promocję i dostałam jasną odpowiedź, że wszystkie warunki można spełnić nawet w ciągu 1 dnia po założeniu konta. Spróbuj zadzwonić na infolinię i powiedzieć o całej sytuacji, jak chcesz możesz również na naszego maila [email protected] napisać swoje imię i nazwisko to przekażę bezpośrednio osobie z Citi żeby zweryfikowali Twój przypadek.
 43. Piotr pisze:
  Revoluta nie doładujecie w Citi; nie obsługują Apple/Google Pay w sklepach internetowych – jedynie w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o trzecią nagrodę za wynagrodzenie to sam sobie wysłałem taki przelew z tytułem wynagrodzenie z innego konta i wypłacili mi nagrodę. Mam jedno pytanie – czy konto i karta pozostają na dzień dzisiejszy darmowe? To chyba jedyny Polski bank, gdzie nie ma żadnych warunków do spełnienia co miesiąc i fajnie gdyby tak pozostało.
 44. Piotr pisze:
  Revoluta nie doładujecie w Citi; nie obsługują Apple/Google Pay w sklepach internetowych – jedynie w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o trzecią nagrodę za wynagrodzenie to sam sobie wysłałem taki przelew z tytułem wynagrodzenie z innego konta i wypłacili mi nagrodę. Mam jedno pytanie – czy konto i karta pozostają na dzień dzisiejszy darmowe? To chyba jedyny Polski bank, gdzie nie ma żadnych warunków do spełnienia co miesiąc i fajnie gdyby tak pozostało.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji o tym, że cokolwiek w tym zakresie ma się zmienić. I mamy nadzieję że konto zostanie darmowe jak najdłużej.
  • Paweł pisze:
   Przyjacielu, a podziel się z nami czy przelew „wynagrodzenia” robiłeś z rachunku firmowego czy osobistego? Dzięki.
 45. Wojciech pisze:
  Witam, wysłałem ze swojego konta przelew na kwotę 2500 tys, ale w tytule napisałem Przelew środków. Czy zostanie on zakwalifikowany do nagrody nr 3? Do tej pory nie mam wpłaty a czytając komentarze widzę że ktoś już otrzymał taką nagrodę.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trudno mi na to odpowiedzieć, regulamin mówi tylko tyle: „Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 15 poniżej, otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”). 15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.”
   Poczekaj do końca miesiąca, jeśli nie dostaniesz to napisz reklamację.
 46. Paweł pisze:
  Informacja konsultanta bankowego banku Citi 15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 (dotycząca przelewu z wynagrodzenia) nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych. Czyli chyba nie uznają mi mojej wpłaty.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, regulamin wyklucza tylko rachunki prowadzone w Citibanku. Zresztą dużo osób już dostało nagrodę za przelew wynagrodzenia i były to przelewy z własnych rachunków w innych bankach.
 47. Piotr pisze:
  Ja wysłałem z własnego rachunku osobistego w innym banku i przeszło gładko.
 48. Wojciech pisze:
  nie dostałem bonusu, wpłaciłem ze swojego prywatnego rachunku i bez słowa wynagrodzenie w tytule przelewu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czy składałeś w tej sprawie reklamację i wyraźnie Ci odpowiedzieli, że to przez to, że nie było w tytule wynagrodzenia?
 49. Wojciech pisze:
  Jeszcze nie składałem reklamacji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Złóż reklamację w bankowości i daj znać jak dostaniesz odpowiedź.

Napisz komentarz