PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż DARMOWE Konto Internetowe Citi Priority i odbierz 150 zł za 5 wpływów i 5 płatności kartą

Dziś instrukcja obsługi do promocji, w której na bardzo prostych warunkach można odebrać 150 zł – wystarczy tylko przetestować DARMOWE Konto Internetowe Citi Priority. Z kolei testowanie konta to bułka z masłem i polega ono na:

 • zapewnieniu 5 wpływów na konto tytułem wynagrodzenia (mogą pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku);
 • wykonaniu 5 płatności kartą na dowolną kwotę (oczywiście darmową).

Osoby chętne, będą mogły zyskać nawet 4% na wymianie walut z Kontem Internetowym – to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które mają potrzebę wymiany waluty.

Kto może skorzystać z promocji? 

Z promocji może skorzystać każdy kto od 1 stycznia 2017 roku do momentu skorzystania z tej promocji nie posiadał, współposiadał oraz nie był pełnomocnikiem żadnego konta oszczędnościowego lub/i osobistego w Citibanku.

Oznacza to, że jeżeli w chwili obecnej ktoś posiada w Citibanku np. kartę kredytową – założoną w jakieś promocji to jak najbardziej może skorzystać z tej promocji.

Aby jednak odebrać 150 zł premii, o której mowa w tym artykule, należy za pośrednictwem specjalnej strony założyć Konto Internetowe Citi Priority. Będzie ono idealnym wyborem dla osób stawiających na darmową bankowość i dobrą obsługę klienta, poza tym zachęcająco wygląda tabela opłat i prowizji:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków) do końca 2020 roku – punkt 6 regulaminu;
 • 0 zł – za założenie i korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy;
 • 0 zł – za 3 pierwsze przelewy ekspresowe – punkt 6 regulaminu;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 6 zł – za dostęp do bankowości CitiPhone w każdym miesiącu (możemy oczywiście zrezygnować z tej opcji – po co nam to skoro zakładamy w pełni internetowe konto).

Jak krok po kroku odebrać 150 zł premii? 

Wspomniana premia będzie wypłacana w 5 transzach po 30 zł każda, czyli będziemy nagradzani za aktywne działanie w 5 miesiącach. Warunki są proste – wpływy i płatności kartą więc każdy poradzi sobie z ich wykonaniem, a ja podrzucę Wam tylko instrukcję jak łatwo to zrobić.

#1 KROKprzejdź na specjalną stronę promocyjną i wypełnij dedykowany formularz zgłoszeniowy. Podczas tego zaznasz:

 • że potwierdzasz otrzymanie i zapoznanie się z “Informacją o przetwarzaniem danych osobowych”;
 • że zamawiasz informację o statusie swojego wniosku.

>>Przetestuj darmowe Konto Internetowe i odbierz 150 zł premii<<

Po kilku dniach skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku i wspólnie złożycie wniosek o Konto Internetowe Citi Priority. Pamiętaj, aby podczas rozmowy:

 • poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (ja tak zawsze robię jak otwieram konta w bankach – na wszelki wypadek);
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank i jego partnerów;
 • wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

#2 KROK – do 31.12.2018 roku podpisz umowę o Konto Osobiste.

#3 KROK – w każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy, spełniaj powtarzalnie dwa poniższe warunki. Jeżeli umowa będzie podpisana w październiku to warunki spełniamy w: listopadzie, grudniu, styczniu, lutym oraz marcu.

 • zapewniaj wypływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 2 000 zł (w każdym miesiącu) – możesz zapewnić wpływ ze swojego konta w innym banku, pieniądze nie muszą być utrzymywane na koncie zbyt długo więc zaraz po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie dalej;
 • wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą (w każdym miesiącu) – płatność wykonujesz na dowolną kwotę w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub internecie.

To wszystko!

Za spełnienie warunków w każdym z 5 miesięcy uzyskamy premię 30 zł – łącznie da to 150 zł. Będzie ona przekazywana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli ktoś zapewni pierwszy wpływ oraz płatność w listopadzie to premię odbierze do końca grudnia. Za warunki spełnione w grudniu premia będzie przelana na konto do końca stycznia.

>>Przetestuj darmowe Konto Internetowe i odbierz 150 zł premii<<

Jak zyskać 4% za wymianę waluty? 

To oczywiście dodatkowa opcja, która towarzyszy tej promocji i ucieszy ona pewnie tych, którzy np. ze względu na podróże często wymieniają walutę. A jak to działa – sprawdź:

źródło: www.citibankonline.pl

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Robert pisze:
  Hej,
  napisaliście “zapewniaj wypływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 2 000 zł (w każdym miesiącu)”, podczas gdy na początku artykułu widnieje: “zapewnieniu 5 wpływów na konto (mogą pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku)”. Rozumiem, że ostatecznie chodzi o wpływy, tak? Czy wystarczy przelew zatytułować “wynagrodzenie” i warunek zostanie spełniony? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Dokładnie, w każdym z 5 miesięcy trzeba zapewnić wpływ TYTUŁEM WYNAGRODZENIA (taki koniecznie ma być tytuł wpływu) na min. 2 000 zł. Więc możesz zrobić przelew ze swojego konta po prostu zatytułowany “WYNAGRODZENIA ZA ……” 🙂
 2. Adam pisze:
  Cześć,

  Jak się wypowiecie na temat tego wpływu “tytułem wynagrodzenia”? Czy nie jest to ostatecznie fałszowanie danych?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie jest to fałszowanie danych – po prostu to “nazwa przelewu” którą wymaga Bank, aby zaliczyć spełnienie warunków. Równie dobrze mógł napisać przelew wynagrodzenia i wtedy wiadomo, że ma on iść on pracodawcy, tytułem wynagrodzenia to sugestia co wpisać w tytule 🙂
 3. Zdzisław pisze:
  A jak się ma do warunków promocji pkt 10 regulaminu promocji?
  • Mariusz pisze:
   Nie mozna zrobić przelewu z Banku Citi dla klientów indywidualnych,z innych banków można
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za pomoc 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank pisane od wielkiej litery oznacza Citibank w związku z tym, na konto założone w promocji nie mogą wpłynąć pieniądze z jakiegoś konta w Citibanku które jest prowadzone dla klientów indywidualnych. 🙂 Będą za to akceptowane przelewy z innych banków np. Millennium, mBank itd. 🙂
 4. Marcin pisze:
  Ta jedna platnisc karta w miesiacu moze byc w spozywczku na przyklad?
 5. Marcin pisze:
  Ta jedna platnisc karta w miesiacu moze byc w spozywczku na przyklad?
 6. Marcin pisze:
  Dzień dobry w związku z brakiem kontaktu ze strony konsultanta mimo trzykrotnego wypełniania formularza kontaktowego postanowiłem w dniu dzisiejszym samodzielnie skontaktować się z infolinią i pani konsultantka dwukrotnie poinformowała że przelew w kwocie 2000 zł co miesiąc musi być wykonany z konta pracodawcy samo oznaczenie przelewu jako wynagrodzenie z mojego na przykład innego konta nie spełnia tego warunku Tak więc proszę o jasną wykładnię żeby potem nie było nieporozumień
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcinie, dziękuję za komentarz. Zgodnie z regulaminem, aby otrzymać premię, uczestnik “będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie” z wyłączeniem przelewów z kont indywidualnych prowadzonych przez Bank czyli Citibank (pkt. 1 oraz pkt. 10 regulaminu).

   W związku z powyższym będzie akceptowany wpływ zatytułowany “wynagrodzenie” może być np. “wynagrodzenie za listopad”. To nie pierwsza taka promocja Citibanku i zawsze działa przelew tytułem wynagrodzenia. Infolinia banku jest od tego, aby wspierać i pomagać, ale nie mają obowiązku zdradzać, w jaki sposób “obejść” pewne zapisy regulaminu bo dla nich oczywiście byłoby super gdyby na Twoje konto wpływało wynagrodzenie, wtedy na dłużej mogą Cię zatrzymać jako klienta. 🙂 My jednak skupiamy się na zdobyciu premii przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony uczestnika 🙂

 7. Marcin pisze:
  Witam, wypełniając wniosek o otwarcie konta Pani z banku na koniec powiedziała, że potrzebna będzie kserokopia dowodu osobistego w celu “potwierdzenia czy kurier z panem rozmawial”, czy to legalne? Mam się czego obawiać?
 8. Mariusz pisze:
  Mozna połaczyć promocję z programem polecen obowiazujacym na tej stronie ? https://moniaki.pl/1000-zl-premii-w-programie-polecen-citibanku/?label=home#cp.2571435501
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, w promocjach korzystamy z różnych stron promocyjnych więc nie da się ich połączyć.
 9. Klaudia pisze:
  Czy prowadzenie karty jest darmowe?
 10. Moherowy seba pisze:
  Wpłata tytułem wynagrodzenia a le od pracodawcy , taką informację dostałem od konsultanta . Tylko wtedy będą honorować wpływ jako wynagrodzenie. i naczej niema sensu głowy sobie zawracać
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem tak – od zawsze jak piszą “tytułem wynagrodzenia” to akceptują przelewy nawet NIE od pracodawcy i kilka razy już to przechodziliśmy i było dobrze. A jak Bank chce od pracodawcy to wtedy pisze konkretnie “przelew wynagrodzenia” 🙂 Konsultant no cóż on ma powiedzieć musi przekonać klientów, że lepiej przelać pensję od szefa bo jak ktoś przeniesie wynagrodzenie to może przez długi czas zapewniać wpływy takie (nie tylko dla spełnienia warunków promocji) i Bank będzie się cieszył 🙂
 11. Leszek pisze:
  Ja założyłem konto w City w promocji z glosnikiem jbl spełniłem warunki już ponad miesiąc temu i nic 🙁 napisałem i nie otrzymałem odpowiedzi… czy te promocje na pewno działają?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Łączą się ponieważ w tej zakładamy konto, a w tej z głośnikiem kartę kredytową. Liczę, że po rozpatrzeniu reklamacji wszystko się wyjaśni i nagroda zostanie do Ciebie wysłana.

Napisz komentarz