Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż DARMOWE Konto Internetowe Citi Priority i odbierz 150 zł za 5 wpływów na konto

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bonus 150 zł za 5 wpływów na konto oraz do 4% za przewalutowanie

Za co?

– zarejestruj się w promocji i otwórz konto osobiste Citi Priority

– w każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy, zapewniaj wypływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 2 000 zł

Ile to kosztuje?

0 zł – za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków) do 1 lipca 2021 roku;
0 zł – za założenie i korzystanie z karty debetowej;
0 zł – za zwykłe przelewy;
0 zł – za 3 pierwsze przelewy ekspresowe – punkt 6 regulaminu (4 i każdy kolejny 10 zł);
0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
6 zł – za dostęp do bankowości CitiPhone w każdym miesiącu (możemy oczywiście zrezygnować z tej opcji).

Kiedy bonus?

Za spełnienie warunków w każdym z 5 miesięcy uzyskasz premię 30 zł – łącznie da to 150 zł. Będzie ona przekazywana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy od 1 stycznia 2017 roku do momentu skorzystania z tej promocji nie posiadali, współposiadali oraz nie byli pełnomocnikiem żadnego produktu oferowanego przez Citibank (konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe).

Do kiedy promocja?

do 30 maja 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Wystartowała kolejna edycja promocji, w której na bardzo prostych warunkach można odebrać 150 zł – wystarczy tylko przetestować DARMOWE Konto Internetowe Citi Priority. Z kolei testowanie konta to bułka z masłem i polega ono na:

 • zapewnieniu 5 wpływów na konto tytułem wynagrodzenia (mogą pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku).

Dodatkowo, osoby chętne, będą mogły zyskać nawet 4% na wymianie walut z Kontem Internetowym – to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które mają potrzebę wymiany waluty. Sprawdźmy jak wszystko wygląda w praktyce.

Kto może skorzystać z promocji? 

Z promocji może skorzystać każdy kto od 1 stycznia 2017 roku do momentu skorzystania z tej promocji nie posiadał, współposiadał oraz nie był pełnomocnikiem żadnego produktu oferowanego przez Citibank (konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe).

Aby odebrać 150 zł premii, o której mowa w tym artykule, należy za pośrednictwem specjalnej strony założyć Konto Internetowe Citi Priority. Będzie ono idealnym wyborem dla osób stawiających na darmową bankowość i dobrą obsługę klienta, poza tym zachęcająco wygląda informacja o wysokości opłat i prowizji, zawarta w regulaminie promocji:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków) do 1 lipca 2021 roku;
 • 0 zł – za założenie i korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy;
 • 0 zł – za 3 pierwsze przelewy ekspresowe – punkt 6 regulaminu (4 i każdy kolejny 10 zł);
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 6 zł – za dostęp do bankowości CitiPhone w każdym miesiącu (możemy oczywiście zrezygnować z tej opcji – po co nam to skoro zakładamy w pełni internetowe konto).

Przy korzystaniu z tego konta odradzam zlecanie przelewów w Oddziale Banku oraz wpłat i wypłat w Oddziale – to opcje dodatkowo płatne. Wydaje mi się jednak, że w dzisiejszych czasach mało kto korzystałby w tych usług.

Jak krok po kroku odebrać 150 zł premii? 

Wspomniana premia będzie wypłacana w 5 transzach po 30 zł każda, czyli będziemy nagradzani za aktywne działanie w 5 miesiącach. Warunek są prosty – zapewnienie wpływu na konto więc każdy poradzi sobie z jego spełnieniem, a ja podrzucę Wam tylko instrukcję jak łatwo to zrobić.

#1 KROK – do 30.05.2019r. przejdź na specjalną stronę promocyjną i wypełnij dedykowany formularz zgłoszeniowy.

Po kilku dniach skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku i wspólnie złożycie wniosek o Konto Internetowe Citi Priority. Pamiętaj, aby podczas rozmowy:

 • poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (ja tak zawsze robię jak otwieram konta w bankach – na wszelki wypadek);
 • wyrazić zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),;
 • wyrazić zgodę na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

>>Przetestuj darmowe Konto Internetowe i odbierz 150 zł premii<<

Następnie podpisz umowę o Konto Internetowe Citi Priority, również musisz zrobić to do 30 maja 2019 roku. Po rozmowie z konsultantem i potwierdzeniu Twoich danych przyjedzie do Ciebie kurier z umową. 

#2 KROK – w każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy, spełniaj powtarzalnie jeden warunek:

 • zapewniaj wypływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 2 000 zł (w każdym miesiącu) – w każdym miesiącu wpływ ma być zaksięgowany. Co ciekawe po zaksięgowaniu pieniędzy możesz je przelać sobie dalej, wszystko za sprawą tego, że wpływ (w odpowiedni sposób zatytułowany) może pochodzić z Twojego konta, ale koniecznie w innym banku niż Citibank lub od kogoś z rodziny/znajomych.

Jeżeli umowa będzie podpisana w styczniu to warunek spełniamy w: lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu. W przypadku podpisania umowy w lutym, warunek spełniamy w: marcu, kwietniu, maju, czerwcu oraz lipcu. A jeżeli ktoś podpisze umowę w marcu to wpływ zapewnia w: kwietniu, maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu.

To wszystko!

Za spełnienie warunków w każdym z 5 miesięcy uzyskamy premię 30 zł – łącznie da to 150 zł. Będzie ona przekazywana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli ktoś zapewni pierwszy wpływ w lutym to pierwszą premię odbierze do końca marca. Za warunek spełniony w marcu premia będzie przelana na konto do końca kwietnia itd.

>>Przetestuj darmowe Konto Internetowe i odbierz 150 zł premii<<

Jak zyskać 4% za wymianę waluty? 

To oczywiście dodatkowa opcja, która towarzyszy tej promocji i ucieszy ona pewnie tych, którzy np. ze względu na podróże często wymieniają walutę. A jak to działa – sprawdź:

źródło: www.citibankonline.pl

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. Robert pisze:
  Czy ruch kartą debetową jest wymagany? Z tego co kojarzę to jedna transakcja. Można to sprawdzić?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak można sprawdzić – wszystko reguluje regulamin promocji. 🙂 W punkcie 9 mamy dokładnie opisany warunek odebrania premii czyli tylko pływy na konto. A jeżeli pytasz o opłatę za kartę to do regulaminu dodany jest załącznik i z niego wynika, że opłaty za kartę nie ma (bezwarunkowo). Regulamin dostępny jest na końcu artykułu 🙂
 2. Robert pisze:
  Czy ruch kartą debetową jest wymagany? Z tego co kojarzę to jedna transakcja. Można to sprawdzić?
 3. Piotr pisze:
  Jeśli posiadam już kartę kredytową w City to nie mogę skorzystać z promocji ?
 4. Maria pisze:
  Jak trzeba zatytułować przelew, żeby uznali go za wynagrodzenie?
 5. Kasia pisze:
  dowiedziałam się na infolinii, że opłata za konto wynosi 30zł, jeżeli nie spełnimy warunku, czyli nie będzie zasilenia konta na min. 2000zł
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo tak jest, ale każdy kto skorzysta z promocji jest zwolniony z opłaty za konto i informacja o tym została zawarta w regulaminie promocji „Wysokość opłat i prowizji” dodatkowo, do regulaminu jest załącznik, w którym mamy wgląd w tabelę opłat i prowizji. 🙂

   Podsumowując, z preferencyjnej stawki za korzystanie z konta (patrz załącznik – 0 zł) skorzysta każdy kto spełni warunek opisany w punkcie 4 regulaminu, czyli:
   1. założy konto w promocji;
   2. wyrazi zgody marketingowe (szczegółowo opisane w artykule).

   Proponuję zerknąć do regulaminu 🙂

 6. Patryk pisze:
  Na jak długo jesteśmy zwolnieni z opłat za konto ? Jest ‚dozywotnio’ darmowe ?
 7. Alan pisze:
  W jakim sensie można podpisać umowę mailowo?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeden z czytelników pisał nam, że jak miał w Citi kk to wszelkie formalności z bankiem załatwił mailowo 🙂
 8. Bart pisze:
  Otrzymał już ktoś 30zł?
 9. Katarzyna pisze:
  u mnie tak samo – brak premii
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Katarzyna, kiedy powinnaś otrzymać premię? Czy złożyłaś reklamację?
 10. pawel pisze:
  Wczoraj premia wpadła. Nie wiem czy bank miał opóźnienie z wypłatą premii, czy skuteczna okazała się reklamacja.
 11. Piotr pisze:
  Ktoś próbował przelewów z innego banku ? przechodzi ?
  • Przemysław pisze:
   U mnie przechodzi, robię przelew z konta małżonki z tytułem wynagrodzenie za miesiąc i premia normalnie się nalicza. Mówię tutaj o promocji styczniowej, bo w tej nowszej promocji zabezpieczyli się w regulaminie i taka wpłata już nie przejdzie.
 12. Przemek pisze:
  Regulamin został zmieniony i już nie da się wykonywać przelewów z tytułem wynagrodzenie, tylko musi być to rzeczywiste wynagrodzenie – informacja z ostatniej chwili.

Napisz komentarz