Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

150 zł premii od BZ WBK dla każdego klienta, który przetestuje jedną z kart kredytowych i wykona nią 5 dowolnych transakcji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Ostatnimi czasy banki coraz częściej organizują promocje, w których chcą nagradzać klientów w zamian za to, że Ci zdecydują się przetestować ich kartę kredytową. Tym razem na taki pomysł wpadł BZ WBK, który postanowił kolejny już raz zorganizować promocję, w której ma Ci do zaoferowania 150 zł, właśnie za założenie karty kredytowej w tym banku i wykonanie nią 5 zupełnie dowolnych transakcji.

Nagrodę odbiera dosłownie każdy kto spełni warunki, które opiszę w dalszej części artykułu. Ale od razu zaznaczam, że promocja na pewno spodoba się każdemu kto:

 • szuka darmowej karty kredytowej
 • szuka darmowego konta osobistego
 • szuka promocji z łatwą gotówką do zgarnięcia

rsz_bz_wbk_karta_kredytowaKto może skorzystać z tej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji §3 punkt 2 b i d do promocji mogą przystąpić wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy od dnia 1 listopada 2016 roku nie posiadały i nie współposiadały konta w BZ WBK oraz w ciągu ostatnich 6 miesięcy od 1 listopada 2016 roku nie zamknęły karty kredytowej w BZ WBK.

Ten zapis regulaminu jest tu bardzo istotny ponieważ zgodnie z nim, osoby które skorzystały z ostatniej kilkudniowej promocji BZ WBK opisywanej wcześniej na blogu, mogą śmiało przystąpić do tej promocji i do premii gwarantowanej 120 zł odebrać jeszcze dodatkowe 150 zł.

To tyle jeżeli chodzi o wymagania, nie ma tu żadnego kryterium wieku czy też dochodów, kartę może zatem założyć każdy kto uzyska pozytywną opinię banku na temat swojej zdolności kredytowej. Jak udało mi się dowiedzieć, o kartę mogą się ubiegać również osoby posiadające status studenta.

Czy jest tu jakiś haczyk?

W tej promocji na próżno jest szukać haczyka, nie ma tu bowiem żadnego elementu, który w jakikolwiek sposób mógłby budzić nasz niepokój. Niemniej poniżej, zaprezentuję ważne kwestie, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas korzystania z tej promocji.

#1 Brak opłaty za konto

W tej promocji, polecam założyć Konto Godne Polecenia ponieważ to ono będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Bez konieczności zapewniania stałych wpływów oraz bez konieczności zakładania do konta karty debetowej. Wystarczy Ci w tej promocji samo konto. Poza tym jeżeli chodzi o konto:

 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BZ WBK W KRAJU – 0 zł
 • PRZELEW ZWYKŁY – 0 zł
 • POTWIERDZENIE SMS – 0 zł do końca kwietnia 2017 roku, później 0,20 zł
 • POLECENIE ZAPŁATY – 0 zł
 • ZLECENIE STAŁE – 0,50 zł

#2 Brak opłaty za kartę kredytową

Przy tej promocji polecam skorzystać ze Srebrnej Karty Kredytowej. W tabeli opłat i prowizji, będzie znajdowała się informacja, że opłata roczna za kartę będzie wynosić 90 zł. Ale w bardzo prosty sposób można się tej opłaty pozbyć. Wystarczy tylko wykonać minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty i automatycznie opłata zostaje zniesiona na najbliższy rok!

#3 Brak odsetek za spłatę karty

Oprocentowanie karty wynosi 10% w skali roku, ale to oprocentowanie wcale nie będzie Cię dotyczyć jeżeli będziesz spłacać kartę terminowo. To bardzo proste, wystarczy tylko, że w ciągu 24 dni od momentu uzyskania wyciągu spłacisz kartę – i to tyle. Dzięki temu nie płacisz niczego więcej niż to co wydałeś.

Polecam również zerknąć do naszego unikalnego poradnika właśnie o kartach kredytowych: Karty Kredytowe dla zielonych.

#4 Rezygnacja z karty w każdym momencie

Po odebraniu premii pieniężnej możesz bez konsekwencji, w każdym momencie zrezygnować z karty kredytowej. Możesz również zamknąć konto – nie ma problemu!

Dla ułatwienia podsyłam nasz poradnik o obsłudze karty kredytowej wraz ze sposobami na rozwiązanie umowy: Jak korzystać z karty kredytowej.

Jak odebrać darmowe 150 zł [prosta instrukcja]

Cała promocja zamyka się w 4, prostych do wykonania krokach. Opiszę Ci je dokładnie poniżej, natomiast zapraszam Cię również do regulaminu promocji, gdzie również znajdziesz potwierdzenie działania tej promocji.

KROK#1 [WYKONAJ DO 28 LUTEGO 2017]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną BZ WBK, a następnie do 28 lutego 2017 roku złóż wniosek o konto i maksymalnie do tego samego dnia podpisz tę umowę. Przypominam, że rekomendowanym przez nas kontem jest bezwarunkowo darmowe Konto Godne Polecenia. Natomiast jeżeli założyłeś już konto w ostatniej grudniowej promocji to możesz ten krok od razu pominąć i skierować nie do kolejnego.

>>Konto osobiste w BZ WBK z premią 150 zł<<

Do końca promocji pozostało:

KROK#2 [WYKONAJ ZARAZ PO PODPISANIU UMOWY]

W miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste lub najpóźniej w kolejnym miesiącu kalendarzowym złóż wniosek i zawrzyj umowę o kartę kredytową. Dokonasz tego w swoim panelu internetowym BZ WBK – szybko i bez problemu, możesz również udać się do banku lub dokonać tego na infolinii lub chacie z konsultantem.

Przypominam, że najlepiej jest wybrać Srebrną Kartę Kredytową i w łatwy sposób uniknąć opłaty za utrzymanie tej karty.

KROK#3 [WYKONAJ 5 TRANSAKCJI KARTĄ]

Banalne do wykonania zadanie. W miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych wykonaj łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych Twoją nową kartą kredytową.  Czyli jeżeli otrzymasz kartę w styczniu to możesz płacić nią od razu w styczniu i kolejnych miesiącach.

Mogą to być dowolne transakcje, wykonane na dowolną kwotę (możesz zapłacić nawet za gumę do żucia czy też pieczywo). Transakcje możesz wykonać w sklepie stacjonarnym lub internetowo przy użyciu opcji „zapłać kartą”.

Zauważ, że spełniając ten warunek promocji, jednocześnie zwalniasz się z rocznej opłaty za kartę kredytową, a dodatkowo zarabiasz na tym 150 zł.

To wszystko!

Teraz wszystko w rękach banku, który przyznaje Ci nagrodę w wysokości 150 zł. Pieniądze trafią na Twoje konto w Banku Zachodnim WBK najpóźniej do końca 4. miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.

Czyli, jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu karty w styczniu to premia trafi na Twoje konto najpóźniej do końca maja 2017 roku (zazwyczaj jednak następuje to wcześniej). Oczywiście po uprzednim wykonaniu kroku 3.

I to wszystko!

Tak jak wspomniałam po odebraniu premii możesz śmiało zamknąć i kartę kredytową i konto osobiste, bez jakichkolwiek konsekwencji. Wszystko dzieje się szybko i sprawnie, a warunki sam przyznasz – dziecinnie proste do spełnienia!

Zakładasz darmowe konto -> do tego darmową kartę kredytową -> wykonujesz łącznie min. 5 dowolnych transakcji kartą,na dowolną kwotę -> odbierasz premię 150 zł!

Trzeba przyznać, że promocja jest naprawdę dobra i warta uwagi, w końcu możesz zarobić sensowne pieniądze na prostej promocji. Poza tym, karta jest dla Ciebie całkiem darmowa i to po wykonaniu 5 dowolnych transakcji. Naprawdę nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby z tak prostej promocji nie skorzystać.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 61

 1. SiwV pisze:
  Czyli jak parę dni temu założyłem kartę kredytową by dostawać zwrot za opłacanie nc+ to teraz dupa ? 🙁
 2. SiwV pisze:
  Jaka szkoda, że wcześniej nie dali tej promocji , zgarnęłoby się jeszcze więcej kasiorki…
 3. małgorzata pisze:
  Chodzi o kartę MasterCard Omni czy Visa Sol?
 4. Lech pisze:
  Jak mam konto już dość dlugo to lipa nie mogę wsiąść karty kredytowej w tej promocji?
 5. PP pisze:
  W poście wyżej napisaliście, że z promocji na telefon LG skorzystało już ponad 5 tys. osób. Pisaliście też, że dzięki linkom afiliacyjnym macie kilka zł. zarobku. Ok, czyli załózmy że dostajecie 3 zł od linku. Czyli 15 tys. na czysto!!!! Nie dziwi mnie, że takich blogów jest coraz więcej. Was jest czwórka, znam przypadki że koleś sam prowadzi bloga i zrezygnował z etatu. Dziwi mnie tylko, że wielu blogerów (oprócz Michała Szafrańskiego, który RZETELNIE przedstawia swoje zarobki na bankach, a afiliacja jest tego sposobem) ukrywa to, ile zarabia po części dzięki czytelnikom i cały czas podkreśla, że można wiele wyciągnąć od banków, ale prawda jest taka, że najwięcej zarabiają sami blogerzy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   PP dokonałeś ciekawych wyliczeń, ale chyba nie wszystkie dane wziąłeś pod uwagę i w ostateczności przedstawiłeś tylko czubek góry lodowej, nie patrząc na to co dzieje się niżej i że tak naprawdę przykładowy zysk 15 tys. jest tylko czymś umownym. Już sam fakt, że przeczytałeś nasz artykuł jest wynikiem tego, że musieliśmy poczynić pewne inwestycje w reklamę, która dotarła do Ciebie i dzięki której dowiedziałeś się o naszym istnieniu, taka reklama nie należy do tanich rzeczy i naprawdę pochłania większą część naszego budżetu.

   A skoro jesteśmy już przy tej konkretnej promocji, to abyś wgl o niej wiedział i poznał jej zasady to przede wszystkim ktoś z nas musiał poświęcić swój prywatny czas, aby wyszukać tę promocję, zapoznać się z jej regulaminem, tabelą opłat i prowizji banku i ewentualnie skontaktować się z bankiem w celu wyjaśnienia niezrozumiałych kwestii. Biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy mamy inne obowiązki i priorytety, zdarza się że zadania te wykonywane są w późnych godzinach wieczornych lub w weekendy. Jak już mamy niezbędne informacje to teraz czas na napisanie zrozumiałego artykułu, a nasza ambicja nie pozwala nam kopiować gotowych tekstów tylko zawsze chcemy wymyślić coś autorskiego. To również zajmuje sporo czasu.

   Poza tym, tak jak wspomniałeś jest nas w zespole 4 osoby i blog utrzymuje po części każdego z nas. Po części ponieważ dochody z bloga nie są dla nas tak duże i każdy z nas ma inne zajęcia, na których musi zarabiać, aby utrzymać siebie i rodziny – jak jest w przypadku Roberta, który również musi zadbać o swoją córeczkę.

   Ale blog to nie tylko my, ale również nasi czytelnicy, to dla nich przygotowujemy różne unowocześnienia i ułatwienia, ale to również kosztuje. Oczywiście jesteśmy również zawsze dostępni dla naszych czytelników: odpowiadamy na wiadomości, maile, na komentarze tu na blogu i oczywiści na fanpage. Jeżeli są jakiekolwiek problemy z promocją to każde z nas staje na głowie i ciśnie banki oraz Organizatorów promocji, aby szybko wyjaśnili zaistniałe problemy. Czasami trzeba dzwonić do banków i takie rozmowy również kosztują. Dokładamy również wszelkich starań, aby jak najlepiej prowadzić fanpage, oglądamy szkolenia, robimy ankiety i konkursy (tak to również kosztuje).

   Oczywiście mamy sporą grupę czytelników, którzy zapisali się u nas na newsletter i wysyłamy do nich informacje o najlepszych promocjach – kto ponosi koszty? Nooo blog. Dodatkowo nie zapomnij, że utrzymanie serwera również kosztuje.

   Chcę Ci również zwrócić uwagę na to, że nasz blog również publikuje poradniki, nie są one sponsorowane i koszta zawiązane z ich napisaniem i wypromowaniem spadają również tylko i wyłącznie na nas.

   PP nie zapomnij też o konieczności odprowadzenia podatku od tej kwoty – niestety to też musimy robić. 🙁

   Więc jak już sumujesz, że można na takiej promocji zarobić te 15 tys to teraz rzetelnie policz ile mamy opłat stałych, których nie możemy uniknąć i policz ile z tych 15 tys zostaje. Obiektywnie oceń, czy ten wkład pracy (tylko częściowy ponieważ nie wypisuję wszystkiego co robimy) nie jest wart tego co robimy. Podaj mi inny blog, gdzie czytelnik jest objęty taką opieką i wsparciem jak u nas?
   Szanuję podejście pana Szafrańskiego, jeżeli ma życzenie może ujawniać publicznie różne informacje na swój temat – takie ma podejście i jeżeli jest z tego zadowolony i jemu sprawia to przyjemność to my się bardzo z tego cieszymy i jest to fajne.

   Jeżeli jakiś bloger rzucił etat to ja również bardzo się z tego cieszę, że miał taką możliwość, ja osobiście etatu nie rzucę i również nie będę publicznie mówić o moich zarobkach bo nie mam takiej wewnętrznej potrzeby. Idąc do sklepu i robiąc zakupy nie oczekuję od sprzedawcy, że ten wywiesi przy kasie informację o tym ile zarabia, a raczej nie będę mu zazdrościć jak zarabia xxxxx i że ja jeszcze robiąc u niego zakupy pozwalam mu zarobić.

   Pomyśl, czy jak Ty kupujesz chleb w sklepie żeby nie być głodnym to czy robisz aferę bo piekarz na tym zarobi? Tak samo jest z promocjami, my zarabiamy na tym, że czytelnicy zarabiają. Zasada win-win, dwie strony zyskują, czy to nie jest piękne?

   A jeżeli i tak nie przekonuje Cię to co napisałam to mam propozycję, załóż bloga daj sobie ten budżet 15 tys i spróbuj coś zdziałać, za te 15 tys – prowadź fanpage, odpowiadaj na maile, wiadomości, komentarze, pisz poradniki i dostarczaj inne treści, zajmij się grafiką i innymi niezbędnymi elementami na blogu. Jeżeli uważasz, że to takie proste to zacznij też na tym zarabiać, a później podziel się z nami swoimi sukcesami. Naprawdę, szczerze będziemy trzymać za Ciebie kciuki. 🙂

   Miłego Nowego Roku – trzymamy kciuki! 🙂

 6. Daniel pisze:
  @PP I zawsze znajdzie się ktoś taki co rozliczy cię lepiej niż skarbówka 😉 Porażka co za ludzie.
 7. Ewa pisze:
  No właśnie samemu się nie chce ale innych podliczamy – porażka 🙁
 8. Grzegorz pisze:
  Witam,
  a jeżeli mam konto założone w kwietniu 2016 roku to mogę skorzystać z tej promocji?
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  Grzegorz
 9. Rafał pisze:
  Witam, czy jeśli mam 18 lat i nie mam żadnych wpływów na główne konto, będę mógł ubiegać się o kartę kredytową i wziąć udział w tej promocji?
 10. Pawel pisze:
  Jesli zalozylem konto w grudniu lapiac sie na promocje 120zl to teraz moge zlozyc wniosek o karte kredytowa i zalapie sie na promocje 150zl ?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jasne jak najbardziej, możesz śmiało teraz założyć kartę kredytową i załapiesz się na dodatkową gotówkę. 🙂
 11. Lech pisze:
  Pawel napisali ze zalozyl konto w grudniu i lampie się na promocje a jak ja mam konto od 2 lat TP juz nie mogę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz konto założone przed 1 listopada 2016 roku to nie łapiesz się na tę promocję niestety.
 12. Daniel pisze:
  Hej, mam pytanie, na założonej karcie kredytowej mamy jakieś środki? Nigdy nie miałem karty kredytowej, jak ją później spłacić, ze swojego konta wysłać środki? Pozdrawiam
 13. Justyna pisze:
  Jeśli nie mam stałych dochodów a jestem studentem to czy łapię się na tą promocję ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kiedyś w banku informowali mnie że studenci jak najbardziej mogą starać się o kartę. Ale jak nie masz dochodów to może być ciężko, ale możesz spróbować.
 14. Paweł pisze:
  A jak posiada się konto techniczne, to można skorzystać z promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Generalnie regulamin promocji mówi o tym, że do promocji nie mogą przystąpić osoby, które w ciągu 12 miesięcy posiadały konto osobiste. Można wnioskować, że chodzi o takie główne konto osobiste, z którego możesz swobodnie korzystać: przelewy, wpłaty i wypłaty, czyli konto techniczne (takie pomocnicze) do zaciągania kredytów lub zakładania lokat nie powinno być przeszkodą. Ale pozwól, że dopytam o to w banku – dobrze? 🙂
 15. Paweł pisze:
  Ok. Dziękuję 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pawle mam już odpowiedź z banku w tej sprawie. Udało mi się ustalić, że klient może posiadać np. rachunek karty kredytowej, kredyt gotówkowy, konto oszczędnościowe (nie mylić z oszczędnościowo-rozliczeniowym) czy techniczne i jednocześnie może przystąpić do promocji i może odebrać premię. 🙂 Pozdrawiam
 16. Grzesiek pisze:
  Witam mam pytanie
  Podpisałem umowę o konto, złożyłem wniosek o kartę kredytową ale decyzja jest odmowna. Jeżeli w terminie 14 dni od podpisania umowy odstąpię od umowy rachunku oszczędnościowego, bankowości elektronicznej, to jestem potem traktowany jako nowy klient czy jako osoba która już to konto posiadała. I czy będę mógł uczestniczyć w jakiejś kolejnej promocji BZWBK.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Grzegorzu, jeżeli teraz masz konto w BZWBK, a pewnie masz skoro składałeś wniosek o kartę, to jesteś normalnie traktowany jako klient banku. Oczywiście, że możesz zamknąć konto i wtedy już klientem banku nie będziesz. Co do promocji to oczywiście będziesz mógł być traktowany jako nowy klient, ale to wszystko będzie zależało od tego jaki bank ustali okres karencji, czyli „do promocji może przystąpić osoba, która nie posiadała żadnego produktu w banku od XX XX XXXX.” Zawsze w naszych artykułach zaznaczamy tę informację więc po prostu będziesz musiał tego pilnować. 🙂
 17. Łukasz pisze:
  Część. Założyłem konto 13 stycznia i tego samego dnia złożyłem wniosek o kartę kredytową. Pani po około godzinie oddzwoniła, decyzja pozytywna i zaproponowała kartę MasterCard Silver w promocji „Karta kredytowa przez telefon – opłaca się” – w promocji po dokonaniu 10 transakcji do 3 miesięcy użytkownik zwolniony z opłat za kartę od drugiego roku użytkowania karty. I moje pytanie jest następujące czy promocja którą zaoferowała mi Pani nie wykluczy promocji „150 PLN na dzień dobry”.
  Otóż gdy zapytałem Panią konsultantkę odpowiedziała, że „raczej” te promocje się nie wykluczają a zależy mi tylko na tych 150 zł a jeszcze w banku nie byłem aby sfinalizować założenie karty kredytowej.
  Z góry dziękuję Wam za pomoc.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o tę promocję to nie łączy się ona z następującymi promocjami: Karta Kredytowa na Start, Promocja dla klientów NC+ KONTO, Promocja dla klientów NC+ KARTA, Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2. Jeżeli nie korzystasz jednocześnie z którejś z tych promocji to jak najbardziej będziesz mógł załapać się na premię 150 zł.
 18. Ewa pisze:
  Napiszcie proszę czy dobrze rozumiem – jak dostanę kartę kredytową to mogę iść od razu do sklepu i zapłacić nią 5 razy i w ten sposób spełnię warunki promocji. Potem mogę spłacić kartę i schować ja głęboko do szuflady, poczekać 4 miesiące aż przyjdzie na konto moje 150zl i zamknąć kartę i konto. I nie ponoszę żadnych kosztów?¿ (konto otworzyłam bez karty debetowej)
 19. Paweł pisze:
  @Dominika ślicznie dziękuję za informacje 🙂
 20. Ewa pisze:
  Hej, mam pewną wątpliwość – w tabeli opłat i prowizji napisano że konto godne polecenia jest bez opłat jeśli zapewnia się na nie wpływ w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł , nie ma również informacji o bezpłatnym prowadzeniu konta niezależnie od wpływów w regulaminie promocji (chociaż regulamin dotyczy karty kredytowej) . Gdzie więc znajdę informację,że konto godne polecenia jest bezpłatne mimo 0 wpływów ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ewo, taką informację znajdziesz w Tabeli Opłat i Prowizji. Zobacz, że jest tam informacja, że Konto Godne Polecenia jest „Bez Opłat” nawet w przypadku wpływów poniżej 1 000 zł, a 0 zł jest poniżej 1 000 zł. Te rozpiętości, które są opisane w tabeli dotyczą wszystkich kont znajdujących się ofercie BZ WBK. Równie dobrze możesz napisać, że przecież konto jest darmowe przy wpływach 10 000 zł, ale to nie jest prawdą. Spójrz na Konto Godne Polecenia, ono jest darmowe w przedziale od 0 zł do ponad 10 000 zł. Zerknij na Konto 123 – tam wyraźnie jest zapisane, że konto jest darmowe, ale pod warunkiem wpływu 2 000 zł i więcej. Dostrzegasz tę zależność? Udało mi się wytłumaczyć Tobie ten mechanizm? 🙂
 21. Ewa pisze:
  Dzięki,
  masz rację kreseczka mi się przesunęła pięterko wyżej i pewnie zasugerowałam się poprzednią promocją 120 zł za założenie konta godnego polecenia, rozumiem,że w tej promocji nie trzeba brać karty do konta wystarczy karta kredytowa 🙂
 22. Ewa pisze:
  Jeszcze jedno pytanie,
  jeśli wykonam kartą 5 płatności w miesiącu kiedy otrzymam kartę rozumiem,że spełniam już warunki do uzyskania 150 zł i w następnych miesiącach nie muszę już używać tej karty ale również jej nie zamykać do momentu uzyskania 150 zł
  Czy otrzymam 150 zł od razu po spełnieniu warunku 5 płatności czy dopiero po następnych dwóch miesiącach
  czyli jeśli 5 płatności dokonam np w styczniu to czekam spokojnie przez luty i marzec w kwietniu dostaję kasę i zamykam kartę i konto 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli wykonasz 5 transakcji w jednym miesiącu to automatycznie spełniasz warunki promocji i w następnym miesiącu już nie musisz wykonywać tych 5 transakcji. Zgodnie z regulaminem, pieniądze trafią na Twoje konto w Banku Zachodnim WBK najpóźniej do końca 4. miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.

   Czyli jeżeli pozytywną decyzję kredytową otrzymałaś w grudniu to do końca kwietnia pieniądze powinny trafić na Twoje konto.

 23. Rafał pisze:
  Witam, jeśli założyłem konto w grudniowej promocji 120zł, to wystarczy że w tym miesiącu złożę wniosek o kartę przez panel internetowy bez żadnych linków i też będzie się to liczyło jako promocja? 🙂
 24. Darek pisze:
  Witam, jeżeli nie mam konta w banku to czy mogę skorzystać z promocji w Citi Bank – telefon LG i jednocześnie z promocji w Douglas czy powinienem założyć dwie karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie Darku. Możesz skorzystać tylko z jednej promocji i odebrać jedną nagrodę. Obydwie promocje są dla nowych klientów, jeżeli skorzystasz z promocji LG jako nowy klient to już nie będziesz nowym klientem dla promocji Douglas. 🙂
 25. Darek pisze:
  Dziękuję za szybką odpowiedź
 26. Halu pisze:
  Czy wiecie coś o dodatkowej nagrodzie w postaci Bonu Sodexo o wartości 50 zł ? Na stronie piszą, że za złożenie wniosku dają jeszcze bon.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A powiesz mi, w którym dokładnie miejscu jest to napisane? Szczerze przyznam, że nigdzie nie widzę takiej informacji. 🙁
 27. Halu pisze:
  Pod linkiem który podaliście (ikona prezentu w czerwonym kółku):

  http://www.bzwbk.pl/ms/kgp-broni-sie-samo/konto-godne-polecenia-agora.html?appId=agoraObecnosc&subId=5886fc8575357e30ec039dba&redUrl=https://clk.leadexpert.pl/confirm.gif?c=4eNvmmUV

  Oprócz opisywanych 150 zł, wygląda na to, że dostaje się bon czy może źle coś patrze?

 28. Silver pisze:
  Gdzie lub też jak mogę sprawdzić okres rozliczeniowy karty? Czy też wszyscy mają podobny?
  Pomyliłem z okresem ING i wolę zapytać aby niepotrzebnie nie wplątać się w odsetki a póki mam sposobność to spłacę :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najlepiej na chacie zapytać konsultanta, oczywiście na tym chacie który masz po zalogowaniu do bankowości online. ????
 29. Silver pisze:
  Jednak da się też w aplikacji – teraz kolega mi właśnie powiedział 😉
 30. Daniel pisze:
  Dlaczego ta promocja powędrowała do zakończonych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ponieważ została zaktualizowana i wzbogacona o kolejny element, czyli bon na 50 zł do Sodexo.
 31. Łukasz pisze:
  Niestety nie otrzymałem 150zł i na moją reklamacje dostałem odpowiedz:
  Szanowny Panie,
  odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji 150 zł na Dzień dobry edycja II, z przykrością informuję, że nie możemy uwzględnić Pana reklamacji i naliczyć nagrody.
  Ustaliłam, że Pana karta kredytowa 545250_3931 jest wydana w promocji Karta kredytowa na start.
  Zgodnie z §3 pkt. 7 regulaminu promocji 150 zł na Dzień dobry edycja II nie może być ona łączona z promocją Karta kredytowa na start.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wynika z tego, że wybrałeś złą kartę kredytową tylko pytanie jak to możliwe ponieważ w artykule polecaliśmy srebrną kartę kredytową. Przy wyborze karty którą z kart zaznaczyłeś? Może to jakiś błąd lub coś przez pomyłkę się wydarzyło…
 32. Damian pisze:
  Wszystkie warunki spełniłek, konto założone z linku, do tego później karta, terminy spełnione a premii jak nie było tak nie ma…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A pisałeś już reklamację w systemie bankowości online? Napisz proszę i zapytaj dlaczego nadal nie otrzymałeś premii. A wgl to kiedy otrzymałeś pozytywną decyzję o przyznaniu karty?
 33. Damian pisze:
  Wszystkie warunki spełniłem, konto założone z linku, do tego później karta, terminy spełnione a premii jak nie było tak nie ma…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A pisałeś już reklamację w systemie bankowości online? Napisz proszę i zapytaj dlaczego nadal nie otrzymałeś premii. A wgl to kiedy otrzymałeś pozytywną decyzję o przyznaniu karty?

Napisz komentarz