PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł premii w zamian za założenie konta w Millennium Banku i spełnienie dwóch banalnie prostych warunków

Czy macie tak jak ja, że na wakacjach zdarza się Wam przekroczyć ustalony budżet? Oczywiście można trochę oszczędzać i rezygnować z drobnych przyjemności jak gofry nad morzem, albo oscypek z żurawiną w górach. Myślę jednak, że są lepsze rozwiązania niż zaciskanie pasa i tu pojawia się najnowsza promocja Millennium Banku.

Wystarczy, że założysz konto osobiste za pośrednictwem tej specjalnej strony, spełnisz warunek bezpłatności konta, a Bank tylko za to zapłaci Ci aż 150 zł! Czy Twój dotychczasowy bank płaci Ci za to, że masz darmowe konto? Jeżeli nie to sprawdź jak robi to Millennium Bank.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji będzie mógł przystąpić nowy lub powracający klient, ale…nie na tym kończą się wymagania Organizatora.

Za nowego klienta uznawana będzie osoba, która w dniu startu promocji nie posiadały w Millennium żadnego produktu oraz nie wnioskowały o niego tuż przed startem promocji. Nie mogły również być współposiadaczem lub przedstawicielem ustawowym.

Za powracającego klienta będzie uznawana osoba, która miała konto w banku ale nie założone w jakiejkolwiek akcji promocyjnej.

Jeżeli ktoś przebrnie przez te wymagania to konieczne będzie założenie za pośrednictwem specjalnej strony jednego z dwóch promocyjnych kont. A jak prezentuje się tabela opłat i prowizji? Sprawdźmy:

Odbierz 150 zł premii – instrukcja krok po kroku

#1 KROKdo 22.06.2018r. przejdź na specjalną stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji zakładając konto w MoneyManii, a przy tym zaakceptuj regulamin promocji.

Po chwili otrzymasz maila, otwórz go i kliknij w link aktywacyjny. Następnie zaloguj się do MoneyManii i złóż wniosek o eKonto z kartą do konta (klikając w przycisk “Wyślij wniosek w MoneyManii”), a podczas tego wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji;

>>Załóż konto i odbierz 150 zł premii<<

#2 KROK – do 30.06.2018r. podpisz umowę o konto w oddziale banku lub (co bardziej polecam) w obecności kuriera

#3 KROK – w lipcu oraz sierpniu 2018 roku (w każdym z tych miesięcy) spełnij po dwa warunki:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku, pieniędzy nie musisz za długo trzymać na koncie, a to oznacza, że zaraz po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie dalej;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem – płatność możesz wykonać na dowolną kwotę, w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie (jak wolisz);

To wszystko!

Jak widzisz, przy jednoczesnym zwolnieniu się z opłaty za konto Bank Millennium wypłaci Ci premię w kwocie 150 zł. Bez żadnych dodatkowych warunków lub wymagań – prosta sprawa! Pieniądze zostaną przekazane na Twoje konto w Millennium Banku najpóźniej do 15 września 2018 roku.

>>Załóż konto i odbierz 150 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 46

 1. Jack pisze:
  Witam.
  A czy nie będzie problemu z zamknięciem konta po przelaniu 150 zł. przez BANK? I czy są jakieś opłaty za zamknięcie u nich rachunku, po promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz spokojnie zamknąć konto bez konsekwencji. 🙂 Musisz pamiętać, że okres wypowiedzenia to 30 dni więc więc będziesz w tym czasie musiał pilnować tego, aby spełnić warunek bezpłatności konta i karty i wszystko pójdzie szybko i sprawnie 🙂
  • Jack pisze:
   Jeszcze jedno pytanko.Konto można zamknąć przez internet,czy należy udać się do placówki banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zamknąć konto na infolinii albo poprzez MilleNet.
 2. Marcin pisze:
  Witam, jeśli zamknąłem konto w Millenium w 2017 r.? Też było zakładane w związku z promocją to jestem nowym klientem i mogę skorzystać z promocji? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No jeżeli było ono zakładane w promocji to nie możesz założyć konta w tej promocji jako powracający klient :/
 3. Michał pisze:
  Czy polecając to konto mogę w jakiś sposób otrzymać 50zł za polecenie (tak jak to było kiedyś), żeby jednocześnie ta druga osoba która zakłada konto otrzymała 150zł premii za założenie?

  Pozdrawiam

 4. Januszpromocji.pl pisze:
  Niestety ta promocja nie łączy się z programem poleceń 🙁
 5. Weronika pisze:
  Bank nie chce wypłacić mi nagrody, ponieważ wynagrodzenie było przelewane z konta mojego męża (a mamy wspólne konto). Czy w regulaminie jest zapis, że to wyklucza z promocji? Bo ja nie znalazłam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak jesteś współwłaścicielem to tak jakby po części to konto jest też Twoje więc Bank może nie uznać takiego wpływu.
 6. Januszpromocji.pl pisze:
  @Weronika
  W tej promocji opisana przez Ciebie sytuacja nie ma znaczenia.
  Natomiast podejrzewam, że piszesz o promocji w banku BZWBK, w której do otrzymania jest premia 300 zł za przelew wynagrodzenia.
  Jeżeli mają Państwo wspólne konto, czyli Pani jest jego posiadaczem, to bank może nie wypłacić premii.
  Regulamin Punkt 6, podpunkt 2: “[…]Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta…”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Opisana sytuacja ma znaczenie, proszę zapoznać się z regulaminem promocji zanim udzielisz komuś porady.
 7. Weronika pisze:
  @Januszpromocji chodzi właśnie o Millenium. Tylko to była chyba poprzednia edycja (z lutego)a nie mogę tera jej znaleźć na stronie Waszej. Mam jeszcze warunki wydrukowane. Był skrócony okres karencji dla starych klientów (miał być przychód min 1000zł opisany jako wynagrodzenie, 1 płatność kartą i 1 logowanie do systemu).
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Weroniko bycie współposiadaczem konta z którego był wykonywany przelew działa tak jakby to po części było Twoje konto i jakbyś otrzymała przelew ze swojego konta. W takim przypadku Bank może nie uznać uczestnictwa w promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wracając do rozmowy (będziemy problem wyjaśniać z Organizatorem) czy przelew pochodził z konta w Millennium Banku? To dość istotne więc proszę o informację.
 8. Januszpromocji.pl pisze:
  @Weronika
  W takim wypadku na pewno próbuj złożyć reklamację z prośbą o wyjaśnienia banku i podstawę podjętej decyzji.
  Niestety więcej nie jestem w stanie Ci pomóc, gdyż nie mam wglądu do tego regulaminu.
 9. eFF pisze:
  A to szkoda, bo konta tam nie miałem od 3 lat (więc powinienem się łapać jako nowy), ale skoro to nie jest dla tych, którzy wcześniej korzystali… to wyeliminowali mnie na wieki. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja Ci powiem, że takimi wymaganiami to sporo osób wyeliminowali, aż byłam zaskoczona.
 10. Zbigniew pisze:
  To jakaś bzdura. Czytajcie:

  c. w każdym z 2 kolejnych miesięcy trwania Akcji, tj. w lipcu i sierpniu 2018 r., Uczestnik powinien zasilić nowo otwarte Konto kwotą co najmniej 1 000 zł (słownie: tysiąc złotych) oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, zaksięgowane przez Bank na Koncie.
  i. Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków uzyskania premii nie uwzględnia w szczególności:
  a. wypłat z bankomatów,
  b. przelewów,
  c. zwrotów zaksięgowanych płatności, odnotowanych w okresie trwania Akcji, które spowodują anulowanie transakcji wymaganej do spełnienia warunków Akcji.

  Nie UWZGLĘDNIA W SZCZEGÓLNOŚCI PRZELEWÓW…
  Wpłątomatem?

 11. Krystian pisze:
  Wiadomo w takim razie czy można zrobić przelew z własnego konta w innym banku jeśli w regulaminie napisane jest, że przelewy nie będą uwzględniane?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przelewy dotyczą tych płatności kartą, dokładnie chodzi o to, że możemy wykonywać płatności kartą w internecie, ale muszą być to płatności, a nie przelewy z karty.
 12. Sonia pisze:
  Cześć,
  czy jeżeli miesiąc temu przy okazji innej promocji wnioskowałam o konto przez internet, ale się ostatecznie rozmyśliłam i nie założyłam go, to łapię się na tą promocję czy nie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie posiadałaś konta, obecnie nie jest procesowany wniosek o jego otwarcie więc myślę, że możesz skorzystać z tej promocji.
 13. Damian pisze:
  Czy posiadacz tego konta może mieć podpięte dwie karty? Jakie są wtedy warunki? Szukam fajnego konta wspólnego.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można, aby założyć kartę dodatkową dla współwłaściciela należy udać się do placówki Banku.
 14. kizior_syberyjski pisze:
  Czytajac komentarze i txt nie jestem pewien… czy mogę zasilić sobie konto z własnego rachunku i będę mógł w ten sposób spełnić warunki promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Będziemy wyjaśniać to z Organizatorem. Dużo kontrowersji wzbudza tu pojęcie “przelew” ujęte w regulaminie promocji. My owy przelew kwalifikujemy pod czynność, którą Ty możesz wykonać i np. przelać 1 000 zł na czyjeś konto. Z kolei jeżeli Ty otrzymujesz pieniądze na konto to jest to “wpływ” i tak na potrzeby promocji możesz np. z Banku ING wykonać przelew na konto w Millennium. W Millennium będzie to odnotowane jako “wpływ”. Czyli warunek promocji byłby idealnie spełniony.

   Regulamin NIE mówi nic o tym, że w promocji nie można zapewnić wpływu z rachunków własnych. Jedyne co jest napisane to, że uczestnik “musi zasilić nowo otwarte Konto kwotą co najmniej 1 000 zł”. Bank wyklucza:
   1. wypłaty z bankomatów – do odnosi się w 100% do wypłaty kartą (czyli II warunku)
   2. przelewów – to już wyjaśniałam jak to wygląda
   3. zwrotów zaksięgowanych płatności – czyli to też odnosi się do karty płatniczej

   Tak jak powiedziałam będziemy to wyjaśniać.

 15. Dariusz pisze:
  A czy jeżeli jestem pełnomocnikiem do konta w Millenium , to oteierając konto dla siebie , będę mógł skorzystać z promocji ?
 16. Daria pisze:
  wszystkie zgody w formularzu trzeba zaakceptować?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Podczas rejestracji w promocji zaznaczasz akceptację regulaminu. Z kolei podczas składania wniosku o Konto musisz wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji;
 17. Agnieszka pisze:
  Do kiedy należało podać numer konta do wpłaty? wypłaty mają być do 15 września. Nie dostałam maila z prośbą o podanie nr konta a teraz jak loguję się do MoneyMani przyjmuje tylko konto z banku nowej promocji.
  Wydaje mi się że spełniłam warunki promocji a po zalogowaniu sie do MoneyMani nie ma informacji o premii dla mnie 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tu nie było konieczności uzupełniania konta, premia po prostu do 15 września ma wpłynąć na konto w Millennium 🙂
 18. Agnieszka pisze:
  Oj to mam nadzieje, że wpłynie bo bałam się że coś przeoczyłam. Zobacztmy. Dzięki.
 19. Konrad pisze:
  Jest 11 września i trochę się obawiam czy coś jest nie halo. Jak nie przyjdą pieniądze do 15 września to obawiam się że z własnego rachunku nie można przelać 1000 zł na konto Millennium a mają się liczyć pieniądze tytułem wynagrodzenia heh :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co z własnego doświadczenia wiem, że Bank zawsze czeka do ostatniego dnia i wtedy przelewa premię. Jest tak dlatego, że każdy w różnym czasie spełnia warunki promocji i generalnie przelewanie pojedynczym osobom co 3 dni premii pochłania sporo czasu. Bank po prostu woli jednego dnia przelać pieniądze wszystkim, w momencie kiedy będzie zweryfikowane spełnienie warunków przez każdego uczestnika. 15.09 to sobota więc spodziewałabym się przelewu w piątek, albo w poniedziałek (jako pierwszy dzień roboczy po 15.09).
 20. Konrad pisze:
  Przelewałem 1000 zł z mojego banku mBank na konto Millennium
 21. Konrad pisze:
  Dziękuje za informacje, pozdrawiam
 22. Sebastian pisze:
  Cześć. Niestety nie otrzymałem premii 150 zł. Pisać do banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, trzeba złożyć reklamację warto i w banku i zalogować się do panelu moneymanii i tam też zgłosić brak premii.
 23. Agnieszka pisze:
  Witam, spełniłam wszystkie warunki promocji, dziś mamy 1 października, a pieniędzy nie uzyskałam:(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Proponuję zalogować się do panelu moneymanii i tam złożyć reklamację na tę konkretną promocję. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z reklamacją – służę pomocą. 🙂

Napisz komentarz