Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

150 zł premii za założenie konta w BGŻ z kuponem z Groupona + nawet 300 zł BONUSU dla aktywnych klientów banku.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Wyobraź sobie, że zakładasz bezwarunkowo darmowe konto osobiste, z darmową kartą płatniczą, przelewami oraz wypłatami z bankomatów własnych i Planet Cash. Takie konto idealnie spełni się w roli konta głównego – gwarancja braku opłat to naprawdę bardzo dobra propozycja dla każdego kto ceni sobie takie cechy konta.

Ale to i tak nie wszystko ponieważ w prezencie odbierasz jeszcze premię gotówkową w kwocie 150 zł, do wykorzystania na dowolny cel. Jednak, jest coś o czym musisz wiedzieć – promocja jest ściśle limitowana – dostępnych jest tylko 1 000 kont promocyjnych.

UWAGA! Na dzień dzisiejszy tj. 09.07.2017 roku pozostało jeszcze dostępnych 240 kont! – Informacja będzie codziennie aktualizowana. Promocja zakończy się za:

Dla kogo jest promocja?

Bank chce przekonać do siebie nowych klientów. A ten warunek spełniać będą wszyscy, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas od 26.12.2016 roku.

I tu od razu odpowiadam na ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji. ? Tak samo jak kiedyś miałeś konto w BGŻ ale zamknąłeś je przed 26.12.2016 roku to również możesz przystąpić do promocji jako powracający klient.

Jak odebrać 150 zł premii?

Oferta BGŻ BNP Paribas przygotowana została przy współpracy z Grouponem. Tak jak wspominałam na początku, dostępnych w promocji było 1 000 kont. Aby móc skorzystać z tej oferty, a tym samym odebrać 150 zł premii w gotówce, należy wykonać kilka prostych kroków:

#1 KROK – wykonaj jak najszybciej

Wejdź na stronę Groupona, na której możesz zakupić dostęp do promocji. Koszt dostępu do promocji to jedyne 5 zł. Jeżeli masz już konto na Grouponie to wystarczy się zalogować i kupić dostęp do promocji.

Jeżeli jeszcze nie masz konta na Grouponie, możesz w każdej chwili je założyć – zajmie to zaledwie kilka minut. Następnie możesz kupić Groupona dotyczącego promocji.

>>Kup kupon na Grouponie i odbierz 150 zł od BGŻ<<

#2 KROK – wykonaj do 10.07.2017 roku

Przejdź na dedykowaną stronę i dokonaj zgłoszenia w Promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego przy użyciu zakupionego groupona. Następnie złóż internetowy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą płatniczą.

Tak jak wspominałam na samym początku nie musisz obawiać się żadnych opłat za miesięczne utrzymanie konta i karty do niego wydanej. Inne opłaty kształtują się następująco:

 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0,20 zł (dla smsów nie będących kodem autoryzacyjnym)

#3 KROK – wykonaj do 24.07.2017 roku

Najpóźniej do tego dnia musisz mieć podpisaną umowę z bankiem o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą.

#4 KROK – wykonaj w sierpniu 2017 roku

Aby ostatecznie dopiąć wszystko na ostatni guzik, musisz jeszcze spełnić dwa warunki, które zapewnią Ci odbiór premii 150 zł. Na ich wykonanie masz czas do końca sierpnia, ale tradycyjnie polecam nie czekać do ostatniej chwili i spełnić warunki wcześniej:

 • zapewnij wpływ/wy na konto w kwocie min. 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku
 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł

To wszystko!

Teraz czas na premię, o jej przyznaniu zostaniesz poinformowany drogą mailową najpóźniej do 14 września 2017 roku. Następnie do 20 września 2017 roku będziemy musieli zalogować się na stronę promocyjną i podać numer aktywnego konta w BGŻ BNP Paribas.

Dalej będzie już z górki ponieważ do 29 września 2017 roku bank wypłaci premię – 150 zł.

>>Kup kupon na Grouponie i odbierz 150 zł od BGŻ<<

BONUS! Dodatkowe 300 zł dla aktywnych

Kolejna premia będzie przyznawana w formie moneyback’u za aktywne płacenie kartą. Aby móc z niej skorzystać należy mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie. Z każdą taką płatność, bank zwróci Ci 2% jej wartości, ale maksymalnie 25 zł/m-c. Promocja moneyback’u obejmuje zwroty za 12 miesięcy. Łącznie masz zatem do odebrania 300 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. Czyli jak wykonasz transakcje w czerwcu to zwrot trafi do Ciebie do końca lipca.

Warto tu również zwrócić uwagę, w jakich punktach NIE należy wykonywać transakcji ponieważ nie zostaną one zaliczone do zwrotu:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Podsumowanie

Jak widzimy tylko z jednej, prostej promocji bankowej możemy wyciągnąć aż 445 zł premii. Jest to naprawdę spory zysk dla kogoś kto lubi łatwą gotówkę. Jest to scenariusz idealny dla każdego kto będzie chciał odebrać 150 zł (na śmiesznie łatwych warunkach) oraz będzie aktywnie korzystał z konta i załapie się dodatkowo na moneyback.

Natomiast jeżeli ktoś nie chce tak mocno angażować się w promocję to może spełnić warunek tylko do odbioru premii 150 zł i moim zdaniem też jest to sensowny zysk biorąc pod uwagę fakt, że nic nie płacimy za założenie i utrzymanie konta.

Niezależnie od tego którą opcję wybierzemy, zawsze otrzymamy zastrzyk gotówki, który myślę, że przyda się każdemu.

>>Kup kupon na Grouponie i odbierz 150 zł od BGŻ<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Dawid pisze:
  Czy te 300 zl trzeba wydac w sierpniu czy mozna łącznie w lipcu i sierpniu?
 2. Daniel pisze:
  Witam ,Dominiko może Ty się orientujesz otworzyłem z powyższej promocji ,czy mógłbym polecić teraz do otwarcia takiego konta małżonkę i zgarnąć coś za polecenie lub ona za to że została polecona ? Jeśli tak to jak to zrobić ? byłbym wdzięczny za radę 😉 pozdrawiam gorąco 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co…nic mi o tym nie wiadomo żeby BGŻ miał aktywny jakiś program poleceń.
 3. Daniel pisze:
  Witam,Dominiko jeśli miała by założyć to lepiej w tej promocji bo tutaj jest w sumie 450 pln a w tej którą podajesz w linku 410 pln pozdrawiam i życzę udanego weekendu 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no jasne, jak najbardziej opłaca się założyć konto w promocji, która daje większy zysk 🙂
 4. Piotr pisze:
  Czy po podpisaniu umowy o konto możemy zamknąć je w każdej chwili?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto możesz zamknąć w każdej chwili po odebraniu nagrody. 🙂
 5. Adrian pisze:
  Czy te 300 zł które należy wydać w sierpniu, trzeba wydać w ramach jednej transakcji czy też można spokojnie w kilku ?
 6. lolik511 pisze:
  hej. Mam konto oszczędnościowe w BGŻ optima. Czy mogę skorzystać z promocji? Czy dostanę bonus?
 7. Michał pisze:
  Cześć, mam takie pytanie czy wpływy na konto muszą wynosić jednorazowo min. 1000zł czy to może być kilka przelewów. Czy to musi być przelew czy też może byś wpłata własna w oddziale. Czy płatności kartą na kwotę 300zł będą akceptowane w przypadku płatności za rachunki przez np.Sprytny Bill.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być kilka wpływów na konto, ważne aby była to łączna kwota min. 1 000 zł. Mają to być przelewy, mogą one pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku. Regulamin mówi o płatnościach w punktach handlowo-usługowych więc internetowe płatności mogą nie być brane pod uwagę, ja uczestniczę w tej promocji i staram się robić płatności tylko w sklepach stacjonarnych.
 8. Aga pisze:
  Witaj ☺
  Pomocy Dominiko ?
  Wlasnie chce sie logowac na promocyjną strone a oni pytają mnie o unikalny kod ??
  Co to za kod ? Skad go wziąść ??
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak się składa, że brałam udział w tej promocji. Dużo wcześniej tj. 28 sierpnia 2017 roku otrzymałam maila z adresu ([email protected]), zatytułowany on był: „Instrukcja uzupełnienia numeru konta” i tam w treści znajdował się unikalny kod – sprawdzisz czy u Ciebie nie ma maila z tego samego adresu i o tym samym tytule? 🙂 Może wpadł do spamu.
 9. aga pisze:
  tylko dostałam maila o takiej tresci, bez zadnego kodu :/

  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Konto na zakupy”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu nagrody, gratulujemy!
  Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem do 29 września 2017 roku.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Konto na zakupy”

Napisz komentarz