PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DARMOWE Konto Citi Priority z premią 150 zł oraz BEZPŁATNĄ kartą – rewolucja w Citibanku!

Do tej pory Citibank skupiał się tylko na organizowaniu promocji z kartami kredytowymi, tym razem obiera jednak kurs na konto osobiste. Dokładnie to chce zachęcić klientów do zakładania konta osobistego Citi Priority, które w nowym wydaniu ma być całkowicie DARMOWE wraz z BEZPŁATNĄ kartą debetową!

Atrakcyjne warunki prowadzenia konta to jednak nie wszystko, prawdziwą wisienką na torcie jest oczywiście premia za otwarcie konta. W przypadku tej promocji będzie to aż 150 zł w formie 5% moneyback’u za płatności kartą. Czyli dostajemy darmowe konto, a za to że będziemy z niego korzystać (co jej przecież sensem posiadania konta) Citibank jeszcze nam zapłaci!

Kto może skorzystać z promocji?

Konto Citi Priority w wersji promocyjnej będzie dostępne dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały i obecnie nie posiadają, współposiadają itp. ŻADNEGO produktu w Citibanku. Czyli nie mogliśmy posiadać oraz nie możemy posiadać: konta osobistego, oszczędnościowego, lokaty oraz karty kredytowej.

Jeżeli ktoś spełnia ten warunek to może za pośrednictwem specjalnej strony internetowej założyć Konto Citi Priority w nowym wydaniu, czyli bez zbędnych opłat:

 • 0 zł – za założenie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty debetowej;
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju pod warunkiem, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefonicznie. Jeżeli nie wyrazimy zgód to wypłata będzie wynosić 7 zł.

Jak widać konto idealnie sprawdzi się jako nasze główne konto osobiste. Przede wszystkim dlatego, że jest darmowe i to bezwarunkowo – nie ma więc konieczności zapewniania jakichkolwiek wpływów na konto. Karta z technologią zbliżeniową również będzie darmowa, niezależnie od tego czy będziesz nią płacić czy nie. 🙂

Wyrażając zgody marketingowe macie możliwość darmowego wypłacania pieniędzy z bankomatów, ale warto mieć wyrażone takie zgody – dzięki temu Citibank będzie nas informował o promocjach dla obecnych klientów.

A jak dodatkowo zgarnąć 150 zł za posiadanie konta? 

W świetle najnowszych przepisów prawa (Ustawa o usługach płatniczych) każdy bank powinien mieć w swojej ofercie konto, które będzie dla klientów bezwarunkowo darmowe. Znamy więc powód dla którego Citibank zmodernizował Konto Citi Priority, ale zrobi to każdy bank.

Trzeba więc czymś wyróżnić się spośród konkurencji…pomysł jest więc taki, aby za korzystanie z konta (płacenie kartą) zwracać klientowi 5% wartości płatności. Sprawdźmy więc jak działa to krok po kroku.

#1 KROKdo 31.12.2018 r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 3 000 kont)  przejdź na specjalną stronę Banku i wypełnij udostępniony tam formularz zgłoszeniowy (promocja jest dostępna tylko za pośrednictwem strony internetowej);

>>Załóż Konto Citi Priority z premią 150 zł za płatności kartą<<

#2 KROK – skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku, a podczas rozmowy złóż wniosek o założenie konta Citi Priority wraz z kartą debetową. Podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową oraz telefoniczną;
 • poproś o wyłączenie usługi CitiPhone (zbędny koszt 6 zł/m-c);

Przypominam, że wyrażając te zgody będziemy mogli korzystać z bezpłatnych wypłat w bankomatach.

#3 KROK – do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto Citi Priority spełnij dwa warunki:

 • zaloguj się do bankowości internetowej, ale przez przeglądarką internetową na smartfonie;
 • zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia min. 1 500 zł – wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku, który będzie zatytułowany “wynagrodzenie”, po zaksięgowaniu pieniędzy możesz przelać je sobie dalej.

#4 KROK – począwszy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, aktywnie płać kartą gdzie tylko się da (min. 1 płatność w miesiącu), w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub/i w internecie.

Za wykonywanie płatności przez 6 miesięcy Bank będzie zwracał Ci 5% wartości transakcji. Co za tym idzie – im więcej płacisz kartą tym więcej zyskasz. W pierwszym miesiącu możesz zgarnąć max. 50 zł (płatności kartą na kwotę – 1000 zł). W pozostałych 5 miesiącach zwroty będą wynosić 20 zł (płatności kartą na ok. 420 zł).

To wszystko!

Moneyback za aktywne płacenie kartą będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz płatności uprawniające do odbioru premii.

>>Załóż Konto Citi Priority z premią 150 zł za płatności kartą<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Tadek pisze:
  Do D**py taki zwrot tylko 150 MBank to miał dopiero zwrot 130 w każdym miesiącu łącznie 650 zł to się opłacało a to to jakaś porażka
 2. Jarosław pisze:
  Tak? To pokaż mi cwaniaro, gdzie jest ten punkt w regulaminie, że ” 1 500 zł – wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku, który będzie zatytułowany „wynagrodzenie”, po zaksięgowaniu pieniędzy możesz przelać je sobie dalej”. Bo mi konsultantka z banku powiedziała wyraźnie, że nie może to być własny przelew z innego banku i będą sprawdzać wynagrodzenie, czy nie pochodzi od tej samej osoby, co założyła konto. I co wprowadzasz ludzi w błąd? Zmieniając bezprawnie regulamin promocji na własny pożytek, dasz gwarancję ludziom, że bank właśnie tak będzie to rozpatrywał?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale dlaczego tak agresywnie? Przecież można komentować bez zwrotów typu “cwaniaro” 🙂
   Promocje opisuję nie od dziś i nie jeden regulamin przeczytałam i uwierz mi, że umiem je interpretować. Zdarza się jednak, że nie zawsze pracownicy Banku dobrze rozumieją jego zapisy.

   Ważny jest dla nas punkt 5 b Regulaminu. Wyraźnie on mówi, że trzeba zapewnić wpływ TYTUŁEM WYNAGRODZENIA. Z wyłączeniem wpływów pochodzących z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank.

   1. Bank pisane od wielkiej litery oznacza Citibak – punkt 1 regulaminu. Oznacza to, że wpływy nie mogą pochodzić z rachunków indywidualnych Citibanku. Nie ma tu jednak zastrzeżenia, że nie może pochodzić z innych rachunków indywidualnych, prowadzonych w innych bankach – zgadza się?

   2. TYTUŁEM WYNAGRODZENIA – nie ma jasnej informacji “zapewni wpływ wynagrodzenia” tylko dochodzi kluczowy wyraz “tytułem” wynagrodzenia. Czyli przelew ma być zatytułowany w dany sposób.

   Podsumowując: Wpływ ma być zatytułowany “wynagrodzenie” i może pochodzić z dowolnego rachunku byle NIE z rachunku Citibanku. 🙂 Nie ma innych informacji w regulaminie.

   To nie pierwsza taka promocja z taką interpretacją i nigdy nie było problemu z weryfikacją spełnienia warunków. 🙂 I chyba masz rację…trzeba być trochę cwanym aby tak to rozpracować 🙂

  • Jarosław pisze:
   Ile trzeba mieć w sobie pychy i arogancji żeby dalej wciskać swoje!? Jak mówię, że pracownik zapewniał mnie, że będą tym razem sprawdzać te “wynagrodzenie”, bo wiedzieli, że do tej pory klienci to wykorzystywali, to pewnie tak będzie! Bank ma prawo to zrobić, to ich regulamin, a wtedy będziesz zwykłą oszustką, która przekonała nabitych w butelkę.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Od zawsze wiadomo, że Bank nie może zmienić zapisów regulaminu 🙂 tworzy regulamin raz, przed startem promocji i obowiązuje on podczas jej trwania aż do momentu wydania nagród. 🙂 Kluczem jest umiejętność jego interpretacji i nie uważam że ubliżanie komuś kto umie to zrobić jest sprawiedliwe.

   Umiejętność interpretowania nie jest w mojej ocenie “wciskaniem swojego”, również uprzejmie proszę o powstrzymywanie się od używania obraźliwych słów i prowadzenie dyskusji z zachowaniem szacunku dla drugiej strony.

   Niezależnie od losów dyskusji dziękuję, za zamieszczone komentarze, życzę miłego popołudnia.

 3. Michał pisze:
  Czyl pierwszym miesiącem w którym będzie działać moneyback jest wrzesień, tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu to do moneybacku będą się liczyć płatności wykonane we wrześniu i zwrot wpłynie na Twoje konto do końca października 🙂

Napisz komentarz