Do 150 zł premii od Santander Bank Polska za wpływ wynagrodzenia – nowa edycja

To już kolejna, piąta edycja bardzo popularnej promocji w Santander Bank Polska. Tym razem wystarczy spełnić jeden (naprawdę tylko JEDEN) prosty warunek, aby zgarnąć 150 zł w gotówce. Bez zbędnego wysiłku, można powiedzieć, że przy okazji, do Twojej kieszeni wpada dodatkowa gotówka, którą możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 roku, ale na przystąpienie do promocji masz czas maksymalnie do 31 stycznia 2020 roku. Nie ma żadnych limitów, jeśli chodzi o ilość nagród, nie jest to również żadne losowanie. Spełniasz jeden warunek, a gwarantowane 150 zł wpływa na Twoje konto.

Bardzo proste i dokładnie opisane zasady sprawiają, że naprawdę żal nie skorzystać.

A jak to wszystko otrzymać?

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych, jak i powracających klientów. Gwarantowana premia w wysokości do 150 zł czeka na Ciebie, jeśli tylko:

 • w okresie od 1 listopada 2018 roku do 31 października 2019 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotówkach.

Jeśli posiadałeś lub posiadasz konto oszczędnościowe, kartę kredytową lub lokatę w Santander Bank Polska – śmiało możesz się zarejestrować na stronie i zgarnąć swój gotówkowy bonus.

Spełniasz warunki? Chcesz 150 zł w gotówce? To w takim razie czemu masz nie skorzystać? Już dziś możesz wejść na stronę, zarejestrować się, otworzyć Konto Jakie Chcę i spełnić jeden prosty warunek opisany poniżej, a gwarantowana premia do 150 zł zasili Twoje nowe konto. Co ciekawe, warunki prowadzenia proponowanego konta są naprawdę bardzo korzystne.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat, otwórz Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska w promocji i zyskaj 150 zł za otwarcie konta. Połącz dwie promocje i otrzymaj od Banku jeszcze więcej! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Tygodniowo przeglądam sporo tabeli opłat i prowizji, a ta mnie szczerze ucieszyła. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Ile naprawdę zapłacę za konto w promocji?

Bank proponuje Ci dwa różne konta do wyboru: Konto Jakie Chcę (również w wersji dla młodych)  oraz Konto Select. W zasadzie obydwa konta mają świetne warunki, ale jeśli chodzi o szczegóły, to:

Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia):

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 5 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Jak nie zapłacić za Kartę Dopasowaną ani grosza?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Możesz ją zmienić na opłatę uzależnioną od liczby transakcji. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Konto Select:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na min. 10 tys zł – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 8 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Trzy proste kroki do gwarantowanej premii do 150 zł

Jak sam widzisz, warunki prowadzenia konta w Santander są naprawdę korzystne. Jeśli spełnisz jeden prosty warunek, bank przeleje Ci bonus jednorazowo, do końca maja 2020 r. Sprawdźmy więc, co dokładnie należy zrobić, aby 150 zł trafiło na Twoje konto.

#KROK 1 – otwórz konto

W okresie przystąpienia do promocji, czyli maksymalnie do 31 stycznia 2020 r, wejdź na stronę promocji i otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto Select z kartą Visa Select.

Podczas zakładania konta możesz skorzystać z programu poleceń – otrzymasz dodatkowe 80 zł za założenie konta z kodu polecającego. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź szczegóły promocji, znajdujące się w linku w ramce poniżej.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat, Santander rozdaje teraz dodatkowo 150 zł za otwarcie konta i spełnienie bardzo prostych warunków w nowej promocji. Zainteresowany? Tę promocję sprawdzisz TUTAJ.

Lubisz łączyć promocje? Otrzymaj jeszcze więcej – skorzystaj z programu poleceń, gdzie za założenie konta z polecenia (czy to dla młodych, czy dla osób powyżej 26 r.ż.) otrzymasz 80 zł, a za kolejne skuteczne polecenia – do 800 zł w gotówce. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Organizator obiecuje, że cała procedura zajmie jedynie 5 minut. Sprawdziłam – faktycznie, otworzenie konta zajęło mi nawet niecałe 5 minut.

Po złożeniu wniosku o konto przez Internet, swoją tożsamość możesz potwierdzić na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku;
 • podczas wizyty kuriera.

Do celów promocji zaakceptuj zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

#KROK 2 – aktywuj konto i złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia

Po otwarciu konta zaloguj się do bankowości internetowej. Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999) lub w bankowości internetowej, w taki sposób:

Dyspozycja przelewu wynagrodzenia nie musi być złożona w tym samym miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Jednak aby pełna premia 150 zł wpłynęła na Twoje konto, do końca kwietnia 2020 roku musisz zapewnić przynajmniej 3 wpływy wynagrodzenia. Brak wpływu w którymś z miesięcy nie dyskwalifikuje Ciebie z promocji.

Warunkiem NIEZBĘDNYM do wzięcia udziału w promocji jest podpisanie z Bankiem porozumienie EKK– czyli wyrażenie zgody na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu. Jeżeli zakładasz konto przez Internet, zgodę możesz podpisać już po aktywacji konta, poprzez bankowość internetową – po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji. W przeciwnym wypadku premia przepadnie.

#KROK 3 – zapewnij wpływy wynagrodzenia

Do 30 kwietnia 2020 roku:

 • w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych zapewnij jednorazowe wpływy wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł.

Wysokość bonusu zależy od liczby miesięcy, w których wynagrodzenie (po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia) wpłynie na Twoje konto. Na spełnienie warunków masz czas do 30 kwietnia 2020 r. Jeżeli wynagrodzenie do końca kwietnia wpłynie w minimum trzech miesiącach – otrzymasz 150 zł. Jeżeli będą to dwa miesiące – dostaniesz 100 zł. A jeżeli tylko w jednym – bonus wyniesie 50 zł.

Przykład #1

Otwierasz konto w listopadzie, od razu składasz dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Wynagrodzenie wpływa na Twoje konto w grudniu, styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Otrzymujesz pełen bonus w wysokości 150 zł.

Przykład #2

Otwierasz konto w listopadzie, ale dyspozycję przelewu wynagrodzenia składasz dopiero w lutym. Wynagrodzenie wpływa na Twoje konto w marcu i kwietniu . Otrzymujesz bonus w wysokości 100 zł.

Przykład #3

Otwierasz konto w styczniu ale dyspozycję przelewu wynagrodzenia składasz dopiero w marcu. Wynagrodzenie wpływa w kwietniu. Otrzymujesz bonus w wysokości 50 zł.

I to wszystko. Nie ma żadnych dodatkowych warunków czy ograniczeń. Wystarczą trzy wpływy wynagrodzenia na konto, abyś mógł odebrać gwarantowaną premię. Co jeszcze lepsze – nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wpływu wynagrodzenia w którymś miesiącu – nie tracisz całej premii!

UWAGA: przelew wynagrodzenia musi pochodzić od pracodawcy/ZUS-u/KRUS-u i musi być jednorazowy. Przelew z Twojego konta w innym banku nie zalicza się do tej promocji. Musisz złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia za pośrednictwem banku – nie idź do pracodawcy i nie rób tego samodzielnie.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Organizator będzie wypłacał premię jednorazowo, do końca maja 2020 roku. Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujesz 50 zł. Jeżeli wynagrodzenie wpłynie do końca kwietnia przynajmniej 3 razy, otrzymasz pełne 150 zł.

Pamiętaj, że do czasu wypłaty bonusu:

 • musisz mieć otwarte konto wraz z kartą płatniczą;
 • musisz mieć aktywną Bankowość Internetową;
 • musisz mieć podany adres mailowy do kontaktu.

Chcesz więcej? Sprawdź jak połączyć promocje!

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem. Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz aż z trzech promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami. Policzmy – jeżeli ktoś spełnia warunki wszystkich trzech promocji, może otrzymać: 150 zł za przelew wynagrodzenia+150 zł za otwarcie konta dla młodych+80 zł za założenie konta z polecenia+do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1180 zł od jednego banku? Niemożliwe? A jednak! Sprawdź pozostałe promocje:

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę ciekawa i warta zastanowienia się. Nie dość, że możesz zyskać całkiem fajne konto, w pełni mobilne i z wieloma korzyściami, to jeszcze w łatwy sposób zgarniasz aż do 150 zł w gotówce, spełniając jeden warunek miesięcznie. Pamiętaj tylko, by dyspozycję przelewu wynagrodzenia złożyć poprzez bank, nie samemu u pracodawcy.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Robert pisze:
  1015956158 to najbardziej wypasiony i wyczesany. Skorzystaj i rozpocznij drogę do miliona a na początek odbierz łatwe 80 zł z moim kodem polecenia 🙂
 2. Olga pisze:
  1008367081 a to mój kod, zapraszam 🙂
 3. Michał pisze:
  1013998123
  Zapraszam 🙂 Może jakaś jedna osoba skorzysta 🙂 Liczę na was

Napisz komentarz