Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 150 zł premii od Santander Bank Polska za wpływ wynagrodzenia – nowa edycja

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 150 zł przelewem na konto.

Za co?

– Za otwarcie Konta Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną lub Konta Select z kartą Visa Select oraz;

– Za aktywowanie konta i złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia od pracodawcy oraz;

– Za zapewnienie do 30 kwietnia 2020 roku w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych jednorazowych wpływy wynagrodzenia na nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł.

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę: 0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 listopada 2018 roku do 31 października 2019 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To już kolejna, piąta edycja bardzo popularnej promocji w Santander Bank Polska. Tym razem wystarczy spełnić jeden (naprawdę tylko JEDEN) prosty warunek, aby zgarnąć 150 zł w gotówce. Bez zbędnego wysiłku, można powiedzieć, że przy okazji, do Twojej kieszeni wpada dodatkowa gotówka, którą możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 roku, ale na przystąpienie do promocji masz czas maksymalnie do 31 stycznia 2020 roku. Nie ma żadnych limitów, jeśli chodzi o ilość nagród, nie jest to również żadne losowanie. Spełniasz jeden warunek, a gwarantowane 150 zł wpływa na Twoje konto.

Bardzo proste i dokładnie opisane zasady sprawiają, że naprawdę żal nie skorzystać.

A jak to wszystko otrzymać?

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych, jak i powracających klientów. Gwarantowana premia w wysokości do 150 zł czeka na Ciebie, jeśli tylko:

 • w okresie od 1 listopada 2018 roku do 31 października 2019 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotówkach.

Jeśli posiadałeś lub posiadasz konto oszczędnościowe, kartę kredytową lub lokatę w Santander Bank Polska – śmiało możesz się zarejestrować na stronie i zgarnąć swój gotówkowy bonus.

Teraz masz okazję zgarnąć jeszcze więcej – 300 zł za założenie konta w promocji plus 80 zł za założenie go z kodem polecającym! Żal nie skorzystać! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Spełniasz warunki? Chcesz 150 zł w gotówce? To w takim razie czemu masz nie skorzystać? Już dziś możesz wejść na stronę, zarejestrować się, otworzyć Konto Jakie Chcę i spełnić jeden prosty warunek opisany poniżej, a gwarantowana premia do 150 zł zasili Twoje nowe konto.

Ile naprawdę zapłacę za konto w promocji?

Tygodniowo przeglądam sporo tabeli opłat i prowizji, a ta mnie szczerze ucieszyła. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Bank proponuje Ci dwa różne konta do wyboru: Konto Jakie Chcę (również w wersji dla młodych)  oraz Konto Select. W zasadzie obydwa konta mają świetne warunki, ale jeśli chodzi o szczegóły, to:

Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia):

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 5 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Jak nie zapłacić za Kartę Dopasowaną ani grosza?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Możesz ją zmienić na opłatę uzależnioną od liczby transakcji. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Konto Select:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na min. 10 tys zł – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 8 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Trzy proste kroki do gwarantowanej premii do 150 zł

Jak sam widzisz, warunki prowadzenia konta w Santander są naprawdę korzystne. Jeśli spełnisz jeden prosty warunek, bank przeleje Ci bonus jednorazowo, do końca maja 2020 r. Sprawdźmy więc, co dokładnie należy zrobić, aby 150 zł trafiło na Twoje konto.

#KROK 1 – otwórz konto

W okresie przystąpienia do promocji, czyli maksymalnie do 31 stycznia 2020 r, wejdź na stronę promocji i otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto Select z kartą Visa Select.

Podczas zakładania konta możesz skorzystać z programu poleceń – otrzymasz dodatkowe 80 zł za założenie konta z kodu polecającego. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź szczegóły promocji, znajdujące się w linku w ramce poniżej.

Lubisz łączyć promocje? Otrzymaj jeszcze więcej – skorzystaj z programu poleceń, gdzie za założenie konta z polecenia (czy to dla młodych, czy dla osób powyżej 26 r.ż.) otrzymasz 80 zł, a za kolejne skuteczne polecenia – do 800 zł w gotówce. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Organizator obiecuje, że cała procedura zajmie jedynie 5 minut. Sprawdziłam – faktycznie, otworzenie konta zajęło mi nawet niecałe 5 minut.

Po złożeniu wniosku o konto przez Internet, swoją tożsamość możesz potwierdzić na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku;
 • podczas wizyty kuriera.

Do celów promocji zaakceptuj zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

#KROK 2 – aktywuj konto i złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia

Po otwarciu konta zaloguj się do bankowości internetowej. Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999) lub w bankowości internetowej, w taki sposób:

Dyspozycja przelewu wynagrodzenia nie musi być złożona w tym samym miesiącu, w którym otworzyłeś konto, jednak musi być złożona w okresie trwania promocji, czyli do 31 stycznia. Pamiętaj, aby pełna premia 150 zł wpłynęła na Twoje konto, do końca kwietnia 2020 roku musisz zapewnić przynajmniej 3 wpływy wynagrodzenia. Brak wpływu w którymś z miesięcy nie dyskwalifikuje Ciebie z promocji.

Warunkiem NIEZBĘDNYM do wzięcia udziału w promocji jest podpisanie z Bankiem porozumienie EKK– czyli wyrażenie zgody na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu. Jeżeli zakładasz konto przez Internet, zgodę możesz podpisać już po aktywacji konta, poprzez bankowość internetową – po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji. W przeciwnym wypadku premia przepadnie.

#KROK 3 – zapewnij wpływy wynagrodzenia

Do 30 kwietnia 2020 roku:

 • w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych zapewnij jednorazowe wpływy wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł.

Wysokość bonusu zależy od liczby miesięcy, w których wynagrodzenie (po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia) wpłynie na Twoje konto. Na spełnienie warunków masz czas do 30 kwietnia 2020 r. Jeżeli wynagrodzenie do końca kwietnia wpłynie w minimum trzech miesiącach – otrzymasz 150 zł. Jeżeli będą to dwa miesiące – dostaniesz 100 zł. A jeżeli tylko w jednym – bonus wyniesie 50 zł.

Przykład #1

Otwierasz konto w listopadzie, od razu składasz dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Wynagrodzenie wpływa na Twoje konto w grudniu, styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Otrzymujesz pełen bonus w wysokości 150 zł.

Przykład #2

Otwierasz konto w listopadzie, ale dyspozycję przelewu wynagrodzenia składasz dopiero w styczniu. Wynagrodzenie wpływa na Twoje konto w marcu i kwietniu . Otrzymujesz bonus w wysokości 100 zł.

Przykład #3

Otwierasz konto w styczniu i składasz dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Lecz Twoje wynagrodzenie wpływa tylko w kwietniu. Otrzymujesz bonus w wysokości 50 zł.

I to wszystko. Nie ma żadnych dodatkowych warunków czy ograniczeń. Wystarczą trzy wpływy wynagrodzenia na konto, abyś mógł odebrać gwarantowaną premię. Co jeszcze lepsze – nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wpływu wynagrodzenia w którymś miesiącu – nie tracisz całej premii!

UWAGA: przelew wynagrodzenia musi pochodzić od pracodawcy/ZUS-u/KRUS-u i musi być jednorazowy. Przelew z Twojego konta w innym banku nie zalicza się do tej promocji. Musisz złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia za pośrednictwem banku – nie idź do pracodawcy i nie rób tego samodzielnie.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Organizator będzie wypłacał premię jednorazowo, do końca maja 2020 roku. Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujesz 50 zł. Jeżeli wynagrodzenie wpłynie do końca kwietnia przynajmniej 3 razy, otrzymasz pełne 150 zł.

Pamiętaj, że do czasu wypłaty bonusu:

 • musisz mieć otwarte konto wraz z kartą płatniczą;
 • musisz mieć aktywną Bankowość Internetową;
 • musisz mieć podany adres mailowy do kontaktu.

Chcesz więcej? Sprawdź jak połączyć promocje!

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem. Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz z dwóch promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami. Policzmy – jeżeli ktoś spełnia warunki obu promocji, może otrzymać: 300 zł za założenie konta w promocji + 150 zł za przelew wynagrodzenia+80 zł za założenie konta z polecenia+do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1330 zł od jednego banku? Niemożliwe? A jednak! Sprawdź sam.

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę ciekawa i warta zastanowienia się. Nie dość, że możesz zyskać całkiem fajne konto, w pełni mobilne i z wieloma korzyściami, to jeszcze w łatwy sposób zgarniasz aż do 150 zł w gotówce, spełniając jeden warunek miesięcznie. Pamiętaj tylko, by dyspozycję przelewu wynagrodzenia złożyć poprzez bank, nie samemu u pracodawcy.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Robert pisze:
  1015956158 to najbardziej wypasiony i wyczesany. Skorzystaj i rozpocznij drogę do miliona a na początek odbierz łatwe 80 zł z moim kodem polecenia 🙂
 2. Olga pisze:
  1008367081 a to mój kod, zapraszam 🙂
 3. Michał pisze:
  1013998123
  Zapraszam 🙂 Może jakaś jedna osoba skorzysta 🙂 Liczę na was
 4. Daniel pisze:
  Serdecznie polecam swój ŚWIERZUTKI KOD – 1013232295 😉
  Spełnione wszystkie warunkunki ja otrzymałem kaskę ,skorzystaj i Ty 😉 otrzymaj dodatkowe 80 Pln-ów
  🙂 POZDRAWIAM 🙂
 5. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewnie 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 6. Niezadowolona pisze:
  Złożyłam wniosek – dyspozycję przekazywania świadczenia – emerytury przez stronę bankowości internetowej i po 4 tygodniach otrzymałam do wiadomości informację z ZUS (adresowaną do Santander Bank) że nie mogą dokonać zmiany dyspozycji przekazywania świadczenia na nr konta Santander gdyż wniosek nie jest podpisany przez właściciela konta ( czyli brakuje mojego podpisu).Zadzwoniłam więc na infolinię gdzie uzyskałam informację, że będę musiała zgłosić się do Oddziału Banku celem podpisania wniosku i Bank powtórnie prześle ten wniosek do ZUS.Stwierdziłam że szybciej będzie jak pojadę do ZUS i na miejscu podpiszę dyspozycję o przekazywanie świadczenia na konto Santander. Szkoda że Santander nie informuje o takich trudnościach w informacjach marketingowych. Bank informuje że sam załatwi wszelkie formalności wystarczy tylko wypełnić wniosek na stronie bankowości internetowej lub na infolinii. W praktyce bywa to zupełnie inaczej
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przykro nam że pojawiły się takie trudności. Ciężko nie przyznać Ci racji, niejednokrotnie różne banki wprowadzały nowości które w praktyce okazywały się do mocnego dopracowania.
 7. Ania pisze:
  Kod polecenia 1007564512. Kod działa na 100%, konto jest moim głównym, także osoby chętne na zgarnięcie dodatkowych 80 zł zapraszam do użycia.
 8. Bartosz pisze:
  Szukasz kodu polecającego z ostatniej akcji banku Santander – oto jest 1012634411 Bierz póki ciepły – wpadnie 80 zł za spełnienie prostych warunków. Założysz świetny rachunek z darmowymi przelewami natychmiastowymi oraz szansą na inne premie: za wpływ wynagrodzenia czy wykonanie kilku płatności kartą. Teraz naprawdę warto. Pozdrawiam.
 9. Łukasz pisze:
  Czy muszę złożyć dyspozycję wypłaty wynagrodzenia przez bank? Czy mogę samemu załatwić to u pracodawcy bez kontaktu z bankiem?
 10. JM pisze:
  Mój kod polecający 1012371807 działa błyskawicznie. Użyj kodu 1012371807 i szybko otrzymasz nagrodę. 100% gwarancja.

Napisz komentarz