PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł premii gotówkowej i 50 zł w bonie na Polskiego Busa w zamian za…spełnienie warunku bezpłatności konta w Millennium.

Millennium Bank znów zaskakuje ciekawą, przystępną i niezwykle łatwą promocją bankową z pokaźną premią do odebrania. Promocja została przygotowana w oparciu o jasny i zrozumiały regulamin promocji, z którego czarno na białym wynika, że w zamian za przetestowanie Konta 360 lub Konta 360 Student, każdy uczestnik promocji odbiera:

 • 100 zł premii w gotówce
 • 2 x 25 zł (50 zł) w bonach do wykorzystania na przejazdy Polskim Busem

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Millennium Banku, a dokładnie osób które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały i nie współposiadały konta w tym banku. Jeżeli posiadałeś samą lokatę (bez konta osobistego) lub tylko kartę kredytową to możesz jak najbardziej przystąpić do tej właśnie promocji.

Mocnym plusem Millennium Banku jest to, że bardzo mocno wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów w różnym wieku, a co za tym idzie konto w Millennium będzie idealne dla zwykłych klientów jak również studentów.

Jak odebrać GWARANTOWANE 100 zł premii i 50 zł w bonach? [instrukcja krok po kroku]

KROK#1 [wykonaj do 30 września 2017 roku]

Do 30 września 2017 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej podając swój adres mailowy oraz zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu rejestracyjnym – krateczka 1 oraz 3.

Po chwili, na adres mailowy otrzymasz wiadomość z unikalnym linkiem. Kliknij w niego i do 30 września 2017 roku złóż wniosek o konto z kartą do konta – jeżeli masz do 26 lat załóż Konto Student w pozostałych przypadkach zwykłe Konto 360. Podczas składania wniosku:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu osób trzecich oraz na przetwarzanie danych osobowych po spełnieniu świadczeń umownych.
 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji

>>Załóż konto i odbierz nagrody o wartości 150 zł<<

Muszę przyznać, że jak na współczesne realia, konto jest naprawdę bardzo atrakcyjne – patrz tabela poniżej. Warto pamiętać, aby podczas rozmowy z konsultantem wyłączyć „pakiet bezpieczna karta” – 2,99 zł, a nie jest nam w ogóle potrzebny do realizacji promocji. Mamy również Pakiet Bardzo Pomocny – przez pierwszy rok jest darmowy.

KROK#2 [wykonaj do 6 października 2017 roku]

Podpisz umowę o konto najpóźniej do 6 października 2017 roku. Osobiście proponuję podpisać umowę przy kurierze, wszystko działa sprawnie i od razu otrzymujemy kartę do konta.

KROK#3 [wykonaj w październiku i listopadzie]

1. Jeżeli założyłeś zwykłe Konto 360 to w każdym z dwóch miesięcy – październik i listopad spełnij po dwa warunki:

 • zapewnij dowolny wpływ na kwotę min. 1 000 zł (ma to być jeden wpływ np. z Twojego konta w innym banku lub od znajomego)
 • wykonaj min. 1 dowolną transakcję na dowolną kwotę przy użyciu karty lub BLIKa – mogą to być płatności wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie (transakcje mają być wykonane i zaksięgowane)

2. Jeżeli założyłeś Konto 360 Student to w każdym z dwóch miesięcy, czyli w październiku i listopadzie spełnij tylko 1 warunek:

 • wykonaj min. 1 dowolną transakcję kartą lub BLIKIem na dowolną kwotę w sklepie stacjonarnym lub internecie (transakcje mają być wykonane i zaksięgowane)

>>Załóż konto i odbierz nagrody o wartości 150 zł<<

To wszystko!

Teraz czas na nagrodę i tu do 31 grudnia 2017 roku Organizator powiadomi nas o jej przyznaniu za pośrednictwem wiadomości e-mail. W mailu będzie znajdowało się specjalne przekierowanie na stronę promocyjną, na której w ciągu 14 dni należy podać numer aktywnego konta w Millennium, na które będzie wypłacona premia – 100 zł.

Bony do Polskiego Busa będą przekazane Tobie w wiadomości mailowej również do 31 grudnia 2017 roku. Będą to dwa bony po 25 zł każdy. Wykorzystać je będzie można do 31 marca 2018 roku.

>>Załóż konto i odbierz nagrody o wartości 150 zł<<

A dla bardziej oszczędnych?

Jeżeli któryś z naszych czytelników ma życzenie maksymalnie wycisnąć coś z promocji Millennium to polecam zapoznać się z promocją znanej i lubianej Lokaty Mobilnej, która dla klientów będzie oprocentowana na 2,5% przez okres 3 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł.

Dodatkowo, mamy również do dyspozycji konto oszczędnościowe, które będzie oprocentowane na 2,5% dla środków do 100 000 zł i na 1,7% dla środków powyżej 100 000 zł. Konto również zakładamy na 3 miesiące.

Podsumowanie

Jedno trzeba przyznać – Millennium naprawdę przyłożył się i przygotował promocję godną polecenia. Niewątpliwie na ogromy plus zasługuje to, że jednocześnie spełniając warunki otrzymania premii GWARANTOWANEJ 100 zł oraz bonów o wartości 50 zł – zwalniamy się z opłat za korzystanie z konta w danym miesiącu.

Same warunki, które musimy spełnić to też pestka! Każdy jest w stanie zapewnić wpływ na kwotę min. 1 000 zł i wykonać min. 1 transakcji kartą lub BLIKiem. Studenci mają jeszcze prościej bo do ich zadań należy wykonanie tylko płatności kartą lub BLIKiem.

A jakby ktoś był leniwy to nawet nie musi wychodzić z domu żeby spełnić warunki – może przecież wykonać transakcje również w internecie internecie. 🙂

>>Załóż konto i odbierz nagrody o wartości 150 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 38

 1. Ania pisze:
  Po jakim czasie można zamknąć konto 🙂 ?
 2. Krzysztof pisze:
  Witam.
  A czy konto oszczędnościowe jest darmowe?
  Krzysztof
 3. Paweł pisze:
  Aby być zwolnionym z opłat za kartę i konto należy dokonać wpłaty na konto (1 tys. zł) i jedną transakcję blikiem w październiku i listopadzie. A co potem. Zerowe opłaty bezwarunkowo)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W każdym miesiącu należy spełniać warunki zwolnienia z karty, zgodnie z tabelą umieszczoną w artykule.
  • Karol pisze:
   promocja miała być do 30-tego, więc rozumiem, że włącznie. a tu piszą na stronie promocji, że 30-tego zakończyli. ukradli mi 1 dzień
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak widzę, że promocja została zakończona w nocy 🙁
 4. Janek pisze:
  W artykule napisane jest ze przelew 1000zl można zrobić z innego rachunku (własnego) a w zalaczonej tabeli oplat jest info “do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych
  prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium
  Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi” czyli zaprzeczenie tego co w powyzszym artykule…, czy moze ja coś nie tak rozumuję? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zrobić przelew z Twojego rachunku w innym banku, czyli np. masz konto w mBanku i przelejesz 1000 zł na konto w Millennium – to będzie zaliczone. Ale jak masz konto w Millennium i przelejesz pieniądze na konto w Millennium to to już nie będzie się liczyło do promocji.
 5. Natalia pisze:
  Witam, zarejestrowałam się na stronie promocyjnej i wysłałam wniosek o założenie konta 360 Student, nie jestem pewna czy zaznaczyłam zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, jak i gdzie mogę to sprawdzić? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli będzie dzwonił konsultant w celu potwierdzenia złożenia wniosku to możesz go dopytać o tę kwestię zwolnienia z tajemnicy bankowej. 🙂
 6. Natalia pisze:
  Witam, mam pytanie czy założenie konta przez promocyjna łączy się z promocją “Polecam Millenium Bank”? Pozdrawiam.
 7. Olga pisze:
  Mam pytanie odnośnie tej lokaty. Czy dobrze rozumiem, że jeśli wpłacę 10 000 zł na 3 miesiące, to dostanę 250 zł?
 8. Janek pisze:
  Chciałabyś:) Niestety nie, twój zysk na koniec lokaty to 50,49 zł (po odjęciu podatku pana Belki 19%). Żeby osiągnąć zysk o jakim piszesz oprocentowanie musiałoby wynosić ok. 12-13%. A takiej lokaty raczej nie uświadczymy:(…kapitalizm.
 9. Ramin pisze:
  Witam, jestem Azerem ale studiuję w Polsce czy tez moge skorzystac z okazji?
  pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Widzę w regulaminie, że promocja jest organizowana na terytorium RP, ale nie ma dodatkowych wykluczeń więc myślę, że możesz złożyć wniosek o konto w tej promocji i dla pewności jak zadzwoni konsultant w celu potwierdzenia to możesz dopytać jeszcze jego. 🙂
 10. Pat pisze:
  Mam 20 lat. Nie jestem studentem, uczęszczam do technikum. Nie posiadam stałego dochodu. Nie będzie problemów?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz jak najbardziej przystąpić do promocji. Jako młoda osoba musisz wykonywać płatność kartą min. 1/m-c więc nie musisz mieć stałych wysokich wpływów tylko wystarczą jakieś drobne na wykonanie tej 1 płatności kartą. 🙂
 11. marek pisze:
  w regulaminie nic nie piszę o tym kto płaci podatek od nagrody, czy ktoś się dopytywał się ich?
 12. marek pisze:
  czy już po promocji? Bo strona nie działa i jest informacja “Coś poszło nie tak – spróbuj ponownie później.”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Widzimy, że jest jakiś błąd – będziemy to zgłaszać do Organizatora 🙂
 13. Rafał pisze:
  A mam jeszcze takie pytanie…czy te zasilenia oraz tą płatność kartą jeszcze trzeba robić w miesiacu grudniu i styczniu żeby nie płacic prowizji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli zakładasz zwykłe Konto 360 to powinieneś zapewnić wpływ 1 000 zł i wykonać min. 1 płatność kartą w każdym miesiącu aż do otrzymania premii aby uniknąć opłat za konto i kartę. Jeżeli założysz Konto 360 Student to wystarczy już tylko min. 1 płatność kartą w miesiącu. 🙂
 14. Sebastian pisze:
  Cześć, po raz kolejny komentuję, jestem ciekaw jaka tym razem odpowiedź. Pod koniec października założone konto, w październiku i listopadzie i grudniu zapewnione wpływy z innego konta, płatność kartą.
  Poprzednio odpowiedź, że do końca grudnia czas na otrzymanie bonusu, dobrze że jest styczeń i sytuacja się nie zmieniła.

  Osobiście nie polecam, to samo z promocją mbank tutaj reklamowaną.

  Nie, nic na emailu nie ma również 😉

  • Joanna pisze:
   Chcę zapytać czy ktokolwiek otrzymał premię oraz bon? Ja również, jak Pan Sebastian spełniłam wszystkie warunki, lecz nie otrzymałam nic.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Asiu sprawdź proszę jeszcze zakładkę spam – może tam ukryła się wiadomość o przyznaniu nagród. Jeżeli nie to trzeba będzie napisać reklamację na adres: [email protected]. W razie dodatkowych pytań pisz śmiało tu lub możesz napisać wiadomość prywatną. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odpowiedź będzie ta sama, zgodnie z regulaminem do 31 grudnia 2017 roku każdy kto spełnił warunki powinien otrzymać maila z bonami na PolskiegoBusa oraz z linkiem do strony, na której należy podać numer konta do wypłaty premii. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości to proszę sprawdź jeszcze zakładkę spam (zdarza się, że wiadomości promocyjne trafiają właśnie tam). Gdyby jednak okazało się, że i tam nie ma wiadomości to będzie trzeba napisać reklamację (naprawdę czasami przeoczenia takie się zdarzają tym bardziej, że 31.12 to była niedziela, a 1.01 był dniem wolnym więc liczę że maile będą wysyłane jeszcze dziś) na adres: [email protected]. W razie dodatkowych pytań zapraszam.
 15. Joanna pisze:
  Dziękuję za odpowiedź, przepatrzę wszystko dokładnie raz jeszcze i poczekam do końca dnia, jeśli nic to nie da, napiszę reklamację. Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dobrze 🙂 A gdybyś potrzebowała jeszcze o coś zapytać to zapraszam 🙂 Miłego dnia!
 16. Jarek pisze:
  Witam konto ok ale z wyplata premii jest jakis problem. Po spelnieniu warunkow nie otrzymalem ani emaila ani zadnej innej info co do ww premii. Gdzie mozna prosic o jakies wyjasnienie powodu…
 17. Joanna pisze:
  Zwracam honor! 15.12.2017 roku otrzymałam maila od organizatora zatytułowanego “ZgarnijPremie.pl – prośba o dane do przelewu”. Polecam dobrze poszukać, mail był w głównym folderze, ale spodziewałam się go pod sam koniec grudnia- i to uśpiło moją czujność. W mailu znajdują się dwa kody od PolskiegoBusa.com oraz link przekierowujący do wskazania danych do przelewu. Pomimo upływu 14 dni od otrzymania maila, formularz był dalej aktywny, może premia zostanie mi przyznana. Jeśli nie, trudno- mój błąd 🙂 Pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ufff cieszę się, że wszystko się wyjaśniło 😉 Trzymam kciuki za wpływ premii 😉

Napisz komentarz