PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł premii od Millennium Banku za założenie konta i spełnienie 3 bajecznie prostych warunków

Na celowniku mamy kolejną bardzo dobrą promocję, tym razem Millennium Banku, który nagrodzi swoich nowych klientów premią w wysokości aż 150 zł (w gotówce). W promocji nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że premia będzie wypłacona w zamian za spełnienie dziecinnie prostych warunków:

 • pobranie aplikacji Goodie, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe
 • zapewnienie wpływu/ów na konto i wykonanie dowolnej płatności kartą/BLIK

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 20.12.2017 roku za pośrednictwem tylko tej dedykowanej przez Bank strony internetowej. Promocja nie jest w żaden sposób limitowana więc każdy kto do niej przystąpi i spełni warunki opisane w artykule ma GWARANCJĘ  odebrania nagrody, która oczywiście jest w pełni zwolniona z podatku!

Kto może skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Millennium Banku przeznaczona jest do nowych klientów. Za nich uznawane będą osoby, które od dnia 1.04.2015 roku nie miały nic wspólnego z Bankiem Millennium, czyli:

 • nie posiadały konta jako właściciel/współwłaściciel/przedstawiciel ustawowy
 • nie posiadały karty prepaid
 • nie posiadały rachunku technicznego np. do spłaty karty kredytowej lub kredytu
 • nie składały ostatnio wniosku o konta, który obecnie jest rozpatrywany

Jeżeli spełniasz ten warunek to możesz śmiało przystąpić do promocji i założyć jedno z dostępnych kont osobistych: Konto 360 lub Konto 360 Student, które zaliczają się do jednych z najlepszych kont dostępnych na rynku. Ich parametry prezentują się następująco:

 • 3,99 zł – opłata za pakiet bezpieczna karta przez pierwszy miesiąc jest darmowy później można wyłączyć go na infolinii.

Prosta instrukcja jak odebrać 150 zł krok po kroku

Proces odebrania nagrody jest naprawdę bardzo prosty i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków, które teraz dokładnie Ci opiszę.

#1 KROK – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO (do 20.12.2017 roku)

Aby móc odebrać 150 zł premii konieczne jest zgłoszenie się do promocji za pośrednictwem dedykowanej strony promocyjnej. Następnie musimy złożyć wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą, a podczas składania wniosku:

 • akceptujemy regulamin promocji
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • wyrażamy zgodę na zwolnienie bank z tajemnicy bankowej – przekazanie GOODIE informacji niezbędnych do zweryfikowania spełnionego warunku promocji

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 150 zł premii<<

#2 KROK – PODPISZ UMOWĘ I POBIERZ APLIKACJĘ (do 31.12.2017 roku)

Kolejny krok polega na podpisaniu umowy o konto – w oddziale banku lub w obecności kuriera na to mamy czas do końca roku. Dodatkowo musimy pobrać na urządzenie mobilne aplikację GOODIE oraz zarejestrować się w niej używając koniecznie tego samego adresu co podczas rejestracji w promocji.

#3 KROK – WPŁYWY NA KONTO I PŁATNOŚĆ KARTĄ

Ostatni już krok polega na tym, aby w każdym z dwóch miesięcy tj. styczniu 2018r. oraz lutym 2018r. klient spełnił dwa warunki:

 • zapewnił wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1 000 zł – może to być jeden wpływ lub kilka wpływów, mogą one pochodzić np. od znajomego lub z Twojego konta w innym banku, co więcej nie musisz trzymać tych pieniędzy na koncie więc po ich zaksięgowaniu możesz przelać je dalej
 • wykonał min. 1 dowolną płatność kartą lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub internecie

Istotne jest również to, aby do momentu otrzymania premii być posiadaczem konta oraz nadal mieć zainstalowaną aplikację GOODIE.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 150 zł premii<<

Premia dla Ciebie!

Teraz do 14 marca 2018 roku Millennium Bank przeleje na Twoje konto premię gotówkową – 150 zł.

Czym jest Goodie?

Goodie to zupełnie bezpłatna aplikacja mobilna, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe, które są akurat dostępne w Twojej okolicy. Za pomocą aplikacji możesz również porównywać ceny w gazetkach wszystkich największych sklepów.

Jeżeli masz jakieś swoje ulubione sklepy lub marki to zawsze możesz zamówić sobie powiadomienie, w którym dowiesz się o najnowszych promocjach lub okazjach idealnie dla Ciebie dobranych.

To tak jakby ktoś za Ciebie śledził co dzieje się w sklepach i informował o tym co najważniejsze ponieważ goodie zbiera informacje ze wszystkich sklepów stacjonarnych, galerii handlowych i sklepów internetowych.

Podsumowanie

Promocja jak to na Millennium Bank przystało bardzo prosta praktycznie nie robiąc nic można zgarnąć łatwą premię – 150 zł w GOTÓWCE, którą możesz wydać na dowolny cel. 🙂

Wystarczy założyć bardzo dobre konto osobiste, pobrać fajną aplikację na urządzenie mobilne, zapewnić wpływ lub (jak ktoś woli) wpływy i wykonać dowolną płatność kartą lub BLIKiem. Łatwiejszych warunków nie da się wymyślić.

Do końca promocji pozostało:

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 150 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 45

 1. Natalia napisał(a):
  Można później bez przeszkód zrezygnować z konta?
 2. Paweł napisał(a):
  Czyli promocja tylko z założeniem konta? Jeśli ktoś posiada już konto ale założone w 2016 to już się nie kwalifikuje?
  • Moniaki.pl - Robert napisał(a):
   No niestety 🙁 Promocja tylko dla nowych klientów, czyli osób które od dnia 1.04.2015 roku nie miały nic wspólnego z Bankiem Millennium. Może ktoś z rodziny może założyć konto i kwalifikuje się do promocji?
 3. Rafał napisał(a):
  Co z opłatą za pakiet bezpieczna karta ? Czy można wyłączyć ją od razu przy zakładaniu konta, aby nie narazić się na pónzijesze koszta ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Przez pierwszy pełny miesiąc licząc od wydania karty pakiet jest darmowy i dopiero później możesz go wyłączyć np. na infolinii Banku.
 4. Marti napisał(a):
  czy pracując mogę założyć konto student? mam 20 lat
 5. Anna napisał(a):
  Czy nie pracując mogę założyć konto? Jęli miałabym wpływ ze stypendium to liczy się?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak możesz mieć wpływy ze stypendium tylko pamiętaj, że w styczniu i lutym muszą one wynieść min. 1 000 zł. 🙂 a to czy będzie to wpływ np. od znajomego lub kogoś z rodziny albo stypendium to nie ma to znaczenia. 🙂
 6. edward napisał(a):
  Cześć,
  Rozumiem że 1000zł to musi być suma wpływów (wpłatomaty, przelewy)? Akceptowalny jest przelew z własnego konta?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak może być łącznie kilka wpływów (przelewów) na kwotę min. 1 000 zł. Może być przelew z własnego konta, ale musi pochodzić z innego Banku niż Millennium.
 7. Natalia napisał(a):
  Mam dwa pytania:
  1. Konto 360 Student jest przeznaczone dla osób do ukończenia 26 roku życia czy do 26 lat „włącznie”? Czy może inaczej, co jeśli w styczniu 2018 r. mam 26. urodziny? 😉
  2. Czy można, korzystając z tej promocji, uczestniczyć równocześnie w programie „Lubię to polecam”?
  • Natalia napisał(a):
   (Ok, na pyt. nr 1 odpowiedziałam sobie już sama, przy pomocy cennika usług ;])
   „Konto 360° Student: ROR prowadzony wyłącznie dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Po ukończeniu
   26 roku życia Posiadacz rachunku ma obowiązek w terminie 3 miesięcy dokonać zmiany ROR na inny
   z oferty Banku.
   W przeciwnym razie Bank ma prawo zamienić ROR na Konto 360°, o czym Bank poinformuje Posiadacza
   rachunku. Posiadacz rachunku może posiadać jeden rachunek Konto 360° Student, przy czym nie ma
   możliwości zamiany dotychczas posiadanego ROR na Konto 360° Student”.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Zgodnie z regulaminem promocji §4 „Postanowienia końcowe” pkt. 1 – promocje organizowane przez Millennium nie mogą się łączyć.
  • Natalia napisał(a):
   Dziękuję 🙂
 8. Krzysztof napisał(a):
  Czy konieczne jest w momencie zakładania konta wnioskowanie o PAKIET BEZPIECZEŃSTWA?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jest on włączony automatycznie – sam o niego nie wnioskujesz, a po miesiącu możesz go spokojnie wyłączyć.
 9. Karolina napisał(a):
  Na początku trzeba zaznaczyć „pakiet bardzo pomocny” i/lub „pakiet bezpieczeństwa”… Jak przeczytałam wyżej, ten pakiet bezpieczeństwa jest włączany z automatu,więc go zaznaczyć czy nie? A ten pierwszy pakiet (darmowy przez rok!) raczej warto wziąć, prawda? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz nic nie zaznaczać, a jak konsultant będzie do Ciebie dzwonił w celu potwierdzenia złożenia wniosku to pewnie o te pakiety zapyta. A co do Pakietu bardzo pomocnego to jak chcesz – możesz go mieć, ale po roku pamiętaj żeby wyłączyć i nie mieć opłat 🙂
 10. Adrian napisał(a):
  Jeżeli zalozylem konto po 20 listopada i w listopadzie nie zapewnilem wplywu 1000 zl oraz nie dokonalem platnosci bezgotowkowej to zostanie pobrana oplata 8 zl za utrzymanie konta za listopad czy tez nie??
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Założyłeś konto (podpisanie umowy) po 20.11 ale złożyłeś o nie wniosek wcześniej za pomocą promocyjnej strony – tak? Nie opłata nie zostanie pobrana. 🙂
 11. Adrian napisał(a):
  Jeżeli zalozylem konto po 20 listopada i w listopadzie nie zapewnilem wplywu 1000 zl oraz nie dokonalem platnosci bezgotowkowej to zostanie pobrana oplata 8 zl za utrzymanie konta za listopad czy tez nie??
 12. Adrian napisał(a):
  Dokladnie tak. Czyli rozumiem ze w grudniu tez nie musze zapewniac wplywu i dokonywac transakcji, tylko dopiero w styczniu i lutym aby spelnic warunki promocji i nie zostane obciazony 8 zl utrzymaniem konta rowniez za grudzien ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Warunek bezpłatności konta w grudniu już musisz spełnić 🙂
 13. Grzesiek napisał(a):
  Witam, czy jeśli na infolinii poprosiłem konsultantkę o nie zaznaczanie pakietu bezpieczna karta, to czy promocja będzie dla mnie aktywna, czy zostaję z niej zdyskwalifikowany?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, dlaczego – ty tylko zrezygnowałeś z jednej z usług to w żaden sposób nie dyskwalifikuje Cię z promocji. 🙂
 14. Grzesiek napisał(a):
  Witam, czy jeśli na infolinii poprosiłem konsultantkę o nie zaznaczanie pakietu bezpieczna karta, to czy promocja będzie dla mnie aktywna, czy zostaję z niej zdyskwalifikowany?
 15. Grzesiek napisał(a):
  Witam, czy jeśli na infolinii poprosiłem konsultantkę o nie zaznaczanie pakietu bezpieczna karta, to czy promocja będzie dla mnie aktywna, czy zostaję z niej zdyskwalifikowany?
 16. Dominika napisał(a):
  Jeśli założę konto to wypłaty z wszystkich bankomatów (jeśli spełnię oczywiście warunek) są darmowe? Czyli jeśli mam konto w Millenium i będę chciała wypłacić z bankomatu pieniądze z powiedzmy PKO to opłata zostanie pobrana czy jest tob całkowicie darmowe?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli będziesz spełniać warunki tj. zapewniasz wpływ na konto min. 1000 zł (z innego banku) i wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIKiem to wypłaty z obcych bankomatów będą dla Ciebie darmowe. 🙂
 17. Rafał napisał(a):
  Aplikacje trzeba mieć zainstalowaną cały czas, a co jeśli zmienię komórkę i przez chwilę nie będę miał aplikacji bo jakis czas upłynie zanim zainstaluje na nowym telefonie?
 18. Sławek napisał(a):
  Witam
  mógłby ktoś podać adres strony www na której bedzie Voucher do odebrania (ta na której się rejestrowało).
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Witaj, w tej promocji była przyznawana tylko premia 150 zł nie było voucherów, domyślam się, że pomyliłeś promocje, a ja nie wiedząc o jaką dokładnie chodzi promocję nie mogę podać dobrego adresu strony 😉
  • Karolina napisał(a):
   Sławek, w tej promocji bankowej bank przeleje pieniądze na Twoje konto. Nie ma tu vouchera.
 19. Ola napisał(a):
  Promocja nie łączy się z „Lubie to polecam”?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu.
 20. Joanna napisał(a):
  Czy ktoś otrzymał już pieniądze w ramach tej promocji?
 21. Krzysztof napisał(a):
  Mają jeszcze czas 2 dni do 14 marca
 22. PatrykG napisał(a):
  nie dostałem
 23. Marcin napisał(a):
  Dzisiaj jest 14 marca(ostatni dzień promocji) a ja nie dostałem pieniędzy od Millenium 😔
 24. PatrykG napisał(a):
  Dziś juz wpadła.
 25. Arek napisał(a):
  też już mam 🙂

Napisz komentarz