PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BGŻ BNP Paribas: 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M w zamian za kilka płatności kartą i 3 przelewy

Powiem Wam, że nie ma dnia żeby jakiś bank nie wyskakiwał z super fajną promocją. Hitem jest niewątpliwie oferta z Millennium Bankiem, w której do odebrania jest 200 zł + nagrody dodatkowe.

Nie odpuszcza jednak BGŻ BNP Paribas, który tuż pod koniec tygodnia podrzucił nam promocję z bonami o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub internetowych H&M. Śmiało można wykorzystać je na zakup dowolnych rzeczy ze sklepu – będą więc one idealnie dla każdego kto chociaż odrobinę interesuje się modą!

Aby wziąć udział w promocji należy założyć darmowe Konto Optymalne lub Maksymalne w BGŻ BNP Paribas z kartą. Będzie to możliwe za pośrednictwem tej specjalnej strony promocyjnej. Warto się jednak pośpieszyć ponieważ w promocji dostępnych jest tylko 1 500 kont promocyjnych (w przypadku osiągnięcia limitu kont, strona promocyjna zostanie wyłączona).

Dla kogo jest promocja? 

Z promocji może skorzystać każdy kto na dzień 18.11.2018 roku nie ukończy 26 lat. Dodatkowo, w ciągu ostatnich 15 miesięcy nie posiadał/współposiadał w BGŻ BNP Paribas żadnego konta osobistego przed złożeniem wniosku w tej promocji.

Do promocji, przystąpimy pod warunkiem założenia Konta Optymalnego lub Maksymalnego wraz z kartą. Będą one idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie nowoczesne konta (płatności – Google Pay, Blik, Apple Pay, Masterpass). Dzięki temu mamy możliwość zarządzania Kontem z poziomu smartphona w każdym miejscu!

Nowoczesność w tym przypadku idealnie łączy się z tym, że konto jest bezwarunkowo darmowe, przy jednoczesnym braku innych opłat, standardowo pobieranych przez banki:

KONTO OPTYMALNE

 • 0 zł – OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – (bez konieczności zapewniania stałych wpływów);
 • 0 zł – WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę);
 • 0 zł – WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW;
 • 0 zł – WYPŁATA Z BANKOMATU BLIKIEM – (do 31 stycznia 2019 r. potem 5 zł, oprócz bankomatów własnych banku, które cały czas będą darmowe);
 • 0 zł – PRZELEWY, ZLECENIA STAŁE I POLECENIA ZAPŁATY;
 • 0 zł – POWIADOMIENIA SMS;

KONTO MAKSYMALNE:

 • 0 zł – OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – (bez konieczności zapewniania stałych wpływów);
 • 0 zł – WYDANIE KARTY;
 • 0 zł/12 zł – OPŁATA ZA UŻYWANIE KARTY (miesięcznie) – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania płatności kartą na 300 zł/m-c lub gdy klient nie ukończył 26 lat;
 • 0 zł – WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ;
 • 0 zł – PRZELEWY, ZLECENIA STAŁE I POLECENIA ZAPŁATY;
 • 0 zł – POWIADOMIENIA SMS;

Jak odebrać 150 zł do H&M?

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, ale dokładnie omówienie tabeli opłat i prowizji jest bardzo ważne przy takich promocjach. Zakładacie konto i zależy nam, abyście wiedzieli o nim jak najwięcej i sami mogli je trochę ocenić. Teraz sprawdźmy te zaskakująco proste warunki, dzięki którym odbierzecie 150 zł do H&M.

#1 KROK – do 18.11.2018r. ale najlepiej jak najszybciej (limit 1 500 zgłoszeń)  – wejdź na specjalną stronę i zarejestruj się w promocji. Podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 4 okienka).

Po chwili na maila (sprawdzamy też spam) otrzymasz potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem do założenia konta. Kliknij w niego i złóż wniosek o Konto Optymalne lub Maksymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości online.

Następnie podpisz umowę o konto w obecności kuriera, który dojedzie w dogodne dla Ciebie miejsce.

Uwaga! Po rejestracji w promocji, na stronie pojawi się baner z podziękowaniem. Od razu rzuciło nam się w oczy, że niby “przypadkiem” Bank bardziej wyraźnie sugeruje nam założenie konta Maksymalnego, a mniejszą czcionką wspomina o koncie Optymalnym. Zwracajcie na to uwagę i świadomie sami wybierzcie jakie konto chcecie założyć 🙂 Przypominam, że tylko konto Optymalne ma bezpłatną kartę bez żadnych dodatkowych warunków.

>>Załóż konto w BGŻ BNP Paribas i odbierz 150 zł do H&M<<

#2 KROK – aby odebrać I bon na 50 zł do H&M -w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy spełnij dwa warunki:

 • wykonaj 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych – płatności mają być wykonane i zaksięgowane;
 • wykonaj min. 1 przelew za pośrednictwem aplikacji GOmobile na dowolne konto (wyłączone są przelewy BLIK) i na dowolną kwotę. Aplikację możesz pobrać na tej stronie i zalogować się do niej na swoje nowo otwarte konto w BGŻ BNP Paribas.

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w październiku to dwa powyższe warunki spełniasz w listopadzie – jako w pierwszym pełnym miesiącu, który następuje po podpisaniu umowy.

#3 KROK – aby odebrać II bon na 100 zł do H&M – w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy spełniaj dwa warunki (w każdym z miesięcy):

 • wykonuj 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych;
 • wykonuj min. 1 przelew za pośrednictwem aplikacji GOmobile na dowolne konto (wyłączone są przelewy BLIK) i na dowolną kwotę. Aplikację możesz pobrać na tej stronie i zalogować się do niej na swoje nowo otwarte konto w BGŻ BNP Paribas.

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w październiku to dwa powyższe warunki spełniasz w grudniu oraz styczniu 2019 roku – jako w drugim i trzecim pełnym miesiącu, który następuje po podpisaniu umowy.

Na to koniecznie zwróć uwagę

Bank wyklucza jednak z promocji płatności kartą wykonane w punktach charakteryzujących się konkretnymi kodami MCC, należą do nich:

 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

>>Załóż konto w BGŻ BNP Paribas i odbierz 150 zł do H&M<<

To wszystko! 

Każdy kto spełni powyższe warunki oraz będzie posiadaczem konta wraz z kartą otrzyma 2 bony o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Nagrody będą przyznawane w następującej kolejności:

I bon na 50 zł do H&M – informację o jego przyznaniu otrzymasz (na adres email) do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz 2 krok, sms z bonem otrzymasz do 25 dnia miesiąca:

 • jeżeli konto założysz w październiku, 5 płatności i przelew wykonasz w listopadzie to informację o nagrodzie otrzymasz do 20 grudnia, a bon trafi do Ciebie smsem do 25 grudnia;
 • jeżeli konto założysz w listopadzie, 5 płatności i przelew wykonasz w grudniu to informację o nagrodzie otrzymasz do 20 stycznia 2019 roku, a bon trafi do Ciebie smsem do 25 stycznia 2019 roku.

II bon na 100 zł do H&M – informację o jego przyznaniu otrzymasz (na adres email) do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz 3 krok, sms z bonem otrzymasz do 25 dnia miesiąca:

 • jeżeli konto założysz w październiku, warunki odbioru I bonu spełnisz w listopadzie to warunki odbioru II bonu spełniasz w grudniu i styczniu. Informację o nagrodzie otrzymasz do 20 lutego 2019 roku, a bon trafi do Ciebie smsem do 25 lutego 2019 roku;
 • jeżeli konto założysz w listopadzie, warunki odbioru I bonu spełnisz w grudniu to warunki odbioru II bonu spełniasz w styczniu i lutym 2019 roku. Informację o nagrodzie otrzymasz do 20 marca 2019 roku, a bon trafi do Ciebie smsem do 25 marca 2019 roku;

Jak zwiększyć zysk z tej promocji o dodatkowe nagrody? 

Czasami zdarza się tak, że w banku toczy się kilka promocji, które można ze sobą połączyć, a co za tym idzie zwiększyć zysk z promocji. Tak właśnie jest w tym przypadku, z dzisiejszą promocją możemy połączyć 2 inne, opisane na naszym blogu i zgarnąć nawet dodatkowo 300 zł w bonusach:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Łukasz pisze:
  Witam, jeśli posiadam konto w BGŹOPTIMA, to mogę skorzystać z promocji ?
 2. Sebastian pisze:
  Wysłałem dwukrotnie formularz o założenie konta i zero odpowiedzi ..
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli jutro nikt nie skontaktuje się z Tobą to daj znać i postaramy się coś na to poradzić 🙂
 3. Sebastian pisze:
  Napisalem do banku i 13.11 dostałem odpowiedź że przekazują informację do właściwego departamentu banku. Dzisiaj mamy 16 i nikt się że mną nie skontaktował. Masakra
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Prześlij mi (w wiadomości prywatnej) swoje imię i nazwisko oraz datę, w której pierwszy raz wypełniałeś formularz – postaram się złożyć reklamację u Organizatora.
 4. Sebastian pisze:
  Czy mogę prosić o pomoc? Bo nie dostałem ani maila o przyznaniu bonu ani smsa. A wszystkie warunki spełnione.
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Sebastian, na początek sprawdź folder Spam oraz “Promocje”. Jeśli tam również nie znajdziesz e-maila informującego o nagrodzie, powinieneś złożyć reklamację na piśmie i wysłać ją na adres: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail:
   [email protected].

Napisz komentarz