Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 150 zł na zakupy do InterSportu w zamian za założenie DARMOWEGO konta w Inteligo. UWAGA! Dodatkowe 100 zł za założenie konta z polecenia.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Takie promocje zawsze wymiatają na naszym blogu, a konta rozchodzą się w mgnieniu oka jak ciepłe bułeczki. Teraz każdy kto założy bezwarunkowo darmowe Konto w Inteligo oraz wykona tylko jedną, dowolną transakcję kartą odbiera 3 bony po 50 zł każdy na zakupy do InterSportu, czyli łącznie 150 zł! Dodatkowo, każdy kto skorzysta z programu poleceń Inteligo odbiera premię dodatkową – 100 zł w gotówce.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy nie posiadali Konta w Inteligo lub PKO BP od grudnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Promocja przygotowana przez Inteligo jest naprawdę warta uwagi wszystko za sprawą atrakcyjnego bonusu w postaci łącznie 150 zł do wykorzystania na zakupy w InterSporcie, zarówno w sklepie internetowym jak również stacjonarnym.

InterSport to sklep znany i ceniony przez amatorów sportów i różnego rodzaju aktywności fizycznych. Sklep w swoim asortymencie posiada bardzo dobre produkty znanych i cenionych marek takich jak: Nike, Asics, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Atomic, Rossignol, Speedo czy też Rollerblade.

Ale to nie wszystko ponieważ InterSport to również tańsze i dobre produkty marek własnych, na pewno słyszałeś o McKinley, ProTouch czy Crazy Creek.

Bogaty asortyment, produkty świetnej jakości i zróżnicowanie cenowe to gwarancja, że każdy znajdzie w tym sklepie coś dla siebie, także Ty! Aby mieć na to okazję warto się śpieszyć i jak najszybciej przystąpić do promocji ponieważ mamy w niej tylko 2 900 nagród po 3 bony dla każdego.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł na zakupy<<

Jak odebrać 150 zł do InterSportu?

Aby zdobyć dodatkową kasę na zakupy wcale nie trzeba spełniać wygórowanych i skomplikowanych warunków, wystarczy tylko, że:

 1. Do 30 czerwca 2017 roku wejdziesz na stronę promocyjną banku i złożysz wniosek o konto wraz z kartą debetową MasterCard. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych/handlowych i nie cofaj jej aż do momentu odebrania premii.
 2. Podpisz umowę w obecności kuriera.
 3. Do 14 lipca 217 roku wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą, na dowolną kwotę.
 4. Do 14 lipca 2017 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej-Inteligo Sportza0 – dzięki temu zarezerwujesz sobie bony do InterSportu

To wszystko!

Po spełnieniu powyższych warunków, do 31 lipca 2017 roku otrzymujesz 3 bony po 50 zł każdy do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym InterSport. Bony zostaną przekazane w formie kodów i znajdziesz je w zakładce „wiadomości” po zalogowaniu się do systemu bankowości online.

Bony będą ważne do 31 grudnia 2017 roku, możesz więc skorzystać z nich od razu lub zachować na zakupy świąteczne. Co więcej, nawet jeżeli zdecydujesz się zamknąć konto zaraz po odebraniu nagrody to bony nie tracą przez to swojej ważności.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł na zakupy<<

Jak odebrać dodatkowe 100 zł?

Dodatkową gotówkę może odebrać każdy kto z promocji skorzysta za pośrednictwem innej strony banku dzięki której otrzyma zarówno bony na 150 zł do InterSportu jak również 100 zł z Programu Poleceń Inteligo.

W tym przypadku konieczne jest jednak posiadanie specjalnego kodu polecenia, jeśli go nie masz to nic się nie stało, odbierz bony na 150 zł, zarejestruj się w programie poleceń i polecaj konta znajomym. Aby móc z niego skorzystać wystarczy nie posiadać żadnego konta w Inteligo od 24 maja 2014 roku. Dodatkowo:

 1. Do 30 czerwca 2017 roku złożyć, na dedykowanej stronie wniosek o konto wraz z kartą, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych/handlowych, a następnie podpisać umowę o konto. We wniosku o konto, w sekcji „kod promocyjny” wpisać kod polecenia od osoby posiadającej konto w Inteligo
 2. W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o konto wykonaj min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych) oraz min. 1 transakcję na 10 zł z IKO.

Czy konto coś kosztuje?

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł (bezwarunkowo)
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł/m-c pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę min. 99,99 zł (w przeciwnym razie 4 zł/m-c)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW – 0 zł (PKO i BZ WBK), 5 zł pozostałe
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POLECENIE ZAPŁATY/ZLECENIE STAŁE – 0 zł
 • DODATKI: Możliwość założenia konta oszczędnościowego na 1,8%

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł na zakupy<<

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę bardzo prosta i nie kryje żadnych haczyków, ani trudnych do spełnienia warunków. Wystarczy tylko, że założysz bezwarunkowo darmowe konto osobiste i wykonasz min. 1 (tak tylko jedną) płatność kartą, a otrzymujesz aż 150 zł na zakupy w InterSporcie.

Możesz wykonać dowolną transakcję, na dowolną kwotę, a co za tym idzie możesz np. zapłacić kartą za pieczywo lub paczkę chusteczek, albo jakąś gazetę. Co więcej po odebraniu nagród możesz zrezygnować z konta bez konsekwencji. Warto jednak to przemyśleć ponieważ obecnie na rynku trudno jest znaleźć równie dobre i darmowe konto osobiste.

Z kolei osoby bardziej aktywne, mogą założyć konto z polecenia i dodatkowo zgarnąć jeszcze 100 zł w gotówce. Tą premię odbierzesz pod warunkiem, że wykonasz płatności kartą na min. 200 zł oraz BLIK na min. 20 zł.

Przyznasz, że warunki są proste i zrozumiałe, zatem nie zwlekaj – nagród wystarczy tylko dla 2 900 pierwszych osób, załóż konto już dziś i odbierz swoje nagrody!

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł na zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 136

 1. Anonim pisze:
  Aby wykonać tą ‚ jedną daną płatność’ to najpierw muszę na konto przelać jakąś kwotę ?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Zdecydowanie tak 🙂 Chociaż jakąś drobną kwotę, ale przelać trzeba.
  • Eliasz pisze:
   Pytanie mam, założyłem konto w PKO gdzieś w styczeń/luty 2017 czy będzie przysługiwała mi bonifikata?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz konto w PKO to nie możesz odebrać bonów do InterSportu ponieważ jesteś wykluczony z promocji. Możesz natomiast założyć konto w Inteligo i skorzystać z programu poleceń.
  • Marcin pisze:
   Otrzymałem trzy kody promocyjne. Co teraz z nimi mam zrobić? Jak ich użyć?
  • Moniaki.pl pisze:
   Idziesz do sklepu, kupujesz co potrzebujesz i podajesz kody przy kasie albo robisz zakupy w sklepie internetowym i tam możesz wykorzystać kody.
 2. Paulina pisze:
  Czy można skorzystać z obu nagród (100 zł + INTERSPORT) mimo posiadania konta w PKO BP?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   W tym wypadku Inteligo jest traktowany tak samo jak bank PKO BP. Posiadając konto w PKO BP niestety nie możesz wziąć udziału w tej promocji.
  • Rafał pisze:
   A podstawa prawna owego stwierdzenia ? Regulamin definiuje nowego klienta, jako: „nowy Klient – osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe
   konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont”
 3. karol pisze:
  Poda ktoś kod polecający?
 4. krzysztof pisze:
  W jaki sposób w którym banku rozwiązyje się konto?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto w Inteligo możesz zamknąć wysyłając wypowiedzenie umowy na adres: INTELIGO PKO BP SA, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto w Inteligo możesz zamknąć wysyłając wypowiedzenie umowy na adres: INTELIGO PKO BP SA, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa 🙂 Okres wypowiedzenia to 30 dni. W razie dodatkowych pytań zapraszam. 🙂
 5. Dominika pisze:
  ” wykonaj min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych)” – rozumiem, ze muszę wykonać jedną płatność na min. 200 zł kartą wyłącznie w sklepie, stacji paliw itp (nie ma opcji płatności kartą przez internet)? Nie może to być 5 transakcji po 50 zł – takie się nie liczą?
  ” min. 1 transakcję na 10 zł z IKO.” – rozumiem, że chodzi o jedną transakcje typu przelew na inny rschunek bankowy (czy chodiz o jakąś inną transakcje?) na min. 10 zl (łączna, jedna kwota – nie może być 5x2zl?)?

  Czy dysponujecie kodem polecającym?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz wykonać kilka transakcji o łącznej wartości min. 200 zł. Możesz wykonać transakcje na stacji paliw. Płatności wykonane internetowo nie będą się liczyły do promocji. Jeżeli chodzi o płatność IKO to też może to być kilka płatności na łączną wartość min. 10 zł. Nie chodzi tu o przelew z konta tylko o płatność zbliżeniową.
  • Joanna pisze:
   W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o konto wykonaj min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych) oraz min. 1 transakcję na 10 zł z IKO.
   Do końca nie zrozumiałam tego regulaminu, bo poniżej p. Dominika pisze, ze może być kilka transakcji, a łączna kwota ma opiewać na te 200 zł?Zapłata za lekarza w przychodni nie będzie do tego wliczona, tylko sklepy stacjonarne?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem, masz wykonać min. 1 transakcję na kwotę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych. Możesz więc wykonać np. 1 płatność na 200 zł w przychodni a możesz np. wykonać 5 transakcji po 50 zł w różnych sklepach. Jak wolisz.
   Pod uwagę nie będą brane transakcje wykonane w internecie. 🙂
 6. Krzysztof pisze:
  Aby uniknąć opłaty za kartę 4zł, trzeba wykonać płatności w wysokości 99,99 jak rozumiem na miesiąc?
 7. Tomasz pisze:
  Czy bony do intersportu jeszcze są? Bo jak nie ma, to chyba nie będę zakładał konta 😀
 8. Łukasz pisze:
  Da się sprawdzić ile bonów jest jeszcze?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie da się sprawdzić, póki strona promocyjna działa można zakładać konta 🙂
 9. Artur pisze:
  Ma ktoś kod polecający chętnie przyjmę ;/)
 10. Grzegorz pisze:
  Hej Moniaki
  a macie kod polecający ?
  bo trochę szkoda by było stówki
 11. Piotr pisze:
  Poda ktoś kod polecający? Nie mam nikogo ze znajomych w tym banku a że chcę założyć tam konto to ktoś przy okazji może sobie na mnie zarobić jako osoba polecająca 😉
  • ŁUKASZ pisze:
   WŁASNIE JAKA KARTA ? BO JA WZIEŁEM WIZA I CHYBA DUPA Z TEGO BEDZIE 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta MasterCard – wyróżniłam to w artykule. Nic się nie stało możesz po prostu anulować ten wniosek i złożyć kolejny z karta MasterCard – ja tak zrobiłam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziś złożyłam wniosek o konto i zarejestrowałam się w programie poleceń więc podaję kod polecenia: 661988601. 🙂 Z racji tego że dziś dopiero to wszystko ogarnęłam to może poczekaj do jutra żeby użyć tego kodu 🙂
 12. Piotr pisze:
  aaaa i którą kartę mam wybrać przy składaniu wniosku:
  1. Karta zbliżeniowa Visa “Dobro procentuje”
  2. Karta zbliżeniowa MasterCard
  3. Karta Visa Electron
  • Pablllo pisze:
   Dokłanie ja tez nie wiem ale jak nie ma w opisie to moze obojetnie ktora
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o kartę to MasterCard – już dodałam w opisie wyraźnie tę informację 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poprawna odpowiedź to zdecydowanie 2 🙂
 13. Pablllo pisze:
  potrzebna osoba polecajaca 🙂 ktoś pomoze ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziś założyłam konto i zarejestrowałam się w promocji z poleceniami więc podaję mój kod: 661988601. Przy czym tak jak mówię ogarnęłam to dopiero dziś więc może poczekaj jeszcze do jutra lub środy z jego użyciem tak żeby aktywowali mi wszystko 🙂
 14. Daniel pisze:
  Czy można dokonać potem zakupu jednej rzeczy przekraczającej 150 zł przy użyciu bonów i dopłacając w tym sportowym sklepie?
 15. Marek pisze:
  A czy wykorzystując bon muszę zakupić produktów za określoną kwotę?
  Mogę połączyć dwa kupony ? 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W sklepie stacjonarnym jak najbardziej możesz połączyć dwa lub nawet trzy bony 🙂 W sklepie internetowym tak się nie da niestety 🙂
  • konrad pisze:
   pisałem w tej sprawie to intersport i mi napisali ze można wiecej niz 1 bon podczes jednych zakupów
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   I zarówno w sklepie stacjonarnym i internetowym można użyć dwóch bonów?
 16. Jakub pisze:
  Czy na stronie promocyjnej-Inteligo Sportza0 możemy się rejestrować, w celu zarezerwowania kuponów, od razu po wypełnieniu wniosku online czy dopiero po przyjechaniu kuriera i podpisaniu umowy ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja właśnie jestem po rozmowie z konsultantką i generalnie mam czekać na kuriera (pewnie jutro lub w środę się odezwie) ale już dziś rejestruję się do promocji i najwyżej po podpisaniu umowy znów się dla pewności zarejestruję 🙂
  • konrad pisze:
   ja najpierw zapisalem sie na bon potem wykonalem transakcje:) ale nie wiem czy bony jeszcze były….
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie powinno tu być problemu. 🙂 Rejestracja to jakby taka wstępna rezerwacja bonów i później pozostaje tylko formalność, czyli transakcje. 🙂
 17. Kamil pisze:
  Z którego linku mam skorzystać jeżeli chcę wziąć udział w obu częściach promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Skorzystaj z linka, który znajduje się pod nagłówkiem „Jak odebrać dodatkowe 100 zł”. 🙂
 18. Piotr pisze:
  Wypełniłem wniosek on-line, zatwierdziłem i wysłałem. Po 5 minutach zadzwoniła konsultantka aby sprawdzić dane. Do tego momentu nie widziałem pola do wpisania numeru osoby polecającej. Czy coś przeczyłem? Gdzie miałem wpisać ten numer osoby która mi poleciła konto?
 19. Piotr pisze:
  A może powinienem najpierw (nie mając jeszcze konta w Inteligo) zarejestrować się w programie poleceń, a dopiero później złożyć wniosek o założenie konta ( trochę nielogiczne) ?? Ja już złożyłem wniosek bez rejestracji w programie poleceń, więc teraz pozostało mi tylko czekać na kuriera z umową i pożegnać się z dodatkową premią w wysokości 100zł czy mogę to jeszcze jakoś odkręcić ?
  • Kacper pisze:
   To właśnie w ogóle nie jest na tej stronie wytłumaczone.. Jak po kolei zakładać konto tak aby zarobić i ta 100 i bony. Opis promocji u moniakow dotyczy tylko tej akcji z bonami. To najgorzej wytłumaczona promocja bankowa odkąd zaglądam na te stronę
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak zgarnąć wszystkie premie:
   1. Przejdź na stronę banku: http://inteligo.pl/konto-inteligo-mgm/
   2. Załóż konto z kartą MasterCard + podaj kod polecenia (wyraź zgody marketingowe/handlowe)
   3. Podpisz umowę przy kurierze
   4. W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o konto wykonaj min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych) oraz min. 1 transakcję na 10 zł z IKO – jak wykonasz ten krok (dokładnie płatność kartą) to automatycznie spełniasz warunek otrzymania 150 zł
   5. Do 14 lipca zarejestruj się na stronie http://inteligo.pl/Intersportza0/ – możesz to zrobić np. czekając na kuriera lub zaraz po podpisaniu umowy

   Jeżeli coś jest niezrozumiałe to ja zawsze zapraszam do rozmowy i zawsze chętnie wszystko wytłumaczę 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wysłałam prywatną wiadomość w tej sprawie. 🙂
 20. Danuta pisze:
  Jak następnie wygenerować swój kod polecający?
 21. Ewa pisze:
  czym się różni „…100 zł z Programu Poleceń ” a „Z kolei osoby bardziej aktywne, mogą założyć konto z polecenia i dodatkowo zgarnąć jeszcze 100 zł…” ? nie jestem pewna czy dobrze to rozumiem 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo w promocji do odebrania jest 150 zł w bonie do InterSportu w zamian za wykonanie 1 transakcji kartą. Ale jak masz kogoś kto poleci Ci konto i założysz je za pośrednictwem specjalnej strony banku to odbierasz dodatkowe 100 zł po spełnieniu warunków. Czy to jest teraz zrozumiałe?
 22. Damian pisze:
  W jaki sposób otrzymam bony i w jakim czasie od wypełnienia warunków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po spełnieniu powyższych warunków, do 31 lipca 2017 roku otrzymujesz 3 bony po 50 zł w systemie bankowości online w zakładce wiadomości. 🙂
 23. Arek pisze:
  Czy jeśli ja dostanę 3 bony po 50 zł i mój znajomy (któremu sie nie przydadzą) też 3 bony po 50 zł, to czy można tymi 6 bonami zapłacić za JEDNE ZAKUPY na kwotę 300 zł? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W sklepie stacjonarnym można wykorzystać więcej niż jeden voucher, ale czy aż 6 to nie wiem 🙂
 24. Ewa pisze:
  Moniko nie do końca … są podane przez Was dwa warunki na dodatkowe 100zł (?) – „min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych) oraz min. 1 transakcję na 10 zł z IKO ” albo ” min. 200 zł oraz BLIK na min. 20 zł.”
  Mamy sobie wybrać warunek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W naszym artykule znajduje się informacja: „W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o konto wykonaj min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 200 zł (tylko w sklepach stacjonarnych) oraz min. 1 transakcję na 10 zł z IKO.” Jak widać nic tu nie trzeba wybierać, wykonujesz transakcje kartą oraz przy użyciu aplikacji IKO.
  • Edyta pisze:
   Ale jest tez informacja o bliku. Tez nie rozumiem
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale czego dokładnie nie rozumiesz? W artykule jest informacja o IKO, nie rozumiesz jak zrobić transakcję z IKO?
  • Anka pisze:
   W artykule jest informacja i o IKO i o BLIKU…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   IKO to aplikacja banku PKO i w niej funkcjonują płatności BLIK, czyli za pośrednictwem tej aplikacji można wykonywać płatności BLIK. Dla ułatwienia, strona banku: https://iko.pkobp.pl/funkcje/blik/.
 25. Wojtek pisze:
  Cześć

  Właśnie skorzystałem z promocji w Inteligo założyłem konto z kartą MasterCard z polecenia (nr telefonu) naszej wspaniałej Dominiki 😉 Czekam na podpisanie umowy i wtedy zrobię płatność kartą na 200 zł i 10 zł IKO i oczywiście zarejestruję się na stronie promocyjnej-Inteligo Sportza0 żeby zarezerwować nagrodę <- tutaj mam pytanie czy mogę już to zrobić świeżo po złożeniu wniosku o konto na stronie internetowej?

  A dla tych którzy chcą dostać dodatkowe 100 zl to podaje swój kod polecenia:
  Załóż konto Inteligo z mojego polecenia, a zyskasz możliwość otrzymania premii pieniężnej w wysokości 100 zł. Pamiętaj, aby we wniosku o konto w polu „Kod promocyjny” podać mój numer telefonu xxxxxxxxx. Więcej na maminteligo.pl 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, możesz od razu zarejestrować się na stronie promocji Sportza0. 🙂 Nie praktykujemy publicznego podawania kodów, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany kodem Wojtka to zapraszam do kontaktu z nami i podamy adres do wspaniałego kolegi. 🙂
 26. Mike pisze:
  Witam,
  Pytanie o treść „(…) transakcję na 10 zł z IKO (…)”.
  Mozna poprosić o przykład takiej tranaskacji? Czy to jest na przykład płatnosć zliżeniowa na 10 zł lub więcej (załóżmy w mc donaldzie)? Ciezko rozkminić co to jest IKO…
  Dzięki i pozdrawiam.
  • Dominika pisze:
   Jak zakładasz konto w PKO to pobierasz aplikację IKO na telefon, normalnie wpisujesz w wyszukiwarkę na telefonie i pobierasz ją.
   Wiadomo, ustalasz do niej hasło. Później idziesz do sklepu, przed zrobieniem zakupów zapytaj czy można płacić IKO, jak tak to robisz jakieś zakupy i przy kasie mówisz, że chcesz zapłacić z IKO. Logujesz się do aplikacji i pobierasz kod, wprowadzasz do terminalu płatniczego i już. Czasami jak robisz zakupu przez internet to też masz opcję „płacę z IKO” i działa to na takiej samej zasadzie. :slightly_smiling_face:
   Tu jest to fajnie opisane: <https://iko.pkobp.pl/funkcje/blik/>
   Udało mi się sensownie to wytłumaczyć? :slightly_smiling_face:
   Miłej niedzieli! :slightly_smiling_face:
  • Marek pisze:
   Tylko przez internet się nie liczy w promocji – ” z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet oraz wypłat z bankomatów”

   Pytanie: gdzie można płacić z IKO czy blik ? – żabka? biedronka? kto płacił niech coś podpowie żeby nie latać.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tu możesz wyszukać punkty akceptujące BLIK/IKO : http://inteligo.pl/bankomaty-i-placowki/ 🙂
  • Marek pisze:
   dzięki.
 27. bokserzyn pisze:
  We wniosku o założenie konta wybrałem Visę zamiast MasterCard.
  Jeśli teraz zastrzegę Visę i zamówię MasterCard to będę mógł skorzystać z promocji i otrzymać Bony?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A umowa już jest podpisana? Może być z tym problem teraz. Nie gwarantuję, że to przejdzie, ale możesz np. przedzwonić na infolinię i dopytać jak bank to potraktuje.
  • bokserzyn pisze:
   Umowa już podpisana, Visę już dostałem i zastrzegłem, a dziś przyszedł Mastercard.
   Mój błąd – nie doczytałem warunków promocji 🙂 jęsli bonów nie będzie to chociaż 100 zł się uda z polecenia.
 28. Dominika pisze:
  Czy kwestia płatności Blikiem dotyczy równiez tylko sklepów stacjonarnych czy mogę kupić np. przez stronę/aplikację bilety do kina i zapłacić kodem blik?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatność dotyczy tylko punktów stacjonarnych, transakcje internetowe nie wchodzą tu w grę.
 29. Zbyszek pisze:
  Czy promocja nadal jest aktualna? Po wypełnieniu wniosku wyskakuje mi komunikat „Nie znaleziono strony o podanym adresie”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   U mnie wszystko działa. A wysłałeś wniosek o konto, czy wszystko blokuje się i nie ma możliwości wysłania wniosku?
 30. Piotr pisze:
  Witam, moj brat posiada konto w pko dla mlodych od polowy 2016roku. Czy uwzgledni go promocja? Jesli nie to czy moze zrezygnować z zakladania konta w chwili gdy konsultant zadzwoni w celu weryfikacji danych? Wniosek juz wypełnił i wysłał
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli jest klientem PKO to nie może skorzystać z tej promocji i odebrać bonów do InterSportu. I jeżeli chodzi o zrezygnowanie z konta to podczas rozmowy z konsultantem może ze wszystkiego zrezygnować.
 31. Piotr pisze:
  Ok, bonów nie może a co ze 100zł za polecenie?
 32. Marek pisze:
  Wybrałem kartę VIsa przy zakładaniu konta. Czy ktoś kontaktował się już z Inteligo jak to potraktują? Dominika tą informacje o karcie MasterCart pogrubcie, jak ja zakładałem konto chyba tej informacji nie było. Spojrzałem też na warunki w regulaminie i tam też nie ma informacji jaka karta. Dopiero w punkcie „Definicje” jest informacja jaka karta. Konto zakładałem 27 maja.
  • Marek pisze:
   dzwoniłem do inteligo – przy wyborze karty VISA nie bierzemy udziału w promocji i nawet zamówienie po podpisaniu umowy karty maestro nic nie da. Nie bierzemy udziału w promocji.
 33. Asia pisze:
  Czy współwłaściciel konta w pko bp również jest wykluczony?. Kto otrzymuje tą 100?. Osoba której kod wpisuję czy ja zakładając konto?. Promocja jeszcze działa?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, promocja jeszcze działa i działa tak, że osoba polecona odbiera (ta która wpisała kod) 100 zł osoba polecająca (dająca kod) odbiera 50 zł. Współwłaściciel konta w PKO w jakiej roli chce wystąpić?
 34. Dzony pisze:
  Czy musze utrzymywać kartę debetową do momentu uzyskania nagród tzn. bonów oraz 100 zl z polecenia ? Czy mogę ja odrazu zablokować po spełnieniu warunków?
 35. Wojtek pisze:
  Czy mogę zapłacić blikiem przez IKO za minimum 10 zł? Czy to musi być równa kwota 10 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz tak zapłacić, ważne by była to transakcja wykonana w punkcie stacjonarnym. Ma to być kwota min. 10 zł więc może być równe 10 zł lub więcej. 🙂
 36. Lilianna pisze:
  Spoko opcja. Wzięłam udział i czekam na kody. Chyba zostane w tym inteligo na dluzej, nie tylko na promocje. W sumie spoko sa zasady
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak to prawda, konto w Inteligo jest przyjazne i generalnie nadaje się jako główne w sumie dlatego, że nie trzeba się tu obawiać żadnych ukrytych opłat. 🙂
 37. Irek pisze:
  Czy ktoś już dostał kody do intersportu? Podpisałem umowę na początku czerwca.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem i informacjami znajdującymi się w artykule, bank do 31 lipca 2017 roku wysyła kody promocyjne. Mając to na uwadze, należy jeszcze trochę poczekać na przyznanie nagród.
 38. Miszek pisze:
  Done 🙂 Zobaczymy, kiedy dostanę kody. kumpel dostal dosyć szybko
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To śledź skrzynkę odbiorczą może w Twoim przypadku też będzie wszystko działało ekspresowo 🙂
 39. Wojtek pisze:
  Cześć, zapłąciłem za zakupy w sklepie stacjonarnym za 200 zł kartą mastercard i później zapłaciłem blikiem za zakupy w sklepie stacjonarnym min 20 zł czy spełniłem warunki?
  W jaki sposób otrzymam BON do Intersportu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak zalogujesz się do bankowości online to w prawym górnym rogu będziesz mieć zakładkę kontakt i tam otrzymasz do 31 lipca 2017 roku wiadomość, w której będą znajdować się bony do InterSportu. 🙂
 40. Bartek pisze:
  Od kiedy liczone jest 30 dni na wykonanie transakcji? Od daty na umowie, któą wpisał bank czy od daty podpisania umowy przy kurierze? Trochę przysnąłem i jeśli od tej pierwszej to stówka przepadła…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Liczy się data, w której Ty podpiszesz umowę. Może zdarzyć się tak, że bank podpisze umowę w X terminie i ona później zostanie dostarczona Ci po tygodniu (z różnych przyczyn) wtedy to już jest uniemożliwienie Ci spełnienia warunków dlatego ważne jest to kiedy Ty podpiszesz umowę jeżeli bank podpisał ją przed Tobą.
 41. Remigiusz pisze:
  „Jak zalogujesz się do bankowości online to w prawym górnym rogu będziesz mieć zakładkę kontakt i tam otrzymasz do 31 lipca 2017 roku wiadomość, w której będą znajdować się bony do InterSportu. ?” Czy ta zakładka pojawia się wówczas gdy bank prześle mi kody czy powinna być na stałe? Pytam bo w chwili obecnej w prawym górnym rogu jest zakładka „wyloguj” i nie ma zakładki „kontakt”. Pozdrawiam
 42. Marek pisze:
  15.07 a z tego co widzę jeszcze nikt nie dostał bonów. Chyba że ktoś już dostał?
  • Irek pisze:
   Ja spełniłem warunki promocji na początku czerwca i jeszcze nie mam bonów, wg regulaminu do 14/07 trzeba było wykonać transakcję kartą więc pewnie od przyszłego tygodnia zaczną rozsyłać
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bony mają być rozesłane do 31 lipca 2017 roku więc pewnie w następnym tygodniu bank będzie weryfikował kto spełnił warunki promocji i później nastąpi rozesłanie nagród. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem i informacjami zawartymi w artykule, bony mają być rozesłane do 31 lipca 2017 roku więc należy jeszcze trochę poczekać 🙂
 43. Danka pisze:
  Witam,
  30 czerwca złożyłam wniosek o konto. Z winy banku/firmy kurierskiej umowa dotarła do mnie 17 lipca czyli nie załapałam się na warunek „Do 14 lipca 217 roku wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą, na dowolną kwotę.”
  Co polecacie zrobić w takim wypadku Moniaki? Kłócić się z bankiem o te bony?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kłócić się to raczej nie, szkoda Twoich nerw na to. Myślę że lepiej będzie napisać reklamację do banku, ze wskazaniem problemu.
   W razie gdybyś miała do tego jakieś pytania to poproszę o wiadomość prywatną – pomogę. ?
 44. Wojtek pisze:
  Otrzymałem 11.07.2017 100 zł z programu poleceń ale nie otrzymałem jeszcze bonów.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank ma czas do 31 lipca więc myślę, że jeszcze warto poczekać – myślę że bony mogą przyjść nawet ostatniego dnia 😉
 45. Remigiusz pisze:
  „Gratulujemy − otrzymujesz 3 kody do wykorzystania w sklepach Intersport ważne do 31.12.2017 r. w ramach promocji „Intersport za 0”. Taka oto wiadomość ukazała się moim oczom po zalogowaniu na konto 🙂 Nie otrzymałem jeszcze 100 z programu poleceń. Do kiedy powinni wypłacić?
  • Bartek pisze:
   Też już mam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gratulujemy 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No to super – gratulujemy 🙂 Promocja z poleceniami jest prowadzona w 3 etapach:
   1) 1 etap 24.04.2017 r. –23.05.2017 r.
   2) 2 etap 24.05.2017 r. –22.06.2017 r.
   3) 3 etap 23.06.2017 r. – 22.07.2017 r.
   W zależności od tego, na który etap się załapałeś to w ciągu 50 dni od dnia zakończenia etapu powinieneś otrzymać premię.
 46. Irek pisze:
  Też dziś otrzymałem kody
 47. Remigiusz pisze:
  W moim przypadku etap 2. Ale co mnie martwi to to że osoby które przystąpiły do promocji w etapie 3 (dzięki mnie :-))otrzymały już premię. Ja warunki miałem spełnione już 20.06 i nie otrzymałem premii.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To może (i tak w ramach oczekiwania) napisz im wiadomość w systemie bankowości online i zapytaj o premię 🙂
 48. Moniakowiec pisze:
  Ja jeszcze nie otrzymałem i cykam się, że jednak nie dostane bo się nakręciłem na te kody 😀
 49. Daniel pisze:
  Kody otrzymałem ;-),ale nie otrzymałem stówki za otwarcie konta z polecenia ,czy ktoś orientuje się kiedy wypłacany jest ten bonus oczywiście spełniłem warunki potrzebne do otrzymania tego bonusu i nic 🙁 Może orientuje się ktoś z Was gdzie mógłbym sprawdzić czy zakwalifikowałem się do odbioru tej 100-ki ? pozdrawiam D.K.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To może napisz do nich za pośrednictwem zakładki „Poczta” w systemie bankowości online? Tak będzie najszybciej 🙂
 50. Moniakowiec pisze:
  Czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał jeszcze tych kodów??
 51. krzy pisze:
  Witam

  Czy są jakieś formularze, które należy wypełnić żeby zamknąć konto? ? Czy konto można zamknąć poprzez składanie wniosków online czy trzeba listem wysłać wniosek o rezygnację z konta?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto zamykamy poprzez wysłanie wypowiedzenia umowy na adres banku. Jeżeli potrzebujesz wzór wypowiedzenia umowy w Inteligo to daj znać to Ci wyślę i wypełnisz tylko to co trzeba. 🙂
  • krz pisze:
   witam
   Proszę o podesłanie wzoru wypowiedzenia umowy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wysłałam na maila 🙂
 52. Daniel pisze:
  Kody otrzymałem ;-),ale nie otrzymałem stówki za otwarcie konta z polecenia ,jeszcze gorzej jest w przypadku mojej żony ani kodów ani stówki za otwarcie konta z polecenia nie dostała 🙁 czy ktoś orientuje się kiedy wypłacany jest ten bonus oczywiście spełniliśmy wszystkie warunki potrzebne do otrzymania tego bonusu i nic 🙁 Może orientuje się ktoś z Was gdzie mógłbym sprawdzić czy zakwalifikowałem się do odbioru tej 100-ki ? pozdrawiam D.K.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Każdy kto zgłaszał taki problem był proszony po napisanie nawet krótkiej wiadomości do banku poprzez system bankowości online i oni tam wszystko wyjaśniali. 🙂
 53. Wojtek pisze:
  Witam,

  Jak mogę zrezygnować z konta?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kartę możesz zablokować w systemie bankowości online, a rozwiązanie umowy następuje po wysłaniu wypowiedzenia do banku. Wzór wypowiedzenia mogę Ci podesłać tylko odezwij się w prywatnej wiadomości. 🙂
 54. Marcin pisze:
  Jak wykorzystać otrzymane kody promocyjne?? W jaki sposób się ich używa?

Napisz komentarz