PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Program poleceń: Poleć konto w Citibanku i odbierz 150 zł premii, a polecony nawet 300 zł!

Wśród różnych promocji Citibanku powróciła ta, którą bardzo sobie cenicie – program poleceń! Dzięki niemu POLECAJĄCY (obecny klient Banku) zgarnia 150 zł za skuteczne polecenie, a POLECONY (nowy klient) 300 zł moneyback’u.

Za nowego klienta będzie tu uznawana osoba, która od 31.10.2016r. nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego bądź karty w Citibanku.

Jak odebrać 150 zł w programie poleceń?

Jeżeli jesteś już klientem Citibanku – masz konto lub kartę kredytową to możesz śmiało do 31 maja 2018 roku przejść na stronę promocji Banku i polecić znajomemu założenie konta Citi Priority. Za każde skuteczne polecenie (polecony spełni warunki, które za chwilę opiszę) odbierasz premię 150 zł (maksymalnie premię odbiera się za 3 polecenia).

UWAGA! Bank przewiduje tylko 1 000 promocyjnych kont – warto działać zdecydowanie.

Po wypełnieniu formularza z Twoim znajomym (poleconym) skontaktuje się konsultant w celu złożenia wniosku o Konto. Podczas takiej rozmowy znajomy musi wyrazić zgodę na:

 •  ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu wypłacenia premii

>>Poleć konto znajomemu i odbierz 150 zł<<

Następnie polecony podpisuje umowę o Konto Citi Priority oraz spełnia pozostałe warunki, do których zaliczamy:

#1 KROK –  wykonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł w sklepach stacjonarnych lub internecie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli w przypadku podpisania umowy w marcu, do końca maja)

#2 KROK –  spełnienie warunku bezpłatności konta do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Warto jednak spełniać ten warunek co miesiąc ponieważ konto jest płatne, a dokładnie opłaty wyglądają następująco:

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c od marca 2018 roku
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która od marca będzie kosztować aż 6 zł/m-c

#3 KROK – osoba POLECONA może spełnić warunki jednej z wcześniej opisanych premii i odebrać tym samym 300 zł zwrotu za zakupy

To wszystko!

Nagroda dla POLECAJĄCEGO wpłynie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez POLECONEGO opisanych wyżej warunków.

>>Poleć konto znajomemu i odbierz 150 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Aga pisze:
  1. Czy polecającym może byc mąż a poleconym żona?
  2. Mąż ma karte kredytową ciity simplicity i może mi polecić konto City Priority?
  3. Czy wpływy 5000 zł/mc (aby konto było darmowe) mogą być z prywatnego innego konta i czy można je po zaksięgowaniu przelać z powrotem na konto pierwotne?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak najbardziej mąż (inny członek rodziny) może być osobą polecającą i może Cię polecić. 🙂 Tak oczywiście wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku i po zaksięgowaniu możesz zrobić sobie przelew zwrotny.

Napisz komentarz