PROMOCJA ZAKOŃCZONA PKO BPnowy klientKonto osobiste

Bon 150 zł na zakupy w 4F za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

W banku PKO BP wystartowała ciekawa promocja, w której klienci do 26. roku życia mogą w bardzo łatwy sposób zgarnąć bon na kwotę 150 zł do wydania w sklepach sportowych 4F.

To z pewnością spora gratka, ponieważ Bank PKO BP bardzo rzadko organizuje promocje. Tym razem bonus, który oferują jest naprawdę fajny, a warunki do spełnienia – bajecznie proste. Wystarczy założyć Konto dla Młodych i dokonać jednej płatności kartą. I to wszystko.

Promocja trwa od 24 lutego 2019 roku do 31 marca 2019 roku, ale warto się pospieszyć. Promocja jest limitowana, bank przewidział jedynie 2000 bonów promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest przede wszystkim do nowych, młodych klientów. Jeśli nie byłeś klientem banku PKO BP oraz Inteligo w okresie od 01.01.2018 do 24.02.2019 roku i nie masz ukończone 26 lat – możesz śmiało wziąć w niej udział.

Tym bardziej, że warunki promocji są naprawdę dziecinnie proste – wystarczy, że w okresie trwania promocji zarejestrujesz się na specjalnej stronie promocyjnej, założysz Konto dla Młodych w PKO BP i dokonasz 1 (JEDNEJ!!) płatności kartą lub BLIKiem. Bon jest Twój. Naprawdę łatwiej być nie może.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Jeśli zakładasz Konto dla Młodych i aktywnie z niego korzystasz – możesz uniknąć wszystkich opłat. A jak wygląda to w praktyce?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo)
 • 0 zł – za przelewy internetowe zwykły oraz “Na numer telefonu”
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (po wykonaniu 5-ciu płatności kartą na dowolną kwotę, inaczej 5zł)
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą

Jak widać wystarczy miesięcznie dokonać min. 5 płatności kartą, aby konto było całkowicie darmowe. A jeśli dodatkowo możesz zgarnąć bon na 150 zł do 4F, to poco zwlekać?

Jak zgarnąć bon na 150 zł do 4F w 3 bajecznie prostych krokach

KROK 1.

Najpóźniej do 31 marca 2019 (ale najlepiej jak najwcześniej – promocja jest limitowana) wejdź na specjalną stronę promocji aby założyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard.

Do celów promocji niezbędne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej. przetwarzanie Twoich danych do celów marketingowych. Pamiętaj, żeby nie cofać tej zgody do czasu otrzymania nagrody – potem możesz to zrobić w każdym momencie.

KROK 2. Również do 31 marca 2019 roku podpisz umowę o prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard oraz zarejestruj swój udział w promocji na stronie.

Tuż po podpisaniu umowy o prowadzenie konta aktywuj dostęp do bankowości internetowej iPKO. Będzie Ci to potrzebne do odebrania nagrody.

KROK 3. Najpóźniej do 5 kwietnia 2019 roku dokonaj 1 (JEDNEJ) płatności kartą debetową lub BLIKiem. Może to być dowolna płatność w dowolnym sklepie, restauracji lub pubie. Nie ma też określonej minimalnej kwoty przelewu, więc tak naprawdę możesz kupić paczkę chusteczek higienicznych w kiosku. Ważne jest, aby transakcja była zaksięgowana na koncie najpóźniej do 5 kwietnia 2019.

UWAGA! Pamiętaj, że dokonanie min. 5 płatności kartą zwalnia Cię z opłaty miesięcznej za kartę. Może to być 5 transakcji na dowolną, nawet minimalną kwotę.

I to wszystko. Po założeniu konta i dokonaniu jednej płatności kartą bon jest Twój. Możesz iść na zakupy

Kiedy otrzymam swój bon?

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz od banku wiadomość e-mail. Twój kupon (ważny do 29.02.2020 roku) będzie na Ciebie czekał w bankowości elektronicznej.

Bank przekaże nagrody w dwóch turach:

 • maksymalnie do 20 marca 2019 roku – jeśli spełnisz warunki promocji do 8 marca 2019 roku;
 • maksymalnie do 19 kwietnia 2019 roku – jeśli spełnisz warunki promocji w okresie 9 marca – 5 kwietnia 2019 roku.

Wskazówka! Kod promocyjny możesz wykorzystać podczas jednej płatności za zakupy w sklepie stacjonarnym 4F.

Pamiętaj, żeby nie zamykać konta ani nie cofać zgód marketingowych do czasu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Promocja jest z pewnością warta uwagi. Niewielkim wysiłkiem możesz zgarnąć naprawdę ciekawą premię. Wiadomo – sprzęt i odzież sportowa to dość duży wydatek, więc łatwo zdobyty bon na 150 zł pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Tym bardziej, że sklepy 4F oferują duży asortyment ubrań i sprzętu – od butów i ubrań do biegania, poprzez odzież i akcesoria narciarskie aż po kurtki i softshelle. Jeśli jedynym warunkiem jest założenie konta i dokonanie jednej płatności kartą – to aż grzech nie skorzystać.

>>Załóż Konto dla Młodych i odbierz 150 zł do 4F<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Kamil pisze:
  Trzeba zakładać konto przez internet, czy można w oddziale ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Na stronie się rejestrujesz, a umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub w oddziale.
 2. Kamil pisze:
  Fajnie, że piszecie o tych wszystkich promocjach w bankach 🙂 brakuje mi tylko w każdym artykule informacji o tym, kiedy można dane konto zamknąć bo nie ukrywajmy, sporo osób zakłada je tylko aby zgarnąć bonusy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W większości przypadków można zamknąć konto zaraz po otrzymaniu nagrody. Ważne, żeby na dzień przekazania nagrody konto było otwarte. Potem już Ty decydujesz – czy chcesz zostawić konto, czy je zamknąć. Gdyby było jakiekolwiek ograniczenie lub warunek, że konto należy utrzymać przez x czasu po otrzymaniu nagrody, pisalibyśmy o tym tłustym drukiem 🙂
 3. Kasia pisze:
  Przy rejestracji bank prosi o zdjęcie dowodu. Nie wyślę zdjęcia dowodu przez internet. Czy konto mogę założyć w banku stacjonarnie i wziąć udział w promocji?
 4. Zuzanna pisze:
  Witam czy otrzymal ktos bon z 2 tury?
 5. Marek pisze:
  “Na podstawie przeprowadzonej analizy uprzejmie informuję, że nie otrzymał Pan nagrody, ponieważ nie spełnił Pan warunku dotyczącego rejestracji na stronie promocji” – Czy Wiecie o co chodzi ? Czego nie spełniłem? Rejestrowałem się poprzez linka podanego przez Was moniaki.
  Marek
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marek, czy otrzymałeś potwierdzenie rejestracji? Nie mam pojęcia, o co może chodzić.
 6. Marek pisze:
  Ewelina, wyjaśnij proszę co znaczy potwierdzenie rejestracji ?
  Chodzi o sms czy może o coś innego (np. ten e-mail o którym mowa w treści sms poniżej) ?
  SMS jaki dostałem:
  POK Bank Polski dziękuje za podpisanie umowy. Logowanie do konta jest już możliwe. Szczegóły w wiadomości e-mail.

  (Poprzednio przytoczony tekst jest cytatem z wiadomości otrzymanej po złożonej reklamacji w banku)

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marek, to, co przychodzi mi do głowy – na stronie promocyjnej były dwa przyciski “Otwórz konto” oraz “Zarejestruj się” (zdjęcie w artykule). Poza otwarciem konta trzeba było zarejestrować się w promocji oraz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Chwilę po otwarciu konta trzeba było aktywować dostęp do bankowości internetowej IKO. Czy to wszystko wykonałeś i nie cofnąłeś zgód marketingowych?
 7. Marek pisze:
  Ok. Dzięki za odpowiedź. Już wiem, nie zarejestrowałem się xD
  Pozdrawiam

Napisz komentarz