PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PKO dla młodych: 150 zł na buty i ubrania w sklepach 4F za założenie 1 darmowego konta [łatwe warunki]

Bank PKO BP przygotował MEGA atrakcyjną propozycję dla młodych. Za otwarcie darmowego konta, otrzymujesz 150 zł na zakupy ubrań w sklepach 4F.

Promocja nie ma haczyków, ani żadnych podstępnych warunków, ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem! Wystarczy, że na tej specjalnej stronie założysz konto z kartą oraz wykonasz 1 (słownie: jedną!) płatność kartą na dowolną kwotę i voucher do sklepów 4F leci do Ciebie. Poniżej rozpisuję wszystkie detale:

WAŻNE: W promocji dostępnych jest tylko 2 000 nagród (150 zł w każdej), dla pierwszych 2 000 osób, które założą konto. W zeszłym roku, tego typu promocja zakończyła się w mniej niż 2 tygodnie, wiec musisz się spieszyć. Po wyczerpaniu limitu kont promocyjnych linki w tym artykule automatycznie przestaną działać. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie informację “Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i bierzesz w niej udział.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2018 i 2019 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2018, a 24.02.2019)

Promocja dotyczy konta “PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do promocji możesz dołączyć do 31 marca 2019r. do godziny 23:59. Natomiast jest bardzo prawdopodobnie, że promocja zostanie zakończona przed czasem po wyczerpaniu limitu 2 000 kont promocyjnych.

Instrukcja, jak dostać 150 zł do sklepów 4F!

Cała procedura na zdobycie 150 zł na zakupy w sklepach 4F jest prosta jak drut:

  1. Załóż “Konto Dla Młodych” z kartą płatniczą w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >>
  2. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
  3. Do 31 marca 2019r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na https://www.pkobp.pl/lpk/pko-konto-dla-mlodych_118/ (opcja “zarejestruj się”)
  4. Do 5 kwietnia 2019r. wykonaj minimum jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę)

I to wszystko! Pierwsze 2 000 osób otrzymuje voucher o wartości 150zł na zakupy w sklepach 4F. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków. Voucher otrzymasz do 19 kwietnia 2019.

Dodatkowa wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Nie ma żadnych zobowiązań, ani haczyków. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny.

Podsumowanie tej prostej jak drut promocji

Promocja jest niezwykle prosta. Wystarczy parę minut, założenie konta, jedna płatność kartą i 150 zł wpada do kieszeni. Jedyny minus tej promocji to dostępność tylko dla osób w wieku 18 – 26 lat. Jednocześnie trzeba być dobrej myśli, że i dla nas “trochę starszych” trafi się taka łatwa perełka.

Dostajesz 150 zł do odebrania za samo założenie konta i 1 dowolną płatność! Bez zobowiązań i haczyków. Mocno polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie pierwsze 2 000 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 150 zł na dowolne zakupy w sklepach 4F: Zakładam konto i odbieram bonus 150 zł >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz