Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

ING: 140 zł premii za założenie DARMOWEGO konta i aktywne korzystanie z niego, a dla chętnych dodatkowe 100 zł za regularne oszczędzanie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Z całkiem fajną promocją wystartował kilka dni temu ING, oferta bardzo podobna do poprzedniej z odrobinę zmienionymi warunkami. Znów do odebrania 100 zł, 120 zł lub 140 zł, a dla bardziej zaangażowanych dochodzi premia  nawet 240 zł! Sam więc decydujesz jakie warunki spełniasz i jaką chcesz odebrać nagrodę.

Promocja nie ma limitów, nagrody są więc GWARANTOWANE dla każdego kto spełni niżej opisane warunki promocji. Same warunki znów banalnie proste dla osób w wieku 18-25 lat, a tylko odrobinę trudniejsze dla wszystkich powyżej 26 lat.

Aby móc przystąpić do promocji, wystarczy tylko do 30.04.2018r. założyć konto promocyjne za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej, a później wykonać kilka płatności kartą oraz BLIKiem lub zapewnić wpływ na konto.

Na czym polega promocja?

Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać żadnego konta z Lwem w ING w okresie od 1.08.2016 do 31.01.2018 roku i założyć je na dedykowanej stronie Banku ING. Konto to bardzo ważny element promocji, a co za tym idzie najlepiej będzie jeżeli warunki jego prowadzenia będą korzystne dla uczestnika promocji.

ING w pewnym sensie wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i oferuje przystępne warunki prowadzenia konta:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-25 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c LUB można założyć kartę plastikową, po jej otrzymaniu zamówić kartę MasterCard w telefonie i ona jest bezwarunkowo darmowa, a można zamknąć wtedy kartę plastikową!
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Duży plus to oczywiście darmowe prowadzenie konta oraz przelewy, trochę mniej atrakcyjna jest karta, ale z drugiej strony, płacenie kartą jest warunkiem promocji więc myślę, że przy okazji spełnienia warunków promocji zwolnimy się z opłaty za kartę.

Jak odebrać premię 140 zł – instrukcja krok po kroku?

W tej promocji możemy odebrać 100 zł, 120 zł lub 140 zł premii. Jej wysokość będzie zależała od tego jakie warunki będziemy gotowi spełnić. Nie są one kosmicznie trudne, ale wymagają zaangażowania, jestem jednak przekonana, że większość z Was zgarnie w tej promocji min. 120 zł i to lekką ręką. Sprawdźmy jednak  co zrobić, aby odebrać najwyższą premię.

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [zrób to do 30.04.2018r.]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż Konto Direct z Lwem z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe. Wszystko wraz z dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii).

Umowa musi być podpisana najpóźniej  do 30 kwietnia 2018 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas.

>>Załóż konto i odbierz nawet 140 zł premii<<

#2 KROK – SPEŁNIJ WARUNKI ODEBRANIA PREMII

Stopień trudności spełnienia warunków jest zależny od tego w jakim wieku jest uczestnik promocji. Tak jak wspominałam nieco łatwiejsze warunki do spełnienia mają osoby w wieku do 25 lat, a pozostali odrobinę trudniejsze. Sprawdźmy więc jak wygląda to w praktyce:

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 18-25 LAT [wykonaj warunki do 30.06.2018r.]

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj min. 8 dowolnych płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub internecie. Możesz więc przy codziennych zakupach, nawet tych najdrobniejszych użyć karty ING lub kodu BLIK zamiast płacić gotówką.

 • 120 zł premii

Aby zwiększyć zysk z promocji o 20 zł należy spełnić warunki odbioru 100 zł, a dodatkowo wykonać 3 płatności BLIKiem za zakupy robione w internecie lub zapewnić min. 1 raz wpływ wynagrodzenia lub stypendium*.

Najwygodniej będzie Ci tu wykonać płatności BLIK. Założę się, że nie raz zdarzyło Ci się zrobić zakupy w internecie, może jakieś spożywcze z dostawą do domu lub odzieżowe. W tej promocji jeżeli za 3 takie transakcje zapłacisz BLIKiem to zwiększysz zysk z promocji do 120 zł.

 • 140 zł premii

Odebranie najwyższej premii wymaga od uczestnika, aby do 30.06.2018r. spełnił warunki odbioru premii 100 zł, 120 zł a dodatkowo powinien min. 1 raz zapewnić wpływ wynagrodzenia lub stypendium* na konto otwarte w ING.

Czyli najprościej mówić, musisz wykonać 8 płatności kartą i/lub BLIKiem, z których 3 muszą być płatnościami BLIK w internecie – dzięki temu spełniasz warunek odbioru 120 zł. Zysk zwiększysz jeżeli na konto wpłynie wynagrodzenie lub stypendium*.

*wynagrodzenie/stypendium – nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny, czyli musi pochodzić z konta firmowego. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

To wszystko!

Po spełnieniu warunków do 8 sierpnia 2018 roku otrzymasz wypracowaną premię i możesz ją wykorzystać na dowolny cel. Pamiętaj tylko, aby do momentu wypłaty premii posiadać konto osobiste, oszczędnościowe, kartę oraz wyrażone zgody marketingowe.

>>Załóż konto i odbierz nawet 140 zł premii<<

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 26 LAT I WIĘCEJ [wykonaj warunki do 31.08.2018r.]

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj  płatności kartą i/lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych lub internecie) na łączną kwotę min. 1 000 zł. Mogą to być naprawdę dowolne płatności, ważne aby osiągnęły odpowiednią wysokość. Pamiętaj, że płatności mają być wykonane i zaksięgowane.

 • 120 zł premii

Jeżeli chcemy zgarnąć więcej to konieczne będzie spełnienie warunku odbioru 100 zł, a dodatkowo należy wykonać min. 3 dowolne płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę) lub zapewnienie wpływu wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł

Czyli możesz wykonać płatności na 1 000 zł i jeżeli będą w tym 3 płatności internetowe BLIKiem to zyskujesz oczywiście 120 zł premii.

 • 140 zł premii

Najwyższa premia wymaga więcej ponieważ musimy spełnić warunki odbioru premii 100 zł i 120 zł, czyli wykonujemy płatności na 1 000 zł (w tym min. 3 płatności internetowe BLIK), a do tego zapewniamy na koncie wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł.

*wynagrodzenie – nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny, czyli musi pochodzić z konta firmowego. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

To wszystko!

Po spełnieniu warunków do 10 października 2018 roku otrzymasz wypracowaną premię i możesz ją wykorzystać na dowolny cel. Pamiętaj tylko, aby do momentu wypłaty premii posiadać konto osobiste, oszczędnościowe, kartę oraz wyrażone zgody marketingowe.

>>Załóż konto i odbierz nawet 140 zł premii<<

Na skróty

Dodatkowe 100 zł premii dla bardziej aktywnych – ta część jest już nieaktualna

Znamy już co należy zrobić, aby odebrać nawet 140 zł premii, a teraz sprawdźmy jak można odebrać jeszcze dodatkowe 100 zł będą bardziej aktywnym klientem ING. Dokładnie będziemy nagrodzeni za to, że dwa razy odłożymy po 200 zł, w ramach oszczędzania. A dokładnie wygląda to tak:

#1 Po założeniu konta, najpóźniej do 10.03.2018r. udaj się na stronę Banku i zarejestruj się w promocji

#2 Na koncie osobistym złóż dyspozycję zlecenia stałego, aby przekazywać na Konto Oszczędnościowe w ING jednorazowo min. 200 zł w ramach oszczędzania. Przelew taki musi być wykonany min. 2 razy w dowolnych miesiącach, najpóźniej do 10.05.2018 roku

#3 Nie ruszaj przelanych na Konto Oszczędnościowe pieniędzy, zgodnie z regulaminem w dniu 10.05.2018r. saldo na Koncie Oszczędnościowym musi być o 400 zł większe niż w dniu 10.01.2018r.

#4 W okresie do 10.05.2018r. zapewnij dwukrotnie wpływ wynagrodzenia na konto, w kwocie min. 1 000 zł

>>Załóż konto i odbierz nawet 140 zł premii<<

To wszystko!

Teraz maksymalnie do 20 maja 2018 roku otrzymasz premię w kwocie 100 zł, w zamian za spełnienie 4 wyżej opisanych kroków. Dzięki temu z całej promocji ING możesz odebrać nawet 240 zł!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Krzysztof pisze:
  Witam
  Czy obowiązkowo trzeba wyrobić kartę debetowa skoro można spełnić warunek płatności BLIKiem? Czy nagroda (120zl mnie interesuje) zwolniona jest z podatku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, karta jest wymagana przez regulamin więc trzeba ją założyć 🙂
 2. marcin pisze:
  witam aby otrzymać dodatkowe sto złotych każda kwota będzie większa od kwoty w dniu 10.01.2018, bo wtedy nie miałem jeszcze konta 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ty tak, ale jak ktoś miał wcześniej np. konto oszczędnościowe to już musi tego pilnować 🙂
 3. Tomek pisze:
  W okresie do 10.05.2018r. zapewnij dwukrotnie wpływ wynagrodzenia na konto, w kwocie min. 1 000 zł – Czy tutaj to też musi być przelew z konta firmowego, a nie od osoby prywatnej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem, wynagrodzenie/stypendium – nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Można więc przypuszczać, że Bank będzie to weryfikował.
 4. Marcin pisze:
  Można tam przy okazji załączyć kod polecenia od kogoś?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli będzie miejsce we wniosku to myślę, że tak 🙂
 5. Marcin pisze:
  Wypłacają na konto oszczędniościowe?
 6. Pauina pisze:
  Czy jeżeli zamknę kartę plastikową i zamówię darmową MasterCard w telefonie to nadal będę objęta promocją? Mam zamiar płacić blikiem więc nie potrzebuję karty plastikowej
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin mówi, że w momencie wypłaty premii trzeba być posiadaczem Konta wraz z wydaną do niego kartą. Z kolei kartę regulamin definiuje jako jakąkolwiek kartę wydaną do Konta – da się więc zrozumieć to tak, że mobilna karta będzie zaliczona do promocji.
 7. Pauina pisze:
  czy są jakieś grupy płatności które są wyłączone z promocji np. zakup biletów mpk?

Napisz komentarz