Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 140 zł za eKonto od mBanku + 2,5% do 20 000 zł dla oszczędności

mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

140 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 40 zł.

Za co?

Pierwszy etap:

– Za złożenie wniosku o ekonto i kartę z dedykowanej strony oraz;

– Za jednorazowe zasilenie konta min. kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od zawarcia umowy oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji  oraz

Drugi etap:

– Za zapewnienie w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu jednorazowego wpływu na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz dokonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Każdy z bonusów otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki każdego etapu promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ostatnio sporo się mówiło na temat lidera nowoczesnych rozwiązań w polskiej bankowości, czyli o mBanku. Były to nieco niepokojące informacje, dotyczące sprzedaży banku. Na szczęście na chwilę obecną mBank pozostaje w takiej formie, w jakiej go znamy i kochamy i nie zmienia właściciela.

Skoro zatem w mBanku wszystko pozostaje po staremu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć w nim konto. A dokładniej założyć je w promocji, w której zgarniesz 140 zł nagrody. Warunki są naprawdę banalne – wystarczą 2 wpływy na konto i 10 płatności kartą. A dla chętnych bonus – 2,5% do 20 000 zł oszczędności, co w dzisiejszych czasach stanowi naprawdę zacne oprocentowanie.

Promocja trwa 🗓 do 30 września 2020 roku. Pamiętaj, że im szybciej otworzysz konto i spełnisz warunki promocji, tym szybciej premia zasili Twoje konto.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Oferta skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeżeli byłeś już klientem mBanku to możesz wziąć udział jeżeli:

 • 🗓 od 1 stycznia 2017 nie byleś posiadaczem, lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli posiadasz w mBanku inne produkty, na przykład kredyt czy kartę kredytową, do których nie posiadasz konta osobistego to nadal możesz wziąć udział w promocji i łatwo zgarnąć 140 zł w gotówce.

eKonto – możesz mieć je całkowicie za darmo

Dlaczego od lat jestem klientką mBanku? Z kilku powodów: nowoczesnej bankowości, świetnej aplikacji, jakości obsługi klienta na wysokim poziomie, a przede wszystkim ze względu na to, że konto mam za darmo.

eKonto

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

O czym musisz pamiętać przy eKoncie od mBanku? Tylko o dwóch rzeczach: przynajmniej raz w miesiącu zapłać kartą na dowolną kwotę (wtedy masz kartę za darmo) oraz nie wypłacaj mniej niż 100 zł z bankomatu (bo będzie prowizja 2,50 zł). Proste, prawda?

Zgarniam 140 zł w 2 prostych krokach

Nagroda dzieli się na dwie części: 100 zł za spełnienie pierwszych warunków aktywności oraz 40 zł za spełnienie drugich warunków aktywności. Nic nie stoi na przeszkodzie byś odebrał całą nagrodę, gdyż warunki są naprawdę proste – przekonaj się o tym sam.

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą z dedykowanego linku

🗓 Do 30 września z dedykowanego linku 🔎 złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wybraną przez Ciebie kartą do konta.

UWAGA!

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5% to musisz zawnioskować o rachunek Moje Cele na etapie składania wniosku o eKonto.

Karta do konta jest niezbędna do tego, byś wziął udział w promocji. Wybierz kartę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. I ważna uwaga – konto w promocji możesz założyć tylko na jedną osobę, konta wspólne nie biorą udziału w promocji.

Podczas składania wniosku zaakceptuj niżej wymienione oświadczenia – są niezbędne, byś mógł wziąć udział w promocji:

1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – IX edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią – IX edycja”.

Następnie wybierz, w jaki sposób chcesz 🔎 podpisać umowę. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • poprzez kuriera;
 • w placówce banku.

Wybierając kuriera umowę podpiszesz na świeżym powietrzu – taką informację zobaczysz przy składaniu wniosku.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda, jak już wiesz, podzielona jest na dwie części, 100 zł (premia za szybki wpływ i transakcje) oraz 40 zł (premia za wpływ i transakcje).

⭐️  Jak zdobyć pierwszą nagrodę – premia za szybki wpływ i transakcje:

 • 🗓 w ciągu 7 dni od zawarcia umowy 🔎 jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji 🔎 wykonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK..

📄 Zasilenie konta – sprawdzamy definicję

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.

📄 Płatności – sprawdzamy definicję

Do 5 transakcji płatniczych wliczają się płatności: kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/ lub BLIKiem/ BLIKiem w internecie/ płatności z usługą mTransfer.

UWAGA! Jeśli płacisz kartą to do promocji liczą się tylko płatności w sklepach stacjonarnych, przez Internet nie.

Na wykonanie transkacji masz czas w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu,

Pamiętaj, że płatności te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),

I to wszystko. Jeden przelew, 5 płatności kartą lub BLIKiem i stówka jest Twoja. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak postarać się o drugą część nagrody, czyli 40 zł. Aby je zdobyć musisz powtórzyć dokładnie te same warunki, które wykonywałeś do zdobycia 100 zł.

⭐️  Jak zdobyć drugą nagrodę – premia za wpływ i transakcje:

Aby zdobyć drugą część nagrody 🗓 w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🔎 dokonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK.

Przykład

Otwierasz konto 1 czerwca.

I część nagrody: Do 8 czerwca przelej na nie 1000 zł. Do końca lipca wykonaj minimum 5 transakcji płatniczych.

II część nagrody: W sierpniu zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji płatniczych.

Prawda że proste? Tak jak mówiłam – 2 przelewy i 10 płatności, na dowolne kwoty i 140 zł jest Twoje.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we WRZEŚNIU

Kiedy otrzymam nagrodę?

Pierwszą część nagrody, czyli premię za szybki wpływ w wysokości 100 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś pierwsze warunki.

Natomiast premię za transakcje w wysokości 40 zł dostaniesz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś drugie warunki.

Przykład

Otworzyłeś konto w czerwcu. W ciągu 7 dni przelałeś 1000 zł i do końca lipca 5 razy zapłaciłeś kartą/BLIKiem. 100 zł otrzymasz w sierpniu.

W sierpniu spełniłeś drugie warunki, czyli 40 zł zostanie Ci przelane we wrześniu.

Dodatkowy bonus – 2,5% do 20 000 zł

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Pamiętaj, że Mój Cel w promocji musisz otworzyć razem z eKontem. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
 • stałej kwoty miesięcznej (np. 1000 zł co miesiąc trafi na Moje Cele).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 2,5% w skali roku dla maksymalnej kwoty 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 🗓 od dnia otwarcia rachunku przez 4 pełne kolejne miesiące kalendarzowe. Na Moje Cele możesz zrobić również zwykły przelew ze swojego konta w mBanku, wybierając przelew własny.

UWAGA

Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jest to sprawdzane ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jeśli nic nie wypłacasz z Mojego Celu to pamiętaj, aby w ciągu miesiąca dopłacić do niego min. 100 zł.

Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

Podsumowanie

Jeśli masz dość swojego starego banku i szukasz banku nowoczesnego, z ciekawymi rozwiązaniami, a przy okazji chciałbyś zyskać nagrodę – nie krępuj się, 140 zł jest w Twoim zasięgu 🙂 Zyskasz nie tylko nagrodę, ale dobrze przeszkolonych pracowników, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji, nowoczesną aplikację i po prostu dobre, darmowe konto.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Jarek pisze:
  Witam. chciałbym Was zachęcić do opisania tej oto promocji: 300 Monet Allegro od Santandera za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk , dziękuję, pozdrawiam.
 2. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Wszystkie niezbędne zgody oraz warunki są wyrażone i spełnione.
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dziękuję i życzę powodzenia w zdobywaniu premii. Pozdrawiam
 3. Paulina pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za wykorzystanie mojego kodu poleceń. Spełniam wszystkie warunki odnośnie programu poleceń.
  Kod polecenia: Ppaulik
  Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam 🙂
 4. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia mBank z najnowszej I edycji PolecamBank edycja 1/2020 (ważny od 02.03.2020 do 01.09.2020 ), aktualny kod: 2020luty
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 5. Marta pisze:
  MBank to moje główne konto, więc na bieżąco spełniam wspomniane wyżej warunki. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: Marta99

  Miłego dnia! 🙂

 6. Maria pisze:
  Czy można wpłacić na KO Moje Cele od razu 20 000 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Maria, pytałam o to w banku i otrzymałam odpowiedź że jest taka możliwość, o czym zresztą jest mowa w artykule 🙂
  • Maria pisze:
   Dziękuję za odpowiedź – pozdrawiam 🙂
 7. W pisze:
  Jak chcesz dostać kasę za polecenie to załóż własna stronę.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W tej promocji nie ma niestety miejsca na wpisanie kodu polecającego.
 8. Marcin pisze:
  Dzień dobry. Mam aktualny kod poleceń do mBanku, jak ktoś ma ochotę go wpisać przy składaniu wniosku to z góry dziękuję. Kod: martin737. Pozdrawiam.

Napisz komentarz