Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

140 zł premii za założenie konta w ING i spełnienie tylko 3 prostych warunków

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ciekawą propozycję przygotował dla nowych i powracających klientów ING, który w najnowszej promocji ma przygotowane nagrody (do wyboru) w wysokości 100 zł, 120 zł lub dla bardziej aktywnych 140 zł. Sam możesz więc zdecydować jakie warunki chcesz spełniać i jakie odbierzesz dzięki temu nagrody.

Aby móc przystąpić do promocji, wystarczy tylko do 31.07.2018r. założyć promocyjne konto Direct wraz z darmowym kontem oszczędnościowym za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej, a później spełnić kilka warunków postawionych przez Bank.

UWAGA! Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Organizatora, każdy kto dziś złoży wniosek o konto będzie zakwalifikowany do promocji! 

Na czym polega promocja?

Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać żadnego konta z Lwem w ING od 30.11.2016 i założyć takie konto dopiero w tej promocji na dedykowanej stronie Banku ING. Konto to bardzo ważny element promocji, a co za tym idzie najlepiej będzie jeżeli warunki jego prowadzenia będą korzystne dla uczestnika promocji.

ING w pewnym sensie wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i oferuje przystępne warunki prowadzenia konta:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-25 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Duży plus to oczywiście darmowe prowadzenie konta oraz przelewy, trochę mniej atrakcyjna jest karta, ale z drugiej strony, płacenie kartą jest warunkiem promocji więc myślę, że przy okazji spełnienia warunków promocji zwolnimy się z opłaty za kartę.

Pamiętaj, aby zakładając konto „z Lwem Direct” założyć również darmowe konto oszczędnościowe (wymaga tego regulamin promocji).

Jak odebrać premię 140 zł – instrukcja krok po kroku?

W tej promocji możemy odebrać 100 zł, 120 zł lub 140 zł premii. Jej wysokość będzie zależała od tego jakie warunki będziemy gotowi spełnić. Nie są one kosmicznie trudne, ale wymagają zaangażowania, na pocieszenie dodam, że 100 zł odbierze prawie bez wysiłku każdy!

#1 KROKnajpóźniej do 31.07.2018r. przejdź na stronę Banku i załóż Konto Direct z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe (do tego dnia umowa o konto musi być również podpisana). Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii);

#2 KROKnajpóźniej do 30.11.2018r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 1 000 zł – płatności mają być wykonane i zaksięgowane, co więcej możesz je wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie; (zdobywasz 100 zł)

#3 KROK (opcjonalny)najpóźniej do 30.11.2018r. wykonaj 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę); (zdobywasz 20 zł)

#4 KROK (opcjonalny)najpóźniej do 30.11.2018r. zapewnij min. 1 raz wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – zgodnie z regulaminem przelew nie może pochodzić od osoby posiadającej konto indywidualne więc Bank będzie brał pod uwagę wpływy z kont firmowych. (zdobywasz 20 zł)

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

To wszystko!

Za wykonanie tych dwóch, pierwszych kroków otrzymasz premię 100 zł, czyli za samo założenie Konta oraz wykonanie płatności na kwotę min. 1 000 zł. Jeżeli w tych płatnościach min. 3 będą wykonane w internecie przy użyciu BLIK’a to zgarniesz dodatkowe 20 zł. Kolejne 20 zł zyskasz jeżeli na konto wpłynie min. 1 raz wynagrodzenie na kwotę min. 1 000 zł.

W zależności od tego jaką premię wypracujesz, otrzymasz ją do 8 stycznia 2019 roku na Konto Oszczędnościowe otwarte w tej promocji wraz z kontem osobistym.

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Mirek pisze:
  w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c LUB można założyć kartę plastikową, po jej otrzymaniu zamówić kartę MasterCard w telefonie i ona jest bezwarunkowo darmowa, a można zamknąć wtedy kartę plastikową!

  Niestety karta MasterCard w telefonie też jest płatna 7zł/mc tak wynika z regulaminu 🙁

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem ING i mam informację, że karta MasterCard w telefonie jest darmowa. 🙂
  • Mirek pisze:
   7. Karta – jakakolwiek karta debetowa wydana Uczestnikowi Promocji do Konta
   d. na dzień wypłaty nagrody Uczestnik musi posiadać Konto objęte Promocją wraz z
   Kartą wydaną do tego Konta oraz Konto oszczędnościowe.
   Nie jestem pewny czy karta MasterCard w telefonie spełnia ten warunek.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No właśnie na chacie pracownik Banku potwierdził, że tak można. Ale… żeby nie było to jeszcze raz to potwierdzimy 🙂
  • Rafał pisze:
   Czy już ktoś sprawdził jak to jest z tą kartą Master Card w telefonie. Nie ukrywam, że założyłem to konto tylko dlatego, że karta Master Card miała być darmowa. Jeśli jednak to nie wyjdzie, to wolę zamknąć konto, żeby nie płacić tych opłat 7zł/mc bo w takim wypadku to średni interes ( nie wiem czy wydam 300zł/mc kartą bo mam już parę innych promocji i aż tyle nie mam do wydania ).
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem tak, ja na chacie z pracownikiem usłyszałam, że można założyć konto z kartą (plastikową) później ją zamknąć i otworzyć tę w telefonie i będzie ok wszystko. Z kolei kiedy Robert zapytał to dowiedział się, że tak się nie da zrobić. Więc mamy dwie sprzeczne informacje
 2. Marcin pisze:
  Nie pisze się „za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony”, bo to niechlujny błąd językowy. Dedykować można wyłącznie coś komuś, np. utwór artystyczny komuś, np wiersz ukochanej, albo symfonię prezydentowi. Proponuję np. „pośrednictwem przygotowanej przez Bank strony”, albo „pośrednictwem specjalnej strony”.
  Dbajmy o język polski – jest taki piękny, że aż żal go tak kaleczyć.
  Pozdrawiam
  M.
 3. Michal pisze:
  Cześć,
  mam pytanie odnośnie samego konta MOBI, tam warunkiem jest 8 transakcji kartą (nie podane min. kwoty)
  W porównaniu do konta Direct tam jest min. płatności kartą 1000 zł.
  Czy jeżeli zamiast konta Direct założę kotno Mobi i wykonam 8 płatności na dowolną kwotę otrzymam 100 zł?
  Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem promocji należy założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort w PLN.

Napisz komentarz