Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[PRZEDŁUŻONA] Odbierz nawet 140 zł premii za założenie konta w ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste

Właśnie wystartowała kolejna edycja, świetnej promocji banku ING. Koniecznie przeczytaj ten artykuł, jeśli nie masz i od półtora roku nie miałeś konta w tym banku. Do zgarnięcia jest nawet 140 zł.

Dwa słowa o koncie w ING:

Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać żadnego konta z Lwem (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi) w ING od 28 lutego 2017r. do 31 października 2018r. i założyć takie konto dopiero w tej promocji na dedykowanej stronie Banku ING.

Parametry konta są następujące:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-25 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych osób, inaczej opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Biorąc udział w promocji, pamiętaj, aby zakładając konto „z Lwem Direct” zaznaczyć w formularzu, że chcesz otworzyć konto z kartą i otworzyć dodatkowo darmowe konto oszczędnościowe (wymaga tego regulamin promocji).

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

Jak odebrać 100 zł?

W tej promocji możemy odebrać 100 zł, 120 zł lub 140 zł premii. Jak się pewnie domyślasz, zdobycie stówki jest najłatwiejsze:

#1 KROKnajpóźniej do 31.10.2018r. 31.12.2018r. przejdź na stronę Banku i załóż Konto Direct z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe;

#2 KROKnajpóźniej do 28.02.2019r. 31.03.2019r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 1 000 zł – możesz je wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie;

Jak odebrać 120 zł?

Wykonując powyższe kroki stówkę masz już gwarantowaną. Jeśli chcesz dostać dodatkowe 20 zł musisz spełnić jeden z poniższych warunków:

#3 KROKnajpóźniej do 28.02.2019r. 31.03.2019r. wykonaj 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę). Najłatwiej zrobisz to płacąc za zakupy na allegro lub za internetowe doładowanie telefonu;

ALBO:

#4 KROK najpóźniej do 28.02.2019r. 31.03.2019r. zapewnij min. 1 raz wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – bank będzie brał pod uwagę tylko wpływy z kont firmowych.

Jak odebrać 140 zł?

Jeśli stówkę zdobytą w dwóch pierwszych krokach chcesz zamienić nie na 120zł, a na całe 140 zł to wykonaj następujące działania:

#3 KROKnajpóźniej do 28.02.2019r. 31.03.2019r. wykonaj 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę);

ORAZ:

#4 KROK najpóźniej do 28.02.2019r. 31.03.2019r. zapewnij min. 1 raz wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – bank będzie brał pod uwagę tylko wpływy z kont firmowych.

To te same kroki co przy premii 120 zł, z tą różnicą że tam wystarczy wykonać jeden z nich, a przy 140 zł obydwa.

To wszystko!

W zależności od tego jaką premię wypracujesz, otrzymasz ją do 8 kwietnia 2019 roku 15 kwietnia 2019 roku na Konto Oszczędnościowe otwarte w tej promocji wraz z kontem osobistym – więc nie można zamknąć konta przed otrzymaniem bonusu.

Za wykonanie tych dwóch, pierwszych kroków otrzymasz premię 100 zł, zdobycie dodatkowych 20 zł też jest stosunkowo łatwe, a jeśli przelew wynagrodzenia okazałby się dla Ciebie kłopotem to wcale nie ma obowiązku walczyć o pełne 140 zł. Czasem lepiej zdobyć odrobinę mniejszą premię przy znacznie mniejszym wysiłku.

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Damian pisze:
  Witam. Czy osoba upoważniona do konta to współposiadacz czy tylko osoba mająca do konta dostęp?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi o tę promocję? Muszę widzieć konkretny zapis regulaminu żeby móc się do tego odwołać. 🙂
 2. Marcin pisze:
  >>wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 1 000 zł
  Szczerze to zgłupiałem:
  to ma być jednorazowa transakcja na >1000zł czy kilka/naście/dziesiąt, żeby w sumie było >1000zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być jedna płatność lub kilka płatności na łączną kwotę 1 000 zł.
 3. Marcin pisze:
  To jeszcze 1 pytanie:
  Więc mam wykonane już transakcji na >1000zł, płatności BLIK też zrobiłem, to oni do kwietnia będą czekać czy przypoadkiem przelew od pracodawcy nie przyjdzie, czy wypłacą te 120 i ewentualnie później dopłacą 20?
 4. Jerzy pisze:
  hej, jestem aktualnie pełnomocnikiem do konta z Lwem, które wzięła na siebie moja żona… mogę wziąć udział w promocji? wcześniej konto miałem ale zamknąłem przed grudniem 2016.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin wyklucza posiadaczy i współposiadaczy więc jako pełnomocnik powinieneś móc skorzystać normalnie z promocji 🙂
  • Jerzy pisze:
   Dziękuję Dominiko za informacje, jednak próbując założyć swoje konto przez dedykowaną stronę przechodzę do kroku drugiego gdzie dostaje informacje: ” Konto możesz otworzyć w systemie bankowości internetowej Moje ING ” potem przenosi mnie na dział konta osobiste… czy przy takim zakładaniu konta też będę mógł skorzystać z promocji ? W regulaminie jest „od 1 listopada 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. otworzy Konto z Kartą za pomocą strony
   internetowej Banku oraz – bez względu na rodzaj otwieranego Konta – Konto oszczędnościowe,” a u was: „Aby skorzystać z promocji należy (..) i założyć takie konto dopiero w tej promocji na dedykowanej stronie Banku ING.” 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm czyli najwidoczniej po PESELU zweryfikowali, że masz powiązania z Bankiem i to może wykluczać z promocji. Tak naprawdę do Bank mógł wspomnieć w regulaminie, iż pełnomocnicy też są wykluczeni :/
  • Jerzy pisze:
   Hej, porozmawiałem z miłym Panem na infolinii i regulamin mnie nie wyklucza i nie musi to być strona dedykowana. W razie co można pisać reklamację, ale podstawą jest założenie konta i konta oszczędnościowego. Oczywiście reszta punktów do spełnienie – również must have 🙂
 5. Tomek pisze:
  Witam,
  Jak konkretnie wyglada proces zakladania konta? Na poczatek wprowadzam dane przez formularz na stronie.
  Niestety nie wiem co sie wpisuje w kroku nr 2 i nr 3. Przypuszczam, że w którymś kroku trzeba potwierdzić swoje dane. Czy tu przyjeżdza kurier czy jest może opcja dokonczenia zakladania konta w oddziale bądź potwierdzenie danych przelewem?
  Ktoś zakładał konto? Rzadko jestem w domu. Jest duze prawdopodobienstwo, że minę sie z kurierem.
 6. Jerzy pisze:
  Witam,
  w którym miejscu ten co poleca widzi że odbierający kod założył z jego kodu konto?
  Gdzie ja jako zakładający mogę znaleźć zgodę i kliknąć albo sprawdzić czy to zrobiłem tj pk 27.C. regulaminu promocji:
  „do 11 grudnia 2018 przystąpi do Promocji i wyrazi zgodę, aby Obecny posiadacz konta
  uzyskał informację o tym, że Nowy klient założył Konto w ramach Promocji oraz spełnił albo
  nie spełnił wymaganych warunków Promocji. Przystąpić do Promocji i wyrazić zgodę można
  – w momencie otwierania Konta – w formie elektronicznej poprzez http://www.ingbank.pl albo w
  Moje ING (…), wraz z podaniem danych osoby polecającej konto” ?
  Kod przy rejestracji konta podałem włącznie z danymi polecającego i dałem wszystkie potrzebne zgody ale takiej nie pamiętam. Gdzie znajdę to w internetowym serwisie ING?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Spróbuj wyrazić tę zgodę na infolinii skoro nie ma jej w systemie bankowości online.
 7. Jerzy pisze:
  Gdzie mogę sprawdzić to czy wyraziłem zgodę aby osobą polecająca mi konto wiedziała jaki jest stan mojego wniosku i udziału w akcji zgodnie z pkt 27.C. regulaminu promocji? Niby to gdzie jest w „Moim ING” ale nigdzie tego nie widzę. Podczas składania wniosku wpisywałem kod polecający oraz dane osoby od polecenia, jak również zaznaczyłem wszystkie zgody ale zgody o której mowa ww. punkcie regulaminu nie widziałem.
 8. Karol pisze:
  wypłaciłem całą kwotę z konta oszczędnościowego i nie wypłacili mi premii 140 zł bo podobno zlikwidowałem konto oszczędnościowe przed czasem (ja przecież tylko je „wyczyściłem”:(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm no ale wypłacenie pieniędzy to nie jest zamykanie konta oszczędnościowego. Przecież równie dobrze, mogłeś założyć konto osobiste i oszczędnościowe i na osobistym mieć pieniądze a oszczędnościowe cały czas na 0 zł. Bo jak logujesz się do bankowości online ING to rozumiem, że masz normalnie dostęp do konta oszczędnościowego?
 9. magda pisze:
  czy ktos dostał juz premię z tej promocji?

Napisz komentarz