PROMOCJA ZAKOŃCZONA

140 zł premii od ING w zamian za założenie i aktywne korzystanie z DARMOWEGO konta + 30 zł premii dodatkowej – dziecinnie proste warunki

Ledwie zakończyła się jedna promocja, a Bank ING już wystartował z kolejną, w której do zgarnięcia znów atrakcyjna premia (wyższa niż ostatnio) – GWARANTOWANE 140 zł, warunki również bardzo dobre – banalne dla osób w wieku 18-25 lat, a tylko odrobinę trudniejsze dla wszystkich powyżej 26 lat.

Wystarczy tylko do 31.01.2018r. założyć konto promocyjne za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej, a później wykonać kilka płatności kartą oraz BLIKiem.

Promocja nie ma żadnych limitów, a co za tym idzie śmiało może przystąpić do niej każdy kto od 1.06.2016r. nie posiadała lub współposiadała żadnego konta w ING.

Na czym polega promocja?

Tak jak wspominałam, aby skorzystać z promocji należy na dedykowanej stronie założyć Konto Direct z Lwem w ING. Konto to bardzo ważny element promocji, a co za tym idzie najlepiej będzie jeżeli warunki jego prowadzenia będą korzystne dla uczestnika promocji.

ING w pewnym sensie wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i oferuje przystępne warunki prowadzenia konta:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-26 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Duży plus to oczywiście darmowe prowadzenie konta oraz przelewy, trochę mniej atrakcyjna jest karta, ale z drugiej strony, jeżeli ktoś lubi aktywnie płacić kartą za zakupy to warunek zwolnienia z opłaty za kartę spełni bez problemu.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

Jak odebrać premię 140 zł – instrukcja krok po kroku?

W tej promocji możemy odebrać łącznie 140 zł premii, która będzie sumą 3 bonusów, przyznawanych klientowi za spełnienie poszczególnych zadań. Głównym bonusem będzie 100 zł – najprostsze do zdobycia i dwa bonusy po 20 zł za spełnienie dodatkowych warunków.

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 31 stycznia 2018 roku]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż Konto Direct z Lwem z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe. Wszystko wraz z dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii).

Umowa musi być podpisana najpóźniej  do 31 stycznia 2018 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

#2 KROK – SPEŁNIJ WARUNKI ODEBRANIA PREMII

Stopień trudności spełnienia warunków jest zależny od tego w jakim wieku jest uczestnik promocji. Tak jak wspominałam nieco łatwiejsze warunki do spełnienia mają osoby w wieku do 25 lat, a pozostali odrobinę trudniejsze. Sprawdźmy więc jak wygląda to w praktyce:

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 18-25 LAT

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj do 31 marca 2018r. min. 8 dowolnych płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Możesz więc spokojnie wykonać gdzieś 8 dowolnych płatności np. w piekarni lub przy okazji robienia codziennych zakupów.

Płatności muszą być wykonane do końca marca, ale rozliczone mogą być do 20.04.2018r;

 • 20 zł premii

Aby odebrać dodatkową premię musisz wykonać min. 3 dowolne płatności BLIK w internecie, na dowolną kwotę. Co ważne, jeżeli wykonasz 3 płatności BLIKiem w ramach odebrania premii 100 zł to będą one automatycznie zaliczone do odebrania tej premii dodatkowej;

 • 20 zł premii

Ostatnia już premia będzie przyznana za zapewnienie min. 1 raz wpływu na konto wynagrodzenia lub stypendium, na dowolną kwotę. Tu regulamin jest dość restrykcyjny i zdecydowanie wyklucza wpływy z rachunków indywidualnych, wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach.

Najlepiej więc będzie np. poprosić kogoś znajomego (kto ma firmowe konto) żeby zrobił na konto jakiś dowolny przelew tytułem wynagrodzenia lub można w jednym miesiącu przekierować wpływ wynagrodzenia na konto w ING.

To wszystko!

Młodzi uczestnicy promocji otrzymają wypracowaną premię najpóźniej do 30 kwietnia 2018r. na Konto Oszczędnościowe. Na dzień odbioru premii klient musi być posiadaczem Konta osobistego wraz z kartą, a także Konta Oszczędnościowego i nie może mieć cofniętej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 26 LAT I WIĘCEJ

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj do 30 maja 2018r. płatności kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych lub internecie) na łączną kwotę min. 1 000 zł. Mogą to być naprawdę dowolne płatności, a jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to na ich wykonanie masz aż 6 miesięcy więc średnio, na miesiąc wychodzi ok. 167 zł.

Płatności muszą być wykonane do końca maja, ale rozliczone mogą być do 20.06.2018r;

 • 20 zł premii

Aby odebrać dodatkową premię musisz wykonać min. 3 dowolne płatności BLIK w internecie, na dowolną kwotę. Co ważne, jeżeli wykonasz 3 płatności BLIKiem w ramach odebrania premii 100 zł to będą one automatycznie zaliczone do odebrania tej premii dodatkowej;

 • 20 zł premii

Ostatnia już premia będzie przyznana za zapewnienie min. 1 raz wpływu na konto wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł. Tu regulamin jest dość restrykcyjny i zdecydowanie wyklucza wpływy z rachunków indywidualnych, wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach.

Najlepiej więc będzie np. poprosić kogoś znajomego (kto ma firmowe konto) żeby zrobił na konto jakiś dowolny przelew tytułem wynagrodzenia lub można w jednym miesiącu przekierować wpływ wynagrodzenia na konto w ING.

To wszystko!

Uczestnicy promocji otrzymają wypracowaną premię najpóźniej do 30 czerwca 2018r. na Konto Oszczędnościowe. Na dzień odbioru premii klient musi być posiadaczem Konta osobistego wraz z kartą, a także Konta Oszczędnościowego i nie może mieć cofniętej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

Podsumowanie

Kolejna promocja zorganizowana przez ING jest dobrze przygotowana, regulamin jest prosty zrozumiały, a i wymagania nie należą do trudnych. Podoba mi się również to, że poziom trudności promocji zależy od wieku – młodsi odbierają – 140 zł premii na odrobinę prostszych warunkach niż osoby powyżej 26 lat.

Dodatkowo, każdy może zwiększyć swój zysk z promocji o dodatkowe 30 zł jeżeli wykona 3 dowolne płatności mobilna kartą ING. Łącznie można więc zarobić w ING aż 170 zł!

Z promocji powinni w szczególności skorzystać Ci którzy lubią aktywnie płacić kartą lub BLIKiem, a myślę że w dzisiejszych czasach bez plastikowego pieniądza mało kto wyobraża sobie robienie zakupów.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 17

 1. Arkadiusz pisze:
  Istnieje możliwość wysłania wniosku ze strony www, natomiast podpisania umowy w oddziale banku a nie przez kuriera?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli przy składaniu wniosku będzie opcja podpisania umowy w oddziale to tak, ale jeżeli będzie udostępniony tylko kurier to będzie należało podpisać umowę przy kurierze.
 2. Marta pisze:
  czyli 100 zł dostaniemy na Konto oszczędnościowe z którego możemy je wypłacić w każdej chwili?
 3. Damian pisze:
  Myślę, że warto dodać informację o tym, że dla osób w wieku 18-26 lat, karta debetowa jest darmowa przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł, a dla osób w wieku powyżej 26 lat przy transakcjach na kwotę min. 300 zł. Bez spełnienia tego warunku ponosimy miesięczną opłatę za kartę w kwocie 9 zł.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że taki zapis znajduje się w artykule i to prawie na samym początku 🙂 Przeczytaj proszę tekst pod nagłówkiem “Na czym polega promocja” 🙂
 4. ja pisze:
  Przestrzegam przed promocją w ING NIE POLECAM
  Nie jest to tak prosta jak jest tu opisywana.
  Mimo że dokonacie płatności kartą na 300 zł w okresie rozliczeniowym tj od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Możecie dalej zapłacić za kartę w wysokościu 7 zł miesięcznie. Ponieważ nikt nie mówi o tym że Bank ING tranzakcje kartą księguje do 11 dni od dokonania transakcji. Wiec może się okazać że jeżeli np. zapłacicie kartą na 10 dni przed koncem waszego okresu rozliczeniowego i będzie wam się wydawało że spełniliście warunki aby uniknąć opłaty okazuje się że tak się nie stało ponieważ ta płatność zostanie rozliczona w kolejnym okresie rozliczeniowym 🙂
  • Grzegorz pisze:
   To nie jest prawda co zostało napisane w poprzednim poście, żona ma od kilku lat konto w ING. Płatności są rozliczane w ciągu dwóch dni roboczych, a w opcjach karty można zawsze sprawdzić, ile jeszcze trzeba wydać w danym okresie rozliczeniowym, by uniknąć opłaty za kartę
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję Grzegorzu za wyjaśniający komentarz 🙂
 5. ja pisze:
  Panie Grzegorzu proszę nie wprowadzać ludzi w błąd zapraszam do regulaminu a nie pisać o czymś o czym Pan nie ma pojęcia. Bo u mojej zony to tak…………… :). Pani Dominiko niech Pani będzie bardziej obiektywna a nie przytakuje tam gzie jest Pani wygodniej. Bo fakty są takie. Odp. pracownicy ING na moje pytanie o okresie księgowania transakcji
  Warto o tym pamiętać, ponieważ transakcje kartą księgujemy do 11 dni od dokonania transakcji. Termin rozliczenia transakcji nie jest zależny od nas.
  Z pozdrowieniami
  Agnieszka ……………………..
  Nazwisko Pracownika Banku celowo wykropkowałem.
  JA PISZE O FAKTACH PANIE GRZEGORZU I PANI DOMINIKO A NIE WYMYŚLAM MITY
  Proszę doczytać regulamin.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Panie ja – swoim komentarzem podziękowałam Grzegorzowi za komentarz jaki umieścił, nie ma w tym nic nieobiektywnego. 🙂 Myślę, że zabrakłoby obiektywizmu w momencie gdybym zarzuciła Tobie wprowadzanie w błąd, a tak nie jest. Sytuacja każdego klienta jest indywidualna (o tym pracownik Banku również powinien Cię poinformować) jednym klientom płatności księgują się szybciej a innym wolniej i wpływa na to kilka czynników. Jeżeli mówimy o opłacie za kartę to prawdą jest, że wystarczy zalogować się do bankowości online, sprawdzić na jaką kwotę płatności zostały już wykonane i na jaką kwotę należy je jeszcze wykonać, aby uniknąć opłaty.
   Zgodzę się jednak z Tobą, że znalazłeś się w niekomfortowej sytuacji i jeżeli masz późno księgowane płatności to nie jest to dla Ciebie wygodne.
 6. ja pisze:
  Pani Moniko chodzi mi o to że Pani poparła odp. Pana Grzegorza który zarzucił mi iż to co napisałem nie jest prawdą. Pisząc ”Dziękuję Grzegorzu za wyjaśniający komentarz ” wcześniej nie sprawdzając tego. Myślę że ludziom wchodzącym na tę stronę zależy na rzetelnych konkretach. A nie na tym co jest u żony Pana Grzegorza :)To nie chodzi tylko o mnie, po prostu chciałem wyjaśnić że polityka ING banku jest taka że transakcja kartą księgowana może być do 11 dni od daty transakcji. To nie są moje słowa tylko pracownika. Zgadzam się z Panią że jednemu zaksięgują wcześniej a drugiemu później ale warto o tym wspomnieć. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W takim razie niefortunnie skomentowałam jedna wypowiedź nie uwzględniając stanu faktycznego tj. powinnam zasygnalizować, że przypadek każdego klienta jest traktowany indywidualnie, a na czas księgowania płatności wpływ ma wiele czynników. 🙂
 7. Mateusz pisze:
  Czy podpisanie zlecenia przelewu wynagrodzenia jet warunkiem koniecznym uczestnictwa w promocji ???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin mówi, iż: “Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.” Myślę więc, że jeżeli będzie to wpływ z konta, które nie należy do Ciebie, a będzie zatytułowane jako “przelew wynagrodzenia” to może przejść. 🙂
 8. Michał pisze:
  czy trzeba wziąć kartę? albo czy mozna ja oddać zeby nie płacić prowizji za karę a wszyetkie płatności robić za pomocą BLIK aby otrzymać premię ?
  • Michał pisze:
   ok już wiem
   “na dzień wypłaty nagrody Uczestnik musi posiadać Konto objęte Promocją wraz z Kartą wydaną do tego Konta oraz Konto oszczędnościowe i nie może wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych w celach marketingowych przez Bank”

Napisz komentarz