PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Prościej się nie da! Odbierz 140 zł premii od mBanku za 2 wpływy i kilka płatności kartą

A już myślałam, że banki przed świętami zwolniły tempo i odpuściły, ale jak bardzo się myliłam! Zapomnieć o sobie nie daje mBank, tuż obok promocji z prostą premią 200 zł, organizuje inną promocję, w której do zgarnięcia będzie 140 zł.

Premia trochę niższa, ale za to warunki zdecydowanie łatwiejsze – wystarczą tylko 2 wpływy na konto i kilka płatności. Ale to nie wszytko – Bank zdecydowanie wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i mocno skrócił okres karencji. To z kolei gwarantuje, że do promocji będzie mogło przystąpić więcej osób.

Wszystko to sprawia, że promocja układa nam się w idealną okazję do odebrania 140 zł na wyjątkowo prostych warunkach.

Kto może skorzystać z promocji?

W tym miejscu duży plus dla Banku – okres karencji został wreszcie skrócony! Do promocji może przystąpić każdy kto od 1 stycznia 2017 roku nie posiadał i/lub współposiadał konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku.

Do promocji możesz przystąpić również jeżeli w mBanku posiadasz kredyt, kartę kredytową lub lokatę.

Z kolei warunkiem uczestnictwa w promocji będzie założenie konta osobistego. Do wyboru mamy dwa rachunki eKonto Standard lub eKonto Plus. Niezależnie od tego, który rachunek wybierzesz, masz gwarancję, że będzie on nowoczesny i wygodny. Produkty mBanku cechuje między innymi niezwykle funkcjonalny panel bankowości online, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Konta same w sobie prezentują się następująco:

eKONTO STANDARD:

 • 0 zł za otwarcie i miesięczne prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, BZ WBK, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów;
 • 0 zł za wypłatę BLIK;
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;
 • 5 zł za przelew ekspresowy;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty + 2 zł/m-c za samo korzystanie z usługi.

eKONTO PLUS:

 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł/ 5 zł – miesięcznej opłaty za konto – będzie ono darmowe jeżeli miesięcznie na konto będzie wpływać min. 1 000 zł;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł/ 1,30 zł – za wypłaty z bankomatów – opłaty nie będzie jeżeli będziemy wypłacać min. 100 zł, jeżeli mniej to za każdą wypłatę zapłacimy 1,30 zł;
 • 0 zł za wypłaty BLIK;
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;
 • 5 zł za przelew ekspresowy;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty;

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to polecam eKonto Standard – przy tej promocji i warunkach sprawdzi się ono idealnie. Ostateczny wybór należy do Ciebie.

>>Załóż konto w mBanku i odbierz 140 zł<<

Jak krok po kroku odebrać 140 zł?

Premia będzie przyznawana w II transzach, pierwsza z nich będzie to 100 zł, a druga 40 zł. Łącznie zgarniesz więc 140 zł w formie gotówkowej więc pieniądze będziesz mógł wydać na zupełnie dowolny cel!

#1 KROK – do 14.02.2019 roku przejdź na dedykowaną stronę promocyjną i złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą debetową (regulamin zabrania zakładać konto wspólne z małżonkiem). Pamiętaj również, aby podczas składania wniosku:

 • zaakceptować regulamin promocji;
 • zaznaczyć, iż jesteś świadomy tego, że Bank w przyszłości może organizować podobne promocje.

Dla ułatwienia – informacje te będą widoczne przy oświadczeniach. Po złożeniu wniosku pozostaje Ci podpisanie umowy przy kurierze lub w placówce Banku.

#2 KROK – aby odebrać I PREMIĘ 100 zł musisz wykonać dwa proste zadania:

 • w ciągu 7 dni od dnia otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym Banku, a po zaksięgowaniu wpływu, pieniądze możesz przelać dalej (wpłata w oddziale lub wpłatomacie nie przejdzie);
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto wykonaj min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem. Do płatności będą liczyły się te wykonane w stacjonarnych sklepach i te, które nie zostaną anulowane. Płatności wykonujesz na dowolne kwoty.

#3 KROK – aby odebrać II PREMIĘ 40 zł musisz w drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy spełnić dwa warunki:

 • zapewnij jednorazowy wpływ 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym Banku, a po zaksięgowaniu wpływu, pieniądze możesz przelać dalej
 • wykonaj min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem. Do płatności będą liczyły się te wykonane w stacjonarnych sklepach i te, które nie zostaną anulowane. Płatności wykonujesz na dowolne kwoty.

>>Załóż konto w mBanku i odbierz 140 zł<<

To wszystko!

A nie mówiłam, że będzie łatwo i szybko! Dwa wpływy, kilka płatności kartą i po sprawie, a skoro wszystko tak szybko poszło to czas na wpływy nagród.

I PREMIA 100 zł – będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewnisz wpływ pierwszy wpływ na konto i wykonasz płatności.

II PREMIA 40 zł – będzie wypłacona do końca do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, ale pod warunkiem, że zapewnisz drugi wpływ i kolejne 5 płatności.

PRZYKŁAD: 

Zakładasz konto w grudniu 2018 roku – powiedzmy, że 28 grudnia. Aby odebrać 100 zł musisz:

 • do 3 stycznia 2019 roku zapewnić wpływ 1 000 zł (jednorazowo);
 • do końca stycznia wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem (muszą być one zaksięgowane przed zakończeniem miesiąca)

Dzięki temu do końca lutego 2019 roku na Twoje konto w mBanku wpłynie 100 zł.

Z kolei, aby odebrać dodatkowe 40 zł musisz w lutym 2019 roku:

 • zapewnić wpływ 1 000 zł (jednorazowo);
 • wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem.

Dzięki temu do końca marca 2019 roku na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 40 zł.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o promocję to jak dla mnie jedna z najlepszych jakie ostatnio miał w swojej ofercie mBank. Tradycyjnie należy założyć konto, ale tu klient sam wybiera jakie najbardziej mu odpowiada. Następnie trzeba zapewnić 2 wpływy (które przecież można wykonać ze swojego konta w innym baku) oraz wykonać łącznie min. 10 płatności kartą.

Czyli tak naprawdę wykonujemy standardowe czynności (kartą czasami płacimy nawet kilka razy dziennie) a Bank jeszcze chce nam za to zapłacić. Uważam, że taka promocja jest godna Twojej uwagi.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 25

 1. Ola pisze:
  A jaki najlepiej tytuł dac jeśli chodzi o przelew np ze swojego konto na to promocyjne. Czy moze byc np”przelew wlasny”? Jak tytulowac takie przelewy?
 2. Ciekawski pisze:
  Vll,3 promocji mówi:
  “na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.”
  To jednak można ze swojego konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   “Bank” pisane od wielkiej litery oznacza mBank – potwierdza to regulamin. 🙂 Więc nie możesz przelewać sobie pieniędzy ze swojego konta w mBanku, ale np. jak masz konto w Millennium Banku to już możesz taki przelew sobie zrobić 🙂
 3. Marta pisze:
  W regulaminie jest ze trzeba wykonac 5 transakcji kartą(w tym telefonem)lub blikiem czyli nie moge zapłacić tylko 5 razy kartą?? Musze w tym tez zapłacić telefonem??? Z gory dziękuję
  • Bartosz pisze:
   Wystarczy 5 transakcji kartą…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, możesz zapłacić kartą tylko. Ten zapis ma na celu zezwalać na płacenie np. kartą która jest podpięta do telefonu 🙂
 4. Michał pisze:
  Czy posiadacze aktywnego konta firmowego w mBanku kwalifikują się do skutecznego udziału w w/w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A czy konto, które obecnie posiadasz ma numery rozliczeniowe: 1140 2004 lub 1140 2017?
 5. Marta pisze:
  Witam!
  Dzisiaj przy podpisywaniu umowy pracownik powiedział, że przelew z mojego konta w innym banku nie będzie się liczył. Czy ktoś próbował i przeszedł taki przelew pozytywnie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A czy podparł to jakąś argumentacją?

   W regulaminie promocji, punkt VII 1.3 jest zapis “na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.”

   Istotne tu jest to, że słowo “Bank” pisane jest od wielkiej litery ponieważ zgodnie z punktem II 1, wszędzie gdzie pojawi się taki zapis oznacza on mBank. A co za tym idzie przelew z Twojego innego konta w mBanku nie przeje, ale z Twojego konta w innym banku będzie zaakceptowany. 🙂

   Wielokrotnie uczestnicy różnych promocji korzystali z tego sposobu i zawsze wszystko przebiegało prawidłowo. 🙂

 6. Grzegorz pisze:
  A jeśli otworze konto na poczatku stycznia i pierwszy przelew zrobie w styczniu to drugi wpływ ma byc w marcu. Wiec jesli w lutym nie zrobie wpływu to bank pobierze oplate, bo w tym miesiacu nie bedzie wplywu. Czy ja dobrze mysle? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli założysz Konto Standard to opłaty nie ma (niezależnie od tego czy jest wpływ czy nie) z kolei jak założysz Konto Plus to jeżeli nie zapewnisz wpływu to opłata będzie pobrana.
 7. Przemysław pisze:
  Czy jeśli założę konto z polecenia z programu ‘polecam mbank’ to ta promocja też będzie działać? Bo za polecenie pieniążki dostaje znajomy a z tej promocji ja, więc nie powinny się wykluczać, ale różnie może być…
  • Marta pisze:
   Właśnie pracownik wskazał tylko przytoczony przez Panią punkt regulaminu i powiedział, że lepiej jednak nie ze swojego konta ten przelew zrobić, W takim razie próbuje ze swojego rachunku w innym banku.
   Dziękuje i pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Proszę bardzo, ale jestem przekonana że to nasza interpretacja jest odpowiednia 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W regulaminie nie ma wykluczeń więc możesz zacząć zakładać konto w tej promocji i jak przejdziesz we wniosku do odpowiedniej rubryki to tam będzie informacja o możliwości wprowadzenia kodu polecenia znajomego 🙂
 8. Mateusz pisze:
  Czy można połączyć to z otwarciem konta z polecenia?
 9. Anna pisze:
  rozumiem, że jak dziś złoże wniosek o konto a podpisze umowę np za tydzień to będzie ok?
  liczy się data złożenia wniosku?
 10. Marta pisze:
  Witam!
  Założyłam konto na początku stycznia, spełniłam wszystkie warunki do uzyskania premii. Zgodnie z zamieszczoną przez Panią interpretacją regulaminu wykonałam przelew ze swojego rachunku w innym banku. Kiedy mogę się jej spodziewać?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli wykonałaś kroki tak jak zostały one opisane w artykule to pierwsza premia będzie wypłacona do końca marca, a kolejna do końca kwietnia.
 11. Magdalena pisze:
  Nie dostałam bonusu do końca marca (a powinnam), więc odezwałam się na czacie mBanku dziś. Szybka i fachowa pomoc, w ciągu kilku minut dostałam 100 zł bonusu na konto – polecam ich obsługę na czacie! 😉

Napisz komentarz