PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Prościej się nie da! Odbierz 140 zł premii od mBanku za 2 wpływy i kilka płatności kartą

mBank właśnie wystartował, na tej specjalnej stronie, ze świetną promocją, w której do zgarnięcia jest aż 140 zł! Co więcej, warunki otrzymania tej premii są dziecinnie proste.

Ale to nie wszytko – bank wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i mocno skrócił okres karencji. To z kolei gwarantuje, że do promocji będzie mogło przystąpić więcej osób, które miały już konto w mBanku, ale z jakichś przyczyn z niego zrezygnowały.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji może przystąpić każdy kto od 1 stycznia 2017 roku nie posiadał i/lub współposiadał konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Do promocji możesz przystąpić również jeżeli w mBanku posiadasz kredyt, kartę kredytową lub lokatę (ale nie posiadasz konta osobistego).

W promocji należy założyć jeden z 2 rachunków osobistych: eKonto Standard lub eKonto Plus. Niezależnie od tego, który rachunek wybierzesz, masz gwarancję, że będzie on nowoczesny i wygodny. Produkty mBanku cechuje między innymi niezwykle funkcjonalny panel bankowości online, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Konta same w sobie prezentują się następująco:

eKONTO STANDARD:

 • 0 zł za otwarcie i miesięczne prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, BZ WBK, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów;
 • 0 zł za wypłatę BLIK w bankomacie;
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;

eKONTO PLUS:

 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł/ 5 zł – miesięcznej opłaty za konto – będzie ono darmowe jeżeli miesięcznie na konto będzie wpływać min. 1 000 zł;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł/ 1,30 zł – za wypłaty z bankomatów – opłaty nie będzie jeżeli będziemy wypłacać min. 100 zł, jeżeli mniej to za każdą wypłatę zapłacimy 1,30 zł;
 • 0 zł za wypłaty BLIK w bankomacie;
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to polecam eKonto Standard – przy tej promocji i warunkach sprawdzi się ono idealnie. Wystarczy, że będziesz wykonywać miesięcznie 5 dowolnych płatności, a pieniądze z bankomatu wyciągać opcją BLIK i wszystko dla Ciebie będzie wtedy BEZPŁATNE:

Załóż eKonto Standard i odbierz 140 zł >>

Jak krok po kroku odebrać 140 zł?

Premia będzie przyznawana w II transzach, pierwsza z nich będzie to 100 zł, a druga 40 zł. Łącznie zgarniesz więc 140 zł w formie gotówkowej więc pieniądze będziesz mógł wydać na zupełnie dowolny cel!

#1 KROK – do 14.02.2019 roku przejdź na dedykowaną stronę promocyjną i złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą debetową (regulamin zabrania zakładać konto wspólne z małżonkiem). Pamiętaj również, aby podczas składania wniosku:

 • zaakceptować regulamin promocji;
 • zaznaczyć, iż jesteś świadomy tego, że Bank w przyszłości może organizować podobne promocje.

Dla ułatwienia – informacje te będą widoczne przy oświadczeniach.

Po złożeniu wniosku pozostaje Ci podpisanie umowy przy kurierze lub w placówce Banku (polecam kuriera jako opcję zdecydowanie wygodniejszą i gwarantującą uniknięcie stania w kolejkach).

#2 KROK – aby odebrać I PREMIĘ 100 zł musisz wykonać dwa proste zadania:

 • w ciągu 7 dni od dnia otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu wpływu, pieniądze możesz przelać dalej (wpłata 1000 zł gotówką w oddziale lub wpłatomacie nie będzie zaliczona w promocji);
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto wykonaj min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem. Do płatności będą liczyły się te wykonane w stacjonarnych sklepach. Płatności wykonujesz na dowolne kwoty.

#3 KROK – aby odebrać II PREMIĘ 40 zł musisz w drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy spełnić dwa warunki:

 • zapewnij jednorazowy wpływ 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu wpływu, pieniądze możesz przelać dalej (tak samo jak w kroku 2).
 • wykonaj min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem. Do płatności będą liczyły się te wykonane w stacjonarnych sklepach. Płatności wykonujesz na dowolne kwoty.

Załóż eKonto Standard i odbierz 140 zł >>

To wszystko!

A nie mówiłam, że będzie łatwo i szybko?! Dwa wpływy, kilka płatności kartą i po sprawie, a skoro wszystko tak szybko poszło to czas na omówienie nagród.

I PREMIA 100 zł – będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewnisz wpływ pierwszy wpływ na konto i wykonasz płatności.

II PREMIA 40 zł – będzie wypłacona do końca do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, ale pod warunkiem, że zapewnisz drugi wpływ i kolejne 5 płatności.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o promocję to jak dla mnie jedna z najlepszych jakie ostatnio miał w swojej ofercie mBank. Tradycyjnie należy założyć konto, ale tu klient sam wybiera jakie najbardziej mu odpowiada. Następnie trzeba zapewnić 2 wpływy (które przecież można wykonać ze swojego konta w innym baku) oraz wykonać łącznie min. 10 płatności kartą.

Czyli tak naprawdę wykonujemy standardowe czynności (kartą czasami płacimy nawet kilka razy dziennie) a Bank jeszcze chce nam za to zapłacić. Uważam, że to fantastyczna okazja na zgarnięcie dodatkowych 140 zł premii!

Załóż eKonto Standard i odbierz 140 zł >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: