Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 140 zł za konto dla młodych w mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 140 zł premii za spełnienie poszczególnych warunków promocji.

Za co?

– Za założenie konta z kartą z dedykowanego linku ORAZ;

– Za trzy płatności kartą przez Google Pay lub Apple Pay (premia 20 zł) ORAZ;

-Za trzy przelewy na telefon BLIK (premia 20 zł) ORAZ;

-Za posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego (premia 20 zł) ORAZ;

-za spełnienie wszystkich powyższych warunków (premia 80 zł).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto; 0 zł – opłata miesięczna za kartę; 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 24 roku życia, które w okresie od 1 stycznia 2017 roku do dnia dzisiejszego nie były właścicielem lub współwłaścicielem RORu lub konta oszczędnościowego w mBanku.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Opisując promocje bardzo często żałuję że jestem już osobą starszą. Młodsze osoby mają do wyboru naprawdę fajne promocje z bardzo łatwymi warunkami do spełnienia. Na przykład nie muszą się martwić o przelewanie na konto promocyjne wynagrodzenia.

Tak też jest w promocji mBanku. Jeśli masz od 18 do 24 lat nie dość, że otrzymasz darmowe konto, to jeszcze dostaniesz 140 zł premii za wykonanie 3 płatności, 3 przelewów i posiadanie celu oszczędnościowego. Też tak bym chciała! No ale peselu nie oszukam.

Dodatkowo możesz zamówić limitowaną kartę Pol’and’Rock za darmo.

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada. Masz więc sporo czasu na założenie konta, ale pamiętaj – im szybciej to zrobisz i spełnisz warunki tym szybciej kasa będzie na Twoim koncie.

Kto może wziąć udział w promocji

Aby wziąć udział w tej promce musisz spełniać dwa wymagania:

 • po pierwsze – masz od 18 do 24 lat;
 • po drugie – 🗓 od 1 stycznia 2017 roku do dnia dzisiejszego nie byłeś i nie jesteś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) lub konta oszczędnościowego (numery rachunków w tym okresie, które wyłączają Cię z promocji to o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017).

Konto za darmo – da się?

Da się i to jeszcze jak. Wybierając konto w mBanku masz po prostu wszystko za darmo. Prowadzenie konta, karta, wypłaty ze wszystkich bankomatów, przelewy. Na dodatek możesz za free zaprojektować sobie swoją własną kartę. Masz ulubione zdjęcie? Zrób z niego kartę.

A może wybierasz się na Pol’and’Rock? Zamów za darmo limitowaną kartę (o ile w momencie wypełniania wniosku limit kart nie zostanie wyczerpany).

eKonto Możliwości

  Aktualne na dzień: 6 lipca 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów w Polsce

0 zł

Niezależnie od kwoty wypłaty

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł

Prowizja za wypłaty wynosi 0 zł ale jest doliczana prowizja za przewalutowanie

Karta z Twoim zdjęciem

0 zł

Po ukończeniu 25 lat konto przekształci się w eKonto osobiste – wtedy wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu, aby nadal nie płacić za konto i kartę (wypłaty gotówki za bankomatów będą darmowe dla kwoty wypłaty wyższej niż 100 zł).

Zgarniam 140 zł – instrukcja krok po kroku

Premia podzielona jest na 4 części uzależnione od tego, ile warunków aktywności konta spełnisz. Z góry mogę Ci powiedzieć że wszystkie są bardzo łatwe i nie widzę przeszkód, żebyś zgarnął całe 140 zł.

#Krok 1 – załóż eKonto Możliwości wraz z kartą z dedykowanego linku

Najpóźniej 🗓 do 30 listopada 2020 roku z linku promocyjnego 🔎 załóż eKonto Możliwości wraz z kartą do konta. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub w dowolnej placówce mBanku – pamiętaj, ze musisz się z tym wyrobić 🗓 do 30 listopada.

Przy okazji wypełniania wniosku o konto zaznacz opcję otwarcia rachunku oszczędnościowego – będzie Ci potrzebny do spełnienia jednego z warunków promocji, o których mowa będzie za moment.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Czas na proste aktywności. Musisz je wszystkie spełnić 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu rachunku. A nagrodę otrzymasz 🗓 do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku.

Przykład

Otwierasz konto w lipcu. Warunki promocji musisz spełnić do końca sierpnia. Premię otrzymasz najpóźniej do końca września.

Za to dostaniesz nagrody:

 • premia 20 zł za płatności telefonem: 🔎 dokonaj przynajmniej 3 płatności telefonem korzystając z Google Pay lub Apple Pay. Dodaj kartę do Google Pay lub Apple Pay i zapłać nią 3 razy na dowolne kwoty, nieważne czy w sklepach stacjonarnych czy przez Internet.
 • premia 20 zł za przelew BLIK: 🔎 dokonaj minimum 3 przelewy na numer telefonu za pomocą BLIKa. Możesz przesłać trzy razy po 1 zł dla koleżanki – masz w tym zakresie pełną dowolność. Wystarczy imię, nazwisko i nr telefonu osoby, do której chcesz zrobić przelew.
 • premia 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy: 🔎 otwórz rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie. Na tym koncie w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego musi być odłożone przynajmniej 20 zł.
 • premia 80 zł za spełnienie wszystkich warunków – jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki to bank naliczy Ci dodatkowo premię 80 zł.

O co chodzi z aktywnym celem oszczędnościowym?

Cel oszczędnościowy to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Jeśli nie otworzyłeś go razem z kontem to zrobisz to w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na stronie mBanku. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą).

Pamiętaj aby zebrać na celu oszczędnościowym przynajmniej 20 zł do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we WRZEŚNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

Podsumowanie

Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych promocji dla młodych. Nie dość że otrzymujesz zupełnie darmowe konto, do tego możesz wybrać własny wizerunek karty to jeszcze za spełnienie naprawdę prostych warunków otrzymujesz aż 140 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Tomek pisze:
  tomasz12 –> to jest mój aktualny kod polecający mBank

  Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta w mBanku

 2. Jakub pisze:
  Czy na ten cel inwestycyjny można wpłacić np. przelewem z innego banku 20 zł i mieć to z głowy?
 3. Jakub pisze:
  PONAWIAM PYTANIE:
  Czy na ten cel inwestycyjny można wpłacić np. przelewem z innego banku 20 zł i mieć to z głowy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie tak:
   „Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł.”

Napisz komentarz