PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PROMOCJA JESZCZE AKTYWNA: Jak zdobyć 130 zł premii i zapewnić sobie GWARANCJĘ bezpłatności konta na najbliższe 3 lata korzystając z tej jednej, prostej promocji bankowej?

Zakładasz zupełnie bezpłatne konto, nie musisz zasilać go żadną wymaganą kwot, a do tego odbierasz gwarantowany bonus w wysokości 130 zł. Jeżeli tylko wykonasz obrót kartą przyznaną do konta – oczywiście zupełnie bezpłatną. A jeżeli skorzystasz całą rodziną lub ze znajomymi, zwielokrotnicie zarobek.

Tak prezentuje się najnowsza promocja Banku BGŻ przeznaczona dla nowych klientów tego banku. Oferta moim zdaniem na miarę możliwości każdego z nas. Spodoba się na pewno wszystkim, którzy nie chcą płacić za konto, a co więcej, chcą na nim realnie zarobić.

ikonto2

Kto i kiedy może odebrać 130 zł bonusu?

Warunki promocji raczej nie różnią się od standardowych wymagań zawartych w regulaminach, promocja jest bowiem przeznaczona do nowych klientów banku, a dokładnie do osób, które:

 • nie są stroną umowy o otwarcie konta Osobistego w ramach promocji – oznacza to, że w ramach promocji, można założyć tylko jedno takie promocyjne konto
 • nie posiadają żadnego produktu w banku
 • nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w Banku przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A – oficjalnie połączenie nastąpiło w pierwszej połowie 2015 roku
 • nie były posiadaczami konta w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A. – w momencie gdy banki nie były ze sobą połączone

Jak widać, regulamin stawia przed nami pewne wymagania, ale jestem przekonana, że niektórzy z Was będą w stanie je spełnić. Jeżeli nie to nic straconego, śmiało możesz podesłać link do tej promocji znajomemu, albo komuś z rodziny.

Natomiast, jeżeli chodzi o terminowość promocji, to tak jak już opisywałam, jej pierwsza tura obowiązywała do 25 marca 2016 roku lub do wyczerpania limitu 2 500 wniosków. Pomimo tego, że cieszyła się ona wśród Was ogromną popularnością to limit 2 500 wniosków nie został wyczerpany, a co za tym idzie – PROMOCJA NADAL JEST AKTYWNA.

Regulamin, zaznacza że potrwa ona maksymalnie do 25 kwietnia 2016 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że istotna jest dla Was informacja, ile jeszcze tych wniosków można założyć. Czekam na potwierdzenie ze strony organizatora, ale to co mogę na dzień dzisiejszy napisać:

W MOMENCIE, GDY ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY LIMIT 2 500 WNIOSKÓW, BANK PO PROSTU NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ JUŻ WNIOSKÓW O ZAŁOŻENIE TEGO KONTA.

Więc, jeżeli podoba Ci się ta promocja i chcesz z niej skorzystać to śmiało możesz składać wniosek, a jeżeli promocja się zakończy, to po prostu Twój wniosek nie będzie przyjęty.

Pierwszy bonus + 60 zł

Pierwszy bonus zostanie przyznany osobom, które założą Konto z nagrodami i będą aktywnie z niego korzystać. Założenie konta – tu nie mamy żadnych wątpliwości wypełniamy dedykowany formularz i pierwszy krok za nami. Natomiast musimy skupić się tu na tym, jak rozumieć “aktywne korzystanie z konta”.

Otóż, przez aktywne korzystanie z konta rozumiane jest:

 • od dnia 1.05.2016 do 31.05.2016 – wykonać transakcje kartą na kwotę 500 zł + zalogować się do systemu bankowości elektronicznej min. 1 raz

W tym przypadku nie mamy żadnych ograniczeń, mogą to być transakcje wykonane fizycznie kartą jak również transakcje wykonane w internecie. Przypominam tylko, że dokonując transakcji w internecie należy użyć opcji płacenia kartą przy użyciu kodu CCV. Możemy zatem śmiało opłacać rachunki, tankować itp. Wydaje mi się, zatem że spełnienie tego warunku nie powinno stanowić większego problemu.

Drugi bonus + 70 zł

Drugi z przewidzianych bonusów, przyznany zostanie wszystkim uczestnikom, którzy tym razem wykażą się tylko aktywnym korzystaniem z nowego konta osobistego. Zobaczmy więc, co tym razem musimy zrobić, aby bonus trafił na nasze konto:

 • od dnia 1.06.2016 do 30.06.2016, wykonujemy transakcje bezgotówkowe, przy użyciu karty wydanej do konta na kwotę 500 zł. Tak jak wcześniej wspomniałam, mogą to być transakcje wykonane w internecie, dlatego mamy tu dużą dowolność w działaniu.

Nasunął mi się teraz na myśl pomysł często stosowany przez naszych czytelników, a mianowicie wykupowanie różnych bonów podarunkowych – to świetny sposób na wydanie niezbędnej gotówki. Możesz kupić bon na paliwo i wykorzystać go np. za kilka miesięcy, albo jakąś kartę podarunkową. (to tak na wypadek gdyby zabrakło Ci pomysłów na co wydać konieczną sumę). Ponadto wykonujemy minimum jeden przelew wychodzący z naszego konta w BGŻ na dowolny cel.

Promocyjne Konto z Nagrodami – niezbędne szczegóły

Tu chyba mile wszystkich zaskoczę warunkami dotyczącymi promocyjnego konta. Zaskoczę wszystkich, którzy szykowali się na wysokie opłaty i dziwne warunki. Prześwietlmy zatem, to co najbardziej Was interesuje czyli…opłaty.

 • PROWADZENIE KONTA – 0 zł (gwarancja bezpłatnego konta na 3 lata)

potwierdzenie_

 • WYPŁATY ZE WSZYSTKICH BANKOMATÓW NA ŚWIECIE – 0 zł
 • ZLECENIE STAŁE/POLECENIE ZAPŁATY – 0 zł
 • INTERNETOWE PRZELEWY – 0 zł
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł pod warunkiem, że w danym miesiącu dokonamy obrotu karta na kwotę min. 300 zł. Warunkiem otrzymania premii jest wydawanie przez dwa kolejne miesiące 500 zł więc myślę, że tu nie będzie żadnego problemu. Co więcej po spełnieniu warunków promocji, możemy swobodnie zamknąć kartę, nie tracąc prawa do wypracowanej premii.

Jak dołączyć do promocji – dwa proste kroki

 1. Wypełniamy formularz rejestracyjny na poniższej stronie internetowej od 26.03. do 25.04 (lub do momentu osiągnięcia limitu 2 500 wniosków). Wybieramy opcję konta wraz z kartą, a następnie podpisujemy umowę: poprzez przelew weryfikacyjny lub przy kurierze.

Promocyjne iKonto z nagrodami – dołącz do promocji

Przyznanie nagrody

Do dnia 23.05 otrzymamy maila z prośbą o uzupełnienie danych. Do 9.06 uzupełniamy dane dotyczące przyznania 60 zł, a do 11 lipca dotyczące przyznania nam 70 zł.

 • do dnia 29.06.2016 – otrzymujemy bonus + 60 zł za założenie konta i aktywne korzystanie z niego
 • do dnia 28.07.2016 – otrzymujemy bonus + 70 zł za aktywne korzystanie z konta i wykonanie 1 przelewu

Podsumowanie

Szczerze muszę przyznać, że już dawno nie było na rynku promocji, która za spełnienie naprawdę łatwych warunków wynagradzałaby klientów takim sensownym bonusem.

W tym przypadku, uzyskujemy całkiem darmowe konto osobiste z teoretycznie darmową kartą debetową. Wykonujemy płatności kartą, czyli praktycznie coś co i tak robimy na co dzień, logujemy się raz do systemu bankowości i wykonujemy jeden przelew.

Czyż to nie fajne, że za naprawdę minimum warunków możemy uzyskać aż 130 zł i to nie robiąc czegoś szczególnego? Dodatkowo bez konieczności regularnych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów w banku.

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

 

 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Aga pisze:
  Usuńcie poprzedni komentarz 😉 Tu jest poprawny 😉
  Dziś 17.04 promocja jeszcze jest aktywna, dzięki wam wchodzę pomału w świat zarabiania na kontach bankowych ???? czyli nie tylko banki mogę zarabiać na klientach, może być odwrotnie. W promocji banku wz wbk też wzięłam udział (tam bardziej jako konto oszczędnościowe, lepsze warunki, które dotychczas mam w swoim banku). Teraz tylko dotrzymać regulaminu promocji i dodatkowe pieniądze na wakacje jak znalazł ????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super Aga – to się nazywa kumulacja! 🙂 Bardzo się cieszę, że masz takie podejście do promocji bankowych tym bardziej że to naprawdę uczciwy zarobek i dodatkowa kasa w portfelu na jakieś drobne wydatki. 🙂 Pozdrawiam!
 2. Majka pisze:
  Cześć,

  biore udzial w promocji i nurtuje mnie jedna kwestia, czy liczy sie data ksiegowania ostatniej transakcji domykajacej kwote do wydania 500 zł, czy tez data uzycia karty? Płaciłam 30 maja, natomiast zaksiegowano płatnosc po 1 czerwca i obawiam sie, ze przez to nie wezme udzialu w promocji 🙁

  pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odp
  Majka

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Maju, bardzo chciałabym pomóc, ale w tym przypadku liczy się data zaksięgowania wydanej kwoty. Czyli jeżeli użyłaś karty na koniec miesiąca to transakcja mogła zostać przypisana do nowego miesiąca. :/
 3. Aga pisze:
  Ja również się zagapiłam i zaksięgowało mi wydatki na 1 czerwca 🙁 Najwyżej ta kaska powiększy mi pulę na promocję czerwcową, zawsze coś!
 4. Aga pisze:
  I ta promocja również wskoczyła na konto, pomimo, że zakupy zaksięgowało na nowy miesiąc 🙂 i tak kaska gratis na koncie się znalazła 60 zł 🙂

Napisz komentarz