Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 120 zł premii za założenie „eKonta m” w mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Do 28 listopada 2018 możesz przystąpić do promocji eKonta m i zgarnąć nawet 120 złotych. Im szybciej założysz konto, tym szybciej dostaniesz wypłatę premii. Nie zwlekaj z decyzją, tym bardziej że oferta mBanku do bardzo dobre konto. W dodatku osoby poniżej 21 lat są zwolnione z jakichkolwiek opłat!

Jak zarobić 120 złotych?

Dla swoich nowych klientów mBank przewidział nagrodę w łącznej wysokości 120 złotych (40 zł wypłacane przez 3 kolejne miesiące). Zasady otrzymania nagrody są wyjątkowo przejrzyste:

Krok #1 – do 28.11.2018 roku załóż eKonto m z kartą do konta. Wniosek złożysz, korzystając z formularza na tej stronie, a umowę możesz podpisać w oddziale lub przez kuriera.

Krok #2 w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta musisz spełnić dodatkowo proste warunki:

 • wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach i/lub internecie
 • posiadaj aktywy rachunek „aktywny cel oszczędnościowy” umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem otwartym w promocji (założysz go razem z eKontem m, bądź później, w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej). Jest on oprocentowany od 0,5% do 1% w skali roku.
 • odłóż na koncie oszczędnościowym „aktywny cel oszczędnościowy” min. 10 zł na koniec każdego miesiąca – podczas zakładania konta samodzielnie wybierzesz wygodny i przyjemny dla Ciebie sposób oszczędzania.

Pamiętaj, że do 28.11.2018 musisz nie tylko złożyć wniosek, ale także podpisać umowę o prowadzenie rachunku. Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!

Ważna informacja! Mimo że eKonto m można założyć już po ukończeniu 13 roku życia, to z promocji mogą skorzystać jedynie osoby w wieku 18-24 lata, które od początku 2016 roku nie miały w mBanku żadnego rachunku.

I to wszystko!

Jeśli konto założysz w październiku, to warunki do wypłaty premii musisz spełnić w listopadzie, grudniu i styczniu.  Nagrodę w wysokości 40 złotych miesięcznie otrzymasz w grudniu, styczniu i w lutym.

Jeśli konto założysz w listopadzie, to warunki do wypłaty premii musisz spełniać od grudnia do lutego. Pierwszą premię dostaniesz odpowiednio w styczniu, a ostatnią w marcu.

Otwórz eKonto m i odbierz 120 zł premii >>

Dlaczego warto założyć eKonto m, czyli szczegóły konta:

Jeśli nie skończyłeś jeszcze 21 lat, to za darmo i w dodatku bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków możesz:

 • korzystać z konta,
 • używać karty płatniczej,
 • robić przelewy przez internet,
 • wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju.

Nie zapłacisz za konto, nawet jeśli nie będziesz miał regularnych wpływów i nie będziesz wykonywał żadnych operacji kartą.

Uwaga! Wykonanie operacji kartą jest konieczne, aby wziąć udział w promocji i otrzymać premię.

Po skończeniu 21 lat nadal będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne konto, ale za użytkowanie karty nie zapłacisz, dopiero jeśli wykonasz nią 5 transakcji w miesiącu (standardowa opłata 4 zł miesięcznie). Z bankomatów powinieneś wybierać kwoty wyższe niż 50 złotych, bo przy niższych bank naliczy ci 1,3 zł prowizji.

Kiedy przekroczysz 25 lat to nadal będziesz mógł korzystać z eKonta m. Rachunek będziesz miał bezpłatny, jeśli będzie na niego wpływać min. 1 tys. zł miesięcznie. Warunkiem zwolnienia z opłaty za kartę nadal jest 5 operacji miesięcznie. Wypłaty z bankomatów będą bezpłatne, jeśli kwota wypłaty przekroczy 100 zł. Dodatkowo dostajesz możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów na świecie.

Otwórz eKonto m i odbierz 120 zł premii >>

Unikatowa karta płatnicza

Jeśli nadal się wahasz, to w podsumowaniu tego artykułu mam dla Ciebie jeszcze jedną zachętę…  Możesz płacić jedyną na świecie kartą, której wizerunek sam zaprojektujesz. To rzadko spotykana w innych bankach usługa, dzięki której będziesz się wyróżniał i nadasz charakteru karcie, którą używasz na co dzień.

A więc zyskujesz nie tylko 120 zł premii oraz świetne konto z dobrymi warunkami (szczególnie dla młodych) ale dodatkowo jeszcze możliwość wyrażenia swojej unikalności specjalnie zaprojektowaną kartą.

Otwórz eKonto m i odbierz 120 zł premii >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Adam pisze:
  Nie wiem czy warto, ostatnie promocje mBanku bardziej wymiatały.. myślicie, że niedługo będzie jakaś ciekawsza promocja?
 2. Łukasz pisze:
  Czy trzeba zrobić 5 transakcji na internecie (np. na allegro ) i pięć transakcji płatniczych (np. w zwykłym sklepie stacjonarnym) czy też wystarczy 5 na necie lub 5 w sklepie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zdecydowanie wystarczy 5 na necie lub 5 w sklepie – jak będzie Ci wygodnie. Możesz nawet zrobić 3 w sklepie a 2 w internecie 🙂
 3. Magdalena pisze:
  Nie wiem, czy coś się zmieniło, ale przy wypełnianiu wniosku mam info: „Wniosek dostępny dla klientów w wieku 13-24 lat” i nie mogę go złożyć niestety.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto można założyć mając 13-24 lata, oczywiście można je mieć jak się ma 25 lat, ale trzeba je założyć w przedziale wiekowym 13-24.
 4. Arnold pisze:
  Hej, czy termin 28 listopada jest dniem, do którego trzeba podpisać umowę? Czy wlicza się w to już samo złożenie wniosku? Dopiero dziś dostałem wiadomość o kontakcie z kurierem i jest całkiem duże prawdopodobieństwo, że po prostu nie uda się tej umowy podpisać do 28.11.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do 28.11 trzeba również podpisać umowę o konto.
  • Arnold pisze:
   Hej, dzięki za odpowiedź. Właśnie taką samą dostałem od infolinii mBanku 😉
   To oznacza, że trochę się spóźniłem… Kurier nie kontaktował się ze mną jeszcze nawet, nie ma szans o podpisanie tej umowy jutro…

Napisz komentarz